مقالات

تثبیت کننده رنگ تاتو و معرفی بهترین برندهای آن

تثبیت کننده رنگ تاتو

تثبیت کننده رنگ تاتو محلولی است که رنگ تاتو را ثابت و پر رنگ‌تر می‌کند. رنگ تاتو باید زیر پوست کاشت شود. به همین ترتیب برای تثبیت کاشت رنگدانه در زیر پوست از وراژل تاتو استفاده می‌نمایند. استفاده از این محلول بسیار مهم است و در رنگ پذیری تاتو تاثیر زیادی دارد. این محلول دغدغه بسیاری از پیگمنتران برای تثبیت رنگ را رفع کرده است. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم، با محلول تثبیت کننده رنگ تاتو بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین در این مطلب طرز استفاده از این محصول و بهترین برندهای آن را آموزش خواهید دید.پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

وراژل تاتو چیست و چه کاربردی دارد؟

تثبیت کننده رنگ تاتو به سه شکل در بازار موجود است. این محلول به شکل قطره، کف و یا ژل بوده که با نام‌های کف تثبیت کننده تاتو و ژل تثبیت کننده رنگ تاتو شناخته می‌شود. از این محصول برای تسکین درد و عدم ریزش رنگ تاتو استفاده می‌‌شود. استفاده از ثبیت کننده رنگ تاتو بسیار عالی است و رنگ را زیر پوست قفل می‌کند.

کف تثبیت کننده تاتو به شکل یک فوم بسیار غلیظ است. تثبیت کننده (وراژل) رنگ، قدرت بالایی داشته و ماندگاری رنگ تاتو را افزایش می‌دهد. گاهی برای تسکین درد از تثبیت کننده رنگ تتو در حین کار استفاده می‌شود.

طریقه استفاده از تثبیت کننده رنگ تاتو (وراژل)

به طور کلی در دو زمان از این محلول استفاده می‌شود. یکی در زمان ترکیب رنگ تاتو و دیگری بعد از اتمام کار تتو است. برای ترکیب رنگ باید دو قطره از تثبیت کننده رنگ تاتو را درون انگشتری رنگ تاتو بریزید. سپس باید با فی براش تمامی این مواد را باهم مخلوط کرده و بعد از اینکه مواد به خوبی ترکیب شدند، باید مقداری از آن را بر روی پوست زده شود. چند دقیقه اجازه دهید تا این محلول بر روی پوست خشک شود.

یکی از مراقبت‌ های بعد از تاتو، عدم شستشوی محل تتو است. شاید با خود فکر کنید دلیل این کار چیست؟ یکی از دلایلی که نباید چهار روز محل تتو را بشویید استفاده از این محلول بر روی پوست است. به دلیل اینکه بعد از اتمام کار، تثبیت کننده رنگ تاتو بر روی پوست زده می‌شود نباید پوست خود را تا چهار روز بشویید. چراکه اگر به محل تتو آب بزنید اثر کف تثبیت کننده تاتو از بین خواهد رفت. در نتیجه دچار ریزش رنگ خواهید شد. یکی از علت های ریزش رنگ تاتو ابرو شستشوی ابرو در چهار روز اول است.

مشخصات تثبیت کننده رنگ تاتو

ژل تثبیت کننده رنگ تاتو دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر است:

  • تثبیت کننده رنگ میکروبلیدینگ بعد از اتمام کار باعث ترمیم بافت پوست می‌شود.
  • باعث ثابت نگهداشتن رنگ تتو در زیر پوست خواهد شد.
  • با استفاده از این محصول از خونریزی حین تاتو پیشگیری می‌شود.
  • از عفونت بعد از تاتو و ریزش رنگ تاتو جلوگیری خواهد کرد.
  • تثبیت رنگ فیبروز باعث ماندگاری فیبروز و دیگر تکنیک‌های آرایش دائم می‌شود.
  • کاهش التهابات و ورم‌های پوستی و تسکین درد از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

بهترین مارک‌های تثبیت کننده (وراژل) رنگ

تثبیت کننده رنگ تاتو دارای برندها و انواع مختلفی است. برای مثال تثبیت کننده رنگ تاتو هم به شکل محلول و هم به شکل کف و هم به شکل ژل وجود دارد. در ادامه به معرفی بهترین‌ مارک‌های تثبیت کننده رنگ تاتو پرداخته‌ایم:

تثبیت کننده (وراژل) رنگ بایوتاچ

وراژل تاتو بیوتاچ یک نوع فوم بسیار غلیظ است که از آلوئه ورا و چند ماده تسکین دهنده و ترمیم کننده قوی تشکیل شده است. زمانی که از این برند تثبیت کننده رنگ تاتو استفاده می‌کنید ترمیم پوست سریع‌تر اتفاق خواهد افتاد. همچنین کاشت رنگ با این برند بسیار سریع انجام می‌گردد. برند بایوتاچ از کشور آمریکاست و ماندگاری رنگ را افزایش می‌دهد.

محلول تثبیت کننده چیک

محلول تثبیت کننده رنگ تاتو چیک محصولی از کشور آلمان می‌باشد. از این برند بیشتر برای ماندگاری رنگ میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تاتو بدن استفاده می‌شود. زمانی که از رقیق کننده رنگ استفاده می‌کنید باید حتما از این برند استفاده نمایید. اگر پیگمنتر بخواهد از این محصول استفاده کند باید با فی براش مقداری از آن را بر روی پوست بزند. با افزودن دو قطره از این محلول، ماندگاری تاتو بسیار عالی و فوق العاده خواهد شد.

ژل تثبیت کننده dioxor

ژل تثبیت کننده رنگ تاتو دیوکسور یکی از بهترین برندهای ژل تثبیت کننده رنگ است. این برند علاوه بر تثبیت رنگ باعث جلوگیری از ریزش رنگ و عفونت پوست می‌شود. همچنین التهابات پوست و مشکلات پوستی نظیر اسکار، لکه و… با استفاده از این برند کاهش می‌یابد.

قیمت تثبیت کننده رنگ تاتو

قیمت این محصول با توجه به کارایی که دارد بسیار عالی است. اما لازم است این نکته را بدانید که حجم و برند این تثبیت کننده در قیمت آن تاثیر دارد. استفاده از این محصول لازمه کار هر پیگمنتری است. به همین دلیل باید حتما اصل و اورجینال آن را خریداری نمایید. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم حتما از فروشگاه‌های معتبر این محصول را خریداری کنید تا سلامت مشتری به خطر نیفتد.

سوالات پر تکرار

در ادامه به سوالات پر تکرار درباره این محلول فوق العاده پاسخ داده‌ایم:

آیا وراژل تاتو برای افراد دارای پوست چرب مناسب است؟

بله. برای افرادی که پوست چرب دارند و یا پوست آنها دارای منافذ بازی است، می‌توان از این محلول استفاده کرد.

کاربردهای تثبیت کننده رنگ تاتو چیست؟

از جمله کاربردهای این محصول می‌توان به  فیبروز ابرو، تاتو رژلب دائم، تتو خط چشم و هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو اشاره کرد.

آیا با محلول وراژل تاتو، ماندگاری تاتو لب بیشتر خواهد شد؟

یکی از رازهای ماندگاری تاتو لب استفاده از وراژل و یا پرایمر تاتو در حین کار و بعد از آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *