بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

میکروبلیدینگ ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم و بهترین روش برای داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم است. مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران است که بالاترین کیفیت خدمات میکرو ابرو را ارائه می‌نماید. میکروبلیدینگ به روش فیبروز در این مرکز توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران انجام می‌شود. در بهترین مرکز میکرو ابرو، بهترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو را با تضمین کیفیت انجام می‌دهیم. قیمت میکرو ابرو در مرکز غزل زرگریان، بهترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو است. بلید کرکی مویی عالی‌ترین روش برای داشتن ابروهایی خوش فرم است و با این تکنیک، نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو نخواهید داشت.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم برای ایجاد تغییرات طبیعی در فرم ابرو است. بلید ابرو از بروزترین و طبیعی‌ترین تکنیک‌های روز دنیا برای ایجاد تغییرات دلخواه در فرم ابروها است. در میکرو ابرو روی پوست شیارهایی برای ارسال رنگدانه‌های ارگانیک به داخل پوست ایجاد می‌شود. این شیارهای ایجاد شده در تکنیک بلید کرکی مویی بسیار ظریف با فرم منحنی و قوس طبیعی می‌باشند و ظاهری مشابه با مو ابرو طبیعی برای شما ایجاد می‌نمایند.  برای داشتن ابروهای خوش‌فرم، پرپشت و قرینه می‌توانید از این روش مطمئن استفاده نمایید.

درباره مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان

میکروبلیدینگ ابرو با بهترین قیمت

مراحل انجام میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکرو ابرو تهران

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به‌عنوان بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران معرفی شده‌ایم. مراحل انجام میکرو ابرو توسط ما در این مرکز تخصصی عبارت است از؛

 

مشاوره میکرو ابرو

مشاوره میکرو ابرو

ارائه مشاوره برای انجام میکرو ابرو به صورت رایگان توسط ما انجام می‌شود. در این مرحله عکس میکروبلیدینگ ابرو انجام شده توسط مسترهای ما را مشاهده می‌نمایید. و با سلیقه شما برای انجام بهترین طراحی ممکن آشنا خواهیم شد.

طراحی ابروها برای میکروبلیدینگ ابرو

طراحی ابروها

با نتایج به دست آمده از سلیقه شما عزیزان در مرحله مشاوره، با استفاده از اصول چهره شناسی و ابزارهایی مانند خط کش، کولیس، دیوایدر و همچنین نرم افزار قرینه سازی طراحی ابروها توسط متخصص‌ترین افراد برای شما انجام می‌شود.

بی حسی ابرو برای انجام میکرو ابرو

مرحله بی‌حسی میکروبلیدینگ

در انجام میکروبلیدینگ، کیفیت مواد بی‌حسی بسیار با اهمیت است. در مرکز غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین سالن میکرو ابرو از بهترین مواد استفاده می‌کنیم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

 

اجرای میکرو ابرو

اجرای میکرو ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار  در ایران و تهران

بعد از بی‌حسی، مجدد طراحی ابروها انجام شده و پس از تایید شما، توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران اجرای میکرو ابرو برای شما انجام خواهد شد. در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین جوهر تاتو استفاده می‌نماییم.

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

توجه و رعایت نکات زیر قبل از مراجعه برای میکروبلیدینگ ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛

تخفیف میکروبلیدینگ ابرو

هزینه و قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو به مواد، تخصص مستر، مدل انتخابی و وضعیت ابروهای شما بستگی دارد. با توجه به تمامی این موارد نهایت تلاش خود را در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بکار بسته‌ایم تا بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان با بهترین هزینه میکروبلیدینگ ارائه نماییم. برای استفاده از تخفیفات شگفت انگیز ما در این مرکز تخصصی کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

مراقبت‌ بعد از میکرو ابرو

با توجه به نکات مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید مدت زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش دهید. از جمله این موارد عبارتند از؛

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران

تخصص مستر در کیفیت خدمات آرایش دائم بسیار مهم است. سرکار خانم غزل زرگریان به‌عنوان بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران توانسته‌اند در این زمینه داور بین‌المللی شده و در سراسر جهان خدمات خود را ارائه نمایند.

برای به دست آوردن رضایت شما عزیزان نیز، در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران، با بهترین و متخصص‌ترین مسترها همکاری می‌نماییم. تمامی این عزیزان از میان هنرجویان دوره‌های برگزار شده توسط استاد غزل زرگریان گلچین شده‌اند. مسترهای ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان باتجربه و تخصص در زمینه قرینه‌سازی ابروها و اجرای میکرو ابرو با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشند.

همه این عزیزان دارای مدرک از آکادمی فی اروپا و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هستند. برای انجام میکرو ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران کافیست به مرکز غزل زرگریان مراجعه نمایید.

مزایا میکروبلیدینگ ابرو در بهترین سالن برای میکرو ابرو

از اصلی‌ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

فرق فیبروز با میکروبلیدینگ

در انجام فیبروز ابرو از سوزن‌های ظریف‌تر استفاده می‌شود در نتیجه ماندگاری میکروبلیدینگ نسبت به فیبروز بسیار بیشتر می‌باشد.

عکس میکروبلیدینگ ابرو مرکز غزل زرگریان

مدل میکروبلیدینگ انجام شده در بهترین سالن میکرو ابرو ایران به مدیریت سرکار خانم غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

سوالات متداول میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

ما در ادامه به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در زمینه میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.

انجام میکروبلیدینگ ابرو به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی افرادی که تمایل دارند تغییرات طبیعی در فرم ابروهای خود ایجاد نمایند می‌توانند میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را انجام دهند. با انجام میکرو ابرو دیگر نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو نخواهید داشت و همیشه ابروهایی خوش فرم دارید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به کیفیت رنگ مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، میزان رنگ‌پذیری پوست، توجه به نکات مراقبتی قبل و بعد از میکرو ابرو اشاره نمود. به‌طور معمول مدت زمان ماندگاری این تکنیک بین 6 ماه تا 1 سال است.

آیا انجام میکرو ابرو درد دارد؟

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی در روش‌های هاشور ابرو درد خواهید داشت. اما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد بی‌حسی و همچنین آماده سازی شما عزیزان از نظر ذهنی کمک می‌نماییم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

میکروبلیدینگ برای چه کسانی ممنوع است؟

انجام میکرو ابرو به افراد زیر پیشنهاد نمی‌شود؛

 • افرادی که سابقه اگزما و بیماری‌های پوستی، یا دارای پوست کلوئید ساز دارند.
 • خانم‌های باردرار، شیرده و یا افرادی که در دوران قاعدگی هستند.
 • افراد مبتلا به پسوریازیس، اسکلرودرمی و کسانی که تحت شیمی درمانی می‌باشند.
 • کسانی که مشکل انعقاد خون و یا دیابت دارند.

با استفاده از این روش چه تغییراتی در ابرو می‌توان ایجاد کرد؟

با میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز می‌توان فرم ابروها را به‌صورت کاملا طبیعی تغییر داد و آنها را قرینه نمود. قسمت‌های خالی ابرو را پر کرد تا پرپشت‌تر نشان داده شوند و تمامی نواقص ابرو را اصلاح نمود.

عوارض و معایب میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در صورتی که میکروبلیدینگ ابرو را در یک مرکز معتبر و توسط پیگمنتر متبحر انجام دهید، هیچ عارضه شما را تهدید نخواهد کرد. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر و عدم تخصص پیگمنتر مواردی مانند مشکلات ناشی از عدم رعایت نکات بهداشتی، ایجاد اسکار پوستی براثر فشار زیاد دست پیگمنتر، تغییر رنگ به دلیل استفاده از مواد نامرغوب برای شما ایجاد خواهند شد.

آیا می‌توان میکروبلیدینگ ابرو را پاک کرد؟

بله، با توجه به اینکه بلید فیبروز یک روش نیمه دائمی می‌باشد، شما عزیزان با استفاده از خدمات پاک کردن تاتو قادر به پاک کردن آن خواهید بود.

انجام میکرو ابرو چقدر زمان میبرد؟

به‌طور میانگین زمان مورد نیاز برای انجام بلید ابرو بین 2/5 تا 3 ساعت است.

میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی می‌شود؟

در روزهای ابتدایی انجام بلید ابروها بسیار پررنگ می‌باشند اما با گذشت 7 تا 14 روز پیگمنت‌ها کم رنگ شده و کاملا طبیعی خواهد شد.

میکروبلیدینگ چگونه انجام میشود؟ با دستگاه برقی یا غیربرقی؟

میکروبلیدینگ ابرو، به وسیله یک قلم تاچ دستی که دارای سوزن های بسیار ظریف هست، انجام میشود. درواقع تار هایی خیلی ظریف توسط مستر های حرفه ایی مرکز روی سطحی ترین لایه پوست شما کاشت می‌شود، به همین دلیل نتیجه‌ی کار ابرویی بسیار طبیعی خواهد شد

چه زمانی باید ترمیم میکروبلیدینگ ابرو انجام شود؟

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو برای شما سه هفته تا چهل روز بعد از کار اولیه میباشد و پس از آن شما ۲ تا ۳ سال نیاز به انجام این کار نخواهید داشت. در تکنیک تلفیقی کرکی مویی مرکز غزل زرگریان، 70 درصد به ترمیم نیاز نیست. در واقع این تکنیک منحصر به فرد آکادمی ما می باشد. 

14 thoughts on “میکروبلیدینگ ابرو با جدیدترین روش میکرو ابرو

 1. آواتار زهره زهره گفت:

  اگه پیش یه نفر دیگه میکرو ابرو انجام داده باشیم می‌تونیم بیایم پیش خانم غزل زرگریان برای ترمیم میکروبلیدینگ ؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله عزیزم می تونید از خدمات مرکز استفاده کنید.

 2. آواتار آنا آنا گفت:

  من خیلی استرس داشتم برای فرم ابروهام. اما با مراجعه به این مرکز و مشاوره عالی خانم زرگریان برای میکروبلیدینگ ابروهام نه تنها استرسم کمتر شد، بلکه بعدش که ابروهامو دیدم عاشقش شدم. واقعا کار خانم زرگریان عالیه.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   خدا را شکر که راضی بودید عزیز دلم

 3. آواتار sahel sahel گفت:

  من تا قبل مرکز شما فکر می کردم بعد از میکرو ابرو، رنگش پخش میشه و خطوطش مشخص نیست دیگه ینی اکثر کسایی که رفتن اینجوری بودن، اما الان بعد از چند سال از انجام میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان، ابروهام بدون هیچ ترمیمی هنوز قشنگی روزای اول رو داره و خیلی راضی بودم، واقعا خسته نباشید میگم به تیم حرفه ای و خود استاد غزل زرگریان

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   ممنون عزیزم.

 4. آواتار ندا ندا گفت:

  من خیلی دوست دارم برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان که بهترین سالن برای میکرو ابرو مراجعه کنم اما یکم از دردش میترسم و بخاطر دردش بیخیال می‌شم. شما تضمین میدین که هیچ دردی نداره؟؟؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله تضمین میکنیم. چون از بهترین و باکیفیت ترین مواد بی حسی برای شما عزیزان استفاده می کنیم.

 5. آواتار همتا همتا گفت:

  به نظر من خانم غزل زرگریان بهترین میکروبلیدینگ کار نه تنها تو تهران بلکه تو کل ایران هستند. من خودم قبلا جای دیگه‌ای میکرو ابرو انجام داده بودم و ادعا میکردن که بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران هستند اما هم خیلی درد داشتم و هم بعد از یه مدتی ابروهام رنگش رفت. با کلی تحقیق مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان را پیدا کردم و کلی از انتخابم راضیم نه تنها درد نداشتم بلکه خیلیم ماندگاری بالایی داشت برام.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   شما لطف دارید عزیزم

 6. آواتار لعیا لعیا گفت:

  من پوست صورتم به شدت چربه و هیچ مرکزی تا الان نتونسته میکرو ابرو را برام با ماندگاری بالا بزنه. خانم غزل زرگریان تکنیک خاصی برای ماهایی که پوستمون چربه دارند یا خیر؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله ما با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان تصمین میکنیم که بهترین کیفیت از خدمات میکروبلیدینگ را برای پوست های چرب ارائه می کنیم و صد در صد ماندگاری داره

 7. آواتار دینا دینا گفت:

  اگه ابروهای کم پشتی دارین و از مداد ابرو خسته شدین واقعا من به عنوان مشتری چندین ساله مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان که به نظر من بهترین سالن برای میکرو ابرو هست به شدت بهتون خانم غزل زرگریان را پیشنهاد می‌کنم. خانم غزل زرگریان واقعا تو میکروبلیدینگ ابرو تبحر و مهارت خاصی دارند و من از شر مداد کشیدن ابروهام راحت شدم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله دقیقا همین طوره با انجام آرایش دائم دیگه هیچ نیازی به استفاده از لوازم آرایش نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *