بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

فشن بروز و یا بریزی بروز چیست؟!

فشن بروز یا بریزی بروز

بریزی بروز که از زیر شاخه‌های فیبروز ابرو محسوب می‌شود مناسب برای افرادی است که عاشق ابروهای فشن هستند. این تکنیک که با نام فشن بروزو سوپر بروز نیز شناخته می‌شود، تلفیقی از میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن است. تکنیک بریزی بروز برخلاف سایر روش‌های فرم‌دهی و زیباسازی ابرو، برای انواع پوست‌ها حتی پوست چرب مناسب است. با این تکنیک می‌توان فرم ابروها را به صورت پرتراکم ویا کم تراکم درآورد. در فشن بروز، خطوط ابرو هم بلند و هم کوتاه هستند.

برای آشنایی بیشتر با سبک نچرال و دخترانه بریزی بروز و روش انجام آن با ما در ادامه این مطلب از وب‌سایت غزل زرگریان همراه باشید.

بریزی بروز چیست و روش انجام آن چگونه است؟

BreezyBrows سبک مدرنی از آرایش دائم ابروهاست که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است.  خالق این متد همان خالی فیبروز ابرو، یکی از مسترهای کمپانی فی است.

بریزی بروز که به فشن بروز و ابروی هالیوودی نیز معروف است همزمان توسط بلید فیبروز و دستگاه میکروپیگمنتیشن اجرا می‌شود. این متد تلفیقی از میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو است.

در این روش با استفاده از قلم میکروبلیدینگ با زاویه دست مناسب، خطوط ایجاد می‌شود. سپس با بکارگیری دستگاه میکروپیگمنتیشن، لابه لای خطوط سایه زده می‌شود.

روش انجام فشن بروز

در ابتدا پیگمنتر با مداد طراحی ابرو، خطوط فرضی را متناسب با فرم صورت فرد ترسیم می‌کند. سپس با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، مواد بی‌حس کننده برای کاهش درد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پس از آن ابروها توسط ابزارهای قرینه‌ سازی ابرو نظیر دیوایدر ابرو، قرینه و متقارن می‌شوند. برای کشیدن خطوط پیگمنتر، با دست چپ پوست مشتری را کشیده و با دست راست با فشار مناسب، اقدام به کشیدن خطوط می‌نماید.

نکته مهم این است که در بریزی بروز فاصله خطوط ابرو باید از هم زیاد باشد. از همین رو پس از ترسیم هر خط، باید رنگ تاتو را مجددا تمدید کرد. همچنین لازم به ذکر است پیگمنتر باید از گرفتن محکم قلم در دست خود به‌منظور کشیدن خطوط نازک، خودداری کند.

مزیت‌های روش بریزی بروز

این تکنیک هالیوودی مزایای زیادی دارد که در زیر به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • فرم دهی ابرو به صورت نازمک یا ضخیم
  • قرینه‌سازی فوق العاده
  • رنگبندی‌های مختلف و متناسب با رنگ پوست و مو
  • پس از ریموو تاتو ابرو، جای تاتو باقی نمی‌ماند.
  • امکان ریموو و تغییر فرم راحت

تکنیک بریزی بروز یا فشن بروز خود شامل دو متد Soft hand و pendolom می‌شود.

آیا فشن بروز ابرو با بریزی بروز متفاوت است؟

بریزی بروز از زیرشاخه‌های فیبروز ابرو به شمار می‌رود که با نام‌های فشن بروز و ابروی هالیوودی نیز شناخته می‌شود. این روز‌ها اغلب بانوان علاه‌مند به ابروهای پهن و فشن هستند.

این تکیک به دلیل خطوط زیبا و نرمی که درد، به متد ابروی هالیوودی یا فشن بروز مشهور است.

قیمت بریزی بروز

هزینه بریزی بروز نیز مانند دیگر تکنیک‌های فرم‌دهی ابرو نظیر هاشور ابرو، فیبروز ابرو و ... به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت این تکنیک در مراکز مختلف بسته به برندها و دستگاه‌های استفاده شده و ... متفاوت است.

برخی مراکز از بهترین برندهای متریال و دستگاه‌های استاندارد استفاده می‌کنند. طبیعی است چنین مراکزی هزینه‌های بالاتری نسبت به دیگر مراکز دریافت می‌کنند. برخی دیگر از مراکز که هزینه‌های پایینی برای خدمات خود ارائه داده‌اند از مواد و دستگاه‌های بی‌کفیت استفاده کرده که می‌توانند برای شما خطرناک باشند.

همچنین تجربه و تخصص مستری که این تکنیک را انجام می‌دهد نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار است. از همین رو شما با درنظر گرفتن فاکتورهای گفته شده، باید بهترین مرکز تخصصی را با مواد اورجینال و تجهیزات مجهز برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *