مقالات

کرم تاتو فوگرا و کاربردهای آن برای بعد از تاتو

کرم تاتو فوگرا

کرم تاتو فوگرا یک پماد مراقبتی و درمانی برای پوست خشک و مراقبت بعد از تتو است.. Fougera Vitamin Ointment A&D از مواد کاملا طبیعی درست شده و برای بهبودی زخم تاتو بسیار عالی است. از این کرم باید بعد از تاتو و خدمات آرایش دائم استفاده کرد. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم با ما همراه باشید تا بیشتر با کرم تاتو فوگرا آشنا شوید.

پماد ترمیم کننده و ضدالتهاب فوگرا چیست؟

پماد تاتو فوگرا از مواد کاملا طبیعی درست شده است و باعث می‌شود تا بهبودی زخم تتو سریعتر اتفاق بیفتد. این کرم برای مشتری است و بعد از تاتو از آن استفاده می‌شود. مواد تشکیل دهنده کرم تاتو فوگرا، ویتامین A و D است. این کرم مراقبتی یک پماد ضد التهاب است که برای سوختگی‌های جزیی، پوست خشک و مراقبت بعد از تاتو مناسب است.
کرم مراقبتی تاتو فوگرا یک ژل ترمیم کننده برای زخم تاتو است که جزو محصولات ضروری بعد از فرآیند تاتو شناخته می‌شود. این پماد با بهبود سریع، بدون تغییر رنگ به شما کمک می‌کند تا شکل اولیه تاتو خود را حفظ کنید. این کرم ساخت کشور چین است و یکی از پرمصرف‌ترین و کاربردی‌ترین لوازم تاتو است.

دلیل استفاده از کرم مراقبتی تاتو فوگرا چیست؟

اگر به تازگی تتو و آرایش دائم را انجام داده‌اید یکی از اولین چیزهایی که هر هنرمند معتبری به شما می‌گوید این است که مراقبت‌های بعد از تاتو بسیار حیاتی و مهم هستند. یکی از متخصصین پوست می‌گوید بهبودی تاتو تقریبا چهار تا شش هفته طول می‌کشد و بزرگترین اشتباه این است که بعد از تاتو اجازه دهید این زخم‌ها خشک شوند. بعد از تاتو هدف نهایی جلوگیری از تشکیل پوسته است که به شما در جلوگیری از ایجاد لکه‌های روشن یا جای زخم روی طرح نیز کمک می‎کند.
برای جلوگیری از خاراندن بعد از تتو همیشه باید از مرطوب کننده محافظ، نمک یا مرطوب کننده مناسب تتو (یعنی ماده‌ای که از آن محافظت می‌کند و آن را مرطوب نگه میدارد) استفاده کنید تا جوهر تتو بهبود یابد. بنابراین استفاده از یک کرم ترمیم کننده بعد از تاتو الزامی است. کرم تاتو فوگرا یکی از بهترین ترمیم کننده‌های بعد از تاتو است که بعد از تاتو و آرایش دائم باید به مدت 10 روز از این پماد مراقبتی استفاده کنید. در ادامه به طرز استفاده از پماد فوگرا اشاره کرده‌ایم.

طرز استفاده از کرم تاتو فوگرا AD

برای استفاده از کرم تاتو فوگرا باید منطقه تاتو را با یک صابون نرم و آب گرم شستشو دهید. بنابراین قبل از استفاده از این پماد حتما زخم تاتو را تمیز کنید. سپس کرم را روی نقاط مورد نظر بکشید و اگر لازم بود با یک پارچه نرم آن را بپوشانید. کرم‌های مراقبتی مخصوص مشتری هستند و باید بعد از تاتو استفاده شوند. معمولا از کرم مراقبتی تاتو فوگرا تا 10 روز و روزانه 3 بار استفاده می‌شود. با استفاده از این کرم باید از طریق سواب پنبه به طور مساوی، سه تا پنج بار در روز زخم تاتو را بپوشانید.

کرم درمانی تاتو فوگرا چه کاربردهایی دارد؟

این پماد ساخت کشور چین است و یک محصول پرکاربرد و مورد استفاده در بین مردم بعد از تاتو است. از این کرم برای موارد زیر استفاده می‌شود:

  • مراقبت بعد از تاتو
  • بهبودی زخم تاتو
  • مناسب برای سوختگی‌های جزیی
  • مناسب برای پوست‌هایی که خشکی زیادی دارند.

قیمت کرم تاتو فوگرا چقدر است؟

قیمت این محصول با توجه به کارایی و عملکردهایی که دارد، بسیار مناسب است. اگر به تازگی تاتو کرده‌اید و به دنبال این کرم ترمیم کننده هستید حتما سعی کنید از فروشگاه‌های معتبر آن را خریداری کنید. چراکه محصول فیک باعث آسیب به پوست شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *