تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم با بالاترین کیفیت و برگزاری بهترین دوره آموزش تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن تخصص ما در مرکز غزل زرگریان است. ما کلیه تکنیک‌های تاتو رژ لب دائم از جمله؛ ساکورالیپس، شیدینگ لب، کانتورینگ، فیکانتور لب، تاتو خط لب و رژ لب، تاتو رژ لب سه بعدی، تاتو رژ لب طبیعی را با بهترین مواد و بروزترین تکنیک‌ها برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. مسترهای باتجربه مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین رنگ برای تاتو لب، تمامی عیوب لب شما از جمله عدم تقارن لب، رنگ پریدگی لب و ... را رفع می‌کنند.

شما در این مرکز بیشترین ماندگاری تاتو رژ لب را بدون نیاز به ترمیم و بدون عوارض رژ لب دائم تجربه خواهید کرد. ما کلیه خدمات تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن را با بهترین هزینه رژ لب دائم به نسبت کیفیت ارائه می‌دهیم.

تاتو رژ لب دائم چیست؟

تاتو رژ لب دائم از تکنیک‌های آرایش دائم است. با استفاده از میکروپیگمنتیشن لب، لب‌هایی خوش رنگ و زیبا خواهید داشت. با انجام تاتو رژ لب دیگر نیازی به اتلاف زمان و هزینه برای آرایش‌های روزانه و خرید لوازم آرایشی نخواهید و میکروبلیدینگ انجام می‌شود. تاتو رژ لب با دستگاه با ماندگاری بالا به رفع نواقص لب کمک می‌نماید. در این روش با استفاده از دستگاه تاتو، بهترین رنگ برای تاتو لب به پوست لب تزریق و تثبیت می‌شود.

این روش برای افرادی که دارای لب‌های کم‌رنگ، نامتقارن و بی فرم هستند و یا روی لب‌های خود آثار زخم، خشکی و بخیه دارند بسیار مناسب است. با استفاده از این روش و انجام مراقبت بعد از رژ لب دائم می‌توانید فرم دلخواه به لب‌ها داده و جذابیت چهره‌تان را چندین برابر نمایید.

نمونه تاتو رژ لب دائم

عکس تاتو لب قبل و بعد
تاتو خط لب و رژ لب

آموزش تاتو رژ لب دائم با غزل زرگریان

آموزش تاتو رژ لب دائم و خط لب به‌صورت تخصصی شما را با همه چیز در مورد تاتو خط لب یا رژ لب دائمی آشنا خواهد کرد. همچنین توسط ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان متوجه می‌شوید که انواع خط لب دائم چیست و روش‌های انجام آن کدامند؟ آموزش گام به گام تاتو لب توسط ما کمک می‌نماید تا بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی نموده و از آن کسب درآمد کنید.

آموزش کامل تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن

آموزش رژ لب دائم استاد غزل زرگریان به‌صورت ورکشاپ و خصوصی برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره می‌توانید تمامی تکنیک‌های تاتو رژ لب دائم از جمله شیدینگ لب، ساکورالیپس، تاتو خط لب دائم و .... را آموزش ببینید. کاربردی بودن این دوره اصلی‌ترین ویژگی آن می‌باشد.

از آنجایی که مهارت پیگمنتر در نتیجه کار و عدم ایجاد عوارض رژ لب دائم، بسیار تاثیرگذار است ما در این مرکز شما را با تضمینی‌ترین روش‌ها آشنا خواهیم ساخت. استاد غزل زرگریان، بهترین استاد برای آموزش تاتو رژ لب سه بعدی می‌باشند که تا به امروز بیش از 2 هزار هنرجو در این زمینه داشته‎‌اند. برای آموزش کامل تاتو رژ لب کافیست در این دوره شرکت نمایید.

آموزش تاتو رژ لب دائم
آموزش تاتو رژ لب سه بعدی
اموزش تاتو خط لب

انواع مدل‌های تاتو رژ لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم در خدمت شما عزیزان هستیم. از انواع مدل‌های تاتو لب که در این مرکز به شما عزیزان ارائه می‌نماییم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

تاتو رژ لب کامل

با انجام تکنیک تاتو رژ لب کامل، لب‌های شما به‌طور کلی و به‌صورت یکدست رنگ می‌گیرد.

ساکورالیپس یا شیدینگ لب

ساکورالیپس از متدهای شیدینگ لب است که رنگ طبیعی همراه با کانتورینگ لب می‌باشد.

تاتو خط لب دائم

برای ایجاد تغییر در فرم لب‌ها و همچنین برجسته‌تر نشان دادن آنها می‌توانید تاتو خط لب را انجام دهید.

فیکانتور لب

قرینه سازی لب‌ها در تکنیک فیکانتور انجام می‌شود و می‌تواند جذابیت لب‌هایتان را چندین برابر کند.

انجام تتو لب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تکنیک‌های تاتو لب برای همه افرادی که به دنبال زیبایی دائمی هستند پیشنهاد می‌شود. این تکنیک بالاخص برای افرادی که لب‌هایی نامتقارن، باریک و کم‌رنگ دارند انتخاب ایده‌آلی است. همچنین خانم‌های شاغل که می‌خواهند همیشه چهره‌ای آراسته و لب‌هایی خوش رنگ داشته باشند می‌توانند از این تکنیک استفاده کنند. با توجه به اینکه با افزایش سن پیگمنت‌های لب از بین می‌روند، این تکنیک به خانم‌ها با سن بالا به شدت پیشنهاد می‌شود.

مراحل انجام تاتو لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران طی مراحل زیر خدمات تاتو لب را ارائه می‌نماییم؛

مشاوره تاتو رژ لب دائم

مشاوره تاتو رژ لب دائم

ما به شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه می‌نماییم تا بتوانید بهترین نوع تاتو لب دائم را انتخاب نمایید. مسترهای ما در این مرکز به کلیه اصول زیبایی شناسی و شناخت آناتومی چهره مسلط هستند و می‌توانند بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه نمایند.

طراحی و قرینه سازی لب‌ها

طراحی و قرینه سازی

ما با استفاده از ابزارهای تخصصی و نرم‌افزار قرینه‌سازی آکادمی فی با در نظر گرفتن سلیقه‌تان طراحی لب‌هایتان را انجام می‌دهیم. در این مرحله از تاتو رژ لب دائم می‌توانید دید کلی از پایان کار داشته باشید و هر تغییری را اعمال نمایید، همکاران ما با صبوری در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین رنگ تاتو رژ لب دائم

بهترین رنگ رژ لب دائم

با توجه به دائمی بودن تکنیک رژ لب دائم لازم است تا بهترین رنگ رژ لب دائم را با توجه به سلیقه، رنگ پوست و سایر پارامترهای مهم دیگر انتخاب نمایید. ما در این مرکز به شما مشاوره‌های لازم را برای داشتن بهترین انتخاب ممکن ارائه می‌نماییم.

بی حسی لب ها برای تاتو

بی‌حسی لب‌ها

ما با توجه به وجود عصب‌های فراوان و حساسیت بسیار بالای لب‌ها، از بهترین مواد بی‌حسی تاتو استفاده می‌نماییم. همچنین با ارائه مشاوره‌های دقیق از لحاظ روحی شما را آماده خواهیم کرد تا در حین انجام کار هیچ دردی احساس نکنید.

انجام تاتو لب

انجام تاتو لب

با توجه به تکنیک انتخابی شما عزیزان ما از بروزترین دستگاه‌ها و از همه مهم‌تر باکیفیت‌ترین رنگ تاتو لب برای انجام تاتو استفاده می‌نماییم. تاتو لب در مرکز غزل زرگریان توسط متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین مسترها تحت نظارت سرکار خانم غزل زرگریان انجام می‌شود.

مزایا و معایب رژ لب دائم

در ادامه به برخی از مزایا و معایب تاتو رژ لب دائم اشاره می‌کنیم:

مراقبت بعد از تاتو رژ لب دائم

مراقبت بعد از رژ لب دائم از نکات بسیار مهم است که باید به آن توجه ویژه‌ای نمایید، از جمله؛

ماندگاری تاتو خط لب و رژ لب دائم

ماندگاری تاتو رژ لب دائم و خط لب بستگی به پوست شما دارد. افراد با پوست‌ چرب، و یا دارای منافذ پوستی باز اغلب ماندگاری کمتری را تجربه می‌نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از داروهای هورمونی و اعصاب نیز در مدت زمان ماندگاری تاتو رژ لب تاثیرگذار است.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از تکنیک‌هایی اختصاصی استاد غزل زرگریان در تاتو لب توانسته‌ایم مدت ماندگاری تاتو رژ لب را به بیشترین میزان ارتقا دهیم. شما عزیزان با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما در این مرکز تخصصی استفاده کنید.

قیمت تاتو رژ لب دائم در سال 1402

هزینه رژ لب دائم به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌تواند به تکنیک انتخابی شما عزیزان برای تتو لب، رنگ و مواد بی‌حسی، تخصص مستر و .. اشاره نمود. در مرکز غزل زرگریان تمامی مسترها از مواد مصرفی یکسان استفاده می‌نمایند و همگی تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان می‌باشند. دلیل تفاوت قیمت مسترها نیز به این دلیل است که تمامی اقشار جامعه بتوانند در این مرکز خدمات مد نظرشان را دریافت نمایند.

در ادامه لیست قیمت تاتو لب مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

1.500.000 تومان

2.500.000 تومان

مستر آیدا

مستر تینا

قیمت تاتو رژ لب دائم
تخفیف استثنایی هزینه تاتو لب

در مرکز غزل زرگریان، به پاس اعتماد شما عزیزان تخفیفات ویژه‌ای در قیمت تاتو لب داریم. شما عزیزان برای استفاده از این تخفیفات کافیست فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند؛

فرم تخفیف تاتو لب دائم

عکس تاتو لب قبل و بعد

در این قسمت نمونه‌هایی از عکس تاتو لب قبل و بعد را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

هزینه تاتو رژ لب دائم
هاشور تاتو لب
مراقبت بعد از تاتو رژ لب
ماندگاری تاتو رژ لب
قیمت تاتو رژ لب
تاتو رژ لب به صورت تخصصی
تاتو رژ لب طبیعی
تاتو رژ لب دائم
تاتو رژ لب چیست
تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن
تاتو رژ لب

روند بهبود لب بعد از انجام تاتو لب

روز اول

 • در روز اول لب‌ها ورم می‌کنند.
 •  پس از محو شدن اثر بی‌حسی، مقداری درد در ناحیه لب احساس خواهید کرد.
 • در این زمان برای کاهش عوارض از کمپرس یخ استفاده کنید.
 •  به دلیل ایجاد زخم تاتو در حین اجرا، بس از اتمام کار مایع لنفاوی از لب خارج می‌شود که بعد از 4 الی 6 ساعت با دستمال تمیز باید پاک شود.
 •  از یک کرم مرطوب‌کننده برای هیدراته نگه داشتن لب استفاده کنید.
 •  پس از اتمام جلسات رنگ لب روشن است و پس از بهبود زخم‌ها رنگ اصلی خود را نشان می‌دهد.

دوم و سوم

 •  در روز دوم و سوم تورم کاهش می‌یابد.
 • در روز سوم رنگ لب تیره‌تر از روز ابتدایی می‌شود.
 • در روز 2 بار تمیز و مرطوب کردن لب الزامیست.
 • برای شستشو لب از پد پنبه‌ای و پاک‌کننده‌هایی بدون عطر استفاده کنید.
 • لب‌ها را با پماد، بالم لب و یا مرطوب کننده آبرسانی کنید.

سوم به بعد

 •  پوسته شدن لب بعد از تاتو در این زمان اتفاق می‌افتد.
 •  از کندن پوسته لب برای جلوگیری از خراب شدن رنگ تتو خودداری کنید.
 •  با ریزش پوسته‌ها لب‌ها دارای لایه‌های جدیدی می‌شود.
 • در این مرحله تا یک هفته بعد، لایه برداری لب انجام می‌شود.

هفتم تا دهم

 • در روزهای پایانی رنگ لب به رنگ اصلی مورد انتظار شما تبدیل می‌شود.
 • ضخیم شدن پوست درحال بهبود، ممکن است موجب پنهان شدن جوهر برای مدت کوتاهی شود.
 • پس از 4 تا 6 هفته، با ترمیم پوست رنگ لب ایده‌آل شما نمایان خواهد شد.
  8 تا 9 هفته بعد
 •  پس از این زمان برای جلسه اول ترمیم، نیاز است که به مستر خود مراجعه کنید.
 •  در جلسه ترمیم ممکن است نیاز به یکدست کردن رنگ، روشن‌تر کردن و خنثی نمودن سایه لب داشته باشید.

درمان تبخال بعد از تاتو لب

درمان تبخال بعد از تاتو لب یکی از دغدغه‌های افرادی است که بعد از انجام این تکنیک به علت عدم توجه به مراقبت بعد از تاتو دچار تبخال بعد از تاتو لب شده‌اند. با مشاهده عکس عفونت لب بعد از تاتو و  تبخال بعد از شیدینگ لب می‌توان متوجه شد که این عارضه در وهله اول مشابه زخم تاتو ظاهر می‌شود.

و بعد از مدتی دردناک و عفونی می‌شود. چرا بعد از تاتو لب تبخال می زنیم؟ یکی از علل ایجاد تبخال، عدم اهمیت به نکات مراقبت بعد از تاتو لب و کندن پوست لب بعد از تاتو است. در صورت عدم پیشگیری از تبخال بعد از تاتو لب و مراجعه به مراکز غیر بهداشتی شما ناچارید به دنبال درمان کبودی لب بعد از تاتو ، درمان سریع تبخال بعد از تاتو لب، درمان عفونت لب بعد از تاتو، تهیه قرص ضد التهاب بعد از تاتو لب، انتی بیوتیک برای عفونت تاتو لب و قرص تبخال بعد از تاتو لب باشید.  مراقبت بعد از تاتو باعث جلوگیری از عوارض تاتو می‌شود.

تاتو خط لب درد داره؟

لب‌ یکی از حساس‌ترین نقاط صورت است. در اجرا تاتو در این ناحیه به دلیل ورود سوزن تاتو فرد دچار احساس درد و ناراحتی خواهد شد. از این‌رو خیلی از افراد برای جلوگیری از درد تاتو، هزینه‌های زیادی را برای داروهای بی‌هوش می‌پردازند.

پیگمنتر باید برای جلوگیری از درد تتو که موجب ناراحتی مشتری و عدم تمرکز خود می‌شود، از بهترین بی حسی برای تاتو استفاده نماید. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین انواع بی‌حسی تاتو اورجینال، تاتو لب را بدون هیچ‌گونه دردی برای شما انجام می‌دهیم.

نتایج تاتو رژ لب چگونه است؟

نتایج بعد از تاتو لب تا حد زیادی به مهارت و تکنیک‌ها مستر شما دارد. اما رژ لب دائم موجب ایجاد تقارن، تقویت رنگ لب و ظاهری جذاب در لب‌های شما می‌شود. مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با تکنیک‌های مخصوص و بروز، بهترین نتایج را برای شما ایجاد کرده و رضایت کامل شما را جلب می‌کنند.

این تکنیک ممکن است بعد از گذشت مدتی کمرنگ شود و نیاز به ترمیم پیدا کند. ما در مرکز غزل زرگریان کلیه خدمات آرایش دائم صورت را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری برای شما انجام می‌دهیم.

بهترین رنگ برای تاتو لب کدام است؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند بهترین رنگ رژ لب دائم، رنگ‌های قرمز با پایه آبی هستند. البته تاتو رژ لب رنگ گوشتی و برنز یا تاتو لب قرمزبسیار شیک و جذاب خواهند شد. اما باید بدانید که بهترین رنگ برای تاتو لب براساس توناژ پوستی شما مشخص می‌شود. انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب کاری دشوار است و باید توسط افراد متخصص و زبده انجام شود.

بهترین رنگ تاتو لب برای پوست سفید،  رنگ نود و خانواده رنگ هلویی است. رنگ تاتو لب کالباسی و تاتو رژ لب رنگ گوشتی بهترین انتخاب برای افراد با پوست سفید می‌باشند.

بهترین رنگ تاتو لب برای پوست سبزه تناژهای طبیعی و گرم عالی است. افرادی که نه پوست خیلی روشن و نه پوست خیلی تیره‌ای دارند بهترین رنگ تاتو رژلب دائم برای این افراد، رنگ‌های قرمز با پایه آبی است. تناژهای گوشتی و برنزه نیز برای این افراد بسیار عالی است.

رنگ تاتو لب زرشکی نیز بیشتر به افراد با پوست گندمی پیشنهاد می‌شود.

چند روز بعد از تاتو لب بریم حموم؟

معمولا توصیه می‌شود تا 3 روز اول از رفتن به حمام خودداری کنید.

رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود؟

پس از گذشت 2 الی 4 هفته رنگ اصلی تاتو لب خود را نشان می‌دهد.

مراقبت‌های قبل از تاتو رژ لب دائمی چیست؟

تا دو روز قبل از مراجعه برای انجام تتو از خوردن کافئین و قرارگیری در معرض نور آفتاب خودداری کنید. همچنین انجام این تکنیک برای افراد با فشار خون بالا، بیماری دیابت، تبخال، افراد باردار و ... توصیه نمی‌شود.

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

حکم شرعی رژ لب دائم بر اساس احکامی که توسط مرجع تقلید شما گفته شده تعیین می‌گردد. درحالت کلی اغلب مراجع تقلید انجام تاتو رژ لب را بلامانع می‌دانند.

رنگدانه تتو به سبب نفوذ به لایه‌های پوست برای وضو و غسل مشکلی ندارد. از این‌رو می‌توان گفت انجام تتو رژ لب ممانعتی با شرع نداشته و می‌توانید برای جذابیت بیشتر از آن استفاده کنید