بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

آیا میکروبلیدینگ پاک میشود؟ پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با ایمن‌ترین روش‌ها تنها در یک جلسه انجام می‌شود. برای ریموو میکروبلیدینگ ابرو انتخاب بهترين روش پاك كردن میکروبلیدینگ ابرو بسیار مهم است. چرا که حذف میکروبلیدینگ با روش‌های نامطمئن ممکن است عوارضی را برای فرد به دنبال داشته باشد. از این‌رو برای افرادی که قصد پاک کردن میکروبلیدینگ را دارند، ضروری است که بهترين روش پاك كردن میکروبلیدینگ ابرو را انتخاب کنند.

پاک کردن میکروبلیدینگ با مواد از مطمئن‌ترین و بدون دردسرترین روش‌های برای از بین بردن هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ به شمار می‌رود. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز ریموو تاتو، پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از مواد ریموور اورجینال، تنها در یک جلسه انجام می‌شود.

بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو
پاك كردن سریع میکروبلیدینگ ابرو
پاك كردن میکرو ابرو در منزل
پاک كردن میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟
پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو با ریموور
روش های پاک کردن میکروبلیدینگ

روش های پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که پاک كردن میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟ برای پاسخ باید گفت برای حذف میکروبلیدینگ روش‌های مختلفی وجود دارد. در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو با لیزر

لیزر یکی از موثرترین روش‌های برای پاک کردن میکروبلیدینگ و حذف پیگمنت‌های تاتو ابرو است. در روش لیزر برای ریموو میکرو ابرو، شکستن پیوند ذرات موجب محو شدن رنگ تاتو در طول زمان خواهد شد. اما به دلیل اینگه این پیگمنت‌ها پس از شسکتن پیوندشان از زیر پوست خارج نشده و در داخل بدن پخش می‌شوند، این روش توصیه نمی‌شود. ازطرفی این فرایند بدون درد نیست و ممکن است به چندین جلسه و پرداخت هزینه‌های گزاف بیانجامد.

استفاده از لیزر برای ریموو تاتو عوارضی نظیر قرمزی، سفید شدن تارهای مو ابرو، خارش، سوختن پیاز مو و ... به دنبال دارد. از این‌رو بنا‌به دلایل گفته شده، لیزر درمانی رایج و موثر بوده اما بهترین روش حذف میکروبلیدینگ نیست.

در صورت انتخاب این روش برای از بین بردن تتو ابرو، الزامیست به مرکزی تخصصی و زیرنظر پزشکی مجرب مراجعه نمایید.

چه کسانی می‌توانند از روش لیزر استفاده کنند؟

اغلب افرادی که از تتو ابرو خود راضی نیستند می‌توانند با لیزر آن را از بین ببرند اما این در صورتی است که تتو آن‌ها روشن باشد. در صورتی که تتو این افراد تیره و تازه باشد، بهتر است در ابتدا آن را کمرنگ نمایند.

چراکه ابروهای تیره و با رنگ بژ با لیزر خیلی سخت پاک می‌شوند. همچنین اگر پوست شما تیره است باید از دستگاه و طول موج مخصوص رنگ پوست خود استفاده کنید تا جواب بگیرید.

استفاده از مواد ریموور بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

یکی از بهترین روش‌های از بین بردن تتو ابرو، استفاده از مواد ریموور است. در این روش پیگمنتر با ایجاد خراش‌هایی روی ناحیه ابرو، مواد ریموور را به پوست تزریق می‌کند. این مواد با حل شدن با جوهر تاتو موجب خروج رنگدانه‌ از زیر پوست می‌شود.

این روش به نسبت روش‌های دیگر از بین بردن تتو، به دلیل عوارض کم و تاثیرگذاری بالا بهترین روش پاک کردن میکروبلیدینگ به شمار می‌رود. البته لازم به ذکر است برای استفاده از این روش باید به مراکز تخصصی مراجعه کنید تا بدون عوارض در کوتاهترین زمان نتیجه بگیرید.

ما در مرکز غزل زرگریان از مرغوب‌ترین مواد ریموور اورجینال نظیر؛ ریموو تاتو رجووی و ... استفاده می‌کنیم. همچنین با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو را در یک جلسه بدون عوارض برای شما انجام می‌دهیم.

پاك كردن میکرو ابرو در منزل

در زیر به بهترین روش‌های سریع پاک کردن هاشور ابرو در خانه اشاره می‌کنیم:

  • روغن‌های طبیعی: قطره‌ای از روغن‌هایی مثل روغن نارگیل، زیتون یا آرگان را روی ابروها ماساژ دهید و با پنبه پاک کنید.
  • بخاریابی: حمام بخار یا بخاریاب باعث باز شدن منافذ پوست و پاکسازی میکرو ابرو می‌شود.
  • ماسک طبیعی: ماسک‌های خانگی از قبیل ماسگ شیرو عسل، ماسک آلوئه‌ورا یا خیار را روی ابرو مالیده و پس از 15 الی 20 دقیقه با آب گرم بشورید.
  • محلول‌های شیمیایی: استفاده از محلول‌های شیمیایی موجب خروج رنگدانه از زیر پوست بدون ایجاد زخم تاتو می‌شود اما ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد.
  • کرم‌های پاک‌کننده: کرم‌ها و پمادهای موضعی می‌توانند به مرور موجب کمرنگ شدن تتو ابرو شما شوند.
  • خمیر هیدروژن پراکسید: خمیرهیدروژن پراکسید که از نمک و جوش شیرین تشکیل شده می‌تواند طی 24 الی 72 ساعت اثر خود را در حذف تتو نشان دهد.
  • محصولات لایه بردار: لایه برداری پوست در کنار رتینول یا ویتامین A، برای کم رنگ شدن هاشور ابرو موثرند. رتینول با ورود به لایه‌های عمیق پوست موجب از بین رفتن سلول‌هی قدیمی می‌شود.

لازم بذکر است قبل از استفاده از روش‌های خانگی ابتدا تست حساسیست بگیرید تا دچار التهاب در پوست نشوید. روش‌های خانگی ممکن است در طول زمان و استفاده مداوم باعث کمرنگ شدن میکروبلیدینگ شوند اما قادر به پاک کردن کامل آن نخواهند بود از طرفی این روش‌ها عوارضی خطرناک مانند عفونت‌های پوستی، التهاب، آلرژیک و دیگر مشکلات پوستی را برای شما به دنبال داشته باشند. از این‌رو استفاده از این روش‌ها توصیه نمی‌شود.

پاک کردن میکرو ابرو با کاور تاتو

یکی دیگر از روش‌های ریموو ابرو، کاور تاتو است. این روش با تزریق رنگدانه‌های همرنگ پوست، بلید ابرو شما را پوشش می‌دهد. اما این روش سبب از بین بردن کامل تتو نخواهد شد و تنها یک لایه دیگر روی تتو کشیده می‌شود. از این‌رو اگر می‌خواهید در کوتاه مدت تتو ابرو خود را بپوشانید از این روش استفاده کنید. اما برای از بین بردن دائمی بلید ابرو از دیگر روش‌های حذف میکروبلیدینگ استفاده نمایید.

حذف میکروبلیدینگ با اسید

با استفاده از مواد اسیدی نیز می‌توان تاتو ابرو را از بین برد. اما این روش به دلیل اینکه اسید منجر به مشکلات پوستی نظیر چروک شدن پوست و ... می‌شود و  روی پوست تاثیر زیادی دارد توصیه نمی‌شود. از طرفی در برخی مواقع استفاده از اسید برای از بین بردن تتو می‌توان باعث ایجاد گوشت اضافه شود.

پاک کردن تتو با سالین

در این روش با استفاده از محلول سالین، پوست را باز نموده و رنگدانه‌ها را بیرون می‌کشند. محلول سالین با خشک نمودن رنگدانه‌‌ها موجب خروج آن‌ها از زیر پوست می‌شود. استفاده از محلول سالین برای افرادی که ابروهایی با رنگ روشنی دارند مناسب است.

درصورتی که رنگدانه‌های ابرو تیره باشد نیا به جلسات بیشتری برای حذف آن‌ها دارید. این روش بدلیل استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو، درد تاتو کمی به دنبال دارد. بعد از انجام سالین باید مراقبت بعد از تاتو را رعایت نمایید.

پاک کردن هاشور ابرو با میکرونیدلینگ

روش میکرونیدلینگ برای رنگدانه‌های کم‌رنگ ابرو بهتر از روش لیزر عمل می‌کند. در این روش با استفاده از سوزن مخصوص، پوست را شکاف داده و رنگدانه‌ها را از بین می‌برند.

در نوع دیگر میکرونیدلینگ با ایجاد برش‌های کوچک در نواحی مختلف ابرو، از محلولی برای از بین بردن تتو استفاده می‌کنند. این روش ممکن است موجب پوسته پوسته شدن ابرو شود.

میکرونیدلینگ به دلیل استفاده از سوزنی باریک درد زیادی ایجاد نمی‌کند اما می‌توان با استفاده از مود بی حسی درد تاتو را به حداقل رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *