فیبروز ابرو چیست؟ تکنیک فیبروز ابرو (Phibrows) از روش‌های جدید میکروبلیدینگ ابرو است که برای اصلاح فرم ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آکادمی Phi این تکنیک را بنیان‌گذاری کرد و در عبارت فیبروز، فی برگرفته از نام شرکت و بروز به معنای ابرو است. فشن بروز، بولد بروز، لیفت، هایپر، فیبروز هالیوودی از نمونه‌های مدل فیبروز ابرو جدید و تکنیک‌های آرایش دائم در مرکز غزل زرگریان به عنوان بهترین مرکز و سالن فیبروز ابرو در تهران هستند. در اجرای مدل ابرو فیبروز جدید از سوزن یکبار مصرف برای هاشور زدن ابرو به‌صورت دستی استفاده می‌شود.

فهرست مطالب

فیبروز ابرو دخترانه طبیعی بهترین انتخاب برای داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم است. ما در مرکز تخصصی ابرو در تهران و بهترین مرکز فیبروز در تهران  با استفاده از رنگ‌های ارگانیک کمپانی فی، بهترین فیبروز ابرو در تهران را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌نماییم. استاد غزل زرگریان در بهترین سالن فیبروز در تهران، با تکنیک اختصاصی خود خدمات ابرو فیبروز را با بالاترین کیفیت و بدون نیاز به ترمیم برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران، تنها مرکزی است که خدمات خود را برای تمامی افراد با بیماری‌های خاص نظیر دیابت، فشار خون بالا، مشکلات تیروئید و ... به صورت تضمینی و با بهترین هزینه فیبروز ابرو انجام می‌دهد. شما می‌توانید با مشاهده عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته یا بعد از یک ماه در نمونه کارهای غزل زرگریان نسبت به کیفیت کار متخصصان ما اطمینان حاصل نمایید. سپس با اطلاع از بهترین قیمت فیبروز ابرو در تهران اقدام به رزرو نوبت کنید.

بهترین مرکز و سالن فیبروز ابرو در تهران

مرکز آرایش دائم غزل زرگریان به‌عنوان بهترین سالن فیبروز در تهران ارائه دهنده بالاترین سطح کیفیت و ماندگاری خدمات برای شما عزیزان می‌باشد. این تکنیک در این مرکز با بلید فیبروز توسط متخصص‌ترین مسترهای آرایش دائم و با بهترین قیمت فیبروز ابرو دخترانه اسپرت برای شما عزیزان انجام می‌شود. اجرای این تکنیک توسط بهترین طراح ابرو تهران برای شما انجام خواهد شد.

بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران هستیم چون از تکنیک‌های بروز برای اجرای این تکنیک بدون ترمیم استفاده می‌کنیم. خدمات آرایش دائم تنها در مرکز ما بدون نیاز به ترمیم می‌باشد و تمامی افراد با پوست چرب، یا با مشکلاتی همچون دیابت، فشار خون، مشکلات هورمونی و .... می‌توانند بدون محدودیت از خدمات آرایش دائم ما با عالی‌ترین کیفیت و از همه مهم‌ترین بیشترین مدت زمان ماندگاری استفاده نمایند.

ما با در نظر گرفتن استانداردهای کمپانی Phi و برخورداری از بهترین فیبروز کار ابرو در تهران، خدماتی باکیفیت و ماندگاری عالی را با تضمین ارائه می‌نماییم. از دیگر ویژگی‌های بهترین مرکز و سالن فیبروز ابرو در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  رعایت پروتکل‌های بهداشتی
 • همکاری با مسترهای باتجربه و متخصص
 •  بکارگیری بروزترین تکنیک‌های آرایش دائم
 •  ماندگاری خدمات بالا
 •  کیفیت فوق‌العاده خدمات
 •  قیمت مناسب
 • استفاده از تجهیزات استانداردی نظیر ترانس دستگاه، رول گریپ تاتو و …
 • استفاده از بهترین برند مواد
 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • پارکینگ اختصاصی برای رفاه حال شما عزیزان
 • استفاده از قویترین پماد بی حسی تاتو برای جلوگیری از ایجاد درد تاتو در حین کار

فیبروز ابرو بعد از یک هفته

نمونه کار فیبروز ابرو مرکز غزل زررگریان
ابرو بعد از یک هفته
هزینه فیبروز ابرو با بالاترین کیفیت
مراقبت بعد از فیبروز ابرو
بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران
بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

جدیدترین روش فیبروز ابرو چیست؟!​

مدل فیبروز ابرو دخترانه اسپرت طرفداران بسیار زیادی دارد. این روش یکی از تکنیک‌های محبوب آرایش دائم است و فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ در طبیعی بودن مدل فیبروز ابرو جدید است. بهترین فیبروز کار تهران در مرکز غزل زرگریان، مدل ابرو طبیعی را با ظرافتی همانند تار مو ابرو شما برایتان اجرا می‌کند. متخصصان ما به سبب عدم نفوذ سوزن تاتو در عمق پوست در این روش، به پیاز مو آسیبی وارد نمی‌کنند و جدیدترین مدل فیبروز ابرو ۱۴۰۲ را برای شما عزیزان انجام می‌دهند. شما می‌توانید با مشاهده عکس فیبروز ابرو بعد از ترمیم و عکس ابرو فیبروز در نمونه کار غزل زرگریان از کیفیت کار متخصصان ما اطمینان حاصل کنید.

بهترین فیبروز ابرو در تهران

اجرای بهترین فیبروز ابرو در تهران توسط استاد غزل زرگریان ابروهایی زیبا و خوش فرم برای چهره شما به ارمغان می‌آورد. در طی این فرآیند پیگمنتر با استفاده از سوزن مخصوص این تکنیک، خطوطی بسیار ظریف جایگزین موهای طبیعی ابروی فرد با جوهری مشابه رنگ پوست ایجاد می‌کند. این تکنیک باید در بهترین مراکز تخصصی ابرو در تهران انجام گیرد تا نتیجه حاصل مورد رضایت و دلخواه فرد باشد. در صورت عدم رعایت هرکدام از قوانین اصولی این روش، ناچار به ریموو ابرو خود خواهید شد.

این تکنیک در مرکز غزل زرگریان با رعایت قواعد اصولی و پروتکل‌های بهداشتی توسط بهترین فیبروز کار تهران انجام می‌گیرد. ما در این مرکز تخصصی، با کیفیت و ماندگاری فوق‌العاده، بهترین فیبروز ابرو در تهران را برای شما عزیزان اجرا می‌کنیم و زیبایی طبیعی را به چهره شما هدیه می‌دهیم.

مدل فیبروز ابرو طبیعی

مدل ابرو فیبروز در بهترین مرکز تخصصی ابرو در تهران، مرکز غزل زرگریان کاملا طبیعی و نچرال اجرا خواهد شد. این تکنیک که موجب رفع نواقص و اصلاح فرم ابرو می‌شود، به روش‌های گوناگونی اجرا می‌گردد. اما آنچه در اجرای بهترین فیبروز ابرو در تهران ارجحیت دارد، نتایج طبیعی آن است.

در مدل فیبروز ابرو طبیعی، ابروها فرمی نچرال و زیبا خواهند داشت. به‌گونه‌ای که به سختی می‌توان متوجه تاتو بودن ابروها شد. از این‌رو این تکنیک طرفداران فراوانی در کل جهان دارد. حال آنکه برای اجرای این تکنیک به صورت طبیعی باید به تخصصی ترین مرکز ابرو در تهران مراجعه نمود. چراکه این متد نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد. متخصصان ما در بهترین مرکز فیبروز در تهران با دانش بالا و آشنایی با قوانین چهارگانه برانکو بابیک، ابداع کننده این روش، تاتوی ابرویی طبیعی و نچرال برای شما اجرا خواهند کرد.

مسترهای دوره دیده غزل زرگریان با گذراندن دوره‌های حرفه‌ای این تکنیک، قادرند ظرافتی همانند تارهای طبیعی ابرو ایجاد نمایند. ضمن اینکه با تکنیک احتصاصی استاد غزل زرگریان، شما بیشترین ماندگاری و کیفیت را شاهد خواهید بود.

مدل ابرو فیبروز دخترانه اسپرت

مدل فیبروز ابرو جدید براساس سلیقه و فرم چهره هر شخص اجرا می‌شود. متخصصان ما در سالن زیبایی غزل زرگریان با شناخت قوانین چهارگانه و نسبت‌های طلایی صورت هر شخص، جدیدترین مدل فیبروز ابرو ۱۴۰۲ را برای او انجام می‌دهند. این تکنیک در این مرکز برای تمامی افرادی که از فرم ابروهایشان ناراضی هستند بدون هیچ‌گونه محدودیتی اجرا می‌شود. طراحی ابرو باید بگونه‌ای باشد که با فرم چهره فرد همخوانی داشته باشد و به زیبایی چهره او بیافزاید.

بدین منظور متخصصان و مشاوران حاذق ما در مرکز غزل زرگریان با آشنایی با در نظر گرفتن آناتومی چهره، برای هر فرد مدل ابرویی متناسب با چهره‌اش را پیشنهاد می‌دهند.

بعلاوه شما با دیدن عکس ابروی فیبروز شده در نمونه‌ کارهای غزل زرگریان می‌توانید مدل ابرو فیبروز مدنظرتان را انتخاب کنید. متخصصان ما در این مرکز انواع مدل ابرو فیبروز پهن، فیبروز ابروی دخترانه نچرال، فیبروز ابرو دخترانه اسپرت و ... را طبق سلیقه و فرم صورت شما نهایی می‌کنند.

پس می‌توانید بدون هیچ نگرانی از خدمات متمایز و ویژه ما به‌عنوان اولین سالن آرایش دائم در کل کشور بهترین خدمات ممکن را دریافت نمایید.

بهترین طراح ابرو در تهران

بهترین فیبروز کار ابرو در تهران فردی است که با استفاده از جدیدترین متدهای صادر شده توسط آکادمی فی، باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه نماید. اجرای این تکنیک به صورت دستی است. از این‌رو نیاز است تا پیگمنتر علاوه بر دانش، تجربه و تخصص بالا، هنر دست بسیار خوبی نیز داشته باشد. از طرفی طراحی ابرو در این روش براساس نسبت‌های طلایی آکادمی فی و شناخت دقیق و کامل آناتومی چهره انجام می‌گیرد.

بنابراین شخصی که این تکنیک را انجام می‌دهد باید با قوانین چهارگانه برانکو بابیک و آناتومی چهره هر فرد آشنایی داشته باشد تا بتواند ابرویی متناسب با فرم صورت او ایجاد کند. از طرفی در اجرای این تکنیک، پیگمنتر در نحوه کار با ابزار مخصوص آن، عمق سوزن تاتو، نحوه کشیدن خطوط، زاویه قلم با صورت مشتری و ... باید مسلط باشد.

ما در مرکز غزل زرگریان، بواسطه همکاری با بهترین طراح ابرو در تهران و بهترین فیبروزکاران، زیباترین فرم ابرو را بدون درد و عوارض برای شما به ارمغان می‌آوریم. مسترهای استاد غزل زرگریان با شناخت راه‌های ماندگاری و تکنیک‌های اختصاصی ایشان، این تکنیک را برای انواع پوست حتی پوست‌های چرب با تشمین بیشترین ماندگاری فیبروز انجام می‌دهند.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و تاتو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز، بهترین تکنیک آرایش دائم است. فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ در سوزن مورد استفاده برای هرکدام است. سوزن فیبروز بسیار نازک‌تر است، درنتیجه خطوط ایجاد شده در این سبک بسیار ظریف‌تر است.

تاتو از روش‌های بسیار قدیمی برای تغییر فرم ابروها است. پاک کردن تاتو نیز دردسرهای بسیار زیادی را به همراه دارد. در تاتو ابرو، رنگ به داخل پوست نفوذ کرده و بعد از مدتی دچار تغییر رنگ خواهد شد. اما در تاتو ابرو فیبروز به هیچ عنوان رنگ به عمق پوست نفوذ نمی‌کند. همچنین این تکنیک اصلاح فرم ابروها را به‌صورت کاملا طبیعی و با خطوطی مشابه با تارهای ابرو انجام می‌دهد.

دیگر فرق این تکنیک با میکروبلیدینگ در کیفیت رنگ مصرفی است که رنگ‌های تولید شده توسط کمپانی فی بالاترین کیفیت را در بین تمامی رنگ‌ها دارند. ما در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان مرکز تخصصی ابرو در تهران از رنگ‌های مخصوص تولید شده توسط کمپانی فی استفاده می‌نماییم. همچنین قرینه سازی ابروها در این روش با استفاده از نرم افزار قرینه سازی آکادمی فی انجام می‌شود.

مدل هاشور ابرو با فیبروز

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز براساس سلیقه، فرم صورت و قوانین طلایی آکادمی phi در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. شما باید مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت و ابروهایتان همخوانی داشته باشد. ما در مرکز غزل زرگریان، طراحی ابرو را باتوجه به اجزای صورت و سلیقه‌‌تان انجام می‌دهیم. طراحی ابروها توسط متخصص‌ترین طراحان ابرو در تهران در این مرکز با تکیه بر دانش زیبایی شناسی چهره انجام می‌شود.

فیبروز ابرو مدل spine-6 با بالاترین کیفیت

فیبروز spine-3

تمامی هاشورها به سمت نقطه کانونی که قوس پایینی است زده می‌شوند و به آن ابرو کلاسیک گویند.

 

فیبروز ابرو مدل spine-5 در مرکز غزل زرگریان

spine-5

نقطه کانونی در قسمت پایینی ابرو و بین ابتدا و قوس ابروها قرار دارد و به‌عنوان ابرو آسیایی نیز معرفی می‌شود. 

فیبروز ابرو مدل spine-6 با بالاترین کیفیت

spine-6

تمامی هاشورها به سمت نقطه کانونی که قوس پایینی است زده می‌شوند و به آن ابرو کلاسیک گویند.  


 

فیبروز ابرو مدل upper spine در تهران

upper spine

نقطه  کانونی این سبک در قسمت بالای ابروهاست و همه هاشورها در بالای ابرو قرار می‌گیرند.
 

بهترین فیبروز ابرو در تهران چگونه انجام می‌شود؟

فیبروز ابرو در تهران از تکنیک‌های بروز آرایش دائم است که به‌صورت دستی انجام می‌شود. خطوط ظریف ابرو با هدایت رنگ به لایه‌های زیرین پوست بعد از برش پوست با قلم بلید انجام می‌شود. در این تکنیک قرینه سازی ابروها با استفاده از تجهیزاتی مانند؛ دیوایدر، نرم افزار قرینه سازی ابرو و کولیس ابرو انجام می‌‍‌شود.

این روش به‌صورت نیمه دائم است و بعد از مدتی نیاز به ترمیم خواهد داشت. برای داشتن ابروهای زیبا، خوش فرم و خوش حالت کافیست این تکنیک آرایش نیمه دائم را در مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران انجام دهید. اجرای خطوط از قسمت تاج ابرو شروع می‌شود و به سمت آرک و دم ابرو می‌رود. اجرای خطوط چندین بار تکرار می‌شوند. تکنیک شوک رنگ از دیگر روش‌ها برای افزایش ماندگاری رنگ این تکنیک است. مدل ابروی فیبروز توسط قلمی با سوزن‌های ظریف و یکبار مصرف انجام می‌شود. بهترین تاتو کار ابرو در تهران در مرکز غزل زرگریان با بروزترین متدهای جهانی این تکنیک را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

مراحل انجام تا ترمیم فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز در تهران

تکنیک‌های آرایش دائم به دلیل ایجاد تغییرات طبیعی و نچرال از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مرکز غزل زرگریان با بهترین فیبروز کار تهران همکاری کرده و از بهترین رنگ‌های فی برای شما عزیزان استفاده می‌نماییم. مراحل این تکنیک عبارتند از؛

مشاوره رایگان فیبروز ابرو و انتخاب تخصصی مدل ابروها

مشاوره رایگان

برای انتخاب مدل ابرو مناسب به شما عکس فیبروز ابرو قبل و بعد مشتریان را نشان می‌دهیم. شما عزیزان را با تمامی مراحل تا ترمیم آشنا نموده و در انتخاب بهترین رنگ و مدل جدید ابرو برای ابروهایتان کمک می‌نماییم.

طراحی ابرو برای فیبروز ابرو توسط بهترین طراح ابرو در تهران

طراحی و قرینه سازی ابروها

طراحی ابرو با استفاده از ابزارهای خاص و توسط بهترین طراح ابرو در تهران برای شما انجام می‌شود. می‌توانید رنگ و مدل ابرو را در این مرحله مشاهده نمایید تا دید دقیقی از پایان کار داشته باشید. در این مرحله می‌توانید در ارتباط با مدل و رنگ تصمیم‌گیری کنید.

بهترین بی حسی تاتو برای فیبروز ابرو

بی‌حسی ابروها

با توجه به بکارگیری تیغ قلم بلید، نیاز است تا از قویترین پماد بی‌حسی تاتو استفاده شود. ما در بهترین سالن برای فیبروز ابرو در تهران از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی قبل و در حین کار تاتو برای کاهش درد شما استفاده می‌نماییم.

انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن آرایش دائم تهران

انجام فیبروز ابرو طبیعی

ابتدا اجرای خطوط در بخش تاج ابروها، آرک و دم ابروها انجام می‌شود. در اجرای این تکنیک هر خط حداقل 2 بار توسط بهترین فیبروز کار در تهران به‌منظور افزایش میزان رنگ‌پذیری اجرا می‌شود. توجه کنید که ریزش رنگ تا چند روز آینده طبیعی است.

بهترین رنگ فیبروز دخترانه

برای اجرای این تکنیک پیگمنتر براساس رنگ پوست، رنگ موی طبیعی و ... رنگ مناسب ابروی مشتری را تشخیص می‌دهد. افراد با پوست سفید و روشن می‌توانند از رنگ‌هایی با تناژ زیتونی و سبز استفاده کنند. درحالیکه کسانی که پوست تیره دارند بهتر است از رنگ‌هایی با تناژ گرم استفاده نمایند.تشخیص سردی و گرمی پوست مشتری برعهده پیگمنتر است.

متخصصان ما در مرکز غزل زرگریان با تخصص بالا در ترکیب رنگ تاتو ابرو و شناخت انواع تناژهای پوست بهترین رنگ را برای افراد انتخاب می‌کنند. در این مرکز انواع فیبروز ابرو مشکی، فیبروز ابرو قهوه ای تیره، فیبروز ابرو قهوه ای روشن و ... برای افراد طبق رنگ پوست، موی طبیعی ابرو و سلیقه آنها انجام می‌شود.

ما در مرکز تخصصی ابرو در تهران، بهترین رنگ مخصوص این تکنیک را براساس رنگ پوست، ابرو و سلیقه شما انتخاب می‌نمایید. بطور مثال؛

لازم به ذکر است رنگ‌های مصرفی در این تکنیک از مواد معدنی تولید شده و فاقد مواد مضر و فلزات سنگین هستند. از این‌رو به راحتی جذب پوست افراد می‌شوند.  همچنین به سبب عدم وجود آهن، نیکل و ... پس از پاک کردن تاتو ابرو این رنگ‌های از خود قرمزی به جا نمی‌گذارند.

از همه مهم‌تر هیچ ضرری برای سلامت شما عزیزان نخواهند داشت. و احتمال بروز حساسیت‌های پوستی در استفاده از روش و مواد به صفر رسیده است.

دستگاه فیبروز ابرو چیست؟

این تکنیک همانند میکرو ابرو بدون استفاده از هیچ دستگاه مکانیکی و برقی مورد استفاده در روش میکروپیگمنتیشن ابرو انجام می‌شود. اجرای خطوط در این روش به صورت دستی و تنها با استفاده از یک قلم انجام می‌گیرد. بهترین تاتوکار در تهران باید روش استفاده از این قلم به نحوه در دست گرفتن آن، میزان کنترل فشار دست هنگام کار با آن، زاویه قلم و صورت مشتری و ... تسلط داشته باشد. در صورت بروز هرگونه خطا در حین اجرای خطوط با این قلم بلید، ممکن است عوارضی جبران‌ناپذیر برای فرد رخ دهد.

این قلم از تعدادی سوزن بسیار ظریف تشکیل شده است. از این‌رو خطوطی که بواسطه آن اجرا می‌شوند بسیار نازک و همانند مو طبیعی ابرو فرد است. سوزن‌های این قلم بعد از هربار استفاده باید جایگزین شوند. چراکه در غیر این صورت ممکن است موجب بروز بیماری‌های خونی بواسطه سوزن آلوده شود.

بنابراین در اجرای این روش رعایت دقیق اصول بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. متخصصان با استفاده از باکیفیت‌ترین بلید فیبروز و سوزن‌های مخصوص این تکنیک ابروهایی با ظرافت بالا برای شما ایجاد می‌کنند. فرم دلخواه را به ابروهایتان می‌بخشند و کمک می‌نمایند تا با ابروهایی قرینه بتوانید زیبایی خود را چندین برابر نمایید.

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

این تکنیک با سوزن ظریفی انجام می‌شود و ماندگاری کمتری نسبت به میکرو ابرو دارد. ما در مرکز غزل زرگریان با تکنیک‌های اختصاصی‌مان، بیشتری مدت زمان ماندگاری را برای شما عزیزان تضمین می‌نماییم. ترمیم فیبروز ابرو و توجه به نکات مراقبت بعد از تاتو ابرو می‌تواند ماندگاری فیبروز ابرو را افزایش دهد. از دیگر موارد تاثیرگذار در مدت زمان ماندگاری آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

نوع پوست تاثیر زیادی در ماندگاری فیبروز ابرو دارد. بطور مثال، این تکنیک روی پوست چرب ماندگاری کمی دارد. اما در مرکز غزل زرگریان، با تکنیک‌های اختصاصی برای انواع پوست، بیشترین ماندگاری را بدون نیاز به پرداخت هزینه ترمیم تضمین می‌کنیم.

تخصص تاتو کار در میزان عمق ایجاد شده از عوامل ماندگاری فیبروز ابرو است. ما به‌ عنوان بهترین مرکز آرایش دائم در تهران، باکیفیت‌ترین خدمات را توسط بهترین و کارآزموده‌ترین مسترها به شما عزیزان ارائه می‌نماییم تا رضایتتان را به دست آوریم.

هورمون‌های بدن و وضعیت آن‌ها تاثیر بسیار زیادی در میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد داشت. برای افزایش رنگ‌پذیری پوست بهتر است در دروان‌ قاعدگی، شیردهی و بارداری برای انجام تاتو مراجعه نکنید. در این زمان‌ها بدن دچار تغییرات هورمونی خواهد شد.

کیفیت رنگ در ماندگاری آن موثر است. ما در مرکز غزل زرگریان از رنگ فی ارگانیک که بهترین نمونه با بیشترین زمان ماندگاری است استفاده می‌کنیم. این رنگ به هیچ عنوان ته رنگ قرمز به جا نمی‌گذارد. و از قویترین بی حسی تاتو برای شما عزیزان استفاده می‌کنیم.

مزایا مدل فیبروز ابرو دخترانه

از مزایا ابرو فیبروز دخترانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

معایب و عوارض فیبروز

یکی از اصلی‌ترین معایب این روش آن است که افرادی که قبلا سابقه انجام تاتو در ناحیه ابرو را داشته‌اند، شرایط انجام این تکنیک را ندارند. در صورت مراجعه به بهترین آرایشگاه برای فیبروز ابرو و دریافت خدمات از بهترین تاتو کار ابرو در تهران هیچ خطری برای شما به دنبال ندارد. درواقع یکی از مهم‌ترین عوارض این تکنیک، عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، عدم تعویض سوزن تاتو و مراجعه به تاتوکار بی تجربه و مرکزی نامعتبر است.

از دیگر عوارضی که ممکن است به سبب مراجعه به مراکز نامعتبر گریبان‌گیر شما شود می‌توان به مشکلات پوستی، اسکار، زخم تاتو، بیماری‌های خونی و ... اشاره کرد.

مراقبت‌ قبل از فیبروز ابرو

رعایت نکات زیر قبل از مراجعه برای مدل ابرو میکروبلیدینگ فیبروز بسیار مهم است:

مراقبت‌ بعد از فیبروز ابرو

برای تسریع بهبود پوست و افزایش ماندگاری فیبروز رعایت نکات زیر بعد از اجرا ضروری است:

قیمت فیبروز ابرو در تهران در 1402

در جدول زیر لیست قیمت فیبروز ابرو در تهران در سال 1402 در مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. لازم به ذکر است تمامی مسترهای این مرکز مورد تایید استاد آکادمی هستند. همچنین مواد مصرفی در اجرای این تکنیک توسط این پیگمنترها یکسان است. تنها دلیل اختلاف قیمت میان پیگمنترها این است که تمامی افراد با توان مالی متفاوت قادر به استفاده از خدمات بسیار خاص و ویژه این مرکز تخصصی ابرو باشند.

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

3.500.000 تومان

مستر نفس

مستر مهسا

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر الینا

مستر مینو

مستر پرناز

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر ملیسا

مستر صدف

کد تخفیف فیبروز ابرو

تخفیف ویژه هزینه فیبروز ابرو

بهترین قیمت فیبروز ابرو در تهران را با بالاترین کیفیت خدمات آرایش دائم از ما در مرکز غزل زرگریان بخواهید. تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان نیاز به ترمیم ندارد، در نتیجه هزینه ترمیم فیبروز ابرو به نفع شما است. برای استفاده از تخفیف ویژه هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲ ما کافیست فرم زیر را پر نمایید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

نمونه کار فیبروز ابرو

باتوجه به اهمیت کیفیت و ظرافت این تکنیک در حین طراحی و اجرا، برای اطمینان از این موضوع افراد قبل از مراجعه به مراکز باید نمونه کارهای مرکز مدنظر را بررسی نمایند. ما در مرکز غزل زرگریان با ارائه بهترین نمونه کارهای فیبروز برای شما عزیزان، کیفیت و ظرافت را در عکس فیبروز ابرو بعد از یک ماه نشان داده‌ایم. کافی است به گالری تصاویر در نمونه کارهای غزل زرگریان بروید تا بتوانید باکیفیت‌ترین نمونه کارها را مشاهده و از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

مدل و عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته

ممکن است برخی افراد در روزهای ابتدایی اجرای این تکنیک شاهد ابروهایی تیره و بد رنگ باشند. این افراد نباید نگران باشند. چراکه در هفته اول ابروها بواسطه خراش‌های ایجاد شده توسط سوزن تاتو، زخم است و نیاز به گذر زمان برای بهبودی دارد. این تکنیک بعد از یک هفته فرمی طبیعی گرفته و به رنگ طبیعی خود درمی‌آید. شما می‌توانید عکس فیبروز ابرو بعد از یک ماه یا بعد از یک هفته در مرکز غزل زرگریان را در ادامه مشاهده نمایید؛

مراحل فیبروز ابرو در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو چیست؟ صفر تا صد مزایا و معایب فیبروز ابرو
فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو در چیست
دلایل رنگ نگرفتن و کمرنگ شدن میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو
عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته
مدل فیبروز ابرو جدید در سال 2023
مزایای فیبروز ابرو برای خانم ها
تکنیکهای خاص میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو
مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران
نکات مهم در مراقبت بعد از انجام فیبروز ابرو
مراقبت بعد از فیبروز ابرو برای افزایش زمان ماندگاری
قیمت مدل فیبروز ابرو طبیعی در تهران
هزینه فیبروز ابرو طبیعی و مدل دخترانه
فیبروز ابرو تخصصی در تهران در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو قیمت ویژه در تهران
فیبروز ابرو در تهران در بهترین مرکز فیبروز تهران
فیبروز ابرو چیست و انجام آن چه مزایا و معایبی دارد
فیبروز ابرو توسط بهترین فیبروز کار
فیبروز ابرو توسط بهترین پیگمنتر
فیبروز ابرو تخصصی در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو با کیفیت عالی و تضمینی در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو با بهترین قیمت در بهترین سالن آرایش دائم تهران
عکس فیبروز ابرو یک هفته بعد از ترمیم
بهترین کیفیت فیبروز ابرو در تهران با بیشترین ماندگاری
بهترین فیبروز کار در مرکز غزل زرگریان
بهترین فیبروز کار تهران استاد غزل زرگریان
بهترین فیبروز کار ابرو در تهران
بهترین فیبروز ابرو در تهران با بهترین قیمت فیبروز
بلید فیبروز با کیفیت عالی و ماندگاری بالا
بالاترین کیفیت فیبروز ابرو در تهران در مرکز غزل زرگریان

نظرات مشتریان در مرکز غزل زرگریان

آیا فیبروز ابرو طبیعی درد دارد؟

با توجه به استفاده از قلم بلید متشکل از سوزن‌های تاتو و ایجاد خراش در پوست به‌منظور نفوذ رنگدانه، این تکنیک بسته به آستانه تحمل افراد دردناک است. ما در مرکز غزل زرگریان از قویترین پماد بی حسی تاتو برای کاهش درد شما استفاده خواهیم کرد.

بهترین زمان ترمیم ابروی فیبروز شده چه موقع است؟

از آنجایی که این تکنیک نیمه دائمی است، برای افزایش ماندگاری فیبروز ابرو نیاز به جلسات ترمیم دارد. بهترین تاتو کار در تهران تاریخ ترمیم را به مشتریان خود اعلام می‌کند. درحالت کلی بهترین زمان برای ترمیم این تکنیک بین 5 تا 6 هفته بعد از اولین جلسه‌تان است.

ایا فیبروز ابرو پاک میشود؟

در صورت تمایل برای پاک کردن تاتو ابرو شما می‌توانید از خدمات ریموو تاتو استاد غزل زرگریان استفاده کنید. ریموو تاتو ابرو در مرکز غزل زرگریان تنها در یک جلسه بدون درد و عوارض برای شما عزیزان انجام می‌گیرد.

چه کسانی نباید فیبروز ابرو انجام دهند؟

انجام این روش در دوران بارداری، شیردهی و قاعدگی به دلیل ایجاد اختلالات هورمونی و تاثیر منفی بر روی نوزاد و جنین اکیدا ممنوع است. با توجه به احتمال واکنش‌های آلرژیک در بدن جنین پیشنهاد می‌شود در دوران بارداری هیچ‌یک از تکنیک‌های آرایش دائم را انجام ندهید.

اختلالات هورمونی همچنین سبب کاهش میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت مراجعه درچنین زمان‌هایی، این موضوع را با مشاور خود در میان بگذارید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.4 / 5. تعداد آرا: 12

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.