مقالات مرکز غزل زرگریان

سایه ابرو دائمی چیست و چقدر ماندگاری دارد؟!

سایه ابرو
3.9
(14)

سایه ابرو دائمی یکی از تکنیک‌های آرایش نیمه دائم ابروهاست که ماندگاری و زیبایی فراوانی دارد. افرادی که ابروهایی کم پشت دارند می‌توانند با اجرای قاب و سایه ابرو و مدل سایه ابرو جدید، ابروهایی پرپشت و خوش حالت به چهره خود هدیه دهند. طراحی سایه و قاب ابرو دائمی چیزی بین تاتو ابرو و میکروبلیدینگ است. در واقع مدل قاب و سایه ابرو نه مثل تاتو پرپرنگ است و نه مثل میکرو ابرو به صورت تار تار کشیده می‌شود. این مدل ابروی طبیعی توسط رنگدانه‌ها و سوزن میکروشیدینگ ابرو انجام می‌گیرد. ماندگاری قاب سایه ابرو پهن بین 6 ماه تا یکسال است؛

این مدت در افراد مختلف بسته به نوع پوست و شرایط خاص زندگی متفاوت است.

سایه دائمی ابروها با رنگی کم‌رنگ‌تر و طبیعی‌تر از تاتو، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. شما می‌توانید با مشاهده عکس سایه ابرو بعد از یک هفته و اطلاع از قیمت سایه ابرو دائمی در مرکز غزل زرگریان، بهترین انتخاب را برای زیبایی هر چه بیشتر چهره خود داشته باشید. مسترهای حرفه‌ای استاد غزل زرگریان با آموزش سایه ابرو دائمی به صورت تخصصی، جدیدترین متد روز دنیا را در این تکنیک برای شما عزیزان اجرا می‌کنند.

در ادامه این مطلب از وب سایت غزل زرگریان قصد داریم به تکنیک سایه ابرو دائمی، روش اجرا و انواع مدل قاب و سایه ابرو بپردازیم.

مدل قاب و سایه ابرو چیست

مدل قاب و سایه ابرو چیست؟

سایه زنی ابرو و اجرای سایه و قاب ابرو دائمی از تکنیک‌های جدید آرایش نیمه دائمی است. سایه ابرو دائمی همانند زمانی است که آرایشگر و میکاپ آرتیست شما در سبک میکاپ عروسکی لایت یا آرایش چشم اسموکی، ابروهای شما را با سایه و مداد ابرو می‌کشد. با این تفاوت که مدل سایه زدن ابرو، تکنیکی دائمی است.

این تکنیک با رسوب رنگدانه به صورت نقطه‌ای در لایه پوست برای ایجاد ظاهری سایه ‌دار انجام می‌گیرد. مدل سایه ابرو جدید در واقع مکمل شیدینگ ابرو و زیر مجموعه‌ای از میکروشیدینگ است و برای پر کردن بخش‌های خالی ابرو و رفع نواقص آن اجرا می‌شود.

اگر شما دچار ریزش ابرو و مژه هستید، باید ابتدا به دنبال درمان خانگی ریزش مو و ابرو و ... باشید. سپس برای فرم دهی و پرکردن ابروهای خود می‌توانید از تکنیک‌های دائمی ابرو نظیر آمبره ابرو، میکرو ابرو، شید استروک ابرو، فیبروز ابرو و سایه و قاب ابرو دائمی و .... استفاده کنید.

ما در مرکز غزل زرگریان با برخورداری از مسترهای دوره دیده، قاب و سایه ابرو دائمی را به بهترین شکل برای مشتریان خود اجرا می‌کنیم. شما همچنین می‌توانید در صورت داشتن ابروهایی افتاده، از تکنیک نچرال و پرطرفدار لیفت ابرو نیز در این مرکز تخصصی استفاه کنید.

قاب سایه ابرو پهن چیست؟

قاب سایه ابرو پهن چیست؟

کادر ابرو یا قاب سایه ابرو پهن باعث آراسته شدن ابرو می‌شود. با استفاده از مدل قاب و سایه ابرو می‌توانید ابروهایی مرتب و خوش فرم داشته باشید. انتخاب قاب سایه ابرو پهن یا نازک بسته به فرم صورت و هارمونی اجزای چهره مشتری، براساس سلیقه او اجرا می‌شود. برخی از زیباجویان عزیز دارای صورتی ریز نقش هستند که اغلب نیز از سبک آرایش صورت کشیده استقبال می‌کنند.

این افراد باید مدل قاب و سایه ابرویی با کادری ظریف برگزینند. اما برخی دیگر از مشتریان به سبب درشتی چشم بهتر است از قاب سایه ابرو پهن استفاده کنند. در زمینه انتخاب مدل ابرو و قاب ابرو شما می‌توانید با مسترهای حرفه‌ای مرکز غزل زرگریان مشورت کنید و با مشاهده عکس سایه ابرو بعد از یک هفته بهترین انتخاب را داشته باشید.

روش انجام سایه ابرو دائمی

روش انجام سایه ابرو دائمی چگونه است؟

در مدل سایه ابرو جدید آنچه بیش از همه به چشم می‌آید، هماهنگی، ظرافت و زیبایی بیشتر در صورت شما عزیزان است. در سایه و قاب ابرو دائمی نسبت به تاتو از رنگ‌های روشن‌تری استفاده می‌شود و نمایی بسیار زیباتر و طبیعی‌تر ایجاد می‌کند؛ که در تمامی متدهای میکرو تلفیقی ابرو قابل مشاهده می‌باشد. شما می‌توانید در کنار این تکنیک فوق العاده، از دیگر متدهای زیبایی و تکنیک‌هایی همانند تاتو خط چشم و تاتو رژ لب، ساکورالیپس و ... نیز استفاده کنید. در زیر به روش اجرای قاب و سایه ابرو اشاره می‌کنیم:

  • در مرحله اول پاکسازی پوست چرب و ضدعفونی پوست از مواد آرایشی انجام می‌گیرد.
  • سپس مقداری از قوی ترین پماد بی حسی تاتو روی ابروها گذاشته و روی آن پوشانده می‌شود.
  • بعد از گذشت حدود 15 دقیقه اجرای سایه زدن ابرو شروع می‌گردد.
  • برای اجرای این متد با مداد نخی تاتو به صورت دقیق و قرینه ابروها کادربندی می‌شوند و قسمت‌های خالی نیز مشخص می‌گردد.
  • همواره باید دقت کرد که از انتهای ابرو کار را شروع و به سمت تاج ابرو پیش روید. زمان رسیدن به تاج، قوی‌تر عمل کنید تا درصورت ریزش رنگ تاتو ابرو، ظاهری ناخوشایند ایجاد نشود.
  • در زمان اجرای سایه زدن ابرو سعی کنید روی ابروها به صورت کامل تسلط داشته باشید. زاویه نشستن و حرکات دست شما، فشار دست و امتداد سوزن نیز باید در هماهنگی کامل با هم باشند.

انواع سایه دائمی ابرو

در زیر به مدل‌های مختلف این تکنیک اشاره می‌کنیم:

سایه ساده ابرو

این روش به دو شکل با قاب و بی قاب انجام می‌گیرد. در این روش ظاهری یکدست و هماهنگ با فرم طبیعی ابرو بوجود می‌آید.

سایه دائم ابرو بدون قاب

در این مدل همه سطح ابرو به شکل یکدست و با تراکمی متفاوت در نواحی مختلف تتو می‌شود. افرادی که به دنبال ظاهری طبیعی و زیبایی هستند، می‌توانند از این مدل سایه ابرو جدید استفاده کنند.

سایه مخملی ابرو (شیدینگ)

این روش برای افرادی مناسب است که تمایل به ابروهایی با حالت فانتزی اما طبیعی دارند. سایه مخملی، ابروهایی زیبا در عین حال طبیعی بوجود می‌آورد.

سایه زنی سه بعدی ابرو

این مدل ابرو ظاهری فانتزی و خاص ایجاد می‌کند و علاوه‌بر پر کردن قسمت‌های خالی ابرو، موجب رفع نقص و قرینه سازی آن نیز می‌گردد.

شیدینگ ابرو

میکروشیدینگ یا شیدینگ ابرو نمونه ظریف‌تری از میکروبلیدینگ است که جهت پر نشان دادن ابروهای خالی و کم پشت استفاده می‌شود. این روش برای رفع نواقص ابرو نیز بکار می‌رود.

تفاوت میکرو، هاشور و تاتو ابرو با سایه ابرو

در میکروبلیدینگ، موهای ابرو به شکل تارهای نازک و ظریف کشیده می‌شود و در برابر سایه روشن‌تر می‌باشد؛ اما برای هر نوع پوستی مناسب نیست. زیبایی سایه ابرو دائمی در امکان ترکیب آن با میکرو ابرو و رسیدن به نگاهی واقع‌بینانه است. در گذشته تاتو ابرو نتایجی غیرطبیعی و مصنوعی داشت؛

اما امروزه تکنیک‌هایی از قبیل سایه زدن ابرو نتیجه نهایی بسیار نچرالی به دنبال دارند. در واقع در حال حاضر تکنیک‌های تاتو ابرو را بگونه‌ای انجام می‌دهند که نتیجه نهایی آن‌ها بسیار طبیعی و نچرال باشد. سایه و قاب ابرو دائمی ظاهری نچرال به ابروها داده و فرم ابرو را زیباتر می‌کند.

از دیگر تفاوت مدل قاب و سایه ابرو دائمی با سایر تکنیک‌های تاتو نظیر هاشور ابرو، امکان ترکیب آن با میکروبلیدینگ، اجرا به صورت باریک، پهن، تیره و روشن است. علاوه‌بر این افرادی که انواع خاصی از پوست هستند می‌توانند از این تکنیک استفاده کنند و این تکنیک هیچ‌گونه محدودیتی برای انواع پوست ندارد. البته در مرکز غزل زرگریان کلیه تکنیک‌های آرایش دائم صورت برای انواع پوست بدون هیچ‌گونه محدودیت و عوارضی قابل اجراست.

آیا سایه ابرو باعث صدمه به ابروها می شود؟

باتوجه به آنکه این تکنیک درمقایسه با میکرو ابرو، برش‌های جزئی‌تر و نقطه‌ای روی پوست ایجاد می‌کند، افرادی که حساسیت‌های پوستی شدیدی دارند نیز می‌توانند بدون نگرانی بابت صدمه به ابروها از آن استفاده کنند.

رنگ سایه ابرو بعد از چند روز طبیعی می شود؟

درصورت رعایت مراقبت‌های لازم بعد از اجرای این تکنیک، بعد از حدود ده هفته شاهد رنگ طبیعی آن خواهید بود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 14

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید