مقالات

استند تاتو و مزایای استفاده از آن

استند تاتو

استند تاتو در حین اجرای کار به پیگمنتر کمک زیادی می‌کند. از استند سیلیکونی تاتو برای نگهداری وسایل تاتو استفاده می‌شود. یکی از لوازم پرکاربرد در آرایش دائم، انگشتری رنگ تاتو است. این ظرف بسیار کوچک است و برای استفاده از حجم کمی از رنگ تاتو کاربرد دارد. زمانی که تشتک رنگ بر روی میز پیگمنتر قرار دارد ممکن است این ظرف بیفتد.  برای جلوگیری از این اتفاق باید چه کاری انجام داد؟ در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم با ما تا آخر این مطلب همراه باشید تا به پاسخ این سوال برسید.

کاربردهای استند سیلیکونی تاتو (هولدر دستگاه و تشتک رنگ)

استند تاتو کاربردهای زیادی دارد. اما مهم‌ترین کاربرد این وسیله، نگهداری دستگاه تاتو و تشتک رنگ است. در زیر به توضیح هر کدام از این کاربردها پرداخته‌ایم:

نگهداری تشتک رنگ

تشتک رنگ در زمان اجرای فیبروز کاربرد بسیاری دارد. از این ظرف برای حجم کمتر رنگ تاتو استفاده می‌شود. اگر مستر این ظرف را بر روی میز خود بگذارد ممکن است این تشتک بیفتد و خرابی‌های زیادی به بار بیاورد. در اینجا هولدر تاتو به کمک مستر می‌آید و از افتادن تشتک رنگ جلوگیری می‌کند.

نگهداری دستگاه تتو

علاوه بر اینکه تشتک رنگ تاتو نیاز به نگهداری دارد باید یک وسیله باشد که بتواند قلم تاتو را نگهداری کند. استند سیلیکونی تاتو برای نگهداری قلم میکروبلیدینگ و انواع دستگاه‌های تاتو کاربرد دارد.

مزایای استفاده از استند تاتو سیلیکونی

با استفاده از هولدر تاتو نه تنها پرستیژ کاری مستر حفظ می‌شود. بلکه با استفاده از این محصول از آلودگی دستگاه و سوزن تاتو جلوگیری می‌شود. رعایت بهداشت از نکات بسیار مهم در زمان تتو است. یکی از مزیت‌های اصلی این وسیله رعایت بهداشت در حین کار است. با استفاده از هولدر تاتو هیچ کدام از وسایل تاتو کثیف نمی‌شوند. با استفاده از استند تاتو می‌توانید تشتک رنگ در کنار وسایل دیگر خود بدون استرس تگهدارید. همچنین به راحتی بعد از اتمام کار بدون کثیفی می‌توانید تشتک رنگ تتو را بشویید و تمیز کنید.

مشخصات هولدر جا قلم و جاتشتک

استند تاتو از جنس سیلیکون است. به دلیل اینکه جنس این محصول سیلیکون است بسیار نرم و قابل انعطاف پذیر است. هولدر سیلیکونی تاتو علاوه بر این موارد شامل مشخصات زیر است:

 • هولدر سیلکونی تاتو دارای رنگ‌بندی‌های متنوعی است.
 • قابلیت شستشو و استرلیزه شدن : با انواع مواد پاک کننده مثل الکل و سارفوسیت می‌توانید استند نگهدارنده لوازم تتو مدل سیلیکونی را تمیز کنید.
 • مناسب برای نگهداری انواع دستگاه‌های تاتو صورت، انواع قلم فیبروز و میکروبلیدینگ، انواع سوزن‌ها و انگشتری رنگ تاتو و…
 • نظم دهنده لوازم تتو
 • دارای یک جای مخصوص برای نگهداری دستگاه‌های پن و میکروپیگمنتیشن
 • دارای یک جای مخصوص برای تشتک رنگ و سر سوزن تاتو
 • کیفیت عالی
 • با دوام و مقاوم
 • از هولدر سلیکونی برای جاگیری دستگاه‌های پن و قلمی استفاده می‌شود.
 • دارای جای اختصاصی برای ظرف رنگ بزرگ یا کوچک
 • استند نگهدارنده لوازم تتو مدل سیلکونی یک جای اختصاصی برای نگهداری تشتک رنگ تتو دارد.
 • استند تاتو بسیار سبک و قابل حمل است. به راحتی می‌توانید این وسیله را به هر جایی که دوست دارید جابجا کنید.

خرید و قیمت هولدر سیلیکونی

استند تاتو کاربردهای بسیاری دارد و جزو وسایلی است که هر پیگمنتر به آن نیاز دارد. قیمت استند تاتو با توجه به کارایی و عملکردهای مختلفی که دارد بسیار عالی است. البته لازم است بدانید که استند تاتو دارای جنس‌های متفاوتی است. به همین دلیل با توجه به جنس آن ممکن است قیمت آن متفاوت باشد. جنس محصول و کیفیت استند تاتو از عوامل تاثیر گذار در قیمت هولدر تاتو است. به همین دلیل است که در فروشگاه‌های مختلف، قیمت هولدر تاتو را بسیار متفاوت می‌بینید. بنابراین حتما استند تاتو را اصل و مرغوب خریداری کنید و سعی کنید این محصول پرکاربرد را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. چنانچه استند تاتو مرغوب باشد لوازم تاتو در حین کار نمی‌افتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *