مقالات مرکز غزل زرگریان

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل چه کاربردی دارد؟

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل
3.9
(92)

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل برای بازسازی و ترمیم پوست بعد از تاتو و ریموو تاتو کاربرد دارد. کرم ترمیم کننده سی گل مدل Mimosa 10% به واسطه ترکیبات موثری که دارد برای ترمیم بریدگی و زخم‌های سطحی پوست بسیار عالی است. همچنین با استفاده از کرم میموزا 10 درصد سی گل بازسازی کننده پوست، سوزش و قرمزی بعد از ریموو تاتو، آفتاب سوختگی و سولاریوم التیام می‌بخشد.

باتوجه به حساسیت پوست، بعد از انجام پاک کردن تتو، انواع خدمات آرایش دائم از جمله؛ فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو و لیزر و… پوست دچار التهاب و زخم می‌شود. برای بهبود سریع و افزایش کلاژن پوست باید از کرم میموزا 10% استفاده شود.

در پاسخ به این پرسش که ترمیم کننده سی گل برای چی خوبه؟! می‌توان گفت این کرم برای مواردی مانند کرم ترمیم کننده سی گل برای لک صورت، کرم ترمیم کننده سی گل برای جای جوش، کرم ترمیم کننده سی گل برای جای بخیه،  کرم میموزا برای لک و ... کاربرد دارد. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بیشتر با اینکه کرم بازسازی کننده میموزا سی گل برای چیست و طرز استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل  آشنا خواهیم کرد.

کرم بازسازی کننده میموزا سی گل برای چیست؟

شاید شما هم به این پرسش بربخورید که کرم سی گل برای چیست؟ کرم ترمیم کننده میموزا 10% سی گل خاصیت ضدباکتریایی و جوان کنندگی دارد. این کرم برای درمان بیماری‌های التهابی مانند اگزما، درماتیت آتوپیک و درماتیت تماسی بسیار کاربردی است.

ترمیم کننده‌ها با تحریک کلاژن‌سازی، روند ترمیم و بازسازی سلول‌های آسیب دیده را تسریع می‌کنند و آثار آنها را تقریبا از روی پوست از بین می‌برند. فرمولاسیون کرم میموزا 10% دارای ترکیبات ضدالتهاب، ضدقارچ و ترمیم کننده است که علاوه‌بر احیا پوست، بافت پوست را مستحکم و تقویت می‌کند. کرم بازسازی کننده میموزا سی گل آسیب‌های پوستی را ترمیم می‌کند و زیبایی را به پوست برمی‌گرداند. کرم ترمیم کننده میموزا سی گل یک محصول موثر برای ترمیم التهابات و آسیب‌های پوستی بعد از پیلینگ و لیزر درمانی و آرایش دائم و… است.

کرم ترمیم کننده سی گل برای لک صورت

ترمیم کننده سی گل برای چی خوبه؟

در ادامه به موارد مصرف کرم ترمیم کننده میموزا سی گل اشاره کرده‌ایم:

 1. این کرم روند فیزیولوژیک زخم را تسریع می‌کند و باعث کاهش بافت اسکار و کلوئید و عوارض تاتو بر روی پوست می‌شود.
  2. ازکرم ترمیم کننده سی گل برای جای بخیه و بهتر شدن ضایعات پوستی آبله مرغان می‌توان استفاده کرد. همچنین کرم میموزا برای لک نیز استفاده می‌شود.
  3. کرم ترمیم کننده میموزا در رفع سوزش و قرمزی ناشی از سوختگی سطحی و آفتاب موثر است.
  4. این کرم با جلوگیری از تکثیر باکتری‌ها و قارچ‌ها، روند تسریع تولید سلول‌های جدید را افزایش می‌دهد. همین مورد باعث تسریع در روند تولید سلول‌های جدید و در نتیجه سبب تسریع در فرآیند ترمیم زخم‌های سطحی و بریدگی‌ها می‌شود.
  5. کرم ترمیم کننده میموزا با وجود 2 عنصر مس و روی برای رفع التهابات بعد از لیزر تراپی بسیار عالی است.
  6. یکی از بهترین مزیت‌های کرم میموزا 10 درصد سی گل بازسازی کننده پوست، فاقد اسانس بودن آن است. همین ویژگی باعث شده تا این کرم مناسب انواع پوست بخصوص پوست‌های حساس باشد.
  7. مناسب برایPUVA تراپی و لیزر درمانی و میکرو درم ابریژن، ترمیم پوست بعد از پیلینگ و ترمیم پوست بعد از الکترولیز و اپیلاسیون می‌باشد.

ترکیبات کرم میموزا 10%

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل دارای ترکیبات زیر است:

 1. آب مقطر
 2. عصاره میموزا : مهم‌ترین مواد موثره در کرم ترمیم کننده میموزا سی گل، ریشه درخت میموزا است. از پوست ریشه این درختچه برای ترمیم پوست بعد از زخم تاتو به کار می‌رود. این ترکیب سبب التیام زخم‌ها و آسیب‌های پوستی می‌شود. میموزا اثرات آنتی اکسیدانی و ضدمیکروبی دارد و در جوانسازی پوست بسیار موثر می‌باشد.
 3. عصاره پنبه دانه : عصاره پنبه دانه سرشاز از ویتامین E، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان‌ها است. این ماده نه تنها باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود بلکه در روند بهبود زخم‌های ناشی از بیماری‌هایی مثل پسوریازیس موثر است. 
 4. آلانتوئین : این ماده در ترمیم پوست آسیب دیده ناشی از عوامل خارجی و همچنین نوسازی سلولی پوست کاربرد دارد. از طرفی آلانتوئین در کاهش تبخیر نامحسوس آب میان سلولی پوست نیز موثر است.
 5. ویتامین E: این کرم دارای ویتامین E به عنوان یک ترکیب آنتی اکسیدان و موثر در درمان جای زخم می‌باشد.
 6. اکسید روی: این ماده در کرم میموزا دارای خاصیت ضد التهابی است و قرمزی پوست بعد از ریموو و ... را کاهش می‌دهد. همچنین سبب تقویت بافت الاستین و کلاژن پوست می‌شود.
 7. سولفات مس: این ماده دارای خاصیت قابض بر سطوح مخاطی است. همچنین خاصیت ضدقارچی و ضدمیکروبی نیزدارد.
 8. سوکرالفیت
 9. کوکوگلیسرید هیدروژنه
 10.  گلیسریل استئارات
 11.  پروپیلن گلیکول استئارات
 12.  اتیل هگزیل پالمیتات
 13. کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید
 14. پلی ایزو بوتن هیدروژنه
 15.  ستئاریل الکل
 16. پلی اتیلن گلیکول
 17.  تری اتانول آمین
 18. کاربومر

طرز استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل

بعد از ریموو تاتو و انجام آرایش دائم باید از کرم ترمیم کننده میموزا سی گل استفاده کنید. طرز استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل به این صورت است که باید هر 4 ساعت یکبار یا بعد از اینکه زخم تاتو به طور کامل خشک شد، آن را بر روی پوست تمیز و خشک بمالید.

کرم ترمیم کننده سی گل برای جای بخیه و زخم روند درمان را تسریع می‌کند. در صورت استفاده صحیح از آن از ایجاد اسکار و کلوئید جلوگیری می‌شود. برای نتیجه بهتر از مصرف کرم ترمیم کننده میموزا سی گل، تکمیل دوره درمان و استفاده دائم از این محصول کاملا ضروری است. درنتیجه باید با طرز استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل آشنا بوده و به صورت دائمی استفاده کنید.

تا چه زمانی باید از کرم میموزا استفاده کرد؟

تا ترمیم کامل زخم باید از کرم ترمیم کننده میموزا 10% سی گل استفاده شود.

چگونه قبل از استفاده از کرم ترمیم کننده میموزا تست حساسیت بگیرم؟

پس از خرید این محصول با بهترین قیمت کرم میموزا 10% از فروشگاه‌های معبتر، برای تست حساسیت باید از پشت گوش یا پوست داخل بازو کمک بگیرید.

کرم میموزا 10 درصد سی گل بازسازی کننده پوست جزو معدود ترمیم کننده‌های ایرانی است که حاوی عصاره ریشه گیاه میموزا و سوکرالیفت است.

استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل برای لک صورت مناسب چه پوست‌هایی است؟

کرم میموزا برای لک برای کلیه افرادی که پوست ملتهب و آسیب دیده و هرگونه زخم و عارضه پوستی دارند، مناسب است.

آیا لازم است نکاتی را در زمان استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل برای جای جوش رعایت کرد؟

بله. در زمان استفاده از کرم ترمیم کننده سی گل برای جوش از تماس با چشم، پلک و غشای مخلوطی باید خودداری شود.

در چه صورت امکان بروز عوارض کرم میموزا وجود دارد؟

اگر کرم میموزا 10% را برای مصارف موضعی، بدون تماس با چشم و قطع مصرف در زمان بروز حساسیت استفاده نماییم هیچ یک از عوارض کرم میموزا رخ نخواهد داد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 92

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساناز
ساناز
1 سال قبل

من هر زمانی که زخم میشم از این کرم استفاده می‌کنم. واقعا با ترکیباتی که داره پوست را تو کمترین زمان ترمیم می‌کنه.

الینا
الینا
1 سال قبل

من چون پوست حساسی دارم نمی‌تونم از هر کرم ترمیم کننده‌ای استفاده کنم. با پیشنهاد پیگمنترم بعد از میکروبلیدینگ از کرم ترمیم کننده میموزا سی گل استفاده کردم و هیچ مشکلی برام ایجاد نشد.

محیا
محیا
1 سال قبل

با خوندن این مطلب متوجه شدم که از کرم ترمیم کننده میموزا علاوه بر ترمیم زخم و جای اسکار می‌تونم برای آفتاب سوختگی هم استفاده کنم. خیلی مطلب جامع و کاملی بود و همه موارد به طور کامل توضیح داده شده بود.

اکرم
اکرم
1 سال قبل

با وجود عصاره میموزا در کرم ترمیم کننده میموزا سی گل بعد از ریموو تاتو به قرمزی پوست و زخم پوستم خیلی کمک شد. واقعا کرم عالی هستش