مقالات

کاور تاتو چیست؟

کاور تاتو

کاور تاتو به معنی مخفی کردن جای زخم و بخیه و اصلاح تاتوهای قدیمی است. برای کاور تاتو با رنگ پوست نیاز به یک پیگمنتر حرفه‌ای است تا بتواند با ترکیب رنگ‌های پوستی، طیف رنگی مناسب پوست را ایجاد کند. در این تکنیک پیگمنتر با رنگ تاتو مناسب، تاتو قدیمی ابرو را کاور می‌کند. برای اینکه کاور تتو به بهترین شکل انجام شود نیاز به یک پیگمنتر حرفه‌ای است. چراکه پیگمنتر باید با اصول رنگ شناسی در تاتو آشنا باشد. اگر تکنیک کاور تاتو به شکل غلط انجام شود در واقع یک لایه دیگری از تتو با رنگ بژ بر روی تاتو قبلی ایجاد می‌شود. در ادامه این مطلب از سایت استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز ریموو ابرو بیشتر با مبحث کاور تتو آشنا خواهید شد.

آیا کاور تاتو با رنگ پوست ممکن است؟

بیشترین رنگ‌هایی که برای تتوها استفاده می‌شوند، رنگ مشکی یا سبز تیره هستند. به طور معمول رنگ تتو همرنگ پوست برای پوشش دهی تاتو بدن با رنگ تیره بسیار عالی است. اگر با پاک کردن تاتو آشنایی داشته باشید باید بدانید که تاتو بدن ریموو نمی‌شود، بلکه با رنگ پوست کاور می‌شود. این موضوع نشان دهنده این است که تاتو همچنان در جای خود باقی میماند. این موضوع درست مثل این است که یک شیشه با رنگ روشن را بر روی یک شیشه تیره بگذارید. در این صورت، شیشه تیره به رنگ جدیدی قابل مشاهده است.

موارد کاربرد کاور تاتو

بسیاری از افراد هستند که دوست دارند جای زخم یا بخیه خود را کاور کنند. برای مثال از تکنیک کاور تاتو می‌توان در موارد زیر هم استفاده کرد:

  • کاور تاتو دست
  • کاور تتو ابرو
  • پوشاندن جای زخم و جای بخیه
  • کاور تاتو قدیمی
  • و…

کاور تاتو قدیمی ابرو

در قدیم، ابروهای تتو شده مد بود. اما امروزه تاتو ابرو قدیمی شده است و اکثر افراد از تکنیک‌هایی مثل هاشور ابرو و… برای پر پشت شدن ابروها استفاده می‌کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که از تتو قدیمی ابروهای خود خسته شده‌اید برای اینکه نتیجه دلخواهی بگیرید از تکنیک کاور تاتو استفاده کنید. برای این تکنیک، مستر باید دو لایه از رنگ را از بین ببرد و شرایط را پیچیده‌تر کند تا نتیجه دلخواه حاصل شود. البته لازم است این نکته را به شما عزیزان یادآور شویم که اگر تتو قدیمی ابرو را ریموو کنید بهتر است.

چراکه گاهی انجام تکنیک کاور تاتو توسط افراد غیر حرفه‌ای و غیر متخصص باعث پخش رنگ تاتو ابرو می‌شود و ظاهر چهره را بسیار بد می‌کند.

کاور تاتوهای قدیمی و خراب با رنگ بژ

در کل دنیا از رنگ بژ برای کاور تتو، پوشش اسکار و جای زخم استفاده می‌کنند. البته کاور کردن زخم به معنی تغییر رنگ زخم است و بافت پوست هیچ تغییری پیدا نمی‌کند. با این وجود کاور تاتو با رنگ بژ و رنگ پوست تاثیر زیادی در زیبایی و افزایش اعتماد بنفس دارد. در برخی از موارد از رنگ پوست بدن برای اصلاح خطاها در حین اجرای تاتو بدن استفاده می‌کنند. به همین دلیل از لحاظ علمی، کاور تتو با رنگ پوست برای از بین بردن رنگدانه‌های زیر پوست هیچ کاربردی ندارد.

کاور تتو با رنگ پوست بهتر است یا ریموو تاتو؟

با توجه به تمام مطالبی که در اینجا ارائه شد باید متوجه شده باشید که در بسیاری از موارد کاور تتو با رنگ پوست بسیار عالی است و باعث افزایش اعتماد بنفس در افراد می‌شود. اما گاهی این تکنیک پاسخگوی نیاز مشتری نیست و به همین دلیل بهترین کار، ریموو تاتو است. استاد غزل زرگریان از تکنیک بی نظیری برای ریموو تاتو استفاده می‌کنند و با مواد با کیفیت، ریمو تتو را در یک جلسه برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

برای پاک کردن تتو یا کاور تتو حتما به بهترین سالن آرایش دائم مراجعه کنید. چراکه اگر فرد متخصص نباشد، رنگدانه‌ها در زیر پوست پخش می‌شوند. یکی از بهترین مراکز در زیمنه آرایش دائم و پاک کردن تاتو، مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان است. استاد غزل زرگریان با مهارت و تخصص بالایی که دارند، بهترین ریموو را برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *