بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

پدال دستگاه تاتو و معرفی انواع مختلف آن

پدال دستگاه تاتو

پدال تاتو چیست؟! پدال دستگاه تاتو وسیله‌ای کاربردی و کارآمد برای روشن و خاموش کردن دستگاه تاتو است. پدال تاتو به‌منظور استفاده راحت‌تر از ترانس تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترانس و پدال تاتو از لوازم مهم و پراهمیت برای انجام تاتو هستند. انواع پدال تاتو نظیر پدال پایی تاتو با فشار کم دستگاه، ولتاژ را برقرار می‌کنند. در ادامه این مطلب از وب‌سایت مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران شما با پدال دستگاه تتو و انواع آن آشنا خواهید شد.

استفاده از پدال دستگاه تتو، تمرکز پیگمنتر را حین کار تاتو افزایش می‌دهد و کار را برای او آسان‌تر می‌کند. برای روشن خاموش کردن انواع دستگاه‌ تاتو صورت نظیر گان، پن، روتاری و …، از پدال استفاده می‌شود. با بکارگیری این وسیله، پیگمنتر دیگر نیازی به خاموش روشن کردن دستگاه بوسیله دست نخواهد داشت.

پیج اینستاگرام مرکز غزل زرگریان:ghazalzargarian_brows@

مشاوره تخصصی رایگان:09128998646

فایل صوتی معرفی پدال دستگاه تاتو

انواع پدال دستگاه تاتو

همانطور که گفته شد انواع پدال تاتو در افزایش تمرکز پیگمنتر و به‌منظور راحت‌تر خاموش روشن‌ کردن دستگاه بکار می‌رود. یکی از انواع پدال تتو، پدال ساده (Power supply trans) است. در حالت کلی پدال تاتو در مدل‌های زیر به بازار عرضه می‌شود؛

پدال پایی تاتو

پدال پایی تاتو از انواع پدال تاتو است که به‌منظور قطع و وصل کردن دستگاه تاتو بکار می‌رود. پدال پایی تاتو می‌تواند با لمس پا با کمترین فشار، جریان ولتاژ را در دستگاه متصل نماید. این مسئله باعث افزایش عمر پدل نیز خواهد شد.

پدال پایی تاتو

پدال دستگاه تاتو دکمه ای

پدال دکمه‌ای یکی دیگر از انواع پدال تاتو است که کارکرد ترانس تاتو را آسان‌تر می‌نماید. در این نوع پدال برخلاف پدال پایی تاتو، دیگر نیازی به استفاده از پا برای خاموش روشن کردن دستگاه تاتو نیست. بلکه می‌توان تنها با استفاده از یک دکمه جریان برق را بوسیله فیش از ترانس به دستگاه تاتو متصل کرد. این نوع پدال که بسیار پرطرفدار شده است، تنها با یک ضربه بدون نیاز به گذاشتن پا روی پدال شروع به کار می‌کند.

ویژگی‌های پدال دستگاه تتو

پدال دستگاه تتو دارای ویژگی‌های زیر است:

  • پدال تاتو از یک پلاستیک باکیفیت با رنگ مشکی تشکیل شده است. این وسیله به دلیل کیفیت بسیار بالا و دوام زیاد در سالن‌های آرایش دائم کاربرد فراوانی دارند.
  • پدال پا از کابلی از جنس سیلیکون ساخته شده که سیم آن قابل انعطاف و نرم است.
  • دستگاه تتو دارای رابط کاربری با دوام و با طول عمر بالا است.
  • پدی که مانع از لغزش پدال می‌شود به گونهای است که با زمین اصطکاک داشته و بی خظر است.
  • استفاده از پدال دستگاه تاتو به‌منظور اتصال به ترانس تاتو، برای مبتدیان در آرایش دائم مناسب است.
  • استفاده از انواع پدال موجب سهولت کنترل دستگاه تاتو توسط مسترها می‌شود.
  • پدال تتو از جنس استیل، سبک وزن و کم‌حجم می‌باشد.
  • پدال دستگاه تتو بدن برای اتصال به ترانس در دستگاه‌های تاتو بدن می‌باشد.

قیمت پدال تتو و ترانس دستگاه تاتو چقدر است؟

قیمت ترانس و پدال تاتو به عوامل بسیاری بستگی دارد. برای مثال قیمت پدال دستگاه تاتو پایی و پدال دکمه‌ای متفاوت است. یا اینکه پدال‌ها برندهای مختلفی دارند و انواع برندها در قیمت آنها تاثیرگذار است. ما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم برای خرید و قیمت پدال به فروشگاه‌ معتبر مراجعه نمایید و بهترین نوع آن را خریداری کنید. اما به طور کل قیمت پدال تتو با توجه به کارایی و عملکرد آن بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *