مقالات مرکز غزل زرگریان

شیدینگ لب چیست و عکس قبل و بعد شیدینگ لب

شیدینگ لب چیست و عکس قبل و بعد شیدینگ لب
3.9
(109)

شیدینگ لب، آرایش نیمه دائم لب است که برای ایجاد زیبایی و ظاهری برجسته در لب‌ها اجرا می‌شود. با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، متوجه خواهید شد که این روش با اصلاح تقارن و رنگ لب، سبب ایجاد تغییری چشمگیر در لب‌ها می‌شود. در این روش، با استفاده دستگاه تاتو، رنگدانه یا بهترین رنگ برای شیدینگ لب را به صورت نقطه‌ای روی لب تزریق می‌کنند. تفاوت شیدینگ لب و تاتو رژ لب در مدت زمان ماندگاری آن‌هاست.

شیدینگ لب طبیعی برای پوست سبز و دیگر رنگ‌های پوست تا یک الی دو سال ماندگاری دارد و بعد از این مدت برای پررنگ کردن نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد. انواع رنگ‌های شیدینگ لب شامل شیدینگ لب گوشتی، شیدینگ لب هلویی، شیدینگ لب کالباسی و ... هستند.

استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود این تکنیک را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری و بهترین قیمت شیدینگ لب ارائه می‌دهد. در ادامه این مطلب از وب‌سایت غزل زرگریان شما با مراحل شیدینگ لب، تفاوت شیدینگ لب و رژ لب، مراحل پوسته ریزی شیدینگ لب و.. آشنا خواهید شد.

شیدینگ لب چیست؟

شیدینگ لب طبیعی تکنیک جدید آرایش دائم لب است که باعث می‌شود رنگ لب برای مدت طولانی عوض شود. این تکنیک برای پررنگ کردن و تقویت رنگ طبیعی لب مورد استفاده قرار می‌گیرد. افرادی که لب‌هایی بی‌حالت و کمرنگ دارند و یا دچار تیرگی لب هستند، می‌توانند با تجربه شیدینگ لب هلویی یا شیدینگ لب کالباسی به زیبایی و خوش‌رنگی لب خود کمک کنند.

در این تکنیک از دستگاه تاتو و رنگدانه‌های مخصوص استفاده می‌شود. بدین‌صورت که استفاده از سوزن تاتو، رنگ های شیدینگ لب به بافت لب تزریق می‌شود.

اما همانند میکروپیگمنتیشن ابرو یا میکروبلیدینگ، دائمی نبوده و نیاز به ترمیم خواهد داشت. انجام این تکنیک به دلیل حساسیت بافت لب و وجود رگ‌های خونی در لب نیازمند مراجعه به مسترهای حرفه‌ای و مرکزی معتبر دارد. شما می‌توانید با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب و نمونه کارهای شیدینگ لب بعد یک ماه در مراکز معتبر از کیفیت کار آن آگاه شوید.

روش انجام شیدینگ لب در 4 مرحله

در ادامه به مراحل شیدینگ لب می‌پردازیم:

 • انتخاب رنگ

اولین مرحله از مراحل شیدینگ لب، انتخاب بهترین رنگ برای شیدینگ لب است. عدم تناسب رنگ انتخابی با رنگ طبیعی لب و پوست، باعث ظاهری نامناسب خواهد شد.

از این‌رو شما در این مرحله با مشورت با پیگمنتر، باید بهترین رنگ برای شیدینگ را انتخاب نمایید. همچنین رنگ انتخاب شده باید از برند اورجینال و باکیفیت باشد تا عوارض شیدینگ لب برای فرد اتفاق نیوفتد. شما می‌توانید براساس رنگ لب طبیعی خود، بهترین رنگ های شیدینگ لب نظیر شیدینگ لب هلویی یا کالباسی را انتخاب کنید.

 • تقارن‌سازی

مرحله بعدی قرینه‌سازی و ایجاد تقارن در لب‌هاست. برای انجام اینکار پیگمنتر باید با اندازه‌گیری دقیق، اقدام به برطرف کردن عدم قرینگی لب و اصلاح فرم لب‌ها نماید.

 • بی حسی لب

این تکنیک همانند سایر تاتوها به دلیل ورود سوزن به پوست، دردناک است. از این‌رو برای تحمل این درد باید از بهترین بی‌حسی برای تاتو استفاده شود. انواع بی‌ حسی‌ها شامل کرم‌های بی‌ حس‌کننده، بی‌ حسی‌های حین کار، داروهای تزریقی و ... هستند.

درصورتی که مشتری حین کار از درد زیاد دچار ناراحتی شد، پیگمنتر باید از بی حسی تاتو یخی جیلانگ اورجینال استفاده کند. اغلب این مواد بین 20 تا 40 دقیقه زمان برای اثرگذاری نیاز دارند.

 • آماده کردن دستگاه تاتو

برای آماده‌ کردن دستگاه تتو باید رنگ مورد نظر را در جای مناسب دستگاه قرار دهید. همچنین متناسب با نوع شیدینگ باید از سوزن با اندازه مناسب استفاده کرد و روی دستگاه سوار نمود. در انتها می‌توانید اقدام به اجرای تکنیک شیدینگ نمایید.

شیدینگ لب با بهترین کیفیت
شیدینگ لب برای پوست سبزه
عکس قبل و بعد شیدینگ لب
قیمت شیدینگ لب

مزایا و عوارض شیدینگ لب

این تکنیک همانند شایر روش‌های زیبایی نیمه دائمی و دائمی دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

مزایا:

 • اصلاح ایرادات ظاهری لب
 • رنگ‌های متنوع
 • آراستگی دائمی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای آرایش روزانه
 • تغییر رنگ لب و پررنگ‌تر کردن رنگ طبیعی لب
 • اصلاح فرم لب
 • شاداب‌تر نشان دادن صورت
 • برجسته‌سازی لب‌ها با حفظ حالت طبیعی

معایب:

 • قرمز شدن لب
 • مراحل پوسته ریزی شیدینگ لب
 • تورم لب
 • درد
 • خشکی لب
 • عفونت در لب، احساس سردرد و تب و لرز

البته لازم به ذکر است درصورت مراجعه به مرکزی معتبر و زیرنظر متخصصان باتجربه، هیچ یک از عوارض بالا برای شما ایجاد نخواهد شد. مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با تخصص بالا و استفاده از مواد و ابزارهای درجه یک، بهترین نتیجه را بدون بروز هیچ عارضه‌ای برای شما ایجاد خواهند کرد.

بهترین رنگ برای شیدینگ لب

باتوجه به عکس قبل و بعد شیدینگ لب، یکی از موارد مهم که تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی این تکنیک دارد، انتخاب درست رنگ تتو است. بدین‌منظور شما باید در ابتدا از خود بپرسید بهترین رنگ برای پوست شما چه رنگی است؟

برای این تکنیک می‌توان از رنگ‌های مختلفی استفاده نمود. اما شما باید قبل از تایید نهایی رنگ، انواع رنگ شیدینگ لب را روی لب خود امتحان کنید و رنگی متناسب با رنگ لب و پوستتان برگزینید. معمولا رنگ‌های ملایم و طبیعی مانند رنگ کالباسی یا شیدینگ لب گوشتی انتخاب مناسب‌تری هستند.

درحالت کلی برای رنگ‌ پوست‌های روشن از رنگ‌های قرمز، صورتی، مرجانی، گلبهی استفاده می‌شود. برای افراد با پوست‌های گندمی و متوسط نیز از رنگ‌های بنفش، هلویی، صورتی و برای پوست تیره رنگ‌های بنفش، قهوه‌ای، جگری و کاراملی استفاده می‌شود.

مسترهای باتجربه غزل زرگریان، با تجربه بالا در این زمینه، بهترین رنگ برای شیدینگ طبیعی را برای شما انتخاب کرده و رضایت شما را کسب خواهند کرد. شما می‌توانید با مشاهده عکس شیدینگ لب بعد یک ماه در نمونه‌کارهای این مرکز از کیفیت کار مسترها اطمینان حاصل نمایید.

ماندگاری شیدینگ لب به چه صورت است؟

شیدینگ از تکنیک‌های نیمه دائمی یا موقتی است که با گذشت مدت زمانی اثرات آن از بین خواهد رفت. درواقع بعد از مدتی درصورت عدم مراجعه برای ترمیم، رنگ و فرم لب به حالت طبیعی خود برمی‌گردد.

ماندگاری این تکنیک بین 6 الی 10 ماه است. شما می‌توانید هر ماه برای پررنگ کردن و افزایش دوام این تکنیک اقدام به ترمیم آن نمایید. دربرخی مواقع ماندگاری این تکنیک کمتر از زمان گفته شده است. عواملی که در میزان ماندگاری شیدینگ تاثیر دارند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • لایه‌ برداری لب به صورت مداوم
 • خشکی بیش از حد لب
 • در معرض آفتاب قرار گرفتن
 • دخانیات و مصرف الکل
 • کیفیت رنگ مصرفی

تفاوت شیدینگ لب و رژ لب

در این تکنیک، جهت تقویت رنگ طبیعی لب، از رنگ‌های مخصوصی استفاده می‌شود. اما در تزریق رژ لب، با رنگدانه‌های مخصوصی، رنگ لب به صورت کامل تغییر می‌کند.

همچنین نوع دستگاه، مدت زمان ماندگاری و روش انجام نیز از تفاوت شیدینگ لب و رژ لب به شمار می‌رود.

مدت زمان ترمیم و بهبودی لب بعد از شیدینگ

معمولا طی 4 الی 5 روز بعد از انجام این تکنیک، لب‌ها بهبود پیدا کرده و نتیجه نهایی مشخص می‌شود. البته این مدت زمان تا حد زیادی به رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو توسط مشتری دارد. 

در برخی مواقع پس از جلسه اول در مراحل پوسته ریزی شیدینگ لب، قسمتی از لب زبر شده و موجب کدر شدن و تیرگی لب می‌شود. درصورت بروز چنین اتفاقی شما با یک جلسه ترمیم زیبایی و طراوات لب‌های خود را مجددا بازخواهید یافت. زمان مناسب برای ترمیم به مواردی از قبیل کیفیت انواع رنگ شیدینگ، کیفیت کار، مهارت پیگمنتر و نحوه مراقبت شما بستگی دارد. اما به طور کلی باید بعد از 6 الی 8 ماه جهت ترمیم به مرکز موردنظر مراجعه نمایید.

استاد غزل زرگریان و مسترهای حرفه‌ای ایشان با تکنیک‌های بروز و اختصاصی، شیدینگ و دیگر خدمات آرایش دائم صورت را بدون نیاز به ترمیم برای شما انجام خواهند داد.

نکات مراقبتی بعد از شیدینگ

بعد از انجام شیدینگ، رعایت کردن نکات زیر موجب کیفیت و ماندگاری بالای کار و عدم ایجاد عوارض خواهد شد:

 • بعد از انجام این تکنیک، از وازلین برای تسکین درد، ورم و سوزش لب استفاده کنید.
 • 3 تا 4 هفته بعد از آن از فعالیت‌های سنگین و ورزش خودداری کنید.
 • در مراحل پوسته ریزی شیدینگ از کندن پوسته‌ها پرهیز کنید.
 • از بالم لب به صورت مداوم استفاده کنید.
 • از مصرف مواد غذایی تند، ترش و شور خودداری کنید.

قیمت شیدینگ لب ۱۴۰۲

همانند سایر روش‌های آرایش دائم، نتیجه و کیفیت نهایی این تکنیک نیز به هزینه آن بستگی دارد. درصورتی که مرکزی هزینه شیدینگ لب پایین برای خدمات خود درنظر گرفت، باید از کیفیت مواد و تجربه‌کار مستر اطمینان حاصل کرد. چراکه درصورت استفاده از مواد بی‌کیفیت توسط افراد کم‌تجربه، عوارضی جبران‌ناپذیر برای شما رخ خواهد داد.

از این‌رو هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نکنید و برای این تکنیک به مرکزی معتبر مراجعه نمایید. ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، با ارائه عکس قبل و بعد شیدینگ لب، خدمات آن را با بهترین قیمت شیدینگ لب 1402 به نسبت کیفیت برای شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

2.500.000 تومان

1.500.000 تومان

مستر آیدا

مستر تینا

فرم تخفیف تاتو لب دائم

شیدینگ برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که زمان کافی برای آرایش روزانه ندارند.
 • بانوانی که لب‌های ظریف و نازکی دارند از این تکنیک برای برجسته کردن لب استفاده می‌کنند.
 • کسانیکه لب‌هایشان متقارن نیست و یا دارای زخم یا لکه روی لب خود هستند.
 • افرادی که دارای لب‌های بی‌رنگ هستند می‌توانند با این روش به تقویت رنگ لب خود کمک کنند.

آیا شیدینگ درد دارد؟

درد ناشی از این تکنیک به آستانه تحمل افراد بستگی زیادی دارد. اما به طور کلی برای کاهش درد تاتو پیگمنتر از مواد بی حسی قبل و حین کار استفاده می‌کند. این تکنیک نسبت به سایر روش‌ها درد کمتری دارد. توجه به این نکته ضروری است که مصرف آسپرین، ناپروکسن یا مکمل‌هایی مانند سیر و ویتامین E یا روغن ماهی، موجب کبودی و افزایش خونریزی حین تاتو خواهد شد.

بنابراین شما می‌توانید برای انجام این تکنیک به مراکز معتبر مراجعه کرده و با بهترین بی حسی‌های اورجینال، کمترین درد را متحمل شوید. مسترهای غزل زرگریان در بهترین سالن آرایش دائم، با استفاده از بهترین بی حسی‌ها شیدینگی بدون درد و عوارض برایتان به ارمغان خواهند آورد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 109

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید