مقالات مرکز غزل زرگریان

آرایش و میکاپ عروسکی لایت عروس و محفلی

آرایش و میکاپ عروسکی لایت
5
(6)

آرایش عروسکی یکی از جدیدترین سبک‌های میکاپ است که امروزه طرفداران فراوانی در میان بانوان و دختران جوان پیدا کرده است. میکاپ آرتیست در میکاپ عروسکی جدید و میکاپ عروسکی شاین از رنگ‌هایی که در حالت عادی استفاده نمی‌شوند، مانند صورتی و بنفش استفاده می‌کند. در مدل آرایش عروسکی جدید باید به این نکته توجه شود که برجسته‌ترین ویژگی عروسک، پوستی بی عیب و نقص و چشمانی درشت است. درواقع در آرایش عروسکی عروس و مدل آرایش عروسکی دخترانه اجزای صورت باید به صورت فانتزی زیبا شوند و چشم‌ها نیز از حالت عادی درشت‌تر بنظر برسند. میکاپ عروسکی صورتی به دلیل ایجاد ظاهری خاص و منحصر بفرد، در سال‌های اخیر ترند شده است.

امروزه اغلب بانوان و دختران جوان از سبک‌هایی نظیر ارایش عروسکی دخترانه ساده، آرایش عروسکی لایت و میکاپ عروسکی شاین برای عروسی و میمهانی‌ها استفاده می‌کنند. اما اجرای مدل آرایش عروسکی جدید و آرایش لایت عروسکی نیاز به رعایت برخی نکات دارد که علاوه‌بر حفظ ملایمت طبیعی چهره، حالت چهره عروسکی و فانتزی شود. شما می‌توانید در مرکز غزل زرگریان زیرنظر میکاپ آرتیست‌هایی مجرب و با تخصص بالا، اجرای میکاپ عروسکی جدید و حرفه‌ای را تجربه کنید. در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بیشتر به سبک میکاپ عروسکی خط چشم عروسکی و ... خواهیم پرداخت.

فایل صوتی آرایش و میکاپ عروسکی لایت

مدل آرایش عروسکی جدید چیست؟

امروزه اغلب خانم‌های جوان به دنبال سبکی منحصر بفرد و خاص هستند. یکی از سبک‌های ترند میکاپ، مدل آرایش عروسکی لایت جدید است. دختران جوان اکثرا تمایل دارند در مجالس و مهمانی‌ها، ارایش عروسکی دخترانه ساده و زیبا داشته باشند.

برای اجرای میکاپ عروسکی قبل و بعد باید نکات خاصی رعایت شود. همانطور که می‌دانید عروسک‌ها زیبا بوده و برجسته‌ترین مشخصه آن‌ها، پوستی صاف و بی عیب و نقص و چشمانی درشت و گرد است. درصورتی که می‌خواهید چهره‌ای همانند عروسک داشته باشید، به مدل آرایش عروسکی جدید و اکسسوری‌های مناسب نیاز دارید.

ویژگی اصلی میکاپ عروسکی جدید و میکاپ لایت عروسکی دراماتیک بودن آن است. درواقع میکاپ عروسکی شاین، نوعی زیبایی فانتزی به چهره می‌بخشد. میکاپ شاین عروسکی باعث می‌شود اجزای صورت حالت طبیعی نداشته و به صورت فانتزی زیبا شوند. البته مدل آرایش عروسکی جدید هم به صورت آرایش لایت عروسکی به شکل ملایم و هم به صورت میکاپ عروسکی صورتی و شاین اجرا می‌شود.

باتوجه به اینکه هدف از میکاپ لایت عروسکی، کمتر نشان دادن سن و ایجاد جلوه‌ای فانتزی در صورت است. اغلب بانوان نیز برای کمتر نشان دادن سن خود، تکنیک آرایش عروسکی لایت را برمی‌گزینند.

اجرای میکاپ عروسکی جدید در مرکز غزل زرگریان

درصورتی که طرفدار سبک خاص میکاپ عروسکی صورتی هستید، باید به فردی متخصص به گریم‌های تخصصی مراجعه کنید. در مدل آرایش عروسکی جدید بیشترین تمرکز و توجه روی چشم‌هاست. به دلیل درشتی چشمان عروسک، در اجرای میکاپ عروسکی عروس و ارایش عروسکی دخترانه ساده، تلاش بر این است که چشم‌ها از حالت نرمال خود درشت‌تر بنظر برسند.

افرادی که چشمان بادامی دارند گزینه بسیار مناسبی برای سبک میکاپ عروسکی صورتی هستند.

همانطور که گفته شد؛ اجرای میکاپ عروسکی شاین و آرایش لایت عروسکی و استفاده اصولی از رنگ‌های مناسب، نیازمند مراجعه به فردی حرفه‌ای است. ما در مرکز غزل زرگریان با همکاری با بهترین میکاپ کاران باتجربه، انواع میکاپ عروسکی جدید، میکاپ عروسکی صورتی، میکاپ عروسکی شاین، آرایش عروسکی کره ای، مدل میکاپ عروسکی دخترانه و آرایش عروسکی لایت را برای شما به بهترین صورت اجرا می‌کنیم.

میکاپ آرتیست‌ها مجرب در مرکز غزل زرگریان، با انتخاب بهترین تناژهای رنگی متناسب با میکاپ میکاپ عروسکی، چهره‌ای فانتزی و جذاب برای شما به ارمغان خواهند آورد.

شما می‌توانید با مشاهده میکاپ عروسکی قبل و بعد در نمونه کارهای میکاپ آرتیست‌های غزل زرگریان نسبت به کیفیت خدمات ما آگاه شوید.

مراحل انجام میکاپ عروسکی صورتی در مرکز غزل زرگریان

از آنجایی که یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های میکاپ عروسکی عروس، داشتن پوستی صاف و بی نقص بود؛ چند روز قبل از مراسمتان باید اقدام به پاکسازی پوست چرب و درمان جای جوش نمایید. با توجه به اهمیت صافی پوست و تاثیر استرس بر پوست شما می‌توانید از روش‌هایی نظیر میکرونیدلینگ صورت و روش های کنترل چربی پوست برای داشتن پوستی تمیز و شفاف استفاده کنید. در این سبک میکاپ بهترین رنگ سایه عروسکی، رژ لب، رژگونه براساس سلیقه و مطابق اصول زیبایی شناسی توسط متخصصان ما انتخاب می‌شود.

از آنجایی که این سبک با هدف جوانتر و فانتزی کردن چهره انجام می‌شود، ما از بروزترین متدهای گریم برای اجرای آن استفاده می‌کنیم. در اجرای مدل میکاپ عروسکی، خط چشم عروسکی بسیار مهم است که براساس فرم چشم‌های شما کشیده می‌شود. در ادامه به روش اجرای مدل آرایش عروسکی دخترانه در مرکز غزل زرگریان اشاره خواهیم کرد:

مرحله اول اجرای مدل آرایش عروسکی دخترانه

در مرکز غزل زرگریان، برای اجرای این سبک میکاپ جذاب، ابتدا باید با شوینده مناسب پوست شسته و مرطوب کننده روی پوست استفاده می‌شود. درواقع در اولین گام برای داشتن پوستی صاف و یکدست اقداماتی توسط متخصصان مرکز غزل زرگریان انجام می‌گیرد.

سپس با کانسیلر یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست شما کانتور بینی و عیوب پوست نظیر تیرگی زیر چشم، جوش، لک و .. پوشانده می‌شود. با استفاده از براش آرایشی، کانسیلر روی پوست فید شده و سپس نوبت به کرم پودر می‌رسد.

با توجه به اینکه یکی از ویژگی‌های آرایش عروسکی، پوست مات و مخملی است، میکاپ کاران غزل زرگریان با استفاده از کرم پودر خوب مات و درجه یک با ماندگاری و کیفیت بالا، پوست شما را یکدست می‌کنند. همچنین از پرایمر برای یکدست کردن پوست و افزایش ماندگاری میکاپ استفاده می‌شود.

مرحله دوم از میکاپ عروسکی صورتی

در این مرحله میکاپ کاران حرفه‌ای غزل زرگریان، برای ایجاد حالت فانتزی از رنگ سفید سایه استفاده می‌کنند. سپس برای کشیدن سایه عروسکی سفید روی پلک چشم از برس تخت استفاده کرده و تمام قسمت پلک بالا را با سایه تا زیر پلک پایین می‌پوشانند. همچنین می‌توان با لایه برداری لب و استفاده از بالم لب، لب‌ها را برای مراحل بعدی نرم و مرطوب نمود.

مرحله سوم از میکاپ شاین عروسکی

سپس برای داشتن چشم‌هایی درشت و چهره‌ای فانتزی از خط چشم سفید برای کشیدن خط چشم استفاده می‌شود. در این مرحله با استفاده از مداد سفیدی نرم داخل پلک پایین پر می‌شود.

میکاپ آرتیست‌های غزل زرگریان با شناخت اصول زیبایی شناسی، براساس رنگ پوست فرد، رنگی نزدیک به طیف پوستی شما را برای کشیدن خط چشم و سایه عروسکی انتخاب می‌کنند.

مرحله چهارم از آرایش عروسکی عروس

برای بزرگتر و بازتر بنظر رسیدن چشم‌ها، افرادی که دچار ریزش مژه هستند یا مژه‌های کمی دارند می‌توانند از روش‌هایی نظیر فر کردن مژه در خانه، مژه مصنوعی و تقویت مژه  استفاده کنند. در این مرکز مژه‌های مصنوعی بلند، فر و یکپارچه انتخاب می‌شود تا چهره شما عروسکی بنظر برسد. همچنین می‌توانید با اجرای لیفت مژه در مرکز غزل زرگریان با استفاده از متریال درجه یک، مژه‌هایی جذاب و بلند داشته باشید.

مرحله پنجم از ارایش عروسکی دخترانه ساده

میکاپ آرتیست‌های باتجربه غزل زرگریان، برای آرایش عروسکی از رژگونه هلویی یا ته رنگ صورتی استفاده می‌کنند. بدین صورت که با برس مخصوص و حرکت‌های دورانی، رژگونه را بگونه‌ای روی پوست شما می‌کشند که برجستگی گونه مشخص شود.  در این سبک آرایشی، رژگونه‌های شاین‌دار و تیره استفاده نمی‌شود.

مرحله ششم آرایش عروسکی کره ای

در این مرحله بسته به سلیقه و به دلخواه شما برای ایجاد آرایش فانتزی، می‌توان مقداری کک و مک روی صورت شما ایجاد نمود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات بولد بروز ابرو یا شیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان، ابروهایی متناسب با آرایش عروسکی ایجاد نمایید.

مرحله آخر از میکاپ لایت عروسکی 

متخصصان ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از روش کانتور لب و انتخاب بهترین رنگ رژ لب یا تینت لب آرایش شما را تکمیل می‌کنند. در این مرحله از رنگ‌های صورتی روشن مات برای افزایش زیبایی لب‌ها استفاده می‌شود.

تخفیف ویژه میکاپ مرکز غزل زرگریان

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

مدل آرایش عروسکی جدید چه ویژگی هایی دارد؟

این سبک آرایش برخلاف آرایش اداری و روزانه، برای کمتر نشان دادن سن، فانتزی کردن صورت و ایجاد چشمانی درشت و حالت عروسکی به چهره استفاده می‌شود.

در آرایش عروسکی از چه رنگ هایی استفاده می شود؟

در این سبک میکاپ از رنگ‌های روشن و لایت همانند صورتی و سفید برای سایه چشم، رژگونه و رژلب استفاده می‌شود.

ماندگاری این سبک میکاپ در مرکز غزل زرگریان چگونه است؟

میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین لوازم آرایشی از برندهای اورجینال و اسپری تثبیت کننده آرایش با کیفیت بالا، ماندگار میکاپ شما را تضمین می‌کنند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید