مقالات مرکز غزل زرگریان

پد بی حسی لب برای تاتو و طرز استفاده از آن

پد بی حسی لب
3.5
(15)

یکی از راه‌های کاهش درد در تاتو رژلب دائم استفاده از پد بی حسی لب است. با استفاده از پد بی حسی اورجینال درد ناحیه لب برای تاتو کمتر خواهد شد. پد بی حسی تاتو لب نقره ای، بهترین بی حسی برای تاتو لب است که با قدرت بی‌حسی فوق‌العاده‌ قبل از تاتو خط لب و رژلب کاربرد دارد. به دلیل الیاف پنبه‌ای موجود در پد بیحسی لب نقره ای اورجینال که آغشته به لیدوکائین، پیربلوکائین و بنزوکائین است، به مدت 1 ساعت محل تتو لب بی‌حس خواهد شد.

امروزه اغلب پیگمنتر ها برای کاهش درد مشتریان خود به جای تزریق بی حسی لب برای تاتو از بهترین بی حسی برای تاتو لب که همان پد بی حسی است، استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم با عوارض پد بیحسی لب، قیمت پد بی حسی لب و طرز استفاده از پد بی حسی لب و بهترین پد بی حسی لب بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا از پد بی حسی لب برای تاتو استفاده می‌کنند؟

بیشترین رشته‌های عصبی بدن در ناحیه صورت انسان بوده و به همین دلیل بیشترین درد برای تتو در ناحیه صورت است. بنابراین برای کاهش درد تاتو باید از پد بی حسی استفاده شود. پیگمنترها باید برای حفظ آرامش خود و مشتری از بهترین پد بی حسی لب استفاده کنند.

با استفاده از این پدها و تزریق بی حسی لب برای تاتو می‌توان با آرامش فکری بیشتر، بهترین تکنیک تتو رژلب را اجرا کرد و رضایت مشتری را بدست آورد. اما این نکته را لازم است بدانید که آستانه درد افراد مختلف، متفاوت است. برخی از افراد در حین کار ممکن است درد بالایی را متحمل شوند. در این صورت از ادامه کار انصراف می‌دهند و این موضوع بازخورد خوبی برای پیگمنتر نخواهد داشت.

به طور کلی بافت لب عضلانی و ماهیچه‌ای است. لب پر از مویرگ‌های خونی و رشته‌های عصبی است. تمامی این موارد باعث می‌شوند که تتو لب با مشکلاتی در زمینه کاشت رنگ تاتو و کبودی لب مواجه شود. درد تاتو لب بسیار زیاد بوده و یکی از نقاط دردناک برای اجرای تاتو است. برای رفع این درد باید از بی حسی یخی جیلانگ استفاده کرد.

پد بی حسی لب چیست؟

پد بی حسی، بهترین بی حسی برای لب است که تاثیر بی حس کنندگی بسیار عالی قبل از انجام تتو لب و خط لب و رژلب دارد.

این پد از جنس الیاف پنبه‌ای است. همچنین پد بی حسی لب نقره ای آغشته به لیدوکائین، پیریلوکائین و بنزوکائین هستند. با پدهای پنبه‌ای به مدت 1 ساعت محل تتو بی حس خواهد شد.

پدهای بی‌حسی لب در بسته بندی‌های تکی و یکبار مصرف وجود دارند. اگر مشتری در حین کار احساس درد داشت می‌توانید پد را بر روی لب بگذارید. با این کار دیگر نیازی به بی حسی حین کار و آمپول بی حسی برای تاتو ندارید.

ضرورت استفاده از قوی ترین بی حسی برای تاتو لب

از آنجایی که لب دارای رشته‌های عصبی فراوانی است، درد تاتو در این ناحیه بسیار زیاد خواهد بود. بطوریکه بسیاری از افراد به سبب آستانه تحمل پایین از این انجام خدمات زیبایی لب پشیمان می‌شوند.

ازطرفی عدم تحمل مراجعه‌کنندگان حین کار موجب آزار و از دست رفتن تمرکز پیگمنتر می‌شود. از این رو به تاتو آرتیست‌ها پیشنهاد می‌شود برای حفظ آرامش، دقت و تمرکز خود از بهترین بی حسی برای لب استفاده کنند. استفاده از قوی ترین بی حسی برای تاتو لب و تزریق بی حسی لب برای تاتو به سبب حساسیت این ناحیه بسیار مهم است.

از این‌رو استفاده از پد بی حسی لب نقره ای اورجینال بهترین گزینه برای کاهش درد مشتریان و افزایش تمرکز پیگمنتر است.

مشخصات پد بی حسی لب برای تاتو

پد بی حسی برای تاتو دارای ویژگی‌ها و مشخصات زیر است:

 • قابل استفاده برای دو نفر
 • عدم تاثیرگذاری بر روی رنگ تاتو
 • قابل استفاده در حین کار در صورت نیاز
 • دارای انواع مختلفی از برندها (برخی از آنها هیچ لیبل و مارکی ندارند.)
 • به صورت دو قلو در بسته‌های تکی و یکبار مصرف
 • باکیفیت بالا و قدرت بی حسی بالا
 • دارای الیاف پنبه‌ای آغشته به لیدوکائین، پیریلوکائین و بنزوکائین
 • پد لب معمولی با کیفیت متوسط

انواع پد بی حسی لب

در ادامه به انواع مختلف پد بی حسی اشاره کرده‌ایم و توضیحات کاملی درباره آنها به شما عزیزان ارائه داده‌ایم:

پد بی حسی تاتو لب نقره ای

پد لب دوقلو اورجینال بارکددار، بهترین بی حسی برای تاتو لب است. این محصول معمولا به رنگ نقره‌ای و دوقلو بوده و جزو قوی ترین بی حسی برای تاتو لب شناخته می‌شود. این محصول علاوه بر تاتو لب برای فیبروز ابرو و تاتو خط چشم کاربرد دارد.

این پد در بسته‌های تکی و یکبار مصرف در بازار موجود است. پد بیحسی لب نقره ای اورجینال علاوه بر بی حس کردن لب باعث کبودی لب هم نخواهد شد. به علاوه این پدها لب را نرم و مرطوب کرده و همین موضوع سبب رنگ پذیری بیشتر لب خواهد شد. نوع نقره‌ای بدون مارک، اورجینال است.

مزایا و کاربردهای استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو لب

در ادامه به کاربردها و مزیت‌های استفاده از پد بی حسی اشاره خواهیم کرد:

 • معمولا از این پدها برای تاتو خط چشم و ابرو هم استفاده می‌کنند.
 • یکی از مزایای استفاده از این پدها این است که باعث کبودی لب نمی‌شود.
 • اگر بیشتر از دوبار از بی حسی یخی استفاده شود احتمال تغییر رنگ تاتو یا عدم رنگ پذیری لب و کبودی لب وجود دارد. دلیل این موضوع انقباض مویرگ‌های خونی زمان استفاده از بی حسی یخی است. این انقباض باعث کبودی لب خواهد شد. اما پد بی حسی اینگونه نیست و این مشکلات را ایجاد نمی‌کند.
 • در صورتی که به اندازه و مناسب از بی حسی یخی استفاده شود و کنترل دست و عمق سوزن تاتو مناسب باشد یا از پد بی حسی اورجینال استفاده گردد، کبودی به وجود نخواهد آمد.
 • پد بی حسی بدون هیچ آلرژی و حساسیت پوستی است.
 • این پدها علاوه بر بی‌حس کردن لب باعث نرمی و مرطوب شدن لب می‌شوند.
 • با استفاده از پد، رنگ پذیری لب بیشتر خواهد شد.

طرز استفاده از پد بی حسی لب

طرز استفاده از این محصول به شرح زیر است:

باید مشتری قبل از انجام تتو 8 الی 10 دقیقه بر روی لب خود عسل بگذارد. سپس باید لب خود را استریل کند. زمانی که مشتری این کارها را انجام دهد و به بهترین سالن آرایش دائم مراجعه کند عمل بی حسی برای او شروع می‌شود.

برای تاتو رژلب دائم پد را بر روی لب می‌گذارند و سپس با رول سلفونی بی حسی تاتو روی آن را می‌پوشانند. در پاسخ به این پرسش که پد بی حسی لب چند دقیقه باید بماند؟ می‌توان گفت 5 دقیقه برای اثر کردن بیحسی باید صبر کرد.

آیا استفاده از lip reliving عوارض دارد؟

هرگونه فشار دست برای کاشت قوی رنگدانه در لب باعث پارگی مویرگ‌ها و کبودی لب می‌شود. اگر بیشتر از دو بار از بی حسی یخی با هر برندی استفاده شود لب‌ها کبود خواهند شد.

همچنین مکانیسم بیحسی مواد یخی در حین کار باعث شده تا مویرگ‌های خونی منقبض گردند. در نتیجه با کاهش درد مواجه خواهید شد. این انقباض عامل کبودی لب است. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌شود بیشتر از دوبار از بی حسی تاتو یخی جیلانگ در حین کار استفاده نشود.

بهترین راه به جای آمپول بی حسی برای تاتو، استفاده از پماد بی حسی قوی در ابتدای کار و پد لب اورجینال در حین کار است که شما دچار عوارض پد بیحسی لب نمی‌شوید.

قیمت پد بی حسی لب چقدر است؟

قیمت پد بی حسی لب بدون عوارض پد بیحسی لب با توجه به کارایی و عملکردی که دارد بسیار عالی است.

از آنجایی که بافت لب عضلانی و ماهیچه‌ای و پر از مویرگ‌های خونی و رشته‌های عصبی است باید از بهترین پد بی حسی لب استفاده شود. پدهای بی‌حسی درصد بیحسی بالایی دارند و بهترین بی‌حسی برای پیگمنترها محسوب می‌شوند. اگر قصد خرید پد بی حسی را دارید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را خریداری نمایید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 15

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

12 thoughts on “پد بی حسی لب برای تاتو و طرز استفاده از آن

 1. آواتار هستی هستی گفت:

  من خودم برای مشتریام از پدهای بی حسی لب استفاده می‌کنم. واقعا این پدها عالی‌اند و مشتری هیچ دردی نداره

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله ما به همه هنرجوهامون پیشنهاد میکنیم که استفاده کنند.

 2. آواتار غزل غزل گفت:

  من از درد ساکورالیپس همیشه ترس داشتم اما با وجود این پدها بهتون قول میدم که هیچ دردی را احساس نکنید.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   واقعا همین طوره

 3. آواتار صنم صنم گفت:

  من با خوندن این مطلب متوجه شدم که علاوه بر استفاده از این پدها، پیگمنتر هم باید تخصص و مهارت زیادی تو بی حس کردن لب داشته باشه. وگرنه در مدت زمان کمی رنگ تاتو لب و ساکورالیپس کمرنگ میشه

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   دقبقا همین طوره عزیزم

 4. آواتار زینب زینب گفت:

  خیلی خوبه که حتی اگه در حین کارم درد داشتیم میشه با این پدهای بی حسی لب، دردش را کمتر کرد.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله دقیقا برای همین مورد ازشون استفاده می کنیم.

 5. آواتار آیناز آیناز گفت:

  من بعد از اینکه تو مرکز خانم غزل زرگریان، ساکورالیپس انجام دادم و برام از پدهای بی حسی لب استفاده کردند، علاوه بر اینکه هیچ دردی نداشتم بعد از اون لبام بیشتر نرم شده. واقعا این پدها عالین و خانم زرگریان بدون هیچ دردی تاتو رژلب را برای شما انجام میدند. اصلا هیچ ترسی از دردش نداشته باشین

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله عزیزم ما از بهترین مواد بی حسی استفاده می کنیم تا شما هیچ دردی را احساس نکنید.

 6. آواتار tarane tarane گفت:

  این پد واقعا عالی بود ومن که به شخصه هیچ دردی از تاتو لب حس نکردم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   دقیقا همین طوره

دیدگاهتان را بنویسید