میکروبلیدینگ ابرو چیست؟! میکروبلیدینگ ابرو (Microblading) آرایش نیمه دائم برای اصلاح فرم و مدل ابرو و پر کردن ابرو با وارد کردن رنگدانه‌ها در لایه زیرین پوست است. میکرو ابرو یا بلید کرکی مویی با استفاده از سوزن تاتو و رنگ تاتو ارگانیک می‌تواند خطوطی مشابه با تار ابرو ایجاد کرده و با ظاهری طبیعی مدل ابروها را پرپشت کند. ما بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران هستیم که باکیفیت‌ترین خدمات بلید ابرو کرکی مویی را با مناسب‌ترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران ارائه می‌نماییم.

فهرست مطالب

استاد غزل زرگریان بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران است که میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را براساس آناتومی چهره برای ایجاد ابروهایی قرینه انجام می‌دهد. تاتو ابرو میکرو با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان بدون نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و بدون عوارض میکرو ابرو برای تمامی افراد قابل انجام است.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز براساس فرم چهره شما با بیشترین ماندگاری میکرو ابرو نچرال انجام می‌شود. استاد غزل زرگریان در بهترین سالن برای میکرو ابرو، تکنیک میکروبلیدینگ ابرو دخترانه را به‌عنوان بهترین میکرو کار در تهران با سالها تخصص انجام می‌دهد. شما می‌توانید با مشاهده عکس میکرو ابرو قبل و بعد و عکس میکروبلیدینگ ابرو بعد از یک هفته یا یک ماه در نمونه کارهای غزل زرگریان از کیفیت کار ایشان اطمینان حاصل کنید.

"مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، اولین مرکز تخصصی میکرو ابرو در کشور"

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای همه مناسب است؟

میکروبلیدینگ ابرو در خانه و مراکز ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد. ما تنها و بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران و ایران هستیم که قادر به انجام مدل ابرو میکرو برای انواع پوست چرب، افراد دیابتی، دارای فشار خون بالا، مشکلات تیروئید و افراد با گروه خونی o+ و.... بدون ایجاد عوارض میکروبلیدینگ ابرو می‌باشیم. برای انجام میکروبلیدینگ ابرو دخترانه با بهترین قیمت میکرو ابرو و اطلاع از فرق فیبروز ابرو با میکرو بلیدینگ، همین حالا با ما در بهترین سالن میکرو ابرو تهران در تماس باشید.

عکس میکرو ابرو قبل و بعد

میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز
میکروبلیدینگ ابرو
ابرو

عکس مراحل میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکرو ابرو تهران

در سالن غزل زرگریان با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به‌عنوان بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران معرفی شده‌ایم. photos مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان و روند میکروبلیدینگ و مراحل ابروی میکرو به صورت زیر است؛

 

 

عکس بلید ابرو

مشاوره مدل میکرو ابرو

ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به‌صورت رایگان، مشاوره برای انجام مدل میکرو ابرو برای شما ارائه نموده‌ایم. در جلسات مشاوره شما می‌توانید در نمونه کارهای غزل زرگریان عکس بلید ابرو را در گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو مشاهده کنید. سپس بهترین گزینه را در میان انواع طراحی مدل میکرو ابرو پهن، میکرو کرکی ابرو و ... برگزینید.

عکس مراحل میکروبلیدینگ ابرو

طراحی ابرو قرینه

متخصص‌ترین طراح ابرو در بهترین سالن زیبایی برای میکرو ابرو در تهران براساس سلیقه شما عزیزان با استفاده از اصول آناتومی چهره و بکارگیری ابزارهایی مانند کولیس، خط کش، دیوایدر و همچنین نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی PHI طراحی ابروها را انجام می‌دهند.

گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو

مرحله بی‌حسی میکروبیلدینگ ابرو

در انجام میکرو ابروی دخترانه، کیفیت مواد بی‌حس کننده بسیار اهمیت دارد. ما در بهترین سالن میکرو ابرو در تهران، مرکز غزل زرگریان از بی حسی اورجینال استفاده می‌کنیم تا درد تاتو را برای شما عزیزان از بین ببریم. در نتیجه در اجرای مدل میکرو ابرو خود هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

عکس میکرو ابرو بعد از یک هفته

انجام بلید ابرو دخترانه

بعد از بی حس کردن موضع، بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران طراحی ابرو را مجدد انجام می‌دهد و پس از تایید مدل ابروی میکرو شما، اجرای میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز برای شما انجام خواهد شد. در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین انواع رنگ میکرو ابرو استفاده می‌نماییم.

بهترین سالن و مرکز میکروبلیدینگ در تهران

دست خط اختصاصی استاد غزل زرگریان در کنار تکنیک اختصاصی ایشان ما را به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران تبدیل نموده است. در بهترین سالن برای میکرو ابرو صد در صد تضمین می‌نماییم که بیشترین ماندگاری را بدون ترمیم میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه برای شما انجام می‌دهیم.

ما در نزدیکترین سالن میکرو ابرو، هیچ محدودیتی برای انجام تاتو ابرو میکرو نداریم. و این خود سبب شده است تا به‌عنوان بهترین مرکز میکرو ابرو معرفی شویم. تمامی افراد با پوست چرب، دیابت، فشار خون و سایر مشکلات می‌توانند برای اولین بار در کشور به‌صورت تضمینی خدمات آرایش دائم را بدون عوارض میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه از ما دریافت نمایند.

آکادمی غزل زرگریان به‎عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ در غرب تهران، ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم ابرو در تهران و مرکز تخصصی ابرو با بهترین قیمت تاتوی ابرو می‌باشد.

شما می‌توانید در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان عکسهای کار ابرو غزل زرگریان و مسترهای دوره دیده ایشان را مشاهده و نسبت به رزرو نوبت خود اقدام نمایید.

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران

استاد غزل زرگریان به‌عنوان بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران با کسب مدرک و تجربه فراوان، باکیفیت‌ترین خدمات را بدون نیاز به ترمیم ابرو میکرو ارائه می‌دهند. ایشان به‌عنوان گرند مستر آموزش در ایران، اروپا و ترکیه و همچنین داور مسابقات بین‌المللی میکروبیلدینگ ابرو، بیش از 15 سال سابقه در ارائه خدمات آرایش دائم دارند. استاد غزل زرگریان با مبحث رنگ‌ شناسی در تاتو و پوست شناسی در تاتو آشنا بوده و طرز استفاده از ابزارهای قرینه‌ سازی ابرو را به‌صورت حرفه‌ای می‌دانند.

همچنین با کنترل فشار دست و زاویه مناسب دست برای اجرای خطوط، بلید ابرو را برای مشتریان خود با دقت بالا انجام می‌دهند. استفاده از متریال مرغوب و اورجینال یکی دیگر از مزایای مراجعه به استاد غزل زرگریان، بهترین میکرو کار در ایران و تهران به شمار می‌رود.

غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود تمامی خدمات آرایش دائم را بدون نیاز به ترمیم ابرو میکرو و با بالاترین ماندگاری اجرا می‌کنند. ایشان میکروی ابرو را با بیشترین ماندگاری حتی برای افراد با پوست‌های چرب، بیماری‌های دیابت، فشار خون بالا و ... بدون عوارض و با بهترین هزینه میکرو ابرو ارائه می‌کنند.

همچنین با شناخت لایه‌های پوست، کاشت رنگدانه را درعمق مناسب پوست با روش‌های اصولی و بهداشتی انجام می‌دهد. شما می‌توانید با مشاهده عکس بلید ابرو، زیرنظر استاد غزل زرگریان و مسترهای دوره دیده ایشان، بهترین خدمات را در نزدیکترین سالن میکرو ابرو بدون هیچ‌گونه درد و عوارضی تجربه کنید.

مزایا میکروبلیدینگ ابرو نسبت به دیگر روش‌ها

از مهم‌ترین مزایای میکروبیلدینگ ابرو موارد زیر را می‌توان اشاره نمود:

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

در بیان تفاوت فیبروز و میکروبیلدینگ می‌توان گفت در انجام فیبروز ابرو از سوزن‌های ظریف‌تر استفاده می‌شود، در نتیجه ماندگاری ابرو بلید نسبت به فیبروز بسیار بیشتر است. در تکنیک فیبروز از قلم، رنگ و سوزن ارائه شده کمپانی Phi استفاده می‌شود. اما اگر بلید ابرو با محصولاتی به غیر از محصولات این آکادمی انجام شود به آن میکروبلیدینگ می‌گویند.

از دیگر فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ می‌توان به طراحی ابرو اشاره کرد که فیبروز براساس نسبت طلایی و قوانین آکادمی فی اجرا می‌شود و سلیقه فرد در آن اهمیت کمتری دارد. اما در میکروبلیدینگ، پیگمنتر با مشورت مشتری و براساس سلیقه او طراحی ابرو را انجام میدهد. در حالت کلی برای پاسخ به این پرسش که فیبروز بهتره یا میکروبلیدینگ؟ باید براساس سلیقه و نظر پیگمنتر خود و فرق فیبروز و میکرو بلیدینگ تصمیم‌گیری کنید.

مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ

یکی از اصلی‌ترین فرق فیبروز و هاشور و میکروبلیدینگ و تفاوت‌های بلید کرکی مویی با تکنیک هاشور ابرو در ابزار آنها می‌باشد. تاتو میکرو ابرو یکی از روش‌های هاشور بشمار می‌رود. در تکنیک میکرو ابرو نچرال از تیغه‌ای با سوزن‌های ریز استفاده می‌شود. درحالی که برای هاشور، تیغه به‌صورت تکی است.

تکنیک هاشور ابرو بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که ابروهایی پر داشته و تنها می‌خواهند تغییراتی جزئی در مدل ابروهای خود ایجاد نمایند. در صورتی که ابروهای کم پشت دارید و به دنبال یک تکنیک ماندگار و طبیعی هستید، قطعا میکروبلیدینگ بهترین گزینه ممکن است.

مقایسه میکروبلیدینگ و تاتو ابرو

تکنیک تاتو ابرو، انتقال جوهر به لایه‌های عمیق‌تر پوست است. یکی از معایب بزرگ در تکنیک تاتو ابرو، تغییر رنگ آن به سبز و یا آبی است. لازم به ذکر است که تاتو ابرو ظاهری غیر طبیعی ایجاد کرده و ماندگاری بالایی دارد. درحالی که در تکنیک میکروابرو با دستگاه برقی و به صورت دستی، ماندگاری بسیار بالاست و خطوط بسیار ظریف و مشابه با مو ابرو است.

مقایسه میکروبلیدینگ ابرو و سایه و شیدینگ ابرو

تکنیک سایه و شیدینگ ابرو در قسمت‌های خالی ابرو با سوزن سر گرد و تیز نقطه‌هایی ریز ایجاد می‌نماید. ماندگاری ابرو بلید نسبت به سایه و شیدینگ ابرو بسیار بیشتر است. همچنین تکنیک سایه ابرو بیشتر به افرادی با پوست‌های حساس چرب پیشنهاد می‌شود. با مشاهده عکس میکروبلیدینگ ابرو بعد از یک هفته می‌توان نتیجه گرفت اگر به دنبال یک روش برای فرم‌دهی و طراحی ابروهای خود هستید، قطعا ابرو بلید بهترین گزینه خواهد بود.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

در انجام بلید ابرو، تخصص پیگمنتر در قدرت ترسیم خطوط بسیار مهم است چراکه باید تارهایی مشابه با مو ابرو را ترسیم کند. میکروپیگمنتیشن ابرو با یک دستگاه برقی انجام می‌شود. در این روش مهارت پیگمنتر نمی‌تواند خیلی کامل باشد. چراکه قدرت مکانیکی دستگاه به شدت دخیل است.

در مقایسه عکس تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن باید بگوییم، اگر ابروهایی نچرال نیاز دارید بهتر است میکروی ابرو را انتخاب کنید. چراکه در میکروپیگمنتیشن ابرو، عمق کار بیشتر بوده و بعد از مدتی به شکل سایه ابرو خواهد شد.

مقایسه کاشت ابرو با میکروبلیدینگ

کاشت ابرو از روش‌های زیبایی تهاجمی است. در صورتی که اهل رنگ کردن ابروهای خود هستید و تمایلی به داشتن ابروهای مشکی ندارید قطعا کاشت ابرو انتخاب مناسبی برایتان نخواهد بود. باتوجه به اینکه در کاشت ابرو، از موهای زمخت پشت سر استفاده می‌شود رشد ابروها به شدت زیاد خواهد بود. در کاشت، خواب ابروها غیر طبیعی بوده و یک قالب مردانه دارد.

درنتیجه کاشت ابرو تنها به افرادی پیشنهاد می‌شود که تار ابرو بین تاج و آرک ابرو آنها زمخت باشد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چیست و چگونه انجام می شود؟

میکروبلیدینگ به روش فیبروز به سبب ترکیب این دو تکنیک دارای محاسن هر دوی آن‌هاست و از این نظر می‌توان این روش را بهترین روش پرپشت‌سازی ابروها دانست.  پیگمنتر در این روش، طراحی ابرو را علاوه‌بر رعایت قوانین چهارگانه برانکو بابیک و آناتومی چهره، براساس سلیقه و خواست مشتری برای انجام میکرو ابرو پهن یا نازک، رنگ و فرم ابرو انجام می‌دهد.

به‌همین سبب رضایت مشتری دوچندان خواهد شد. این روش کامل‌ترین شیوه آرایش دائم ابرو است که دربرگیرنده تمام ابعاد یعنی هم استانداردها و هم نظر مشتری می‌باشد. پیگمنتر برای اجرای میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز از انواع رنگ میکرو بلید متناسب با رنگ پوست و ابروی فرد و براساس مبحث رنگ شناسی در تاتو استفاده می‌کند. مدل ابرو میکروبلیدینگ فیبروز در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران، سالن غزل زرگریان اجرا می‌شود.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

بعد از انجام میکروبلیدینگ، ابروها کمی تیره‌تر از آنچه انتظار داشتید، به نظر می‌رسد. تیرگی و پوسته پوسته شدن ابرو بعد از میکروبلیدینگ، امری طبیعی است که جزو روند بهبود محسوب می‌شود. اگر به این پرسش برخورده‌اید که میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه؟ می‌توان گفت با انجام نکات مراقبت بعد از تاتو 10 روز زمان نیاز است تا مراحل بهبود میکروبلیدینگ ابرو طی شود. اما به‌منظور افزایش ماندگاری و تراکم و زیبایی بیشتر، فرد به یک جلسه ترمیم میکرو ابرو نیاز دارد.

پیگمنتر در مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ، به افزایش ماندگاری میکرو بلید و اصلاح فرم اولیه ابرو می‌پردازد و جزئیات بیشتری به ابرو اضافه می‌نماید. همچنین قسمت‌هایی از ابرو را که کمرنگ یا دچار ریزش رنگ تاتو شده است، با رنگدانه‌ پر می‌کند. بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، معمولا حدود 4 الی 6 هفته بعد از انجام تاتو است.

شما می‌توانید با مشاهده عکس ترمیم ابرو در بهترین سالن زیبایی برای میکرو ابرو با مدیریت غزل زرگریان، بهترین ابرو میکرو شده را به چهره خود هدیه دهید. لازم به ذکر است در اجرای میکرو بلیدینگ با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، نیاز به جلسه ترمیم میکروی ابرو نخواهید داشت.

ماندگاری میکرو ابرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری میکرو ابرو بین 1 تا 3 سال است. از جمله موارد تاثیرگذار بر ماندگاری میکرو می‌توان به کیفیت رنگ مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، میزان رنگ‌پذیری پوست، توجه به نکات مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو اشاره نمود.

تکنیک فیبروز ابرو ماندگاری بیشتری دارد یا میکرو کردن ابرو؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تکنیک فیبروز، از تکنیک‌های اروپایی است. در نتیجه خیلی به مردم مشرق زمین پیشنهاد نمی‌شود.

تکنیک فیبروز نهایتا 6 ماه ماندگاری دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌نمایید تا انتخاب تکنیک را به پیگمنتر خود محول نمایید. تا بتواند باتوجه به جنس پوست شما و همچنین میزان استفاده شما از لوازم آرایش ابرو روزانه، بهترین تکنیک ممکن را پیشنهاد نماید.

ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، بالاترین ماندگاری میکرو بلید و ابرو کرکی مویی را برای شما عزیزان تضمین می‌کنیم. نمونه کارهای مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان نظرات مثبت در اجرای مدل ابرو میکرو پهن، ابرو کرکی مویی، ابرو مویی دخترانه و .. گواه بر این مدعاست.

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

توجه و رعایت نکات قبل و بعد میکرو ابرو بسیار مهم است که ما در زیر به برخی از نکات مراقبت قبل از میکرو کردن ابرو اشاره کرده‌یم:

 

مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

با توجه به نکات مراقبت میکروبلیدینگ ابرو قبل و بعد می‌توانید مراحل بهبود میکروبلیدینگ ابرو را تسریع و مدت زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش دهید. از جمله موارد مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ کرکی مویی عبارتند از؛

قیمت میکروبلیدینگ ابرو 1402

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران به مواد، تخصص مستر، مدل انتخابی و وضعیت ابروهای شما بستگی دارد. با توجه به تمامی این موارد نهایت تلاش خود را در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بکار بسته‌ایم تا بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان با بهترین هزینه میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۲ ارائه نماییم. در ادامه لیست قیمت میکرو ابرو دخترانه را در بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

لازم به ذکر است که تمامی پیگمنترها مورد تایید استاد آکادمی می‌باشند. همچنین مواد مصرفی یکسان است و تنها دلیل اختلاف قیمت میکرو تلفیقی ابرو و قیمت ابرو میکرو، ایجاد شرایطی مساعد برای تمامی افراد جهت استفاده از خدمات سالن زیبایی غزل زرگریان است.

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

3.500.000 تومان

مستر نفس

مستر مهسا

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر الینا

مستر مینو

مستر پرناز

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر ملیسا

مستر صدف

تخفیف میکروبلیدینگ ابرو در مرکز میکرو ابرو غزل زرگریان
تخفیف ویژه قیمت میکرو ابرو دخترانه

در مرکز غزل زرگریان، تخفیفات بسیار ویژه‌ای برای شما عزیزان جهت خدمات بلید ابرو و میکرو کرکی مویی در نظر گرفته‌ایم. برای استفاده از تخفیفات شگفت انگیز قیمت میکروبلیدینگ ابرو دخترانه ما در این مرکز تخصصی کافیست فرم زیر را پر کنید.

 

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

عکس بلید ابرو مرکز غزل زرگریان

نمونه تصاویر بلید ابرو دخترانه و عکس تاتو ابرو قبل و بعد در بهترین سالن برای میکرو ابرو ایران به مدیریت سرکار خانم غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو عکس قبل و بعد میکرو ابرو
هزینه میکروبلیدینگ ابرو عکس قبل و بعد
میکروبلیدینگ ابرو تخصصی در مرکز غزل زرگریان
نزدیکترین سالن میکرو ابرو در تهران
آموزش میکروبلیدینگ ابرو با غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکرو ابرو
میکرو ابرو در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
نمونه تصویر میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو با غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
مراقبت های لازم بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو
نمونه کار میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
میکروبلیدینگ ابرو نمونه کار مرکز غزل زرگریان
مدل میکروبلیدینگ ابرو در مرکز غزل زرگریان
فواید میکروبلیدینگ ابرو و مزایای این تکنیک آرایش دائم
میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه مزیت هایی دارد
همه چیز درباره‌ی میکروبلیدینگ ابرو
قیمت میکروبلیدینگ به روش فیبروز در مرکز غزل زرگریان
نکات مهم در مراقبت های قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو
میکرو ابرو و مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
بهترین سالن میکرو ابرو در ایران
بهترین سالن میکرو ابرو با بهترین مسترها
بهترین سالن میکرو ابرو در تهران به مدیریت غزل زرگریان
بهترین سالن زیبایی برای میکرو ابرو
بلید ابرو در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
بلید کرکی مویی در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
هر آنچه که باید در مورد میکروبلیدینگ ابرو بدانید
میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه مزایایی دارد
میکرو ابرو با بروزترین تکنیک ها در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران
مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ ابرو و مواردی که بعد از آن باید رعایت کنیم
بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران
عوارض میکروبلیدینگ ابرو و دور ماندن از آنها با خدمات بهترین میکروبلیدینگ کار ابرو

رضایت خدمات میکرو ابرو در مرکز غزل زرگریان

عوارض میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در صورتی که ابرو مویی دخترانه را در یک مرکز تخصصی معتبر و توسط میکرو کاری مجرب انجام دهید، هیچ عوارضی برای شما ایجاد نخواهد شد. اما اگر به مراکز نامعتبر و پیگمنتری بی تجربه مراجعه کنید، احتمال بروز عوارض میکرو ابرو با دستگاه نظیر اسکار پوستی براثر فشار زیاد دست پیگمنتر، مشکلات ناشی از رعایت نکردن نکات بهداشتی، پهن شدن ابرو بعد از میکروبلیدینگ، تغییر رنگ به سبب استفاده از مواد بی کیفیت و... وجود خواهد داشت.

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو امکان‌پذیر است؟!

بله، با توجه به نیمه دائمی بودن بلید ابرو، شما امکان ریموو تاتو در صورت مشاهده پهن شدن ابرو بعد از میکروبلیدینگ و سایر مواردی که سبب نارضایتی‌تان شده، خواهید داشت.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟ 

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی در روش‌های هاشور ابرو درد خواهید داشت.

ما در مرکز غزل زرگریان، انواع بی حسی تاتو از بهترین برندها و کمپانی‌های جهان را موجود داریم. در انتخاب این بی حسی‌ها آستانه تحمل درد شما را مورد توجه قرار گرفته و بهترین بی حسی ممکن را برای میکرو کرکی مویی شما عزیزان استفاده می‌نماییم.

قویترین پماد بی حسی تاتو ممکن را برای شما عزیزان استفاده می‌نماییم.

آیا میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که میکروبلیدینگ ابرو خوبه یا نه می‌توانید از خدمات بلید ابرو موقت سالن زیبایی غزل زرگریان استفاده نمایید. در این روش به‌صورت موقت برای شما عزیزان طراحی ابرو و میکرو تاج ابرو انجام خواهد شد. و در صورت رضایت، این طراحی به صورت نهایی اجرا می‌شود. افرادی که می‌خواهند بدانند کار ابرو غزل زرگریان خوبه یا خیر می‌توانند با مشاهده عکس تاتو ابرو قبل و بعد و مدل ابرو میکروبلیدینگ فیبروز در نمونه کارهای بلید کرکی مویی سوپرنچرال آرایشگاه غزل زرگریان نسبت به این موضوع اطمینان یابند.

 

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 20

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.