مقالات مرکز غزل زرگریان

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو
3.6
(20)

آیا میکروبلیدینگ پاک میشود؟ پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با ایمن‌ترین روش‌ها تنها در یک جلسه انجام می‌شود. برای ریموو میکروبلیدینگ ابرو انتخاب بهترين روش پاك كردن میکروبلیدینگ ابرو بسیار مهم است. چرا که حذف میکروبلیدینگ با روش‌های نامطمئن ممکن است عوارضی را برای فرد به دنبال داشته باشد. از این‌رو برای افرادی که قصد پاک کردن میکرو ابرو را دارند، ضروری است که بهترين روش پاك كردن ميكروبليدينگ ابرو را انتخاب کنند. پاك كردن ميكروبليدينگ ابرو در خانه یا پاك كردن فیبروز ابرو در خانه به سبب عدم دسترسی به جوهر تاتو و عوارضی که به دنبال دارد توصیه نمی‌شود.

پاک کردن میکروبلیدینگ با مواد از مطمئن‌ترین و بدون دردسرترین روش‌های برای از بین بردن هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ به شمار می‌رود. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، پاک شدن میکرو ابرو با استفاده از مواد ریموور اورجینال، تنها در یک جلسه انجام می‌شود.

بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو
پاك كردن سریع میکروبلیدینگ ابرو
پاك كردن میکرو ابرو در منزل
پاک كردن میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟
پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو با ریموور
روش های پاک کردن میکروبلیدینگ

روش پاك كردن ميكروبليدينگ ابرو

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا میکروبلیدینگ پاک میشود؟ پاک كردن میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟ برای پاسخ باید گفت برای حذف میکروبلیدینگ و پاک کردن میکرو ابرو روش‌های مختلفی وجود دارد. در ادامه به برخی از روش‌های از بین بردن میکروبلیدینگ ابرو اشاره می‌کنیم:

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو با لیزر

لیزر یکی از موثرترین روش‌ها برای پاک کردن میکروبلیدینگ، پاک کردن فیبروز و حذف پیگمنت‌های تاتو ابرو است. در روش لیزر برای از بین بردن میکرو ابرو، شکستن پیوند ذرات موجب محو شدن رنگ تاتو در طول زمان خواهد شد. اما به دلیل اینگه این پیگمنت‌ها پس از شسکتن پیوندشان از زیر پوست خارج نشده و در داخل بدن پخش می‌شوند، این روش توصیه نمی‌شود.

ازطرفی این فرایند بدون درد نیست و ممکن است به چندین جلسه و پرداخت هزینه‌های گزاف بیانجامد.

استفاده از لیزر برای پاک کردن میکرو ابرو عوارضی نظیر قرمزی، سفید شدن تارهای مو ابرو، خارش، سوختن پیاز مو و ... به دنبال دارد. از این‌رو بنا‌به این دلایل لیزر درمانی رایج و موثر است اما بهترین روش برای کمرنگ شدن میکروبلیدینگ نیست.

در صورت انتخاب این روش، الزامیست به مرکزی تخصصی و زیرنظر پزشکی مجرب مراجعه نمایید.

چه کسانی می‌توانند از روش لیزر استفاده کنند؟

اغلب افرادی که از تتو ابرو خود راضی نیستند می‌توانند با لیزر آن را از بین ببرند اما این در صورتی است که تتو آن‌ها روشن باشد. در صورتی که تتو این افراد تیره و تازه باشد، بهتر است در ابتدا آن را کمرنگ نمایند.

چراکه ابروهای تیره و با رنگ بژ با لیزر خیلی سخت پاک می‌شوند. همچنین اگر پوست شما تیره است باید از دستگاه و طول موج مخصوص رنگ پوست خود استفاده کنید تا جواب بگیرید.

استفاده از مواد ریموور بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

یکی از بهترین روش‌ها برای پاک کردن میکرو ابرو، استفاده از مواد ریموور است. در این روش پیگمنتر با ایجاد خراش‌هایی روی ناحیه ابرو، مواد ریموور را به پوست تزریق می‌کند. این مواد با حل شدن با جوهر تاتو موجب خروج رنگدانه‌ از زیر پوست می‌شود.

این روش به نسبت روش‌های دیگر از بین بردن تتو، به دلیل عوارض کم و تاثیرگذاری بالا بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو به شمار می‌رود. البته لازم به ذکر است برای استفاده از این روش باید به مراکز تخصصی مراجعه کنید تا بدون عوارض در کوتاهترین زمان نتیجه بگیرید.

ما در مرکز غزل زرگریان از مرغوب‌ترین مواد ریموور اورجینال نظیر؛ ریموور رجووی و ... برای پاک شدن میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌کنیم. همچنین با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، پاك كردن ميكرو ابرو را در یک جلسه بدون عوارض برای شما انجام می‌دهیم. شما در این مرکز به هیچ عنوان دچار قرمزی بعد از ریموو ابرو و جای جوش بعد از ریموور نخواهید شد.

پاك كردن میکرو ابرو در منزل

در زیر به بهترین روش‌های سریع پاك كردن ميكرو ابرو در خانه و پاك كردن ميكروبليدينگ ابرو در خانه اشاره می‌کنیم:

  • روغن‌های طبیعی: قطره‌ای از روغن‌هایی مثل روغن نارگیل، زیتون یا آرگان را روی ابروها ماساژ دهید و با پنبه پاک کنید.
  •  بخاریابی: حمام بخار یا بخاریاب باعث باز شدن منافذ پوست و پاکسازی تاتو می‌شود.
  •  ماسک طبیعی: ماسک‌های خانگی از قبیل ماسک شیر و عسل، ماسک آلوئه‌ورا یا خیار را روی ابرو بمالید. و پس از 15 الی 20 دقیقه با آب گرم بشورید.
  •  محلول‌های شیمیایی: استفاده از محلول‌های شیمیایی موجب خروج رنگدانه از زیر پوست بدون ایجاد زخم تاتو می‌شود اما ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد.
  • کرم‌های پاک‌کننده: کرم‌ها و پمادهای موضعی می‌توانند به مرور موجب کمرنگ شدن تتو ابرو و پاک کردن فیبروز شما شوند.
  • خمیر هیدروژن پراکسید: خمیرهیدروژن پراکسید که از نمک و جوش شیرین تشکیل شده است. و می‌تواند طی 24 الی 72 ساعت اثر خود را در حذف تتو و پاک کردن میکرو نشان دهد.
  • محصولات لایه بردار: لایه‌برداری پوست در کنار رتینول یا ویتامین A، برای کم رنگ شدن هاشور ابرو و برای کمرنگ شدن میکروبلیدینگ موثرند. رتینول با ورود به لایه‌های عمیق پوست موجب از بین رفتن سلول‌های قدیمی می‌شود.

لازم بذکر است قبل از استفاده از روش‌های پاك كردن میکرو ابرو در منزل نظیر پاك كردن ميكروبليدينگ ابرو با الکل، ابتدا تست حساسیت بگیرید تا دچار التهاب در پوست نشوید.

روش‌های پاك كردن فیبروز ابرو در خانه ممکن است در طول زمان و استفاده مداوم باعث کمرنگ شدن میکروبلیدینگ شوند اما قادر به پاک شدن میکروبلیدینگ ابرو نخواهند بود از طرفی این پاك كردن ميكرو ابرو در خانه عوارضی خطرناک مانند عفونت‌های پوستی، التهاب، آلرژیک و دیگر مشکلات پوستی را برای شما به دنبال داشته باشند. از این‌رو استفاده از این روش‌ها توصیه نمی‌شود.

پاک کردن میکرو ابرو با کاور تاتو

یکی دیگر از روش‌های ریموو ابرو، کاور تاتو است. کاور تاتو قدیمی با تزریق رنگدانه‌های همرنگ پوست، بلید ابرو شما را پوشش می‌دهد. اما این روش سبب از بین بردن کامل تتو و پاک شدن میکروبلیدینگ ابرو نخواهد شد و تنها یک لایه دیگر روی تتو کشیده می‌شود. از این‌رو اگر می‌خواهید در کوتاه مدت تتو ابرو خود را بپوشانید از این روش یا دکاپاژ ابرو استفاده کنید. اما برای از بین بردن دائمی بلید ابرو از دیگر روش‌های حذف میکروبلیدینگ و از بین بردن میکرو ابرو استفاده نمایید.

حذف میکروبلیدینگ با اسید

با استفاده از مواد اسیدی نیز می‌توان تاتو ابرو را از بین برد. اما این روش ریموو میکروبلیدینگ، به دلیل اینکه اسید منجر به مشکلات پوستی نظیر چروک شدن پوست و ... می‌شود و روی پوست تاثیر زیادی دارد توصیه نمی‌شود. از طرفی در برخی مواقع استفاده از اسید برای از بین بردن میکرو ابرو می‌توان باعث ایجاد گوشت اضافه شود.

پاک کردن میکرو با سالین

در این روش ریمو میکرو ابرو، با استفاده از محلول سالین، پوست را باز نموده و رنگدانه‌ها را بیرون می‌کشند. محلول سالین با خشک نمودن رنگدانه‌‌ها موجب خروج آن‌ها از زیر پوست می‌شود. استفاده از محلول سالین برای افرادی که ابروهایی با رنگ روشنی دارند مناسب است.

درصورتی که رنگدانه‌های ابرو تیره باشد نیا به جلسات بیشتری برای حذف آن‌ها دارید. این روش بدلیل استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو، درد تاتو کمی به دنبال دارد. بعد از انجام سالین باید مراقبت بعد از تاتو را رعایت نمایید.

پاک کردن هاشور ابرو با میکرونیدلینگ

روش میکرونیدلینگ برای رنگدانه‌های کم‌رنگ ابرو بهتر از روش لیزر عمل می‌کند. در این روش با استفاده از سوزن مخصوص، پوست را شکاف می‌دهند و رنگدانه‌ها را از بین می‌برند.

در نوع دیگر میکرونیدلینگ با ایجاد برش‌های کوچک در نواحی مختلف ابرو، از محلولی برای از حذف تتو استفاده می‌کنند. این روش ممکن است موجب پوسته پوسته شدن ابرو شود.

میکرونیدلینگ به دلیل استفاده از سوزنی باریک درد زیادی ایجاد نمی‌کند اما می‌توان با استفاده از مود بی حسی درد تاتو را به حداقل رساند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 20

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید