مقالات

تثبیت کننده رنگ تاتو و معرفی بهترین برندهای آن

تثبیت کننده رنگ تاتو

تثبیت کننده رنگ تاتو محلولی است که رنگ تاتو را ثابت و پر رنگ‌تر می‌کند. رنگ تاتو باید زیر پوست کاشت شود و سپس از این محصول استفاده شود. وراژل تاتو برای اینکه رنگ تاتو ثابت باشد، کاربرد دارد. استاد غزل زرگریان از این محلول برای اثبات رنگ تتو استفاده می‌کنند. به طور کلی استفاده از این محلول بسیار مهم است و در رنگ پذیری تاتو تاثیر زیادی دارد. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم، با محلول تثبیت کننده رنگ تاتو بیشتر آشنا می‌شوید. همچنین در این مطلب طرز استفاده از این محصول و بهترین برندهای آن را یاد خواهید گرفت.

وراژل تاتو چیست و چه کاربردی دارد؟

تثبیت کننده رنگ تاتو به سه شکل در بازار وجود دارد. این محلول به شکل قطره، کف و یا ژل است. به همین دلیل است که با نام‌های کف تثبیت کننده تاتو و ژل تثبیت کننده رنگ تاتو شناخته می‌شود. از این محصول برای تسکین درد و عدم ریزش رنگ تاتو استفاده می‌کنند. استفاده از ثبیت کننده رنگ تاتو بسیار عالی است و رنگ را زیر پوست قفل می‌کند. کف تثبیت کننده تاتو به شکل یک فوم بسیار غلیظ است. تثبیت کننده (وراژل) رنگ قدرت بالایی دارد و ماندگاری رنگ تاتو را افزایش می‌دهد. گاهی برای تسکین درد از تثبیت کننده رنگ تتو در حین کار استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای این محصول عبارت است از: فیبروز ابرو، تاتو رژلب دائم، تتو خط چشم و هاشور ابرو و…. .

طریقه استفاده از تثبیت کننده رنگ تاتو (وراژل)

به طور کلی در دو زمان از این محلول استفاده می‌شود. یکی در زمان ترکیب رنگ تاتو و دومین زمانی که از این مصحول استفاده می‌شود بعد از اتمام کار تتو است. برای ترکیب رنگ باید دو قطره از تثبیت کننده رنگ تاتو را درون انگشتری رنگ تاتو بریزید. سپس باید با فی براش تمامی این مواد را باهم مخلوط کنید. بعد از اینکه مواد به خوبی ترکیب شدند اکنون وقت آن است که مقداری از آن را بر روی پوست بزنید. چند دقیقه اجازه دهید تا این محلول بر روی پوست خشک شود.

یکی از مراقبت‌ های بعد از تاتو، نشستن محل تتو است. شاید با خود فکر کنید دلیل این کار چیست؟ یکی از دلایلی که نباید چهار روز محل تتو را بشویید استفاده از این محلول بر روی پوست است. به دلیل اینکه بعد از اتمام کار، تثبیت کننده رنگ تاتو بر روی پوست زده می‌شود نباید پوست خود را تا چهار روز بشویید. چراکه اگر به محل تتو آب بزنید اثر کف تثبیت کننده تاتو از بین می‌رود. در نتیجه به ریزش رنگ تاتو مواجه خواهید شد. یکی از علت های ریزش رنگ تاتو ابرو شستن ابرو در چهار روز اول است.

مشخصات تثبیت کننده رنگ تاتو

ژل تثبیت کننده رنگ تاتو دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر است:

  • تثبیت کننده رنگ میکروبلیدینگ بعد از اتمام کار باعث ترمیم بافت پوست می‌شود.
  • باعث ثابت نگهداشتن رنگ تتو
  • با استفاده از این محصول از خونریزی حین تاتو پیشگیری می‌شود.
  • جلوگیری از عفونت بعد از تاتو
  • پیشگیری از ریزش رنگ تاتو
  • تثبیت رنگ فیبروز باعث ماندگاری فیبروز و دیگر تکنیک‌های آرایش دائم می‌شود.
  • کاهش التهابات و ورم‌های پوستی
  • آرامش بخش و تسکین درد

بهترین مارک‌های تثبیت کننده (وراژل) رنگ

تثبیت کننده رنگ تاتو دارای برندها و انواع مختلفی است. برای مثال ثبیت کننده رنگ تاتو هم به شکل محلول و هم به شکل کف و هم به شکل ژل وجود دارد. در زیر به معرفی بهترین‌ مارک‌های تثبیت کننده رنگ تاتو پرداخته‌ایم:

تثبیت کننده (وراژل) رنگ بایوتاچ

وراژل تاتو بیوتاچ یک نوع فوم بسیار غلیظ است. برند بایوتاچ از آلوئه ورا و چند ماده تسکین دهنده و ترمیم کننده قوی تشکیل شده است. زمانی که از این برند تثبیت کننده رنگ تاتو استفاده می‌کنید ترمیم پوست سریع‌تر می‌شود. همچنین کاشت رنگ بسیار سریع انجام می‌شود. برند بایوتاچ از کشور آمریکاست و ماندگاری رنگ را افزایش می‌دهد.

محلول تثبیت کننده چیک

محلول تثبیت کننده رنگ تاتو چیک محصولی از کشور آلمان می‌باشد. از این برند بیشتر برای ماندگاری رنگ میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تاتو بدن استفاده می‌شود. زمانی که از رقیق کننده رنگ استفاده می‌کنید باید حتما از این برند استفاده کنید. اگر پیگمنتر بخواهد از این محصول استفاده کند باید با فی براش مقداری ز آن را بر روی پوست بزند.

ژل تثبیت کننده dioxor

ژل تثبیت کننده رنگ تاتو دیوکسور یکی از بهترین برندهای ژل تثبیت کننده رنگ است. این برند علاوه بر تثبیت رنگ باعث جلوگیری از ریزش رنگ و عفونت پوست می‌شود. همچنین التهابات پوست و مشکلات پوستی نظیر اسکار، لکه و….با استفاده از این برند کم می‌شود.

قیمت تثبیت کننده رنگ تاتو

قیمت این محصول با توجه به کارایی که دارد بسیار عالی است. اما لازم است این نکته را بدانید که حجم و برند این تثبیت کننده در قیمت آن تاثیر دارد. استفاده از این محصول لازمه کار هر پیگمنتر است. به همین دلیل باید حتما اصل آن را خریداری کنید. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم حتما از فروشگاه‌های معتبر این محصول را خریداری کنید تا سلامت مشتری به خطر نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *