مقالات

پد بی حسی لب برای تاتو و طرز استفاده از آن

پد بی حسی لب

یکی از راه‌های کاهش درد در تاتو رژلب دائم استفاده از پد بی حسی لب است. با استفاده از پد بی حسی لب درد ناحیه لب برای تاتو کمتر می‌شود. پدهای لب بی‌حس کنندگی فوق العاده‌ای دارند و به مدت 1 ساعت می‌توانند محل تتو لب را بی‌حس کنند. این پدها دارای الیاف پنبه‌ای هستند. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم با پد بی حسی لب برای تاتو بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا از پد بی حسی لب برای تاتو استفاده می‌کنند؟

بیشترین رشته‌های عصبی بدن در ناحیه صورت انسان هستند. بنابراین بیشترین درد برای تتو در ناحیه صورت است. به همین دلیل برای کاهش درد باید از پد بی حسی لب برای تاتو استفاده کرد. پیگمنترها باید برای حفظ آرامش خود و مشتری از بهترین پد بی حسی لب استفاده کنند. با استفاده از پدهای بی حسی لب می‌توان با آرامش فکری بیشتر، بهترین تکنیک را اجرا کرد و رضایت مشتری را بدست آورد. اما این نکته را لازم است بدانید که آستانه درد افراد مختلف متفاوت است. برخی از افراد در حین کار ممکن است درد بالایی را متحمل شوند. در این صورت از ادامه کار انصراف می‌دهند و این موضوع بازخورد خوبی برای پیگمنتر ندارد.

به طور کلی بافت لب عضلانی و ماهیچه‌ای است. لب پر از مویرگ‌های خونی و رشته‌های عصبی است. تمامی این موارد باعث می‌شوند که تتو لب با مشکلاتی در زمینه کاشت رنگ تاتو و کبودی لب مواجه شود. درد تاتو لب بسیار زیاد است و یکی از نقاط دردناک تاتو است. برای رفع این درد باید از بی حسی یخی جیلانگ استفاده کرد.

پد بی حسی لب چیست؟

پد بی‌حسی لب تاثیر بی حسی کنندگی بسیار عالی قبل از انجام تتو لب و خط لب و رژلب دارد. این پد از جنس الیاف پنبه‌ای است. همچنین پدهای بی‌حسی لب آغشته به لیدوکائین، پیریلوکائین و بنزوکائین هستند. با پدهای پنبه‌ای به مدت 1 ساعت محل تتو بی حس می‌شود. پدهای بی‌حسی لب در بسته بندی‌های تکی و یکبار مصرف وجود دارند. اگر مشتری در حین کار احساس درد داشت می‌توانید پد را بر روی لب بگذارید. با این کار دیگر نیازی به بی حسی حین کار ندارید.

مشخصات پد بی حسی لب برای تاتو

این محصول دارای ویژگی‌ها مشخصات زیر است:

 • قابل استفاده برای دو نفر
 • عدم تاثیرگذاری بر روی رنگ تاتو
 • قابل استفاده در حین کار در صورت نیاز
 • دارای انواع مختلفی از برندها است. برخی از این برندها هیچ لیبل و مارکی ندارند.
 • به صورت دو قلو در بسته‌های تکی و یکبار مصرف
 • باکیفیت بالا و قدرت بی حسی بالا
 • دارای الیاف پنبه‌ای آغشته به لیدوکائین، پیریلوکائین و بنزوکائین
 • پد لب معمولی کیفیت متوسطی دارد.

مزایا و کاربردهای استفاده از بهترین پد بی حسی لب

 • معمولا از پدهای بیحسی لب برای تاتو خط چشم و ابرو هم استفاده می‌کنند.
 • یکی از مزایای استفاده از این پدها این است که باعث کبودی لب نمی‌شود.
 • اگر بیشتر از دوبار از بی حسی یخی استفاده شود احتمال تغییر رنگ تاتو یا عدم رنگ پذیری لب و کبودی لب وجود دارد. دلیل این موضوع انقباض مویرگ‌های خونی زمان استفاده از بی حسی یخی است. این انقباض باعث کبودی لب می‌شود. اما پد بی حسی لب اینگونه نیست.
 • در صورتی که به اندازه و مناسب از بی حسی یخی استفاده شود و کنترل دست و عمق سوزن تاتو مناسب باشد یا از پد بی حسی لب اورجینال استفاده شود، کبودی لب به وجود نمی‌آید.
 • پد بی حسی لب بدون هیچ آلرژی و حساسیت پوستی است.
 • این پدها علاوه بر بی‌حس کردن لب باعث نرمی و مرطوب شدن لب می‌شوند.
 • با استفاده از پد بیحسی لب، رنگ پذیری لب بیشتر می‌شود.

طرز استفاده از پد بی حسی لب

طرز استفاده از پد بی حسی لب به شرح زیر است:

باید مشتری قبل از انجام تتو 8 الی 10 دقیقه بر روی لب خود عسل بگذارد. سپس باید لب خود را استریل کند. زمانی که مشتری این کارها را انجام دهد و به بهترین سالن آرایش دائم مراجعه کند عمل بی حسی برای او شروع می‌شود. برای تاتو رژلب دائم پد را بر روی لب می‌گذارند و سپس با رول سلفونی بی حسی تاتو روی آن را می‌پوشانند. 5 دقیقه باید برای اثر کردن بیحسی صبر کرد.

آیا استفاده از lip reliving عوارض دارد؟

هرگونه فشار دست برای کاشت قوی رنگدانه در لب باعث پارگی مویرگ‌ها و کبودی لب می‌شود. اگر بیشتر از دو بار از بی حسی یخی با هر برندی استفاده شود لب‌ها کبود می‌شوند. همچنین مکانیسم بیحسی مواد یخی در حین کار باعث می‌شود تا مویرگ‌های خونی منقبض شوند. در نتیجه با کاهش درد مواجه خواهید شد. این انقباض عامل کبودی لب است. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌شود بیشتر از دوبار از بی حسی تاتو یخی جیلانگ در حین کار استفاده نشود. بهترین راه استفاده از پماد بی حسی قوی در ابتدای کار و پد لب اورجینال در حین کار است.

قیمت پد بی حسی لب چقدر است؟

قیمت این محصول با توجه به کارایی و عملکردی که دارد بسیار عالی است. از آنجایی که بافت لب عضلانی و ماهیچه‌ای است و پر از مویرگ‌های خونی و رشته‌های عصبی است باید از بهترین پد بی حسی لب استفاده شود. پدهای بی‌حسی درصد بیحسی بالایی دارند و بهترین بی‌حسی برای پیگمنترها محسوب می‌شوند. اگر قصد خرید پد بی حسی لب را دارید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *