مقالات مرکز غزل زرگریان

میکرو تلفیقی ابرو چیست؟

میکرو تلفیقی ابرو
4
(12)

ابروی تلفیقی یا میکرو تلفیقی ابرو روشی نوین تاتو ابرو است. این روش بروز درواقع با تلفیق تکنیک شیدینگ ابرو و میکروبلیدینگ ابرو به وجود آمده است. مدل ابرو تلفیقی جدید ظاهری زیبا و طبیعی برای ابروهای شما ایجاد می‌کند. در میکرو تلفیقی ابرو، پیگمنتر توسط سوزن تاتو نازک، خطوطی شبیه تار نازک مو ترسیم می‌کند. این تکنیک جدید با تلفیق شیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ سبب زیبایی و پر شدن نواحی خالی ابرو می‌شود.

در این مطلب از وب سایت مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم، شما با روش میکرو تلفیقی، ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو، قیمت میکرو تلفیقی ابرو و چگونگی انجام آن آشنا خواهید شد.

میکرو تلفیقی چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که ابرو تلفیقی یعنی چی؟ یا میکرو ابرو چیست؟ در پاسخ باید گفت مدل میکرو ابرو تلفیقی جدید همانطور که از نامش پیداست تلفیقی از تکنیک میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو است. این روش با زیباسازی و پرپشت کردن ابرو ظاهری طبیعی و ماندگار به ابروهای شما می‌بخشد. اگر شما هم ابروهایی کم‌پشت یا نازک دارید و به دنبال متدی بروز برای پرپشت کردن آن هستید، میکرو تلیقی ابرو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

در میکروبلیدینگ، با نفوذ سوزن تاتو به لایه‌های پوست، خطوطی طبیعی و ظریف بین ابرو ایجاد می‌گردد. اما تکنیک میکروپیگمنتیشن با دستگاه تاتو و سایه زدن در ابرو جلوه پودری به ابرو می‌بخشد. میکرو تلفیقی ابرو، با ترکیب این دو تکنیک ظاهری متراکم و طبیعی به ابروها می‌دهد. تکنیک میکرو تلفیقی ابرو برای افرادی که می‌خواهند ابروهایی خوش‌فرم و متراکم با ماندگاری بالا داشته باشند پشنهاد می‌شود.

مدل ابرو تلفیقی جدید برای کدام افراد توصیه می‌شود؟

میکرو تلفیقی ابرو برای افرادی که دارای پوست معمولی تا نسبتی چرب هستند، گزینه مناسبی است. بنابراین تکنیک تلفیقی میکرو ابرو برای آن دست از افراد که کاندیدای مناسبی برای میکروبلیدینگ نیستند، گزینه خوبی است. برای نمونه:

  • افراد با پوست چرب
  • افرادی که خواستار تغییر کمی در ابروهای خود هستند.
  • افرادی که باید مدت زمان طولانی در محیط‌های مرطوب بمانند.
  • افرادی که ورزش زیادی انجام می‌دهند.
  • افرادی که خواستار ماندگاری بیشتر تتو ابرو خود هستند.

می‌توانند از تکنیک میکرو تلفیقی ابرو استفاده کنند. اگر شما پوست چرب دارید و نگران ماندگاری و نتیجه نهایی میکروبلیدینگ هستید، می‌توانید با آسودگی خاطر بدون استفاده از روش‌های کنترل چربی پوست این روش را برگزینید.

همچنین اگر خواستار انجام بلید ابرو با ایجاد سایه‌ و حالت پودری برای ابرو خود هستید، روش میکرو تلفیقی ابرو بهترین انتخاب برای شماست. نکته مهم این است که برای انجام این تکنیک باید کاندیدای مناسبی برای هر دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن باشید.

عکس ابرو میکرو تلفیقی

آموزش میکرو تلفیقی
عکس ابرو میکرو تلفیقی
فیبروز تلفیقی
فیبروز تلفیقی ابرو
ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو
مدل ابرو تلفیقی جدید
میکرو تلفیقی ابرو
میکرو تلفیقی چیست
نحوه انجام میکرو تلفیقی ابرو

فرق میکرو تلفیقی با فیبروز

در تکنیک فیبروز ابرو پیگمنتر براساس استانداردهای بین‌المللی ارائه شده از کمپانی فی عمل می‌کند. این درحالیست که در میکروبلیدینگ پیگمنتر بیشتر بر اساس سلیقه و خواست مشتری، تاتو ابرو بر اساس فرم صورت را انجام می‌دهد. میکرو تلفیقی ابرو همان میکروبلیدینگ ابرو است. با این تفاوت که در میکرو تلفیقی ابرو بین خطوط ترسیم شده برای مرتبی و یکدستی بیشتر ابروها، با سایه پر می‌شود.

میکرو تلفیقی ابرو به مشتری این امکان را می‌دهد که هم ظاهری طبیعی مانند تار ابرو در قسمت‌های خالی و تاج ابرو داشته باشد هم با سایه و آمبره در قسمت‌های انتهایی تا مرکز ابرو، ظاهری پررنگ با ماندگاری بالا به ابروهای خود ببخشد.

قیمت میکرو تلفیقی ابرو

قیمت میکرو تلفیقی ابرو نظیر دیگر تکنیک‌های آرایش دائم در مراکز مختلف متفاوت است. زیرا کیفیت کار متخصصی باتجربه در مراکز مجهز و شناخته شده با فردی کم‌تجربه در مراکز متوسط متفاوت است.

همچنین کیفیت و اورجینال بودن متریال مصرفی، رقیق کننده رنگ تاتو ، کرم حین کار تاتو  و همچنین کیفیت میکسر رنگ تاتو، ترانس دستگاه تاتو  و ...  نیز در تعیین قیمت میکرو تلفیقی ابرو موثر است. اما آنچه اهمیت دارد کیفیت کار و تضمین سلامتی شما بعد از انجام خدمات آرایش دائم است. بنابراین باید به مرکزی معتبر با دستگاه‌های استاندارد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که از مواد باکیفیت استفاده می‌کنند مراجعه کنید. در این صورت است که بهترین نتیجه را بدون هیچ‌گونه عوارض تاتو مشاهده خواهید کرد.

لیست قیمت میکرو ابرو جدید 1402 تلفیقی در مرکز غزل زرگریان

1.000.000 تومان

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر صدف

مستر پریناز

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر مینو

مستر مهسا

مستر تینا

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر الینا

مستر فریماه

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

آیا تکنیک میکروتلفیقی درد دارد؟

هر فردی آستانه تحمل متفاوت با فرد دیگر دارد. از این‌رو تخمین درد تاتو سخت است. البته درد کم به معنای کیفیت کار نیست. چرا که هرچه درد کمتری حس کنید بدین معنی است که جوهر تاتو به عمق کمتری از پوست شما وارد می‌شود. این بدین معناست که در لایه‌های سطحی کاشت رنگ انجام شده است. که در این صورت تتو ابرو شما ماندگاری مورد انتظارتان را نخواهد داشت.

البته استفاده از بهترین بی‌حسی برای تاتو نظیر پماد عقرب و ... نیز می‌توانند در کاهش درد ناشی از تاتو ابرو تاثیرگذار باشند. اما در کل شما با مراجعه به مرکزی معتبر و استفاده از بی‌حسی‌های مرغوب، می‌توانید میکرو تلفیقی جذاب با کمترین درد را تجربه کنید.

آیا تکنیک تلفیقی خطرناک است؟

آنچه در این تکنیک می‌تواند مشتری را نگران کند، بدون درنظر گرفتن کیفیت رنگ و سوزن تاتو، نفوذ سوزن به عمق بیشتر از عمق استاندارد است. برخی پیگمنترها برای زیباتر شدن کار و یا افزایش ماندگاری، دور اول با سوزن میکروبلیدینگ پوست را خراش می‌دهند. سپس با دستگاه میکروپیگمنتیشن خطوط را پر می‌کنند این کار می‌تواند معایب و خطراتی به همراه داشته باشد.

کاشت رنگدانه در عمق بیشتر پوست، می‌تواند تیرگی رنگ و خطراتی دیگر به دنبال بیاورد. در تکنیک تلفیقی نیز رنگدانه توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن به عمق بیشتری نفوذ کرده و به همین دلیل است که ماندگاری بیشتری نیز دارد.

ماندگاری ابروی تلفیقی چگونه است؟

این تکنیک نسبت به سایر روش‌های زیباساری ابرو دارای ماندگاری بالاتری است. دوام این تکنیک بین 1 تا 3 سال برای انواع پوست تخمین زده می‌شود. از این رو افرادی که پوست‌های چرب و مختلط دارند و تمایل دارند ظاهر ابروهایشان مدت بیشتری دوام داشته باشد، از این تکنیک استفاده کنند. البته لازم به ذکر است درنظر گرفتن و رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو نیز در افزایش ماندگاری تتو بی تاثیر نیست.

آیا ابروی تلفیقی هم به ترمیم نیاز دارد؟

درست همانند دیگر روش‌های تاتو ابرو، این تکنیک نیز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو نیاز دارد. به منظور رفع نواقص و ایجاد رنگ در نواحی که دچار ریزش رنگ تاتو شده است، یک جلسه ترمیم نیاز است. معمولا بعد از 6 تا 8 هفته بعد از جلسه اول می‌توانید برای ترمیم میکرو تلفیق ابرو اقدام نمایید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 12

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید