میکروبلیدینگ ابرو چیست؟! میکروبلیدینگ ابرو  (Microblading) آرایش نیمه دائم برای اصلاح فرم ابرو و پر کردن ابرو با وارد کردن رنگدانه‌ها در لایه زیرین پوست است. میکرو ابرو با استفاده از سوزن تاتو و رنگ تاتو ارگانیک می‌تواند خطوطی مشابه با تار ابرو ایجاد کرده و با ظاهری طبیعی ابروها را پرپشت کند. ما بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران هستیم که باکیفیت‌ترین خدمات بلید ابرو را با مناسب‌ترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو ارائه می‌نماییم.

فهرست مطالب

استاد غزل زرگریان بهترین میکرو کار در تهران است که میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را براساس آناتومی چهره برای داشتن ابروهایی قرینه انجام می‌دهد. تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان بدون نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و بدون عوارض میکرو ابرو برای تمامی افراد قابل انجام است.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز براساس فرم چهره شما با بیشترین ماندگاری میکرو ابرو انجام می‌شود. استاد غزل زرگریان تکنیک میکروبلیدینگ ابرو را به‌عنوان بهترین میکرو کار در تهران با سالها تخصص انجام می‌دهد.

"مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، اولین مرکز تخصصی میکرو ابرو در کشور"

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای همه مناسب است؟

ما تنها مرکز میکرو ابرو در ایران هستیم که قادر به انجام میکروبلیدینگ برای انواع پوست چرب، افراد دیابتی، دارای فشار خون بالا، مشکلات تیروئید و افراد با گروه خونی o+ و.... بدون ایجاد عوارض میکرو ابرو می‌باشیم. برای انجام میکروبلیدینگ ابرو دخترانه با بهترین قیمت میکرو ابرو همین حالا با ما در بهترین سالن میکرو ابرو تهران در تماس باشید.

عکس میکرو ابرو قبل و بعد

میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز
میکروبلیدینگ ابرو
ابرو

عکس مراحل میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکرو ابرو تهران

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به‌عنوان بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران معرفی شده‌ایم. مراحل انجام میکرو ابرو توسط ما در این مرکز تخصصی عبارت است از؛

 

عکس بلید ابرو

مشاوره میکرو ابرو

ارائه مشاوره برای انجام میکرو ابرو دخترانه به‌صورت رایگان توسط ما انجام می‌شود. در این مرحله گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو انجام شده توسط پیگمنترهای ما را مشاهده می‌نمایید. و با سلیقه شما برای انجام بهترین طراحی مدل میکرو ابرو پهن و دیگر مدل‌ها آشنا خواهیم شد.

عکس مراحل میکروبلیدینگ ابرو

طراحی ابرو قرینه

متخصص‌ترین طراح ابرو در تهران با نتایج به دست آمده از سلیقه شما عزیزان در مرحله مشاوره، طراحی ابرو را با استفاده از اصول چهره‌شناسی و ابزارهایی مانند خط کش، کولیس، دیوایدر و همچنین نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی PHI  انجام می‌شود.

گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو

مرحله بی‌حسی میکروبلیدینگ

در انجام میکرو ابروی دخترانه، کیفیت مواد بی‌حسی بسیار با اهمیت است. در مرکز غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین سالن میکرو ابرو از بی حسی اورجینال استفاده می‌کنیم تا درد تاتو را برای شما عزیزان از بین ببریم.

 

عکس میکرو ابرو بعد از یک هفته

انجام بلید ابرو دخترانه

بعد از بی‌حسی، مجدد طراحی ابروها انجام شده و پس از تایید شما، توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران اجرای میکرو ابرو برای شما انجام خواهد شد. در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین انواع رنگ میکرو ابرو استفاده می‌نماییم.

مزایا میکروبلیدینگ ابرو نسبت به دیگر روش‌ها

از اصلی‌ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

در انجام فیبروز ابرو از سوزن‌های ظریف‌تر استفاده می‌شود، در نتیجه ماندگاری میکرو ابرو نسبت به فیبروز بسیار بیشتر است. در تکنیک فیبروز از قلم، رنگ و سوزن ارائه شده کمپانی Phi استفاده می‌شود. اما اگر بلید ابرو با محصولاتی به غیر از محصولات این آکادمی انجام شود به آن میکروبلیدینگ می‌گویند.

فیبروز براساس نسبت طلایی و قوانین آکادمی فی اجرا می‌شود و سلیقه فرد در آن اهمیت کمتری دارد. اما در میکروبلیدینگ، پیگمنتر با مشورت مشتری و براساس سلیقه او طراحی ابرو را انجام میدهد.

مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های میکروبلیدینگ با تکنیک هاشور ابرو در ابزار آنها می‌باشد. میکرو ابرو یکی از روش‌های هاشور بشمار می‌رود. در تکنیک میکرو ابرو از تیغه‌ای با سوزن‌های ریز استفاده می‌شود. درحالی که برای هاشور، تیغه به صورت تکی است.

تکنیک هاشور ابرو بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که ابروهایی پر داشته و تنها می‌خواهند تغییراتی جزئی در مدل ابروهای خود ایجاد نمایند. در صورتی که ابروهای کم پشت دارید و به دنبال یک تکنیک ماندگار و طبیعی هستید، قطعا میکروبلیدینگ بهترین گزینه ممکن است.

مقایسه میکروبلیدینگ و تاتو ابرو

تکنیک تاتو ابرو، انتقال جوهر به لایه‌های عمیق‌تر پوست است. یکی از معایب بزرگ در تکنیک تاتو ابرو، تغییر رنگ آن به سبز و یا آبی است. لازم به ذکر است که تاتو ابرو ظاهری غیر طبیعی ایجاد کرده و ماندگاری بالایی دارد. درحالی که در تکنیک میکرو ابرو، ماندگاری بسیار بالاست و خطوط بسیار ظریف و مشابه با مو ابرو است.

مقایسه میکروبلیدینگ ابرو و سایه و شیدینگ ابرو

تکنیک سایه و شیدینگ ابرو در قسمت‌های خالی ابرو با سوزن سر گرد و تیز نقطه‌هایی ریز ایجاد می‌نماید. ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو نسبت به سایه و شیدینگ ابرو بسیار بیشتر است. همچنین تکنیک سایه ابرو بیشتر به افرادی با پوست‌های حساس چرب پیشنهاد می‌شود. اگر به دنبال یک روش برای فرم‌دهی و طراحی ابروهای خود هستید، قطعا میکرو ابرو بهترین گزینه خواهد بود.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

در انجام بلید ابرو، تخصص پیگمنتر در قدرت ترسیم خطوط بسیار مهم است چراکه باید تارهایی مشابه با مو ابرو را ترسیم کند. میکروپیگمنتیشن ابرو با یک دستگاه برقی انجام می‌شود. در این روش مهارت پیگمنتر نمی‌تواند خیلی کامل باشد. چراکه قدرت مکانیکی دستگاه به شدت دخیل است. در مقایسه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن باید بگوییم، اگر ابروهایی نچرال نیاز دارید بهتر است میکروبلیدینگ را انتخاب کنید. چراکه در میکروپیگمنتیشن ابرو، عمق کار بیشتر بوده و بعد از مدتی به شکل سایه ابرو خواهد شد.

مقایسه کاشت ابرو با میکروبلیدینگ

کاشت ابرو از روش‌های زیبایی تهاجمی است. در صورتی که اهل رنگ کردن ابروهای خود هستید و تمایلی به داشتن ابروهای مشکی ندارید قطعا کاشت ابرو انتخاب مناسبی برایتان نخواهد بود. باتوجه به اینکه در کاشت ابرو، از موهای زمخت پشت سر استفاده می‌شود رشد ابروها به شدت زیاد خواهد بود. در کاشت، خواب ابروها غیر طبیعی بوده و یک قالب مردانه دارد.

درنتیجه کاشت ابرو تنها به افرادی پیشنهاد می‌شود که تار ابرو بین تاج و آرک ابرو آنها زمخت باشد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چیست و چگونه انجام می شود؟

میکروبلیدینگ به روش فیبروز به سبب ترکیب این دو تکنیک دارای محاسن هر دوی آن‌هاست و از این نظر می‌توان این روش را بهترین روش پرپشت‌سازی ابروها دانست.  پیگمنتر در این روش طراحی ابرو را علاوه‌بر رعایت قوانین چهارگانه برانکو بابیک و آناتومی چهره، براساس سلیقه و خواست مشتری برای انجام میکرو ابرو پهن یا نازک، رنگ و فرم ابرو انجام می‌دهد.

به‌همین سبب رضایت مشتری دوچندان خواهد شد. این روش کامل‌ترین شیوه آرایش دائم ابرو است که دربرگیرنده تمام ابعاد یعنی هم استانداردها و هم نظر مشتری می‌باشد. پیگمنتر برای اجرای میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز از انواع رنگ میکرو ابرو متناسب با رنگ پوست و ابروی فرد و براساس مبحث رنگ شناسی در تاتو استفاده می‌کند.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

بعد از انجام میکروبلیدینگ، ابروها کمی تیره‌تر از آنچه انتظار داشتید، به نظر می‌رسد. تیرگی و پوسته پوسته شدن ابرو بعد از میکروبلیدینگ، امری طبیعی است که جزو روند بهبود محسوب می‌شود. با انجام نکات مراقبت بعد از تاتو 10 روز زمان نیاز است میکرو ابرو طبیعی شود. اما به‌منظور افزایش ماندگاری و تراکم و زیبایی بیشتر، فرد به یک جلسه ترمیم نیاز دارد.

پیگمنتر در ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، به افزایش ماندگاری میکرو ابرو و اصلاح فرم اولیه ابرو می‌پردازد و جزئیات بیشتری به ابرو اضافه می‌نماید. همچنین قسمت‌هایی از ابرو را که کمرنگ یا دچار ریزش رنگ تاتو شده است، با رنگدانه‌ پر می‌کند. بهترین زمان برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، معمولا حدود 4 الی 6 هفته بعد از انجام تاتو است.

لازم به ذکر است با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، نیاز به جلسه ترمیم میکرو ابرو نخواهید داشت.

ماندگاری میکرو ابرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری میکرو ابرو بین 1 تا 3 سال است. از جمله موارد تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ می‌توان به کیفیت رنگ مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، میزان رنگ‌پذیری پوست، توجه به نکات مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو اشاره نمود.

تکنیک فیبروز ابرو ماندگاری بیشتری دارد یا میکروبلیدینگ ابرو؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تکنیک فیبروز، از تکنیک‌های اروپایی است. در نتیجه خیلی به مردم مشرق زمین پیشنهاد نمی‌شود.

تکنیک فیبروز نهایتا 6 ماه ماندگاری دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌نمایید تا انتخاب تکنیک را به پیگمنتر خود محول نمایید. تا بتواند باتوجه به جنس پوست شما و همچنین میزان استفاده شما از لوازم آرایش ابرو روزانه، بهترین تکنیک ممکن را پیشنهاد نماید.

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران

تخصص پیگمنتر در کیفیت خدمات آرایش دائم بسیار مهم است. سرکار خانم غزل زرگریان به‌عنوان بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران توانسته‌اند در این زمینه داور بین‌المللی شده و در سراسر جهان خدمات خود را ارائه نمایند.

برای به دست آوردن رضایت شما عزیزان نیز، در بهترین سالن برای میکرو ابرو، با بهترین و متخصص‌ترین مسترها همکاری می‌نماییم. تمامی این عزیزان از میان هنرجویان دوره‌های برگزار شده توسط استاد غزل زرگریان گلچین شده‌اند. مسترهای ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان باتجربه و تخصص در زمینه قرینه‌سازی ابروها، بالاترین کیفیت میکرو ابرو را ارائه می‌نمایند.

همه این عزیزان دارای مدرک از آکادمی فی اروپا و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هستند. برای انجام میکرو ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران کافیست به مرکز غزل زرگریان مراجعه نمایید.

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

توجه و رعایت نکات زیر قبل از مراجعه برای میکروبلیدینگ ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛

مراقبت‌ بعد از میکروبلیدینگ ابرو

با توجه به نکات مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید مدت زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش دهید. از جمله این موارد عبارتند از؛

قیمت میکروبلیدینگ ابرو 1402

قیمت میکروبلیدینگ ابرو به مواد، تخصص مستر، مدل انتخابی و وضعیت ابروهای شما بستگی دارد. با توجه به تمامی این موارد نهایت تلاش خود را در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بکار بسته‌ایم تا بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان با بهترین هزینه میکروبلیدینگ ارائه نماییم. در ادامه لیست قیمت میکرو ابرو را در این مرکز تخصصی برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

لازم به ذکر است که تمامی پیگمنترها مورد تایید استاد آکادمی می‌باشند. همچنین مواد مصرفی یکسان است و تنها دلیل اختلاف قیمت، ایجاد شرایطی مساعد برای تمامی افراد جهت استفاده از خدمات مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان است.

1.000.000 تومان

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

350.000 تومان

مستر صدف

مستر پریناز

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

قیمت ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

مستر مینو

مستر مهسا

مستر تینا

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر الینا

مستر فریماه

تخفیف میکروبلیدینگ ابرو در مرکز میکرو ابرو غزل زرگریان
تخفیف ویژه قیمت میکرو ابرو

در مرکز غزل زرگریان، تخفیفات بسیار ویژه‌ای برای شما عزیزان جهت خدمات بلید ابرو در نظر گرفته‌ایم. برای استفاده از تخفیفات شگفت انگیز قیمت میکروبلیدینگ ابرو ما در این مرکز تخصصی کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

عکس بلید ابرو مرکز غزل زرگریان

نمونه تصاویر بلید ابرو دخترانه انجام شده در بهترین سالن برای میکرو ابرو ایران به مدیریت سرکار خانم غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو عکس قبل و بعد میکرو ابرو
هزینه میکروبلیدینگ ابرو عکس قبل و بعد
میکروبلیدینگ ابرو تخصصی در مرکز غزل زرگریان
نزدیکترین سالن میکرو ابرو در تهران
آموزش میکروبلیدینگ ابرو با غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکرو ابرو
میکرو ابرو در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
نمونه تصویر میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو با غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
مراقبت های لازم بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو
نمونه کار میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو نمونه کار مرکز غزل زرگریان
مدل میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
فواید میکروبلیدینگ ابرو و مزایای این تکنیک آرایش دائم
میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه مزیت هایی دارد
همه چیز درباره‌ی میکروبلیدینگ ابرو
قیمت میکروبلیدینگ به روش فیبروز در مرکز غزل زرگریان
نکات مهم در مراقبت های قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو
میکرو ابرو و مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
بهترین سالن میکرو ابرو در ایران
بهترین سالن میکرو ابرو با بهترین مسترها
بهترین سالن میکرو ابرو در تهران به مدیریت غزل زرگریان
بهترین سالن زیبایی برای میکرو ابرو
بلید ابرو در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
بلید کرکی مویی در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
هر آنچه که باید در مورد میکروبلیدینگ ابرو بدانید
میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه مزایایی دارد
میکرو ابرو با بروزترین تکنیک ها در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران
مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ ابرو و مواردی که بعد از آن باید رعایت کنیم
بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران
عوارض میکروبلیدینگ ابرو و دور ماندن از آنها با خدمات بهترین میکروبلیدینگ کار ابرو

رضایت خدمات میکرو ابرو در مرکز غزل زرگریان

عوارض میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در صورتی که میکروبلیدینگ ابرو را در یک مرکز معتبر و توسط پیگمنتر متبحر انجام دهید، هیچ عارضه شما را تهدید نخواهد کرد. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر و عدم تخصص پیگمنتر عوارض میکرو ابرو مواردی مانند مشکلات ناشی از عدم رعایت نکات بهداشتی، ایجاد اسکار پوستی براثر فشار زیاد دست پیگمنتر، تغییر رنگ به دلیل استفاده از مواد نامرغوب خواهند بود.

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو امکان‌پذیر است؟!

بله، با توجه به اینکه بلید ابرو یک روش نیمه دائمی می‌باشد، شما عزیزان با استفاده از خدمات ریموو تاتو قادر به پاک کردن آن خواهید بود.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟ 

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی در روش‌های هاشور ابرو درد خواهید داشت.

ما در مرکز میکروبلیدینگ ابرو غزل زرگریان، انواع بی حسی تاتو از بهترین برندها و کمپانی‌های جهان را موجود داریم. در انتخاب این بی حسی‌ها آستانه تحمل درد شما را مورد توجه قرار گرفته و بهترین بی حسی ممکن را برای شما عزیزان استفاده می‌نماییم.

آیا میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که میکروبلیدینگ ابرو خوبه یا نه می‌توانید از خدمات میکرو ابرو موقت مرکز غزل زرگریان استفاده نمایید. در این روش به‌صورت موقت برای شما عزیزان طراحی ابرو انجام خواهد شد. و در صورت رضایت، این طراحی به صورت نهایی اجرا می‌شود.