بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

استند تاتو و مزایای استفاده از آن

استند تاتو

استند تاتو از تجهیزات جانبی برای تاتو کاران است که به‌منظور نگهداری وسایل تتو از آن استفاده می‌شود. استند سیلیکونی تاتو به‌عنوان هولدر دستگاه و تشتک رنگ تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین استند نگهدارنده لوازم تتو بهترین وسیله برای قرار دادن دستگاه و سایر وسایل و ابزارهای جانبی تاتو است. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان اطلاعات بیشتری درباره ارم رست تاتو و استند ارم رست کسب خواهید کرد. از کاربردهای اصلی هولدر تجهیزات تاتو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

فایل صوتی استند تاتو چیست؟!

نگهداری تشتک رنگ

تشتک رنگ در زمان اجرای فیبروز کاربرد بسیاری دارد. از این ظرف برای حجم کمتر رنگ تاتو استفاده می‌شود. اگر پیگمنتر، این ظرف را بر روی میز خود بگذارد ممکن است این تشتک بیفتد و خرابی‌های زیادی به بار بیاورد. در اینجا هولدر تاتو به کمک پیگمنتر می‌آید و از افتادن تشتک رنگ جلوگیری می‌کند.

نگهداری دستگاه تتو از کاربردهای انواع استند تاتو

علاوه‌بر اینکه تشتک رنگ تاتو نیاز به نگهداری دارد باید یک وسیله باشد که بتواند قلم تاتو را نگهداری کند. استند سیلیکونی تاتو برای نگهداری قلم میکروبلیدینگ و انواع دستگاه‌های تاتو کاربرد دارد.

مزایای استفاده از استند سیلیکونی تاتو چیست؟

با استفاده از هولدر تاتو نه تنها پرستیژ کاری پیگمنتر حفظ شده، بلکه با استفاده از این محصول از آلودگی دستگاه و سوزن تاتو جلوگیری خواهد شد. رعایت بهداشت از نکات بسیار مهم در زمان اجرای تتو است. از مزیت‌های اصلی استند نگهدارنده لوازم تتو، رعایت بهداشت در حین کار است. با استفاده از هولدر تاتو هیچ کدام از وسایل تاتو کثیف نمی‌شوند. با استفاده از استند تاتو می‌توانید تشتک رنگ را در کنار وسایل دیگر خود بدون استرس تگهدارید. همچنین به‌راحتی بعد از اتمام کار بدون کثیفی می‌توانید تشتک رنگ تتو را بشویید و تمیز کنید.

مشخصات هولدر قلم و تشتک رنگ تاتو

استند تاتو از جنس سیلیکون بوده و به دلیل اینکه جنس این محصول سیلیکونی است، بسیار نرم و قابل انعطاف پذیر می‌باشد. هولدر سیلیکونی تاتو علاوه بر این موارد شامل مشخصات زیر است:

سیلیکون (به انگلیسی: Silicone) که پلی‌سیلوکسان (به انگلیسی: polysiloxanes) نیز نامیده می‌شود، پلیمرهایی هستند که شامل هر ترکیب مصنوعی ساخته شده از واحدهای تکرار شونده سیلوکسان (به انگلیسی: siloxane) باشد، که زنجیره ای متناوب از اتم‌های سیلیکون و اتم‌های اکسیژن است که با کربن، هیدروژن و گاهی برخی عناصر دیگر ترکیب شده‌است.

  • هولدر سیلکونی تاتو دارای رنگ‌بندی‌های متنوع ارغوانی، صورتی، آبی، زرد، بنفش و سبز است.
  • قابلیت شستشو و استرلیزه شدن با انواع مواد پاک کننده مثل الکل و سارفوسپت را دارد.
  • مناسب برای نگهداری انواع دستگاه‌های تاتو صورت، انواع قلم فیبروز و میکروبلیدینگ، انواع سوزن‌ها و انگشتری رنگ تاتو و… می‌باشد.
  • نظم دهنده لوازم تتو می‌باشد و دارای یک جای مخصوص برای نگهداری دستگاه‌های پن و انواع دستگاه تاتو صورت است.
  • دارای یک جای مخصوص برای تشتک رنگ و سر سوزن تاتو است.
  • کیفیت عالی، مقاومت و طول عمر بالا از دیگر ویژگی‌های استند تاتو است.
  • دارای جای اختصاصی برای ظرف رنگ بزرگ یا کوچک است.
  • استند تاتو بسیار سبک و قابل حمل بوده، به راحتی می‌توانید این وسیله را به هر جایی که دوست دارید جابجا نمایید.

هولدر قلم و تشتک رنگ تاتو

خرید و قیمت استند تاتو

استند تاتو کاربردهای بسیاری دارد و جزو وسایلی است که هر پیگمنتر به آن نیاز دارد. قیمت استند تاتو با توجه به کارایی و عملکردهای مختلفی که دارد بسیار عالی است. البته لازم است بدانید که استند تاتو دارای جنس‌های متفاوتی می‌باشد و به همین دلیل با توجه به جنس آن ممکن است قیمت آن متفاوت باشد. جنس محصول و کیفیت استند تاتو از عوامل تاثیر‌گذار در قیمت هولدر تاتو خواهد بود. بنابراین به همین دلیل است که در فروشگاه‌های مختلف، قیمت استند تاتو را بسیار متفاوت می‌بینید.

به شما توصیه می‌کنیم حتما استند تتو را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید. چراکه استند تاتو مرغوب، باعت جلوگیری از افتادن لوازم تاتو در حین کار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *