مقالات مرکز غزل زرگریان

ساکورالیپس لب با بروزترین تکنیک ساکورا

ساکورالیپس
4.8
(8)

ساکورالیپس لب نوعی تاتو و آرایش دائم لب است که پیگمنتر با استفاده از دستگاه تاتو صورت یا قلم ساکورا لیپس براساس فرم لب‌ها آن را انجام می‌دهد. در روش ساکورا لب همانند سبک شیدینگ لب، رنگدانه بوسیله دستگاه تتو به قسمتی از لب یا تمامی آن تزریق می‌شود. رنگدانه در روش ساکورای لب به شیوه هاشور یا سایه روی لب را می‌پوشاند. ساکورا لب نسبت به تاتو رژ لب به دلیل پررنگ‌تر بودن قسمت‌های داخلی لب، حالتی نچرال و جذاب به ارمغان می‌آورد. تکنیک ساکورا لیپس در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، مدرن‌ترین و بروزترین تکنیک سایه لب یا شیدینگ لب است که ظاهری نچرال و زیبا به لب می‌بخشد.

این تکنیک جدید در کشورهای ژاپن، چین و کره جنوبی محبوبیت فراوانی دارد. استاد غزل زرگریان در مرکز خود با بهترین مواد و جدیدترین متدهای جهان، ساکورا جدیدترین تکنیک شیدینگ لب را برای شما عزیزان ارائه داده‌اند. شما در این مرکز با استفاده از متریال رنگ درجه یک و اورجینال و با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب، تکنیک ساکورایی شیدینگ لب را با ماندگاری فوق‌العاده تجربه خواهید کرد.

همچنین کلیه خدمات مرکز غزل زرگریان نظیر میکروبلیدینگ ابرو، تاتو رژ لب دائم، تکنیک ساکورا لب و ... بدون نیاز به ترمیم و با ماندگاری بالا انجام می‌شوند. در ادامه این مطلب از وبسایت مرکز غزل زرگریان، به پرسش‌های شما همانند ساکورالیپس چیه، ساکورا لیپس لب چیست، شیدینگ لب بهتره یا رژ لب و ... پاسخ خواهیم داد.

فایل صوتی معرفی تکنیک ساکورا جدیدترین تکنیک شیدینگ لب

ساکورا لیپس لب چیست؟

در پاسخ به این پرسش که ساکورالیپس چیست؟ می‌توان گفت ساکورا لیپس از تکنیک های بروز شیدینگ لب است که در معنی لغوی به شکوفه‌های گیلاس تعبیر می‌شود. با دقت به شکوفه‌های گیلاس متوجه خواهید شد که نواحی داخلی گلبرگ به رنگ صورتی تیره و نواحی خارجی آن به رنگ صورتی روشن است.

با بکارگیری این اصل در متد ساکورا لب‌ها فرم و رنگی طبیعی و خیره‌کننده خواهند گرفت. در تکنیک ساکورا لب هرچه به سمت داخل لب می‌رویم، رنگ لب پر‌رنگ‌تر می‌شود. افرادی که می‌خواهند لب‌هایشان جلوه‌ای خیره‌کننده و جذاب بگیرد، می‌توانند در مراکز معتبر ساکورا لیپس را اجرا کنند.

تکنیک ساکورا لیپس این روزها بسیار پرطرفدار شده و مورد استقبال اغلب بانوان قرار گرفته است.

روش های ساکورالیپس
ساکورا جدید ترین تکنیک شیدینگ لب
قیمت ساکورالیپس
ماندگاری ساکورالیپس
مراقبت از ساکورالیپس لب
هزینه ساکورالیپس و قیمت ساکورا لب

انواع سبک‌های ساکورالیپس

این تکنیک شیدینگ لب در مراکز تخصصی به سه صورت که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم استفاده می‌شود:

ساکورا لب الماسی:

در این سبک از ساکورا لیپس قسمت‌های داخل لب همانند الماس، تیره‌تر از نواحی دیگر لب‌هاست.

ساکورالیپس یاقوتی:

در این متد کانتور لب، قسمت‌ وسط لب به اندازه یک بیضی، تیره‌تر از قسمت‌های بیرونی لب است.

تکنیک ساکورا لب تورمالین:

این مدل ساکورالیپس، لب بالا روشن‌تر از لب پایینی است و هرچه به سمت داخل لب می‌رویم رنگ لب تیره‌تر می‌شود.

شما می‌توانید انواع شیدینگ لب و جدیدترین سبک‌های ساکورالیپس را در مرکز غزل زرگریان با ماندگاری بالا تجربه کنید.

نکات مراقت پیش از  ساکورالیپس چیست؟

پیش از انجام ساکورالیپس باید یک سری پرهیزهای پوستی و دارویی را انجام داد. باتوجه به اینکه ساکورا لب با دستگاه تتو انجام شده و روشی تهاجمی محسوب می‌شود؛

باید از مصرف برخی قرص‌های مسکن و داروهای التهابی نظیر کورتون خودداری نمایید. چراکه مصرف این قبیل داروها باعث ایجاد شکنندگی و حساسیت در پوست خواهد شد. از این رو تزریق رنگدانه در لایه دوم پوست تاثیری نخواهد داشت.

درصورتی که شما دارای بیماری خاصی هستید نیز ضروری است قبل از اجرای ساکورای لب، پیگمنتر را در جریان بیماریتان قرار دهید. بهتر است قبل از اجرای نهایی ساکورالیپس، روی پوست لب تست شود و در صورت عدم بروز حساسیت اجرایی گردد.

نکات مراقبت‌ بعد از ساکورا

از آنجایی که روش ساکورا لیپس از تکنیک‌های شیدینیگ لب می‌باشد، توجه به نکات مراقبتی بعد از انجام آن بسیار مهم است.

رعایت نکات مراقبتی ساکورالیپس سبب می‌شود شما بدون بروز هیچ مشکلی، لب‌هایی همیشه زیبا و جذاب داشته باشید. همچنین انجام این نکات باعث افزایش ماندگاری ساکورا لب نیز می‌شود. در زیر به چند نمونه از مراقبت‌های بعد از ساکورالیپس اشاره می‌کنیم:

  • بعد از انجام ساکورا، به مدت 3 روز از شستشوی لب‌ها خودداری نمایید.
  • درصورت پوسته پوسته شدن لب، از کندن پوسته‌ها و خاراندن آن ناحیه خودداری کنید.
  • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب پرهیز کنید.
  • تا چند روز بعد از انجام تکنیک ساکورا لب، از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.
  •  برای تسریع روند بهبود از پمادهای آسیکلوویر، پماد آ چشمی و پمادهای هیدروکورتیزون استفاده کنید.

هیدروکورتیزون دارویی است که در گروه کورتیکواستروئیدها قرار می‌دهد. از پماد هیدروکورتیزون برای درمان بیماری‌های پوستی مثل اگزما، درماتیت و بثورات پوستی استفاده می‌شود تا تورم، قرمزی و خارش را کاهش دهد.

مشاوران ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان تمامی نکات لازم برای داشتن لب‌هایی جذاب با ماندگاری بالا را برای شما توضیح خواهند داد. ما در این مرکز با مرغوب‌ترین متریال و رعایت پروتکل‌های بهداشتی شما را از هرگونه عوارض تاتو دور خواهیم کرد.

آیا انجام ساکورالیپس درد دارد؟

افراد مختلف آستانه تحمل متفاوتی دارند. اما می‌توان به صورت کلی گفت درد تاتو در ساکورالیپس نسبت به سایر تکنیک‌های آرایش دائمی لب و تکنیک‌های فی کمتر است.

همچنین افراد در صورت مراجعه به مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، به دلیل استفاده از پد بی‌حسی لب و بهترین بی‌حسی برای تاتو می‌توانند بدون هیچ دردی زیبایی را به لب‌های خود هدیه دهند.

ماندگاری تکنیک ساکورا لب چگونه است؟!

تکنیک ساکورا همانند سایر روش‌های آرایش دائم و نیمه دائم، ماندگاری بالایی دارد. البته افراد می‌توانند با رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو و دوران نقاهت، ماندگاری ساکورالیپس لب را افزایش دهند.

استاد غزل زرگریان با تکنیک تخصصی خود، کلیه خدمات آرایش دائم نظیر ساکورالیپس را با بالاترین ماندگاری و بدون نیاز به ترمیم انجام می‌دهند. متریال مورد استفاده و تکنیک بکارگرفته شده در مرکز غزل زرگریان به‌گونه‌ای است که ماندگاری فوق‌العاده‌ای برای خدماتشان تضمین می‌نمایند.

هزینه انجام ساکورا لب چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مهم برای اغلب بانوانی که قصد انجام آرایش دائم دارند، هزینه خدمات است. افرادی که به انجام ساکورالیپس اقدام می‌کنند نیز در وهله‌ی اول نیاز به کسب اطلاعات درباره کیفیت و هزینه خدمات دارند. هزینه خدمات ساکورالیپس لب به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

مهارت و تخصص پیگمنتر یکی از موارد مهم در تعیین هزینه ساکورالیپس و کانتور لب است. پیگمنترهای کم‌تجربه برای جلب رضایت مشتری، قیمت‌هایی پایینی ارائه می‌دهند. اما این مسئله نشانه کیفیت و دقت در انجام کار نیست.

بسیاری از افرادی که به مراکز نامعتبر و کم‌تجربه برای ساکورالیپس مراجعه می‌کنند ممکن است مجبور به تمدید مجدد شیدینگ لب شوند و هزینه‌ی دیگری پرداخت کنند. از این رو اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از خدمات ساکورالیپس داشته باشید، باید به مراکز معتبر و نزد مسترهای حرفه‌ای مراجعه نمایید.

از طرفی کیفیت مواد مصرفی را نیز می‌تواند دیگر مورد تاثیرگذار در هزینه ساکورالیپس درنظر گرفت. طبیعی است که هرچه مواد مورد استفاده در ساکورالیپس باکیفیت‌تر و دارای ماندگاری بیشتری باشد، هزینه‌ای بالاتر خواهد داشت.

قیمت ساکورالیپس در مرکز غزل زرگریان

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از متریال اورجینال، ماندگاری‌ترین ساکورالیپس را با بهترین قیمت به نسبت کیفیت ارائه می‌نماییم.

3.000.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر مرجان

مستر تینا

مزایای ساکورا لیپس چیست؟

ساکورا لب در صورت اجرا در مرکز معتبر، دارای مزایای فراوانی است. درواقع مزایای ساکورالیپس لب تنها محدود به طرح و رنگ لب نیست، بلکه باعث ایجاد ظاهر و چهره‌ای شاداب نیز خواهد شد. بعد از اجرای ساکورای لب توجه به نکات مراقبتی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

معایب ساکورالیپس لب چیست؟

درصورتی اجرای ساکورا لب در مرکزی معتبر و رعایت نکات مراقبت بعد از آن، این تکنیک عوارضی برای شما به دنبال نخواهد داشت. اما اگر در مرکزی نامعتبر اقدام به اجرای ساکورالیپس لب نمایید، ممکن است شاهد بروز بافت نکروز به دلیل تزریق اشتباه و یا بدرنگی لب باشید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 8

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید