اکستنشن مژه روشی پرطرفدار و طبیعی برای از بین بردن کم‌پشتی مژه در بین بانوان است. انواع اکستنشن مژه بدون ایجاد سنگینی روی چشم‌ها، با شباهت زیاد به مژه‌های طبیعی موجب افزایش جذابیت چشم‌ها می‌شود. اکستنشن مژه طبیعی روشی نیمه دائمی برای بلند دیده شدن و حالت‌دار نشان دادن مژه‌های شما اجرا می‌گردد. انواع مدل‌های اکستنشن شامل اکستنشن مژه نچرال، اکستنشن مژه کلاسیک، اکستنشن خط چشمی، اسپایکی، والیوم، گربه‌ای، هیبریدی، روسی و ... می‌باشند. شما می‌توانید انواع مدل‌های جذاب این تکنیک را با بهترین قیمت اکستنشن مژه در مرکز غزل زرگریان تجربه کنید.

در مرکز غزل زرگریان انواع اکستنشن مژه، لیفت مژه، لیفت و لمینت ابرو و ... با استفاده از بهترین چسب مخصوص به صورت حرفه‌ای برای شما عزیزان انجام می‌گیرد. با استفاده از خدمات اکستنشن مژه نچرال در مرکز غزل زرگریان، ضخامت، رنگ و طول مژه‌های شما بهبود یافته و زیبایی چشمان شما دو چندان می‌شود. مسترهای آموزش دیده استاد غزل زرگریان با استفاده از مواد درجه یک و بهترین چسب اکستنشن، مژه‌هایی طبیعی را با بیشترین ماندگاری و بدون عوارض اکستنشن مژه برای شما اجرا می‌کنند.

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن مژه به انگلیسی eyelash extension شناخته می‌شود. یکی از راهکارهای افزایش زیبایی چشم بدون ایجاد عوارض، درد تاتو و زخم تاتو روش اکستنشن مژه است. در این روش بدون استفاده از سوزن تاتو، چشمان شما با روشی غیرتهاجمی جذابیت چشمگیری خواهد گرفت.

در این تکنیک به صورت تار به تار، مژه‌های مصنوعی از جنس مو  بین مژه‌های طبیعی اضافه می‌‌شود. تارهای مژه مصنوعی باید مشابه رنگ و جنس مژه‌های طبیعی فرد باشد تا جلوه بیشتری ایجاد کند. برای اضافه نمودن تارهای مژه از چسب مخصوصی استفاده می‌شود.

فرآیند اکستنشن برای هر چشم حدود 40 دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز دارد که این زمان به مدل انتخابی نیز بستگی دارد. برای جلوگیری از ایجاد عوارض و آسیب به مژه‌های طبیعی، برای اجرای این روش باید به متخصصی ماهر مراجعه کنید.

درصورتی که این روش توسط فردی بی تجربه انجام شود، زخم شدن پوست پلک و عوارض اکستنشن مژه برای فرد رخ می‌دهد. از این‌رو ما در مرکز غزل زرگریان از مجرب‌ترین مژه‌کارها با تجربه و تخصص بالا برای رضایت شما بهره گرفته‌ایم.

این افراد با مهارت بالا انواع اکستنشن مژه را با دوام بالا بدون ریزش مژه برای شما عزیزان اجرا می‌کنند و زیبایی چشمگیری به چشم‌های شما می‌بخشند. در مرکز غزل زرگریان علاوه‌بر اکستنشن مژه، خدماتی نظیر میکروبلیدینگ، شیدینگ ابرو، بن مژه دائم چشم، لیفت مژه و ... نیز اجرا می‌گردد.

اکستنشن مژه طبیعی

اکستنشن مژه طبیعی
اکستنشن مژه

جنس اکستنشن

برای اجرای این روش در سالن‌های زیبایی و مراکز آرایش نیمه دائم از جنس‌های مختلفی از مژه استفاده می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

اکستنشن طبیعی

این نوع از جنس مو راسو و مشابه مژه‌های طبیعی است. درصورت علاقه‌ به اکستنشن مژه طبیعی، این نوع جنس مژه گزینه مناسبی است.

اکستنشن نیمه مصنوعی

این اکستنشن از جنس ابریشم بوده و ظرافت بالایی دارد. برای کاشت‌های نیمه پر و اکستنشن روسی از این جنس مژه استفاده می‌شود.

اکستنشن مصنوعی

این نوع از جنس پلی استر بوده و نسبت به انواع دیگر، ضخامت بیشتری دارد. برای مدل کلاسیک و ضخامت بالا و قطر زیاد از این نوع استفاده می‌شود.

انواع اکستنشن مژه

باتوجه به فرم و حالتی که این تکنیک ایجاد می‌کند، دارای انواع مختلفی است. در زیر به مدل‌های آن اشاره می‌کنیم:

اکستنشن مژه کلاسیک

این نوع با روشی طبیعی موجب پرپشتی مژه‌های شما می‌شود. در این مدل بین هر دو تار طبیعی مژه‌های شما، یک تار مژه مصنوعی قرار می‌گیرد و حجم مژه‌ها به صورت طبیعی افزایش میابد.

اسپایکی

این مدل روش مناسبی برای پوشاندن ایرادات پلک است و موجب بررنگ‌تر دیده شدن و افزایش حجم مژه‌ها می‌گردد. متخصص براساس حالت چشم‌های شما تارهای مژه مصنوعی را به صورت تک تک اضافه می‌کند.

والیوم

درصورتی که شما تصمیم به افزایش بیش از حد مژه‌هایتان دارید، مدل والیوم گزینه مناسبی است. در این مدل بین هر دو مژه طبیعی، 2 الی 3 تار مژه مصنوعی با چسباندن چندین تار مژه به یکدیگر اضافه می‌شود.

مگاوالیوم

این روش، بسیار پرطرفدار است و شباهت زیادی به مدل والیوم دارد. تفاوت این مدل مژه با مدل والیوم در حجم آن است. مژه به روش مگاوالیوم حجم بیشتری نسبت به مدل اکستنشن والیوم دارد و پرپشت‌تر دیده می‌شود.

گربه‌ ای

در این مدل تارهای مژه مصنوعی در گوشه بیرونی چشم، حجم بیشتری دارند تا چشم‌ها حالت گربه‌ای بگیرند. درواقع حجم اضافه کردن مژه در این روش یکسان نیست و برای با چشم‌های گرد و نزدیک بهم مناسب است.

هیبریدی

در این مدل با حجم پراکنده‌ای تارهای مژه مصنوعی روی مژه‌های طبیعی قرار می‌گیرند و نظم و قانون خاصی ندارد. این روش براساس حجم مابین مدل کلاسیک و والیوم است؛ اما از کلاسیک سنگین‌تر بوده و از والیوم سبک‌تر.

عروسکی

مژه عروسکی برای افراد با پلک افتاده گزینه مناسبی است و چشمان افراد را درشت‌تر نشان می‌دهد. در این روش از مژه‌های هیبریدی و والیوم استفاده می‌شود؛ اما تارهای مژه به جای تجمع در گوشه، وسط پلک قرار می‌گیرند.

ابریشمی

در این مدل مژه از جنس الیاف مصنوعی شبیه به ابریشم استفاده می‌شود و همانند سایر روش‌ها موجب بلندی و پرپشتی مژه‌ها می‌گردد. اما با این تفاوت که مژه‌های ابریشمی، براقی و ظاهری متفاوت و گیرا ایجاد می‌کنند.

نچرال

اکستنشن مژه نچرال موجب افزایش حجم مژه بدون از دست رفتن حالت طبیعی مژه‌های شما می‌شود؛ در این روش تارهای مژه کلاسیک به سبب لطافت و ظرافت بین تارهای مژه طبیعی با تجمع بیشتر در وسط پلک قرار می‌گیرند.

اندازه و حجم اکستنشن

اکستنشن‌ها از لحاظ اندازه و طول از بازه 5 میلی متر تا 18 میلی متر متفاوت هستند. اندازه اکستنشن باید با اندازه چشم و مژه شما هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت این روش موجب آسیب به مژه‌های طبیعی شما می‌شوند و زیبایی چهره‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

از لحاظ حجم نیز اکستنشن مژه به صورت تکی و دسته‌ای موجود است. اکستنشن‌های تکی به‌منظور کاشت طبیعی و ظریف کاربرد دارند و  ظاهری جذاب به چشم‌های می‌بخشند. از اکستنشن دسته‌ای یا حجم دهنده بیشتر برای کاشت‌های سه بعدی و هیبریدی استفاده می‎شود و به صورت طبیعی حجم مژه‌ها را افزایش می‌دهند.

تفاوت اکستنشن و کاشت مژه

کاشت و اکستنشن مژه دو روش پرطرفدار و رایج برای پرپشت کردن مژه‌ها به شمار می‌روند. شما می‌توانید براساس سلیقه‌تان در افزایش حجم و بلندی مژه یکی از این روش‌ها را در مرکز غزل زرگریان تجربه کنید. در مرکز غزل زرگریان انواع اکستنشن و کاشت مژه با بهترین قیمت اکستنشن مژه برای شما عزیزان انجام می‌گیرد. در روش کاشت مژه موقت، مژه‌ها مصنوعی قابل تشخیص هستند اما در اکستنشن به راحتی قابل تشخیص نیستند.

از دیگر تفاوت این دو روش می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اکستنشن مژه به صورت تار به تار روی مژه طبیعی قرار می‌گیرد و تنها یک تار مژه درگیر چسب می‌شود؛ اما در کاشت مژه، مژه‌ها به صورت دسته‌ای با زدن چسب روی کل مژه انجام می‌شود.

نکات مهم در انتخاب اکستنشن مژه

برای اجرای اکستنشن مژه موارد زیر باید مدنظر قرار گیرد:

 • طول استاندارد اکستنشن باید 3 الی 5 میلی متر بلندتر از مژه‌های طبیعی شما باشد. اکستنشن نامناسب موجب سنگینی پلک و ریزش مژه می‌شوند.
 • جنس اکستنشن انتخابی شما باید از مواد باکیفیت برای جلوگیری از تهدید سلامت چشم شما و بروز عوارض اکستنشن مژه باشد.
 • ضخامت اکستنشن مژه باید با ضخامت مژه‌های طبیعی هماهنگی داشته باشد. درصورتی که شما مژه‌های ظریف و نازکی دارید بهتر است از اکستنشن مژه طبیعی یا ابریشمی استفاده کنید. همچنین اگر مژه‌های فر و ضخیمی دارید، اکستنشن‌های مصنوعی و نیمه مصنوعی انتخاب مناسبی هستند.

مراقبت از اکستنشن مژه

رعایت نکات مراقبت از اکستنشن‌ها برای حفظ سلامت و زیبایی چشم‌ها ضروری است. بنابراین بعد از انجام اکستنشن مژه در مراکز معتبر نظیر مرکز غزل زرگریان، بهتر است روتین مراقبتی مناسبی برای شستشو و مراقبت در نظر داشته باشید.

مراقبت های ابتدایی اکستنشن مژه

مراقبت‌های اولیه موجب خشک شدن و فیکس شدن الیاف اکستنشن روی مژه‌های شما می‌شود. رعایت این نکات مراقبتی در دو روز اول بعد از اکستنشن مژه نچرال، تاثیر فراوانی در ماندگاری و دوام آن دارد:

 • تا 12ر الی 48 ساعت بعد از انجام اکستنشن، از دوش گرفتن، شستن چشم‌ها، شنا کردن و ... خودداری نمایید.
 • تا 48 ساعت اول از بخور صورت و برنزه کردن پوست بپرهیزید.
 • تلاش کنید تاجای ممکن روی اکستنشن‌ها نخوابید و از بالش‌های مخصوص استفاده نمایید.

مراقبت های ثانویه اکستنشن مژه

بعد از گذشت 48 ساعت و اطمینان از فیکس شدن کامل اکستنشن، تمیز نگه داشتن آن بسیار مهم است. اکستنشن مژه به آسانی می‌تواند محیطی برای تجمع سبوم، چربی و باقی مانده لوازم آرایشی تبدیل گردد و خطراتی را برای مژه‌ها و چشم‌ها به دنبال داشته باشد. بدین منظور باید راهکارهایی را برای جلوگیری از این اتفاق و تمیزی اکستنشن‌ها درنظر گرفت:

تمیز کردن اکستنشن‌ ها

یکی از ضروری‌ترین مراحل مراقبت از اکستنشن، شستشوی روزانه با استفاده از شوینده‌های مخصوص یا شامپو بچه می‌باشد. در زمان شستشو باید با ملایمت و بدون فشار، تمامی قسمت‌های اکستنشن را شست. بهترین زمان برای شستشوی اکستنشن، شب قبل از خواب است. چرا که در این زمان می‌توان تمامی چربی‌ها، عرق و باقی مانده آرایشی را از مژه‌ها پاکسازی کرد.

استفاده از محلول آنتی باکتریال

از محلول‌های آنتی باکتریال مخصوص چشم، می‌توان برای شستشوی اکستنشن استفاده نمود. با استفاده از این محلول‌ها، از تجمع باکتری و بروز عفونت خط مژه و ورم چشم جلوگیری می‌شود. بهترین زمان استفاده از این محلول‌ها، بعد از شستشوی روزانه می‌باشد.

استفاده از شانه مخصوص

برای مرتب سازی اکستنشن نباید از دست استفاده کرد. اینکار موجب انتقال آلودگی و ریزش و کشیدن اکستنشن می‌شود. برای مرتب سازی روزانه اکستنشن می‌توان از شانه‌های مخصوص استفاده نمود و پس از هربار استفاده آن را با مایع ضدعفونی‌کننده به خوبی تمیز کرد.

ماندگاری اکستنشن مژه

دوام و ماندگاری این روش بین 4 تا 8 هفته است؛ اما با رعایت نکات اصولی در نگهداری آن می‌توانید به افزایش ماندگاری این روش کمک کنید:

عدم استفاده از لوازم آرایشی روغنی و چرب

از محصولات آرایشی و پاک‌کننده‌ حاوی روغن در اطراف چشم خود استفاده نکنید. از جمله محصولاتی که بعد از اکستنشن باید از استفاده از آن‌ها خودداری نمود می‌توان به دستمال مرطوب، شیرپاکن، میسلار واتر، تونر و ... اشاره کرد. این محصولات قدرت چسبندگی چسب اکستنشن و طول عمر آن را کاهش داده و باعث ریزش زودتر از موعد آن‌ها می‌شود.

ترمیم اکستنشن مژه

چسب اکستنشن بعد از مدتی، قدرت چسبندگی اولیه خود را از دست داده و اکستنشن به تدریج شروع به ریزش می‌کند. از این رو بعد از 2 الی 4 هفته، برای ترمیم به مرکز مورد نظر مراجعه کنید. این کار علاوه بر حفظ زیبایی و مرتب کردن مژه، طول عمر اکستنشن را افزایش خواهد داد.

عدم استفاده از ریمل ضد آب

تا حد امکان از استفاده از ریمل‌های ضد آب خودداری کنید. این ریمل‌ها به سبب چسبندگی بالا به راحتی از روی اکستنشن و مژه پاک نمی‌شوند. و برای پاکسازی آن‌ها به فشار زیادی به اکستنشن نیاز است. این مسئله موجب جدا شدن و کاهش قدرت چسب چسب اکستنشن می‌شود.

عدم استفاده از فرمژه

استفاده از فر مژه و دست کاری مژه، می‌تواند اکستنشن‌ها را تحت فشار قرار داده و موحب کشیدگی و ریزش آن‌ها شود.

همراه داشتن ریموور اکستنشن مناسب

درصورت بروز هرگونه مشکل نظیر التهاب، واکنش آلرژیک و ... و عدم امکان مراجعه به متخصص، بهتر است ریموورهای مناسبی به همراه داشته باشید. برای استفاده از ریموور اکستنشن باید از پدهای مخصوصی زیر چشم استفاده نمود و از تماس ریموور به چشم خودداری شود.

عوارض اکستنشن مژه

در مرکز غزل زرگریان به سبب بکارگیری بهترین متخصصان مژه و استفاده از بهترین نوع چسب مژه و مژه‌های استاندارد و باکیفیت، هیچگونه عوارضی برای شما ایجاد نخواهد شد. ما در این مرکز با اولویت قرار دادن سلامت و رضایت شما، با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد و چسب، بهترین قیمت اکستنشن مژه ارائه نموده‌ایم. درصورتی که این روش و اضافه کردن تارهای مژه با چسب توسط فردی بی تجربه و با مواد بی کیفیت انجام شود، عوارضی برای فرد به دنبال خواهد داشت:

 • ورم چشم
 • عفونت پلک یا قرنیه چشم
 • بروز اگزما در پوست اطراف چشم و پلک
 • ریزش مژه‌های طبیعی
 • خارش و احساس درد در پلک و چشم

ریموو اکستنشن مژه

این تکنیک بعد از مدتی تحلیل رفته و نیاز به ترمیم پیدا می‌کند. در چنین موقعیتی شما باید برای ترمیم اکستنشن به مرکز موردنظر مراجعه نمایید و یا آن را ریموو نمایید. درصورتی که بنا به هر دلیلی تصمیم به ریموو اکستنشن دارید، باید اینکار را نزد فردی متخصص انجام دهید. البته ریموو این روش در منزل با روش‌های خانگی نیز امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید در منزل مژه خود را با آب و صابون تمیز کرده و با موچین و زاویه 45 درجه آن را به آرامی بردارید. درصورت عدم مشاهده دقیق چسب، بهتر است از پاک کننده آرایشی چسب استفاده کنید و چسب را از بین ببرید. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین برند ریموور اکستنشن، بدون هیچ‌گونه آسیب به مژه شما، در کمترین زمان ریموو اکستنشن را برای شما انجام خواهیم داد.

قیمت تاتو خط چشم مرکز غزل زرگریان
قیمت اکستنشن مژه

عوامل مختلفی در تعیین قیمت اکستنشن مژه تاثیرگذارند. از جمله این عوامل می‌توان به نوع اکستنشن انتخابی، متریال مورد استفاده، میزان مهارت متخصص و ... اشاره کرد. درصورت انتخاب اکستنشن مژه طبیعی هزینه بیشتری باید پرداخت.

همچنین اکستنشن‌های مصنوعی نیز بسته به کیفیت دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. درصورتی که متخصص فردی ماهر و باتجربه باشد ممکن است هزینه‌ای بیشتر نسبت به افراد کم تجربه از شما دریافت کند. در مرکز غزل زرگریان ضمن استفاده از باکیفیت‌ترین متریال درجه یک و تضمین کیفیت کار، بهترین قیمت اکستنشن مژه از شما دریافت می‌شود.

شما می‌توانید انواع اکستنشن مژه نظیر اکستنشن مژه نچرال، اکستنشن مژه طبیعی، اکستنشن مژه کلاسیک و .. را با بهترین قیمت و کیفیت در مرکز غزل زرگریان تجربه کنید.

تخفیف ویژه اکستنشن مژه

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

آیا امکان انجام اکستنشن در بارداری وجود دارد؟

همانند تاتو ابرو در بارداری انجام اکستنشن نیز در بارداری ممنوع است. متخصصان و پزشکان بر این باورند که ترکیبات چسب اکستنشن شیمیایی است و به دلیل عدم تحقیقات روی اثرات شیمیایی آن بهتر است در این دوران از انجام این روش خودداری کنید.

اکستنشن والیوم ماندگاری بیشتری دارد یا اکستنشن مژه کلاسیک؟

دوام و ماندگاری اکستنشن والیوم نسبت به اکستنشن کلاسیک بیشتر است.

تفاوت مژه کلاسیک و اسپایکی در چیست؟

در اکستنشن مژه کلاسیک مژه‌ها پرتر بنظر رسیده و ظاهری طبیعی به چشم‌ها بخشیده می‌شود؛ اما مژه‌های اسپایکی همانند مدل والیوم هستند، البته با طول مژه بلندتر و تراکم کمتر. همچنین مژه در روش اسپایکی رو به بالا قرار خواهد گرفت.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.