مقالات

کرم ترمیم کننده رجوی، بهترین ترمیم کننده بعد از ریموو تاتو

کرم ترمیم کننده رجوی

لوسیون تسکین دهنده بعد از ریموور تاتو رجوی یا کرم ترمیم کننده رجوی برای کاهش قرمزی و سوزش بعد از ریموو تاتو کاربرد دارد. از ترمیم کننده  رجوی برای بعد از ریموو تاتو و مراقبت بعد از ریموو تاتو استفاده می‌شود. اگر جزو افرادی هستید که پوست حساسی دارید از بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو تاتو استفاده کنید. کرم ترمیم کننده رجوی بهترین کرم ترمیم کننده برای پوست‌های حساس است. در ادامه این مطلب از سایت استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز ریموو ابرو به توضیحات کاملی درباره کرم ترمیم کننده rejuvi می‌پردازیم.

دلیل استفاده از لوسیون تسکین دهنده بعد از ریموور تاتو رجوی

اگر به تازگی تتو خود را پاک کرده‌اید باید از یک کرم ترمیم کننده مناسب استفاده کنید. ریموورهای تتو دارای اسیدهای آلی و ارگانیک، ترکیبات نمکی و… هستند. در اثر تماس این مواد و ایجاد خراش بر روی پوست توسط سوزن، لایه اپیدرم و تا حدودی لایه درم تحت تاثیر قرار می‌گیرند و سلولهای آنها آسیب می‌بینند. در صورت عدم مراقبت صحیح، عوارض جانبی مثل گودی، اسکار، گوشت اضافه و… متحمل فرد می‌شود. برای بازسازی و ترمیم هر سلول در ناحیه اپیدرم (لایه اول) به 28 روز زمان نیاز است. در طی این مدت، سلولهای لایه زایا در اپیدرم سلولی میتوز را انجام می‌دهند و سلول ساخته شده هر روز یک لایه بالاتر می‌آید. به این ترتیب لایه اپیدرم مجددا بازسازی می‌شود.

کرم رجوی چیست؟

کرم ترمیم کننده رجوی (rejuvi) یک کرم ترمیم کننده است که بهبود پوست را تسریع می‌کند. همچنین این کرم حساسیت را کاهش می‌دهد. لوسیون تسکین دهنده بعد از ریموور تاتو رجوی برای انواع پوست مناسب است. کرم ترمیم کننده رجووی دارای ترکیبات زیر است:

 • عصاره آلوئه ورا
 • عصاره Summa
 • و عصاره شیرین بیان

این نوع کرم ترمیم کننده از ایجاد چروک پیشگیری می‌کند و به کرم ضد چروک رجوی معروف است. از دیگر مزایا و ویژگی‌های این محصول این است که برطرف کننده خشکی پوست است و کاهش دهنده قرمزی پوست بعد از ریموو تاتو می‌باشد. با استفاده از این نوع کرم ترمیم کننده سرعت بازیابی و ترمیم پوست افزایش می‌یابد. ترکیبات این محصول به گونه‌ای است که باعث ترمیم و تسکین سوزش پوست در برابر آفتاب و باد، خشکی شدید می‌شود. از کرم ترمیم کننده رجوی می‌توان به عنوان یک کرم طبیعی بعد از جراحی استفاده کرد.

مشخصات کرم ضد پیری و ترمیم کننده ی بعد از تتو رجوی (rejuvi)

کرم ترمیم کننده رجوی دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر است:

 1. ترمیم کننده بسیار قوی برای انواع پوست
 2. بهترین کرم بعد از ریمو تتو
 3. مکملی برای ریموور
 4. بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو
 5. سرعت بازیابی و ترمیم پوست را افزایش می‌دهد.
 6. برطرف کننده خشکی پوست
 7. کاهش دهنده اریتم یا قرمزی پوست
 8. کرم ترمیم کننده رجووی حاوی عصاره آلوئه ورا، Summa و عصاره شیرین بیان است.
 9. حجم این محصول معمولا 10 گرم است.
 10. کشور سازنده کرم ترمیم کننده رجوی، آمریکا است.

کاربردهای لوسیون تسکین دهنده بعد از ریموور تاتو رجوی

از جمله کاربردهای بسیار عالی این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طرز استفاده از کرم ترمیم کننده رجوی

از کرم ترمیم کننده رجوی برای مراقبت بعد از ریموو تاتو استفاده می‌شود. از این کرم بهتر است صبح و شب بر روی پوست تمیز استفاده شود. با این نوع کرم، پوست بسیار سریع بهبود می‌یابد.

نکته مهم در زمان استفاده از کرم ترمیم کننده رجوی

بعد از پاک کردن تتو تا سه روز نباید از ترمیم کننده استفاده کنید. اگر در طی این سه روز از ترمیم کننده، لوسیون و… بر روی موضع استفاده کنید، خروج رنگدانه‌ها همراه با زخم تداخل ایجاد می‌کند. تنها باید بعد از روز چهارم که دوش گرفتید و زخم‌ها در حمام تا حدودی ریخته شد، مجاز هستید از ترمیم کننده استفاده کنید. روزی سه الی 4 بار و هربار مقدار لازم از ترمیم کننده رجوی را بر روی موضع بمالید.

در موارد زیادی توصیه می‌شود که یک هفته الی 10 روز از ترمیم کننده رجوی استفاده کنید. اما در اصل اگر به مدت یکماه از این محصول استفاده کنید نتیجه بهتری حاصل می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *