بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

ساکورالیپس لب با بروزترین تکنیک ساکورا

ساکورالیپس

ساکورالیپس در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، مدرن‌ترین و بروزترین تکنیک سایه لب یا شیدینگ لب است که ظاهری نچرال و زیبا به لب می‌بخشد. این تکنیک جدید در کشورهای ژاپن، چین و کره جنوبی محبوبیت فراوانی دارد. این روش از تاتو رژ لب به دلیل پررنگ‌تر بودن قسمت‌های داخلی لب، حالتی نچرال و جذاب برای لب‌ها به ارمغان می‌آورد. استاد غزل زرگریان در مرکز خود با بهترین مواد و جدیدترین متدهای جهان، این تکنیک بروز را برای شما عزیزان ارائه داده‌اند.

شما در این مرکز با استفاده از متریال رنگ درجه یک و اورجینال، تکنیک ساکورایی شیدینگ لب را با ماندگاری فوق‌العاده تجربه خواهید کرد. همچنین کلیه خدمات مرکز غزل زرگریان نظیر میکروبلیدینگ ابرو، تاتو رژ لب دائم، ساکورالیپس و ... بدون نیاز به ترمیم و با ماندگاری بالا انجام می‌شوند.

فایل صوتی معرفی تکنیک ساکورا جدیدترین تکنیک شیدینگ لب

ساکورالیپس چیست؟

ساکورا جدیدترین متد شیدینگ لب است که در معنی لغوی به شکوفه‌های گیلاس تعبیر می‌شود. با دقت به شکوفه‌های گیلاس متوجه خواهید شد که نواحی داخلی گلبرگ به رنگ صورتی تیره و نواحی خارجی آن به رنگ صورتی روشن است.

با بکارگیری این اصل در متد ساکورا لب‌ها فرم و رنگی طبیعی و خیره‌کننده خواهند گرفت. در این تکنیک هرچه به سمت داخل لب می‌رویم، رنگ لب پر‌رنگ‌تر می‌شود. افرادی که می‌خواهند لب‌هایشان جلوه‌ای خیره‌کننده و جذاب بگیرد، می‌توانند در مراکز معتبر این متد جدید را اجرا کنند.

تکنیک ساکورالیپس این روزها بسیار پرطرفدار شده و مورد استقبال اغلب بانوان قرار گرفته است.

روش های ساکورالیپس
ساکورا جدید ترین تکنیک شیدینگ لب
قیمت ساکورالیپس
ماندگاری ساکورالیپس
مراقبت از ساکورالیپس لب
هزینه ساکورالیپس و قیمت ساکورا لب

انواع سبک‌های ساکورالیپس

این تکنیک شیدینگ لب در مراکز تخصصی به سه صورت که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم استفاده می‌شود:

ساکورا الماسی:

در این سبک از ساکورالیپس قسمت‌های داخل لب همانند الماس، تیره‌تر از نواحی دیگر لب‌هاست.

ساکورالیپس یاقوتی:

در این متد کانتور لب، قسمت‌ وسط لب به اندازه یک بیضی، تیره‌تر از قسمت‌های بیرونی لب است.

تورمالین:

این مدل ساکورا، لب بالا روشن‌تر از لب پایینی است و هرچه به سمت داخل لب می‌رویم رنگ لب تیره‌تر می‌شود.

شما می‌توانید جدیدترین سبک‌های ساکورالیپس را در مرکز غزل زرگریان با ماندگاری بالا تجربه کنید.

نکات مراقبت‌ بعد از ساکورا

از آنجایی که روش ساکورالیپس از تکنیک‌های شیدینیگ لب می‌باشد، توجه به نکات مراقبتی بعد از انجام آن بسیار مهم است.

رعایت این نکات مراقبتی سبب می‌شود شما بدون بروز هیچ مشکلی، لب‌هایی همیشه زیبا و جذاب داشته باشید. همچنین انجام این نکات باعث افزایش ماندگاری این تکنیک نیز می‌شود. در زیر به چند نمونه از مراقبت‌های بعد از ساکورا اشاره می‌کنیم:

  • بعد از انجام ساکورا، به مدت 3 روز از شستشوی لب‌ها خودداری نمایید.
  • درصورت پوسته پوسته شدن لب، از کندن پوسته‌ها و خاراندن آن ناحیه خودداری کنید.
  • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب پرهیز کنید.
  • تا چند روز بعد از انجام ساکورا، از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.
  • برای تسریع روند بهبود از پمادهای آسیکلوویر، پماد آ چشمی و پمادهای هیدروکورتیزون استفاده کنید.

هیدروکورتیزون دارویی است که در گروه کورتیکواستروئیدها قرار می‌دهد. از پماد هیدروکورتیزون برای درمان بیماری‌های پوستی مثل اگزما، درماتیت و بثورات پوستی استفاده می‌شود تا تورم، قرمزی و خارش را کاهش دهد.

مشاوران ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان تمامی نکات لازم برای داشتن لب‌هایی جذاب با ماندگاری بالا را برای شما توضیح خواهند داد. ما در این مرکز با مرغوب‌ترین متریال و رعایت پروتکل‌های بهداشتی شما را از هرگونه عوارض تاتو دور خواهیم کرد.

آیا انجام ساکورالیپس درد دارد؟

افراد مختلف آستانه تحمل متفاوتی دارند. اما می‌توان به صورت کلی گفت درد تاتو در این متد نسبت به سایر تکنیک‌های آرایش دائمی لب و تکنیک‌های فی کمتر است. همچنین افراد در صورت مراجعه به مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، به دلیل استفاده از پد بی‌حسی لب و بهترین بی‌حسی برای تاتو می‌توانند بدون هیچ دردی زیبایی را به لب‌های خود هدیه دهند.

ماندگاری ساکورالیپس چگونه است؟

تکنیک ساکورا همانند سایر روش‌های آرایش دائم و نیمه دائم، ماندگاری بالایی دارد. البته افراد می‌توانند با رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو و دوران نقاهت، ماندگاری این تکنیک را افزایش دهند. استاد غزل زرگریان با تکنیک تخصصی خود، کلیه خدمات آرایش دائم نظیر ساکورالیپس را با بالاترین ماندگاری و بدون نیاز به ترمیم انجام می‌دهند. متریال مورد استفاده و تکنیک بکارگرفته شده در مرکز غزل زرگریان به‌گونه‌ای است که ماندگاری فوق‌العاده‌ای برای خدماتشان تضمین می‌نمایند.

هزینه انجام ساکورا لب چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مهم برای اغلب بانوانی که قصد انجام آرایش دائم دارند، هزینه خدمات است. افرادی که به انجام ساکورالیپس اقدام می‌کنند نیز در وهله‌ی اول نیاز به کسب اطلاعات درباره کیفیت و هزینه خدمات دارند. هزینه خدمات به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

مهارت و تخصص پیگمنتر یکی از موارد مهم در تعیین هزینه ساکورالیپس است. پیگمنترهای کم‌تجربه برای جلب رضایت مشتری، قیمت‌هایی پایینی ارائه می‌دهند. اما این مسئله نشانه کیفیت و دقت در انجام کار نیست.

بسیاری از افرادی که به مراکز نامعتبر و کم‌تجربه برای ساکورالیپس مراجعه می‌کنند ممکن است مجبور به تمدید مجدد شیدینگ لب شوند و هزینه‌ی دیگری پرداخت کنند. از این رو اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از خدمات ساکورالیپس داشته باشید، باید به مراکز معتبر و نزد مسترهای حرفه‌ای مراجعه نمایید. از طرفی کیفیت مواد مصرفی را نیز می‌تواند دیگر مورد تاثیرگذار در هزینه ساکورا درنظر گرفت. طبیعی است که هرچه مواد مورد استفاده دراین تکنیک باکیفیت‌تر و دارای ماندگاری بیشتری باشد، هزینه‌ای بالاتر خواهد داشت.

قیمت ساکورالیپس در مرکز غزل زرگریان

1.500.000 تومان

2.500.000 تومان

مستر آیدا

مستر تینا

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از متریال اورجینال، ماندگاری‌ترین ساکورالیپس را با بهترین قیمت به نسبت کیفیت ارائه می‌نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *