مقالات مرکز غزل زرگریان

بهترین رنگ مشکی برای تاتو و معرفی بهترین برند

بهترین رنگ مشکی برای تاتو
3.8
(12)

انتخاب بهترین رنگ مشکی برای تاتو و آرایش دائم از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتخاب بهترین مارک رنگ مشکی تاتو باید به محبوبیت برند، مواد بکار رفته در آن و سازگاری انواع رنگ تاتو بدن با پوست توجه نمود. مارک‌های مختلفی برای رنگ تاتو ابرو در بازار وجود دارند. در انتخاب بهترین رنگ مشکی برای تاتو بدن و آرایش دائم، سازگاری رنگ با پوست بسیار مهم است. چرا که در صورتی‌که رنگ مشکی تاتو با پوست فرد سازگاری نداشته باشد و یا از برند معتبری نباشد، ممکن است فرد دچار عوارض تاتو شود.

از این‌رو برای خرید رنگ مشکی تاتو، شناخت بهترین مارک رنگ تاتو حائز اهمیت است. در ادامه این مطلب از وب سایت غزل زرگریان به معرفی بهترین برند رنگ تاتو مشکی برای بدن، بهترین رنگ تاتو مشکی برای خط چشم، بهترین رنگ تاتو برای پوست چرب و...  برای شما عزیزان پرداخته‌ایم.

بهترین مارک رنگ تاتو بدن

امروزه اغلب افراد به انجام تاتو روی بدن علاقه دارند. ایجاد طرح‌های ظریف و مینیمال برای خانم‌ها نیز بسیار رواج یافته است. درصورتی که می‌خواهید تاتو رنگ مشکی زیبا و با دوامی داشته باشید، باید از بهترین مارک رنگ مشکی تاتو بدن استفاده کنید. قبل از انجام تاتو بدن مشاوره برای بررسی کیفیت رنگ تاتو با تاتوکار امری مهم است. تاتوکار با آشنایی به مبحث پوست شناسی در تاتو و شناخت انواع پوست باید بهترین برند رنگ تاتو بدن سازگار با پوست شما را انتخاب کند.

اغلب تاتوکارها برای تاتو بدن از رنگ‌های بر پایه آب استفاده می‌کنند. این دست از رنگ‌ها به دلیل حل شدن در آب، سریع به لایه‌های پوست نفوذ می‌کنند. برخی دیگر از تاتوکارها از رنگ‌های بر پایه روغن نیز برای تاتو استفاده می‌کنند. اما در حالت کلی رنگ‌های برپایه روغن برای افراد با پوست‌های خشک و رنگ‌های برپایه آب بهترین رنگ تاتو برای پوست چرب مناسب است.

استفاده از رنگ‌های روغنی برای پوست چرب موجب ریزش رنگ تاتو و دوام کمتر تاتو می‌شود. در ادامه به بهترین مارک‌ رنگ مشکی برای تاتو بدن اشاره می‌کنیم:

رنگ تاتو داینامیک بلک و تریپل بلک

رنگ تاتو داینامیک بلک و تریپل بلک

یکی از بهترین برندهای رنگ تاتو مشکی، رنگ داینامیک بلک Dynamic Black است. این رنگ آمریکایی اصل برای تاتو خط چشم، تاتو بدن و ... استفاده می‌شود. رنگ داینامیک برای خط چشم به دلیل غلظت پایین به سهولت و سریع در پوست نفوذ می‌کند. زخم تاتو و پوست بعد از کاشت بهترین رنگ تاتو خط چشم به سرعت بهبود می‌یابد. این رنگ به علت پخش رنگ خوب، دوام طولانی روی بدن دارد. از این رنگ در ترکیب رنگ تاتو ابرو نیز استفاده می‌کنند.

رنگ تاتو داینامیک بلک برای شیدینگ ابرو (سایه‌زنی)، لاین زنی و کشیدن خطوط در میکروبلیدینگ و .. استفاده می‌شود. شما می‌توانید با بهترین قیمت رنگ تاتو مشکی داینامیک، نمونه اورجینال این رنک را در از فرشگاه‌های معبتر خریداری نمایید.

انواع رنگ داینامیک اصل

رنگ داینامیک برای خط چشم بهترین رنگ تتو بدن است که به صورت اصل در بازار در دو نوع زیر وجود دارد:

  • رنگ بلک
  •  رنگ تریپل بلک

تفاوت میان این دو نوع در شدت رنگ مشکی آن‌ها است. اما می‌توان گفت رنگ داینامیک تریپل بلک بسیار تیره‌تر و مخملی‌تر از نمونه دیگر است. این رنگ برای افرادی که تمایل دارند رنگ تاتویی مشکی و تیره با دوام بالا داشته باشند مناسب است.

رنگ ورد فیمس مشکی

رنگ ورد فیمس مشکی اصل بهترین رنگ تاتو

رنگ فیمس مشکی یکی دیگر از رنگ‌های تاتو آمریکایی با پیگمنتی بسیار قوی است. در دنیا و بین تتو آرتیست‌ها، رنگ مشکی فیمس برای خط چشم بسیار معروف است. این رنگ به دلیل عدم تغییر رنگ، ماندگاری بالا و پیگمنت قوی در میکروبلیدینگ ابرو مورد استفاده قرار می‌ گیرد. رنگ ورد فیمس از رنگ‌های برپایه آب است که دارای رنگ‌پذیری بالا و نفوذپذیری سریع است. این رنگ حساسیتی در پوست ایجاد نکرده و دچار تغییر رنگ نمی‌شود.

رنگ ورد فیمس، بهترین رنگ های تاتو بدن به شمار می‌رود که تنوع رنگی بالایی به خصوص در رنگ قرمز دارد که رنگ مشکی آن برای تتو بدن و ابرو بسیار محبوب است. از رنگ مشکی ورد فیمس می‌توان در تاتوی ابرو مشکی، هاشور ابرو و بولد بروز ابرو، بلید کرکی مویی و ... نیز استفاده کرد.

رنگ تاتو مشکی اینتنز

رنگ تاتو مشکی اینتنز بهترین مارک رنگ تاتو

رنگ تاتو مشکی اینتنز یکی از بهترین برندهای رنگ مشکی در تاتو بدن و ابرو است. شرکت سازنده این رنگ از بیوشیمیست‌ها برای استریل نگه داشتن رنگ استفاده می‌کند. این رنگ‌ها توسط این شرکت در شرایط کنترل شده ذخیره، استریل و تازه نگه داشته می‌شوند. این نکته موجب شده است در زمان خریداری این محصول از عاری بودن آن از سموم جهش‌زا، باکتری‌ها و مخمرها مطمئن باشیم. رنگ تاتو مشکی اینتنز از استاندارهای اتحادیه اروپا و FDA پیروی می‌کند.

رنگ‌های اینتنز و ورد فیمس دارای دو ویژگی‌ مهم هستند:

  • رنگ تاتو از این برندها کاملا وگان و ارگانیک است.
  •  این رنگ‌ها به صورت روشن و با دوام هستند.

رنگ تاتو پنترا مشکی اورجینال

رنگ تاتو پنترا مشکی اورجینال

رنگ تاتو پنترا مشکی جزو انواع رنگ تاتو بدن و ساخت آمریکا به تازگی به بازار عرضه شده است و بهترین جوهر تاتو بدن می‌باشد. این رنگ تاتو پنترا را که طرفداران زیادی پیدا کرده می‌توان بهترین رنگ تاتو بدن یا بهترین رنگ مشکی تاتو بدن دانست. یکی از دغدغه‌ها و مشکلات افرادی که علاقه‌مند به انجام تاتو بدن هستند، تغییر رنگ تاتو به رنگ‌های دودی و خاکستری و کمرنگ شدن رنگ است. رنگ تاتو بدن پنترا به دلیل فناوری مولکولی خاص خود، پس از ترمیم پوست، تاتویی:

  • مشکی
  • براق
  • مخملی

ایجاد می‌کند.

همچنین رنگ تاتو پنترا با مقاومت بالا در برابر نور خورشبد به‌هیچ عنوان دچار تغییر تناژ رنگ در معرض آفتاب نمی‌شود. این رنگ برپایه آب است و قدرت نفوذ‌پزیری بالایی دارد. رنگ تاتو بدن پنترا، بهترین رنگ تاتو مشکی برای خط چشم نیز هست.همچنین رنگ تریبال بلک پنترا در شیدینگ و لاین زنی ابرو بکار می‌رود. رنگ پنترا لاینر اینک نیز در تاتو خط چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا می‌توان از رنگ تاتو داینامیک برای تاتو خط چشم استفاده کرد؟

بله. رنگ تاتو داینامیک بلک و رنگ مشکی فیمس برای خط چشم یکی از بهترین‌ رنگ‌ها برای تاتو خط چشم به شمار می‌رود. رنگ داینامیک تریپل بلک که بافتی مخملی‌تر و مشکی‌تری دارد، بهترین رنگ تاتو مشکی برای خط چشم است.

راه تشخیص اورجینال بودن رنگ داینامیک چیست؟

برای اینکه متوجه شوید رنگ داینامیک بلک اصل است یا تقلبی باید به برچسب پرچم آمریکا در این محصول دقت کنید. ستاره‌های این پرچم با قرارگیری در زیر نور مشخص می‌شود و این نشانه‌ای از اورجینال بودن این محصول است. بهتر است این محصول را از فروشگاه‌های معتبر با بهترین قیمت رنگ تاتو آمریکایی خریداری نمایید.

پخش رنگ تاتو در زیر پوست به چه دلیل است؟

از مهم‌ترین دلایل پخش رنگ تاتو خط چشم و .. در زیر پوست، بی‌کیفیت و تقلبی بودن رنگ تاتو می‌توان نام برد. از این رو اگر قصد خرید و قیمت رنگ تاتو آمریکایی اصل ابرو و بدن مشکی را دارید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 12

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید