بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

میکروبلیدینگ ابرو بهترین روش برای داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم است. میکروبلیدینگ ابرو از خدمات ما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به مدیریت خانم غزل زرگریان است که بالاترین کیفیت میکرو ابرو را ارائه می‌نماییم. غزل زرگریان، بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران در بهترین سالن میکرو ابرو در تهران میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهیم.
قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران، بهترین قیمت ممکن است تا همه عزیزان بتوانند از خدمات میکرو ابرو مرکز غزل زرگریان استفاده نمایند. بلید کرکی مویی عالی‌ترین روش برای داشتن ابروهایی خوش فرم است و با این تکنیک، نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو نخواهید داشت.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یا میکرو ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم ابرو برای ایجاد تغییرات طبیعی در فرم ابروها می‌باشد. بلید ابرو از بروزترین و طبیعی‌ترین تکنیک‌های روز دنیا برای ایجاد تغییرات دلخواه در فرم ابروها است. در این روش روی پوست شیارهایی با استفاده از سوزن‌های یکبار مصرف ایجاد می‌شود. سپس رنگدانه‌های ارگانیک از طریق این شیارها به داخل پوست وارد می‌شوند. این شیارهای ایجاد شده در تکنیک بلید کرکی مویی بسیار ظریف با فرم منحنی و قوس طبیعی می‌باشند و ظاهری مشابه با مو ابرو طبیعی برای شما ایجاد می‌نمایند.  برای داشتن ابروهای خوش‌فرم، پرپشت و قرینه می‌توانید از این روش مطمئن استفاده نمایید.

 

درباره مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان

میکروبلیدینگ ابرو با بهترین قیمت

مراحل میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکرو ابرو تهران

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به‌عنوان بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران معرفی شده‌ایم. مراحل انجام میکرو ابرو توسط ما در این مرکز تخصصی عبارت است از؛

 

مشاوره میکرو ابرو

مشاوره میکرو ابرو

ارائه مشاوره برای انجام میکرو ابرو به صورت رایگان توسط ما انجام می‌شود. در این مرحله عکس میکروبلیدینگ ابرو انجام شده توسط مسترهای ما را مشاهده می‌نمایید. و با سلیقه شما برای انجام بهترین طراحی ممکن آشنا خواهیم شد.

طراحی ابروها برای میکروبلیدینگ ابرو

طراحی ابروها

با نتایج به دست آمده از سلیقه شما عزیزان در مرحله مشاوره، با استفاده از اصول چهره شناسی و ابزارهایی مانند خط کش، کولیس، دیوایدر و همچنین نرم افزار قرینه سازی طراحی ابروها توسط متخصص‌ترین افراد برای شما انجام می‌شود.

بی حسی ابرو برای انجام میکرو ابرو

مرحله بی‌حسی میکروبلیدینگ

در انجام میکروبلیدینگ، کیفیت مواد بی‌حسی بسیار با اهمیت است. در مرکز غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین سالن میکرو ابرو از بهترین مواد استفاده می‌کنیم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

 

اجرای میکرو ابرو

اجرای میکرو ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار  در ایران و تهران

بعد از بی‌حسی، مجدد طراحی ابروها انجام شده و پس از تایید شما، توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران اجرای میکرو ابرو برای شما انجام خواهد شد. در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین جوهر تاتو استفاده می‌نماییم.

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

توجه و رعایت نکات زیر قبل از مراجعه برای میکروبلیدینگ ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛

تخفیف میکروبلیدینگ ابرو

قیمت و هزینه میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو به مواد، تخصص مستر، مدل انتخابی و وضعیت ابروهای شما بستگی دارد. با توجه به تمامی این موارد نهایت تلاش خود را در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بکار بسته‌ایم تا بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان با بهترین هزینه میکروبلیدینگ ارائه نماییم. برای استفاده از تخفیفات شگفت انگیز ما در این مرکز تخصصی کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

مراقبت‌های بعد از میکرو ابرو

با توجه به نکات مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید مدت زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش دهید. از جمله این موارد عبارتند از؛

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران

تخصص مستر در کیفیت خدمات آرایش دائم بسیار مهم است. سرکار خانم غزل زرگریان به‌عنوان بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران توانسته‌اند در این زمینه داور بین‌المللی شده و در سراسر جهان خدمات خود را ارائه نمایند.

برای به دست آوردن رضایت شما عزیزان نیز، در این مرکز تخصصی با بهترین و متخصص‌ترین مسترها همکاری می‌نماییم. تمامی این عزیزان از میان هنرجویان دوره‌های برگزار شده توسط استاد غزل زرگریان گلچین شده‌اند. مسترهای ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان باتجربه و تخصص در زمینه قرینه‌سازی ابروها و اجرای میکرو ابرو با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشند.

همه این عزیزان دارای مدرک از آکادمی فی اروپا و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هستند. برای انجام میکرو ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و ایران کافیست به مرکز غزل زرگریان مراجعه نمایید.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

از اصلی‌ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

عکس میکروبلیدینگ ابرو مرکز غزل زرگریان

نمونه‌های میکروبلیدینگ انجام شده در تخصصی‌ترین مرکز میکروبلیدینگ ایران به مدیریت سرکار خانم غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

سوالات متداول میکروبلیدینگ ابرو

ما در ادامه به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در زمینه میکروبلیدینگ ابرو پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.

انجام میکروبلیدینگ ابرو به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی افرادی که تمایل دارند تغییرات طبیعی در فرم ابروهای خود ایجاد نمایند می‌توانند میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهند.با انجام میکرو ابرو دیگر نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو نخواهید داشت و همیشه ابروهایی خوش فرم دارید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به کیفیت رنگ مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، میزان رنگ‌پذیری پوست، توجه به نکات مراقبتی قبل و بعد از میکرو ابرو اشاره نمود. به‌طور معمول مدت زمان ماندگاری این تکنیک بین 6 ماه تا 1 سال است.

آیا انجام میکرو ابرو درد دارد؟

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی این روش درد خواهد داشت. اما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد بی‌حسی و همچنین آماده سازی شما عزیزان از نظر ذهنی کمک می‌نماییم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

میکروبلیدینگ برای چه کسانی ممنوع است؟

انجام میکرو ابرو به افراد زیر پیشنهاد نمی‌شود؛

  • افرادی که سابقه اگزما و بیماری‌های پوستی، یا دارای پوست کلوئید ساز دارند.
  • خانم‌های باردرار، شیرده و یا افرادی که در دوران قاعدگی هستند.
  • افراد مبتلا به پسوریازیس، اسکلرودرمی و کسانی که تحت شیمی درمانی می‌باشند.
  • کسانی که مشکل انعقاد خون و یا دیابت دارند.

با استفاده از این روش چه تغییراتی در ابرو می‌توان ایجاد کرد؟

با میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز می‌توان فرم ابروها را به‌صورت کاملا طبیعی تغییر داد و آنها را قرینه نمود. قسمت‌های خالی ابرو را پر کرد تا پرپشت‌تر نشان داده شوند و تمامی نواقص ابرو را اصلاح نمود.

عوارض و معایب میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در صورتی که میکروبلیدینگ ابرو را در یک مرکز معتبر و توسط پیگمنتر متبحر انجام دهید، هیچ عارضه شما را تهدید نخواهد کرد. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر و عدم تخصص پیگمنتر مواردی مانند مشکلات ناشی از عدم رعایت نکات بهداشتی، ایجاد اسکار پوستی براثر فشار زیاد دست پیگمنتر، تغییر رنگ به دلیل استفاده از مواد نامرغوب برای شما ایجاد خواهند شد.

آیا می‌توان میکروبلیدینگ ابرو را پاک کرد؟

بله، با توجه به اینکه میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی می‌باشد، شما عزیزان با استفاده از خدمات پاک کردن تاتو قادر به پاک کردن آن خواهید بود.

انجام میکرو ابرو چقدر زمان میبرد؟

به‌طور میانگین زمان مورد نیاز برای انجام این تکنیک بین 2/5 تا 3 ساعت است.

میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی می‌شود؟

در روزهای ابتدایی ابروها بسیار پررنگ می‌باشند اما با گذشت 7 تا 14 روز پیگمنت‌ها کم رنگ شده و کاملا طبیعی خواهد شد.

میکروبلیدینگ چگونه انجام میشود؟ با دستگاه برقی یا غیربرقی؟

میکروبلیدینگ ابرو، به وسیله یک قلم تاچ دستی که دارای سوزن های بسیار ظریف هست، انجام میشود. درواقع تار هایی خیلی ظریف توسط مستر های حرفه ایی مرکز روی سطحی ترین لایه پوست شما کاشت می‌شود، به همین دلیل نتیجه‌ی کار ابرویی بسیار طبیعی خواهد شد

چه زمانی باید ترمیم میکروبلیدینگ ابرو انجام شود؟

زمان ترمیم شما سه هفته تا چهل روز بعد از کار اولیه میباشد و پس از آن شما ۲ تا ۳ سال نیاز به انجام این کار نخواهید داشت. در تکنیک تلفیقی کرکی مویی مرکز غزل زرگریان، 70 درصد به ترمیم نیاز نیست. در واقع این تکنیک منحصر به فرد آکادمی ما می باشد.