مقالات

کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت و کارایی آن

کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت

کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت برای ترمیم خراش‌ها و زخم‌های پوستی بعد از ریموو تاتو و انواع آرایش دائم کاربرد دارد. با استفاده از کرم ترمیم کننده Pourpigment پوست ترمیم می‌شود. فرمولاسیون این پماد ترمیم کننده به گونه‌ای است که هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند و سبب ریزش رنگ تاتو نمی‌شود. به طور کلی یکی از بهترین ترمیم کننده‌های پوست، کرم ترمیم کننده ویتامینه پور پیگمنت است. در ادامه این مطلب از سایت استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز آرایش دائم بیشتر با کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت و کارایی‌های آن آشنا خواهید شد. تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

چرا باید از کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت بعد از تاتو استفاده کنیم؟

تتو و آرایش دائم از زمانهای قدیم وجود داشته است. همیشه از زبان پیگمنترها شنیده‌اید که بعد از تاتو باید مراقبت‌های بعد از تاتو را انجام دهید. چراکه بعد از تاتو چه بر روی صورت و چه بر روی پوست بدن، زخم‌هایی روی پوست ایجاد می‌شود. معمولا این زخم‌ها 4 تا 5 روز بر روی تاتو می‌مانند. برای اینکه پوست بتواند خود را ترمیم کند لازم است که از پمادها و کرم‌هایی استفاده کنید تا خاصیت ضد التهابی و ترمیم کنندگی را داشته باشند. در این صورت زخم‌‍‌های پوست به سرعت بهبود و ترمیم می‌شوند. یکی از بزرگترین نگرانی خانم‌ها زخم‌های ایجاد شده بعد از فیبروز ابرو است. برای انجام تتو به دلیل اینکه رنگدانه‌ها به زیر پوست انقال می‌یابند و با توجه به عمق کار، پوست خراشیده می‌شود پوست حالت زخم و خراشیدگی دارد.

این زخم‌ها نیاز به مراقبت دارند تا عفونت بعد از تاتو اتفاق نیفتد. اگر از زخم‌ها مراقبت کنید هم از بروز عفونت جلوگیری می‌شود و هم زودتر با ترمیم پوست، ظاهر زیبای تتوی ایجاد شده نمایان می‌شود. اگر از کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت که مخصوص بعد از تاتو است، استفاده کنید علاوه بر اینکه پوست شما رطوبت را حفظ می‌کند بلکه زمان ترمیم زخم و خراش کاهش می‌یابد. هرچه سطح پوست زودتر ترمیم شود رنگ اصلی تاتو زودتر ظاهر می‌شود.

کرم ترمیم کننده Pourpigment چیست؟

این روزها پمادهای ترمیم کننده متنوعی در داروخانه‌ها با قیمت‌های متفاوت و با تاثیرهای متفاوت وجود دارند. اما این نکته را لازم است بدانید که زخم تاتو باید به گونه‌ای ترمیم شود که رنگ تتو از پوست خارج نشود. بنابراین هر ترمیم کننده‌ای برای زخم تتو مناسب نیست. کرم‌های ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت برای ترمیم زخم و خراش و التهابات پوستی بعد از تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرند. کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت باعث آبرسانی و رساندن مواد مغذی به پوست می‌شود. همین ویژگی باعث می‌شود تا سرعت ترمیم پوست بیشتر شود. همچنین از ایجاد جای زخم روی پوست جلوگیری می‌شود.

کاربرد کرم ترمیم کننده پورپیگمنت

کرم‌های ترمیم کننده و ویتامینه پورپیگمنت برای موارد زیر کاربرد دارند:

  • ترمیم پوست بعد از تاتو
  • ترمیم خراش‌ها
  •  و ترمیم و بازسازی زخم‌های پوستی
  •  ترمیم التهابات پوستی

مزیت استفاده از کرم ترمیم کننده پورپیگمنت

کرم‌های ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت به هیچ عنوان باعث تغییر رنگ تاتو و ریزش رنگ تاتو نمی‌شوند. پس با خیال راحت بعد از هاشور ابرو برای ترمیم خراش‌های پوست از این برند کرم ترمیم کننده استفاده کنید.

خرید و قیمت ترمیم کننده پورپیگمنت

چنانچه قصد دارید تا کرم ترمیم کننده برای بعد از تاتو خریداری کنید حتما به این نکته توجه کنید که کرم تاتو نباید باعث رنگ بری تاتو شود. اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت دارای فرمولاسیونی است که باعث رنگ بری تاتو نمی‌شود. قیمت کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است و بستگی به اصل و فیک بودن آن دارد. چنانچه قصد دارید کرم ترمیم کننده ویتامینه پورپیگمنت را خریداری کنید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را تهیه کنید. چراکه پوست انسان بسیار مهم است و در صورت خرید کرم‌های تقلبی، کلوئید و عفونت روی پوست ایجاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *