مقالات مرکز غزل زرگریان

پیگمنتر کیست pigmenter و چه کاری انجام می‌دهد؟

پیگمنتر pigmenter چیست
4.1
(7)

به کسی که کار میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ ابرو یا خدمات آرایش دائم را انجام می‌دهد، پیگمنتر می‌گویند. واژه pigmenter در آرایش دائم صورت کاربرد زیادی دارد. بسیاری از خانم‌ها هستند که وقت و زمان کافی برای آرایش کردن ندارند. گاهی هم به دلیل اینکه باید در روز چندین بار آرایش را تمدید کنند حوصله آرایش کردن را ندارند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که تکنیک آرایش دائمی صورت را انجام دهند. با این کار علاوه بر اینکه از شر خرید مواد و لوازم آرایشی راحت می‌شوید، همچنین در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید. اما دقت کنید که این کار باید توسط یک پیگمنتر حرفه‌ای که نام دیگر تاتو کار است، انجام شود. در غیر اینصورت با مراجعه به پیگمنتر ابرو غیر حرفه‌ای و مراکز نامعتبر باید به فکر ریموو تاتو باشید.

فایل صوتی Pigmenter

در پاسخ به سوال پیگمنتر چیست؟ می‌توان گفت پیگمنتر به انگلیسی به معنای شخص یا دستگاهی است که کار کاشت رنگ را انجام می‌دهد. Pmu مخفف چیست؟ واژه Pigmenter از حرف pigment به معنای رنگدانه و پسوند اسم ساز er تشکیل شده است. پیگمنتر ماهر با دانستن تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه می‌نماید. در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم، بیشتر با واژه پیگمنتر و اینکه پیگمنتری چیست یا PIGMENTER یعنی چی؟ و پیگمنتر کیست؟ آشنا خواهید شد.

پیگمنتر کیست؟

بسیاری از افراد با واژه Pigmenter آشنایی ندارند و با این پرسش مواجه‌اند که پیگمنتر چیست؟ میکروپیگمنتیشن به معنی کاشت رنگدانه‌های ریز با دستگاه‌های مخصوص برقی است. در صورتی که این رنگدانه‌ها ترمیم نشوند بعد از مدتی از زیر پوست پاک می‌شوند. نام دیگر کاشت رنگدانه که در حوزه پزشکی و زیبایی برای رفع کم پشتی مو سر انجام می‌شود، تاتو اسکالپ سر یا میکرو اسکالپ نام دارد.

پیگمنتر یعنی چی؟ پیگمنت در انگلیسی به معنی رنگدانه است. کلمه میکرو به معنی ریز و کوچک است. پسوند er در انگلیسی اسم ساز است. با اضافه شدن er به کلمه pigment کلمه پیگمنتر به وجود می‌آید. به طور کلی اگر می‌خواهید بدانید پیگمنتر به انگلیسی یعنی چی؟ باید بدانید که به فردی که کاشت رنگدانه در پوست را انجام دهد، pigmenter می‌گویند.

تفاوت تاتو کار و پیگمنتری چیست؟

به دستگاه میکروپیگمنتیشن، هندپیس handpiece می‌گویند و به فردی که خدمات مربوط به فیبروز ابرو و میکروپیگمنتیشن و یا دیگر خدمات آرایش دائم را انجام می‌دهد، پیگمنتر می‌گویند. اما به فردی که خدمات تاتو بدن را انجام می‌دهد تاتو آرتیست می‌گویند.

در قدیم به فردی که کار تاتو را انجام میداد تاتوکار می‌گفتند. اما با پیشرفت علم اسم این رشته از تاتو بدن جدا شد. یعنی امروزه فقط به کسی که کار تاتو بدن انجام می‌دهد تاتو کار می‌گویند. به افرادی که انواع خدمات آرایش دائم و تاتو به غیر از تاتو بدن را انجام می‌دهند، Pigmenter می‌گویند. البته در بیانی دیگر بسیاری نام دیگر تاتو کار را پیگمنتر می‌دانند.

حتی مشخص نیست اولین بار این دسته‌بندی توسط چه کسی انجام شد. اما طبق گفته‌ها این تقسیم بندی توسط کمپانی‌های آرایشی و تولید رنگ برای میکروپیگمنتیشن و… انجام شده است. به فردی که خدمات آرایش دائم ابرو را انجام می‌دهد نیز پیگمنتر ابرو می‌گویند.

اهمیت رنگ تاتو برای مشتری و پیگمنتر یعنی چی؟

انتخاب رنگ مناسب برای آرایش دائم اهمیت زیادی دارد و استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده‌اند، سلامتی افراد را به خطر می‌اندازد. برای عدم وجود حساسیت به رنگ باید عمل آزمون رنگ و حساسیت انجام شود. برای این تست باید مقداری از رنگ به صورت جداگانه به پوست زده شود.

Pigmenter باتجربه با این روند آشناست و خدمات خود را بدون ایجاد حساسیت و با اطمینان کامل انجام می‌دهد.

پیگمنتر چیست

دستگاه مورد تایید وزارت بهداشت پیگمنتری چیست؟

دستگاه مورد تایید وزارت بهداشت دستگاه لینل تو آمبا و دستگاه مدریوایو آمیا و دستگاه نانو بروز ۵ ولتی است. البته همانطور که می‌دانید دستگاه‌های متفاوتی در بازار وجود دارند. اما این را بدانید که برای داشتن این دستگاه‌ها باید مدرک نانو بروز از کمپانی فی داشته باشید.

استاد غزل زرگریان از بهترین و عالی‌ترین دستگاه‌ها برای انجام انواع خدمات زیبایی و آرایش استفاده می‌کنند. استاد غزل زرگریان صاحب برندهای مرکزهای خدماتی و آکادمی آموزش در تهران است. به همین دلیل به شما این اطمینان را می‌دهیم که استاد غزل زرگریان از دستگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می‌کنند.

مدارک مورد نیاز برای یک پیگمنتر حرفه‌ای

برای اینکه یک فردی بخواهد pigmenter حرفه‌ای شود باید مدارک زیر را داشته باشد تا بتواند در مراکز و سالن‌های زیبایی کار کند. این مدارک عبارتند از:

 • مدرک اصلاح و ابرو از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از مدارک مورد نیاز برای pigmenter است.
 • مدرک گریم و میکاپ صورت از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور: با این مدرک پیگمنتر به اصول چهره آشنا است و برای مثال برای فیبروز ابرو می‌تواند بهترین فرم ابرو بر اساس چهره را برای مشتری ایجاد کند.
 • مدرک آرایش دائم از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور
 • مدارک تاییدیه سلامت پزشکی و کارت بهداشت

به کدام مرکز برای انجام خدمات آرایش دائمی صورت مراجعه کنم؟

اگر با خواندن این مطلب به این فکر افتادید که به چه مرکزی مراجعه کنید باید به شما بگوییم که حتما به مرکزی برای انجام خدمات زیبایی مراجعه کنید که از دستگاه‌های بروز و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می‌کنند.

حتما گواهی و مدارک پیگمنتر را از او بخواهید. همچنین مطمئن شوید که pigmenter گواهی وزارت بهداشت دارد و از رنگ‌ها و دستگاه‌های مطمئن استفاده می‌کند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای زیبایی به هر مرکزی مراجعه نکنید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید.

علاوه‌بر اینکه استاد غزل زرگریان تمامی مدارک معتبر را دارند لازم است بدانید که استاد غزل زرگریان از بهترین رنگ‌ها و بهترین دستگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می‌کنند. مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان از بهترین مراکز برای انجام خدمات زیبایی و آرایش دائم است. استاد غزل زرگریان بهترین pigmenter در کل ایران هستند. به قدری کار استاد غزل زرگریان حرفه‌ای است که از سراسر ایران برای انجام خدمات آرایش دائم به مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مراجعه می‌کنند.

بهترین پیگمنتر کیست؟

بهترین فرد برای انجام خدمات آرایش دائم کسی است که سالها تجربه و تخصص و مهارت داشته باشد. تخصص و مهارت بالا نشانه کیفیت بالای کار است. بنابراین اگر به پیگمنتری مراجعه کنید که تخصص و مهارت بالایی داشته باشد نه تنها چهره‌ای زیباتر خواهید داشت. بلکه به هیچ عنوان دچار مشکلات پوستی نخواهید شد. این شخص باید تخصص بالا در اجرای تکنیک‌های بروز داشته باشد و بداند پیگمنتری چیست.

از دیگر مواردی که باعث می‌شود تا یک pigmenter به عنوان بهترین فرد معرفی شود استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت است. همچنین یک مستر خوب باید موارد بهداشتی را رعایت کند. استاد غزل زرگریان اولین کسی بودند که در ایران اولین سالن آرایش دائم را تاسیس کردند. همچنین استاد غزل زرگریان بیش از 15 سال است که در زمینه آرایش دائم تخصص و مهارت دارند و بهترین پیگمنتر در کل ایران هستند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

10 thoughts on “پیگمنتر کیست pigmenter و چه کاری انجام می‌دهد؟

 1. آواتار مهدیه مهدیه گفت:

  واقعا رنگ تاتو برای پیگمنتر خیلی مهمه. بهتون پیشنهاد میدم حتما به پیگمنتر متخصص و حرفه ای مراجعه کنین تا از بهترین برندهای رنگ تاتو براتون استفاده کنند.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   عالی عزیزم دقیقا همین طوره

 2. آواتار لیا لیا گفت:

  چه جالب من تا الان فکر میکردم تاتو کار و پیگمنتر مثل هم هستند. واقعا شفاف سازی جالبی بود و همه باید نسبت به این موضوع آگاه بشن که کار تاتو آرتیست با پیگمنتر فرق داره

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   لطف دارید

 3. آواتار راحیل راحیل گفت:

  به جرات میگم نه فقط خود خانم غزل زرگریان بلکه همه مسترهاشون واقعا متخصص و متبحر هستند و با بهترین متریال براتون خدمات آرایش دائم را انجام میدن. اینا منی میگم که چندین ساله مشتریشون هستم و واقعا از کار حرفه ای شون راضی هستم و همیشه به همه معرفیشون کردم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   خدا را شکر که رضایت دارید

 4. آواتار مهدیس مهدیس گفت:

  من خیلی پوست حساسی دارم و میترسم حتی اگه پیگمنترم حرفه ای باشه بعدا برای پوستم مشکلی پیش بیاد. اگه قبل از اینکه خدمات آرایش دائم انجام بدیم و من بگم که پوستم حساسه راهکاری دارین برام؟؟؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله عزیزم حتی برای مشاوره اعلام کنید. ما بهترین خدمات را بهتون ارائه می کنیم.

 5. آواتار نورا نورا گفت:

  علاوه بر اینکه از بهترین رنگدانه‌ها استفاده می‌کنین، از بهترین دستگاه های تاتو استفاده می کنین و با فشار کم به پوست واقعا کمترین درد را تجربه کردم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   ای جانم عزیزم، خدا را شکر که رضایت داشتید.

دیدگاهتان را بنویسید