لیفت و لمینت ابرو و آموزش لیفت ابرو با مواد از خدمات ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان است. لیفت ابرو در آرایشگاه روشی برای داشتن ابروهایی خوش حالت، پرپشت و زیبا بدون نیاز به تکنیک‌های تهاجمی است. این روش مناسب افرادی است که می‌خواهند با بالا بردن ابروها به صورت نچرال، ابروهایی هالیوودی داشته باشند. لمینت ابرو نیز با تقویت، رنگ کردن و کراتینه ابروها زیبایی و ضخامت ابرو را افزایش می‌دهد. تفاوت لیفت و لمینت ابرو نیز در استفاده از پیگمنت‌های رنگی در تکنیک لمینت ابرو است. ما در مرکز غزل زرگریان، لیفت ابرو با مواد و لمینت ابرو را با استفاده از بهترین متریال و بهترین قیمت لیفت و لمینت ابرو به نسبت کیفیت ارائه نموده‌ایم.

شما با رعایت مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو می‌توانید فواید لیفت ابرو در آرایشگاه و بهترین نتیجه را تجربه کنید. برای مشاهده عکس لمینت ابرو در نمونه‌کارهای استاد غزل زرگریان و اطلاع از هزینه لیفت ابرو با مواد با ما همراه باشید. در ادامه شما را با همه چیز درباره لیفت و لمینت ابرو همراه با آموزش و مراقبت از آن آشنا می‌کنیم.

لیفت ابرو با مواد چیست؟

لیفت ابرو با مواد عملی برای حالت دادن به ابرو با مواد ارگانیک است. مواد لیفت و لمینت ابرو باعث تقویت ابروها می‌شوند. این روش برای افرادی که ابروهایی نازک دارند مناسب بوده و باعث می‌شود ابروهای این افراد پرپشت و ضخیم شده و فرمی هالیوودی بگیرد. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد لیفت ابرو، تکنیک لیفت ابرو نچرال را برای شما عزیزان با بهترین قیمت لیفت ابرو انجام می‌دهیم. شما می‌توانید زیرنظر مسترهای باتجربه غزل زرگریان، باکیفیت ترین خدمات لیفت ابرو با مواد را با بهترین قیمت لیفت ابرو در آرایشگاه تجربه کنید.

همچنین اگر کنجکاوید که آیا لیفت و لمینت ابرو نماز دارد؟ باید گفت لیفت و لمینت ابرو محدودیتی برای استخر، وضو، نماز و میکاپ ایجاد نمی‌کند. برای فهمیدن اینکه لیفت و لمینت ابرو چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟ و اطلاع از هزینه لیفت ابرو با مواد با مشاوران ما در مرکز غزل زرگریان در ارتباط باشید.

لمینت ابرو چیست؟

لمینت ابرو همانند لیفت ابرو ، روشی برای فرم دادن به ابروها جهت پرپشت‌تر و ضخیم‌تر شدن آن‌هاست. همچنین با انجام لمینت ابرو، شما ابروهایی متقارن و تیره‌تر خواهید داشت.

مراحل انجام لمینت ابرو در خانه یا آرایشگاه نیز مانند لیفت ابرو مواد است. با این تفاوت که در این روش با استفاده از پیگمنت‌های رنگی، ابروها را علاوه بر تقویت پررنگ‌تر می‌کنند. برا انجام این روش، مواد و چسب‌های ارگانیک و گیاهی را روی ابرو مشتری قرار داده و با براش ابرو فرم آن‌را ایجاد می‌کنند. مسترهای حرفه‌ای استاد غزل زرگریان با بهترین برندها، این تکنیک را با بهترین قیمت لمینت ابرو به نسبت کیفیت انجام می‌دهند. شما می‌توانید عکس لیمینت ابرو را در نمونه‌کارهای این مرکز مشاهده و جهت رزرو نوبت اقدام نمایید.

لیفت و لمینت ابرو در آرایشگاه

لیفت ابرو با مواد
قیمت لیفت و لمینت ابرو
بهترین مواد لیفت ابرو
لیفت و لمینت ابرو با مواد

لیفت ابرو با لمینت چه تفاوتی دارد؟

شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که تفاوت لیفت ابرو با لمینت ابرو چیست؟ لیفت ابرو نچرال، باعث بالا رفتن ابرو و هاشوری بنظر رسیدن آن می‌شود. اما لمینت ابرو یا کراتینه ابرو با استفاده از مواد گیاهی کراتینه که دارای پیگمنت‌های رنگی هستند، ابروها را خوش حالت و خوش رنگ می‌کند.

درحالت کلی لیفت و لمینت ابرو باهم متفاوتند. زیرا لیفت ابرو سبب تغیر حالت و لمینت ابرو سبب تیره‌تر و پررنگ‌تر شدن ابروها می‌شود. شما می‌توانید در مرکز غزل زرگریان هر دو روش را در یک جلسه انجام داده و تغییر حسابی در ابروهایتان ایجاد کنید.

لیفت ابرو یا لمینت ابرو کدام بهتر است؟

نتایج این دو تکنیک بسیار شبیه هم است اما لمینت از مواد کراتین برای حالت دادن به ابروها استفاده می‌کند. از طرفی لیفت ابرو گاهی با جراحی انجام می‌شود. لمینت ابرو جایگزین عالی برای روش‌های تهاجمی نظیر میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو و ... است.

زیرا بدون نیاز به جراحی با هزینه‌ای مناسب نتایجی مشابه ایجاد می‌کند. لمینت بدون استفاده از سوزن تاتو جایگزینی نچرال به جای تکنیکهای تهاجمی برای پرپشت‌کردن و رنگ کردن ابروها شماست. ماندگاری لیفت و لمینت مشابه است.

اما لیمنت به‌عنوان روشی جدیدتر که علاوه‌بر فرم دادن، موجب پررنگ‌تر بنظر رسیدن ابروها می‌شود ازجنبه‌های مختلف بهتر از لیفت ابرو است.

لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

لازم است تا از تکنیک‌های زیبایی به درستی استفاده شود، تا بتوان بهترین نتیجه ممکن را از آنها گرفت. به‌طور مثال لیفت ابرو با مواد و لمینت ابرو برای افراد زیر به شدت پیشنهاد می‌شود؛

مزایای لیفت ابرو در آرایشگاه

لیفت ابرو با مواد از روش‌های پر‌طرفدار در بین بانوان است. در زیر به برخی از فواید لیفت ابرو در آرایشگاه اشاره کرده‌ایم:

معایب لیفت ابرو با مواد

لیفت ابرو با مواد کاملا گیاهی و ارگانیک انجام می‌شود. در نتیجه علاوه‌بر اینکه هیچ عارضه‌ای ندارد، باعث تقویت ابروها نیز خواهد شد. اما باید توجه کنید که برای انجام لیفت و لمینت ابرو لازم است تا به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. در این صورت می‌توانید از بابت کیفیت مواد مورد استفاده مطمئن باشید.

مواد لیفت بسیار قوی هستند، در نتیجه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ابروها پیشنهاد می‌کنیم که حتما این خدمت را در مراکز زیبایی معتبر انجام دهید. مسترهای استاد غزل زرگریان از بهترین مواد لیفت ابرو برای رضایت هرچه بیشتر شما و عدم ریزش ابرو استفاده می‌کنند.

ما در مرکز غزل زرگریان تضمین می‌نماییم که بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات لیفت ابرو با مواد را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

مراحل انجام لیفت ابرو با مواد درمرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات لیفت ابرو با مواد را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مواد باکیفیت و مسترهای متخصص در این زمینه به ما کمک کرده‌اند. لیفت ابرو با مواد توسط ما طی مراحل زیر انجام می‌شود؛

این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات لیفت ابرو با مواد به شما ارائه خواهد شد.

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو

از مهم‌ترین نکات مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو با مواد بستگی به میزان رویش ابروهای شما خواهد داشت. به‌طور طبیعی می‌توان ماندگاری این تکنیک را بین 30 تا 45 روز دانست. با از بین رفتن تاثیر آن می‌توانید مجدد آن را ترمیم نمایید. شما می‌توانید با رعایت مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو، ماندگاری بالایی برای ابروها خود داشته باشید.

ایا لیفت و لمینت ابرو باعث ریزش میشود؟

لیفت و لمینت ابرو با مواد ارگانیک و کاملا طبیعی انجام می‌شود. از این‎‌رو یکی از روش‎های مرتب‌سازی و پرپشت‌سازی ابرو است که هیچ‌گونه آسیبی در پوست و ابرو شما ایجاد نمی‌کند. درصورت استفاده از بهترین مارک مواد لیفت برای مژه و ابروها شما نه تنها دچار ریزش ابرو نخواهید شد بلکه این مواد باعث تقویت و رشد مجدد ابروهایتان نیز می‌شود.

بهترین مواد لیفت ابرو

استفاده از بهترین مواد لیفت ابرو و مژه برای داشتن مژه‌ها و ابروهایی زیبا با ماندگاری بالا بسیار حیاتی است. با استفاده از بهترین مواد لیفت و لمینت مژه و ابرو، شما می‌توانید ابروها و مژه‌های خود را بدون هیچ عارضه‌ای تقویت کرده و حالت بدهید. اسم مواد لیفت ابرو عبارتند از؛ مواد لیفت دلوکس، دالیزلش، مواد لیفت شاینی، لومانسا، بایوتاچ و… که از جمله بهترین مارک پک مواد لیفت و لمینت مژه و ابرو و بهترین برند لیفت ابرو هستند. بهترین مارک مواد لیفت ابرو و مژه، بدون ریزش مژه و ابرو، فرمی زیبا و طبیعی برای ابروهای شما به ارمغان می‌آورند.

مواد خوب برای لیفت ابرو ضد آلرژیک است و به چشم، پلک‌ها و مژه‌ها آسیب نمی‌زند. هدف از لیفت مژه ایجاد ساختاری برای پرتر کردن حجم مژه‌ها است. اما استفاده از مواد ناکارآمد و بی‌کیفیت باعث ریزش مژه‌ها خواهند شد و علاوه بر اینکه تاثیری بر افزایش زیبایی مژه‌ها ندارند، شکل و زیبایی اصلی آنها را نیز از بین خواهد برد.

بهترین مواد برای لیفت ابرو باید بدون حساسیت بوده و هیچ آسیبی به مژه و ابرو، پوست و چشم وارد نکند همچنین دارای ماندگاری بالایی باشد.

قیمت لیفت و لمینت ابرو با مواد ​

هزینه لیفت ابرو با مواد بستگی به ماده مورد استفاده و مارک آن دارد. اینکه از چه برندی و با چه قیمتی استفاده شود قطعا در هزینه خدمات شما تاثیرگذار خواهد بود. ما از بهترین مواد لیفت ابرو استفاده می‌نماییم. نهایت تلاش خود را نیز نموده‌ایم تا بهترین قیمت لیفت ابرو را به شما عزیزان اعلام کنیم.

در ادامه لیست قیمت لیفت و لمینت ابرو در سال 1402 در مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

500.000 تومان

مستر زهرا

قیمت لیفت ابرو با مواد

تخفیف ویژه هزینه لیفت و لمینت ابرو

ویژه‌ترین تخفیفات خدمات را برای شما عزیزان در مرکز غزل زرگریان در نظر گرفته‌ایم. شما عزیزان می‌توانید برای استفاده از این تخفیفات ویژه فرم زیر را پر نمایید؛

فرم تخفیف لیفت ابرو

لیفت و لمینت ابرو در خانه

افرادی که قصد انجام لیفت ابرو با مواد و لمینت ابرو در خانه را دارند می‌توانند طبق پروسه زیر عمل کنند:

  • براش ابرو را به ژل آلوئه‌ورا آغشته کرده و با آن ابروهایتان را شانه کنید تا ابروها به صورت موقت تقویت و هاشوری شوند.
  • می‌توانید درخانه با استفاده از ژلاتین، آلوئه‌ورا، روغن‌ها و اسانس‌ها ژل ابرو ساخته و استفاده کنید.
  • همچنین برای تهیه ژل ابرو رنگی در خانه، می‌توانید ژل آلوئه‌ورا را با پودر سایه مخلوط کنید.
  • استفاده از ژل ابرو یا صابون ابرو
  • استفاده از عسل و روغن نارگیل

برای تقویت و افزایش رویش ابرو می‌توانید 3 قطره روغن رزماری و 4 قطره روغن کرچک را به ژل ساخته شده خود اضافه کنید.

آموزش لیفت ابرو

شما در دوره آموزش لیفت ابرو با مواد، با مراحل لیفت کردن ابرو به صورت کامل و حرفه‌ای آشنا خواهید شد. استاد غزل زرگریان با ارائه بروزترین تکنیک‌های لیفت و لمینت ابرو، شما را در اجرای زیباترین ابروها یاری می‌رسانند. ایشان به شما روش موادگذاری، مقدار مواد لیفت و کراتین، طریقه بالا بردن ابروها و ... را به صورت کاملا حرفه‌ای می‌آموزند.

اگر می‌خواهید با تخصص بالا در زمینه لیفت ابرو با مواد روانه بازارکار شوید، آکادمی غزل زرگریان بهترین انتخاب برای شماست.