مقالات مرکز غزل زرگریان

پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور قوی

پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور قوی
3.6
(30)

بسیاری از بانوان پس از گذشت مدت زمانی از انجام تاتو ابرو تصمیم به پاک کردن تاتو ابرو خود می‌گیرند. این دست از بانوان همواره به دنبال کم خطرترین روش و بهترین روش پاک کردن تتوی ابرو هستند. پاک کردن تاتو با مواد ریممور، موثرترین روش پاک کردن تاتو ابرو به شمار می‌رود که در مراکز تخصصی زیر نظر افراد باتجربه انجام می‌گیرد. شما در صورتی که به مرکزی معتبر مراجعه نمایید می‌توانید در مدت زمان کوتاه بدون درد و عواض از شر سرسخت‌ترین تاتوهای خود راحت شوید. استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود و با استفاده از متریال اورجینال و قوی ترین پاک کننده تاتو ابرو، تنها در یک جلسه اقدام پاک کردن تاتو ابرو شما عزیزان می‌نمایند.

ویدئو پاک کردن تاتو با قوی ترین پاک کننده تاتو ابرو

دلایل پاک کردن تتو ابرو

برخی افراد بنا به دلایلی تصمیم به پاک کردن تاتو ابرو می‌گیرند که در زیر به چند مورد از این دلایل اشاره کرده‌ایم:

 • خستگی و دلزدگی از فرم ابرو
 • عدم تقارن ابروها
 • تغییر رنگ تاتو ابرو
 • حساسیت به رنگ و یا جوهر تاتو
 • از بین بردن پخش رنگ تاتو
 • تکراری شدن مدل تاتو و تغییر سلیقه

این دست از افراد می‌توانند با مراجعه به مرکز تخصصی غزل زرگریان با تکنیک‌ پاک کردن تاتو با مواد و بدون هیچ‌گونه عوارض پاک کردن تاتو ابرو خود را انجام دهند.

بهترين روش پاك كردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور و پاک کردن تاتو ابرو با لیزر از روش‌های محبوب برای از بین بردن تاتو قدیمی هستند. اما اینکه کدامیک از این روش‌های پاک کردن تاتو می‌توانند انتخاب بهترین باشند را در ادامه روش های پاک کردن تاتوهای دائمی ابرو توضیح داده‌ایم؛

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

پاک کردن تتو با لیزر یکی از روش‌های رایج برای از بین بردن تاتو و خالکوبی است.

روش پاک کردن تاتو ابرو با لیزر به دلیل حساسیت و عوارضی که به دنبال دارد، باید حتما در کلینیک‌ها و زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. لیزر با شکستن پیوند بین رنگدانه، باعث از بین رفتن رنگ تاتو می‌شوند. این روش پاک کردن تاتو ابرو نیاز به مدت زمانی طولانی و چندین جلسه برای پاک کردن کامل تاتو دارد. تعداد جلسات لیزر بستگی به عمق و سن تتو، حجم تاتو، تیرگی تتو و ... دارد.

روش لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو به دلیل شکستن رنگدانه در زیر پوست و عوارض دیگر توصیه نمی‌شود. همچنین نیاز به تعداد جلسات بالا و پرداخت هزینه‌های گزاف دارد.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

در پاسخ به سوال پاک کردن تتو ابرو با لیزر بهتره یا مواد؟ می‌توان گفت روش لیزر به دلیل شکستن رنگدانه در زیر پوست و پخش رنگ داخل بدن، عوارض جبران‌ناپذیری می‌تواند به همراه داشته باشد. از طرفی استفاده از روش لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو ممکن است باعث سفید شدن تارهای مو ابرو، قرمزی در ناحیه ابرو، خارش التهابات پوستی و ... نیز شود.

پاک کردن تتو با ماده پاک کننده تاتو

پاک کردن تاتو ابرو با مواد، بهترین روش دائمی از بین بردن تاتو است. ماده پاک کننده تاتو، موادی ارگانیک هستند که کم‌ترین عوارض را در پوست ایجاد می‌کنند. در این روش پیگمنتر با استفاده از سوزن تاتو، خراش‌هایی روی پوست ایجاد کرده و ماده پاک کننده تاتو را به داخل پوست تزریق می‌کند.

با حل شدن جوهر تاتو و از ماده پاک کننده تاتو، رنگ تاتو از زیر پوست خارج می‌شود و تاتو شما به‌صورت کامل محو خواهد شد.

البته پاک کردن تاتو ابرو با مواد باید توسط فردی متخصص و با استفاده از ماده پاک کننده تاتو اورجینال انجام گیرد تا نتیجه مورد انتظار حاصل گردد. در‌صورتی که شما نزد افراد بی‌تجربه برای پاک کردن تتو ابرو خود بروید، این شخص به دلیل مهارت کم و استفاده از مواد نامرغوب می‌تواند به پوست شما آسیب برساند.

از دیگر مزایای پاک کردن تاتو با مواد، قیمت و تعداد جلسات پایین نسبت به روش لیزر است. همچنین ماده پاک کننده تاتو برای پاک کردن تاتو خط چشم و لب استفاده می‎‌شود. باتوجه به عوارض پاک کردن تاتو خط چشم در خانه و یا استفاده از کرم پاک کننده تاتو خط چشم، بهترین روش برای از بین بردن تتو خط چشم دائم، پاک کردن تاتو خط چشم با مواد است.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با استفاه از مواد اورجینال و تکنیک‌های اختصاصی، تنها در یک جلسه به‌صورت تضمینی پاک کردن فیبروز ابرو را برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

عوارض پاک کردن تاتو با مواد

ازعوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ممکن است رنگدانه به‌صورت کامل از بین نرود و اثر آن باقی بماند.
 • احتمال ایجاد عفونت
 • طولانی شدن مراحل پاک کردن تاتو
 • واکنش‌های آلرژیک
 • التهاب و قرمز شدن
 • زخم بعد از ریموو ابرو
 • ایجاد کلوئید و یا اسکار

اسکار و کلوئید خوشه‌های ضخیم، گرد و نامنظم از بافت اسکار هستند که در محل زخم روی پوست، اما فراتر از لبه‌های مرزهای زخم رشد می‌کنند. آن‌ها اغلب در مقایسه با پوست طبیعی اطراف، قرمز یا تیره‌تر به نظر می‌رسند.

کلوئیدها از کلاژنی تشکیل می‌شوند که بدن پس از بهبود زخم تولید می‌کند. این اسکارها ممکن است در هر جایی از بدن ظاهر شوند. آن‌ها بیشتر در افراد با پوست تیره رخ می‌دهند. اسکارهای کلوئیدی ممکن است تا یک سال پس از ضربه اولیه به پوست ایجاد شوند. درمان اسکارهای کلوئیدی متفاوت است. هیچ درمان ساده‌ای برای اسکارهای کلوئیدی وجود ندارد.

لازم به ذکر است عوارض گفته شده در بالا تنها در صورتی در زمان پاک کردن تاتو ابرو رخ میدهد که فرد نزد افرادی کم‌تجربه پاک کردن تاتو خود را انجام دهد.

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با بکارگیری مسترهای حرفه‌ای و استفاده از روش‌های اصولی پاک کردن تاتو ابرو، بدون هیچگونه عوارضی تاتو شما را از بین می‌بریم. استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد، تنها در یک جلسه قوی ترین پاک کردن تاتو ابرو را انجام می‌دهند.

پاک کردن تاتو با مواد
پاک کردن تاتو با ریموور
پاک کردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو در یک جلسه

تعداد جلسات پاک کردن تاتو ابرو برای افرادی که از تاتو خود خسته شده و قصد پاک کردن آن را دارند، امری بسیار مهم است. این جلسات به عوامل گوناگونی نظیر سن تاتو، رنگ تاتو، جنس جوهر استفاده شده، عمق تزریق جوهر و .. بستگی دارد.

همانطور که گفتیم پاک کردن تاتو ابرو با لیزر در جلسات طولانی انجام می‌شود.

پاک کردن تاتو با مواد نیز بستگی به تخصص پیگمنتر شما دارد.

اما در مرکز غزل زرگریان، پاک کردن تاتو در یک جلسه برای شما عزیزان به‌صورت تضمینی انجام می‌شود.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان، با استفاده از مواد اورجینال و بهترین محلول پاک کننده تاتو ابرو، ریمو ابرو در یک جلسه را بدون درد و عوارض انجام می‌دهند.

نکات مراقبت بعد از پاک کردن فیبروز

رعایت برخی نکات بعد از پاک کردن فیبروز ابرو و پاک کردن تاتو بدن با مواد به‌منظور بهبود سریع‌تر ضروری است. در ادامه به نکاتی که فرد بعد از از بین بردن تاتو ابرو باید رعایت کند، اشاره نموده‌ایم:

 • تا 3 روز بعد از پاک کردن تتو قدیمی از حمام رفتن، استخر و .. خودداری کنید.
 • تا 5 روز بنا به دستور پزشک از آنتی بیوتیک استقاده کنید.
 • برای بهبود سریع‌تر زخم تاتو از کرم‌های ترمیم‌کننده پوست استفاده کنید.
 • از خاراندن زخم بعد از از بین بردن تاتو ابرو و کندن آن خودداری کنید.
 • از استفاده از مواد آرایشی در محل تاتو خودداری کنید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری کنید.
 • درمان قرمزی بعد از ریموو ابرو با استفاده از کرم تاتو فوگرا و ...

به هیچ عنوان استفاده از هیچ یک از روش‌های زیر به شما عزیزان پیشنهاد نمی‌شود، چراکه روش‌های خانگی پاک کردن تاتو به شدت پرخطر می‌باشند.....

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو در خانه

برخی افراد برای پاک کردن تاتو ابرو خود به سراغ روش‌های پاک کردن فیبروز ابرو در خانه می‌روند. پاك كردن تاتو ابرو با وایتکس، پاک کردن تاتو با نمک، پاک کردن تاتو ابرو با آبلیمو، سرکه، دکلره، آلوئه‌ورا و ... از نمونه روش‌های خانگی برای از بین بردن تاتو ابرو هستند.

اما پاک کردن تاتو ابرو و پاک کردن تاتو خط چشم در خانه، عوارضی مانند کدر شدن پوست، ایجاد حساسیت پوستی و ... نیز به همراه دارد. از طرفی پاک کردن تاتو با این روش‌ها به دلیل عدم دسترسی به جوهر تاتو، بی‌فایده هستند. از این‌رو توصیه می‌شود برای پاک کردن تاتو ابرو و حتی ریمو لیفت مژه حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با مطمئن‌ترین روش پاک کردن تاتو، تمامی تاتوهای بدرنگ شما را تنها در یک جلسه از بین می‎‌بریم.

در ادامه به توضیح برخی از روش‌های پاک کردن تاتو ابرو در منزل می‌پردازیم:

پاک کردن تاتو با نمک

نمک به دلیل لایه‌برداری قوی، لایه اپیدرم پوست را نازک و سست می‌کند. از این‌رو برای پاک کردن تتو با این روش باید یکبار در روز به مدت 10 روز از نمک استفاده کنید.

در این روش استفاده از نمک دریایی و ارگانیک بیشتر توصیه می‌شود. برای پاک کردن تاتو با نمک ابتدا، آن را با آب جوشیده و داغ مخلوط نمایید. پس از مخلوط شدن آن با استفاده از پد آرایشی، ماده را روی ابرو خود بمالید و صبر کنید. پس از چند دقیقه ابرو خود را بشورید و از تونرهای مناسب پوستتان استفاده نمایید.

استفاده از نمک تنها باعث کمرنگ شدن تتو شما می‌شود و به دلیل عدم نفوذ به لایه‌های پوست تاثیری بر رنگ تاتو ندارد.

پاک کردن تتو با آلوئه‌ورا

یکی‌دیگر از روش‌های پاک کردن تتو در خانه، استفاده از آلوئه‌ورا است. در این روش باید مایع درون کپسول ویتامین E را با ژل آلوئه‌ورا ترکیب کنید.

پس مخلوط این مواد و چسبناک شدن آن‌ها، روزی 3 مرتبه از آن استفاده نمایید. این روش را برای دو ماه ادامه دهید تا به مرور شاهده کمرنگ شدن تاتو خود باشید.

پاک کردن تاتو ابرو با آبلیمو

یکی دیگر از روش‌های پاک کردن تتو ابرو، استفاده از اسکراب لیمو، شکر و نمک است. پس از شستن ابروها، این اسکراب را روی ناحیه مورد نظر بمالید. پس از 10 دقیقه ابروهایتان را بشورید و این عمل را به مدت یک ماه ادامه دهید.

پاک کردن تاتو با عسل

استفاده از عسل برای پاک کردن تاتو، روشی موثر معرفی شده است. در این روش مقداری عسل، ژل آلوئورا، نمک و ماست بدون شکر را مخلوط کنید. سپس خمیر حاصل را بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید.

سنگ آسیاب شده و پودر چوب صندل

از ترکیب سنگ‌های آسیاب شده و پودر چوب صندل و ژل آلوئورا، می‌توان خمیری بدست آورد که برای پاک کردن تاتو ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پاک کردن تاتو ابرو با سرکه

در روش استفاده از سرکه برای از بین بردن تتو، سرکه را به پنبه آغشته کنید و بر روی محل تتو بمالید. استفاده از این روش باعث کمرنگ شدن رنگ تاتو خواهد شد.

استفاده از هیدروژن پراکسید برای از پاک کردن تتو

در این روش محلول هیدروژن پراکسید را روی ابروها خود بمالید. پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه محل مورد نظر را بشورید. این روش در طی چند هفته می‌تواند در محو شدن آثار تاتو شما تاثیرگذار باشد.

استفاده از اسکراب زردآلو برای از پاک کردن تتو

از مخلوط کردن نمک و زردآلو می‌توان ترکیبی بدست آورد که به عنوان لایه‌بردار عمل می‌کند. قدرت نمک و زردآلو در پاکسازی موجب محو شدن آثار تتو می‌شود.

پاک کردن تاتو ابرو با سیر

از سیر پوست کنده و یا رنده شده برای از بین بردن رنگ تتو استفاده می‌شود. استفاده طولانی مدت از سیر بر روی پوست باعث سوزختگی و حتی زخم شدن پوست می‌شود.

از این‌رو افرادی که قصد دارند از سیر برای از بین بردن تتو خود استفاده کنند باید مشکلات پوستی ناشی از آن را درنظر بگیرند.

اسطوخدوس در پاک کردن تاتو

اسطوخدوس به عنوان گیاهی درمانی یکی از روش‌های پاک کردن تتو ابرو به شمار می‌رود. شما می‌توانید از روغن اسطوخدوس در روز 2 مرتبه بر روی پوست خود استفاده کنید و در طولانی مدت نتایج آن را مشاهده نمایید.

پاک کردن هاشور ابرو با دکلره

برخی افراد بر این باورند که دکلر می‌تواند باعث پاک شدن تتو شود، در صورتی که این باور نادرست است. جوهر تتو در داخل پوست نفوذ کرده و دکلره نمی‌تواند تاثیری در از بین رفتن آن داشته باشد. همچنین در پاک کردن تاتو ابرو با دکلره، استفاده زیاد از مواد کلره باعث عوارض شدیدی در پوست می‌شود.

استفاده از کرم‌های مخصوص برای پاک کردن تانو

کرم‌هایی که خاصیت لایه‌برداری دارند، برای کم رنگ شدن تتو ابرو بکار می‌روند. البته لازم به ذکر است این کرم‌ها قادر به از بین بردن دائمی و کامل رنگ تاتو نیستند.

از کرم پاک کننده تاتو خط چشم، نیز برای از بین بردن تتو خط چشم و پخش رنگ تاتو خط چشم استفاده می‌شود.

کرم‌های حاوی تری کلرواستیک اسید (TCA)

این نوع کرم‌ به صورت ژل، کرم و یا محلول در بازار عرضه شده‌ است. که با از بین بردن لایه سطحی پوست باعث پاک شدن تتو ابرو می‌شود. البته این نوع کرم به دلیل احتمال ایجاد اسکار، پیشنهاد نمی‌شود. لازم به ذکر است، کرم TCA برای افراد با پوست روشن مناسب‌تر است.

کرم‌های بدون TCA

این نوع کرم‌ها حاوی ترکیبات سفیدکننده، لایه بردار و روشن‌کننده پوست هستند. این کرم در طولانی مدت قادر به کمرنگ کردن تاتو است. کرم‌ فاقد TCA نه تنها اثربخشی کمی دارد بلکه به دلیل دارا بودن هیدروکینون می‌تواند باعث سرطان شود.

لازم به ذکر است در بهترین حالت ممکن این کرم‌ها تنها قادر به کمرنگ کردن تاتو هستند و می‌توانند به پوست آسیب رسانند. از این رو استفاده ازاین نوع کرم‌ها به دلیل نفوذ به لایه درم و بروز مشکلات پوستی، تنها باید توسط فردی متخصص انجام شود.

قیمت پاک کردن تاتو ابرو با مواد

هزینه و قیمت پاک کردن تاتو در مرکز غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. در این مرکز به‌‌صورت تضمینی خدمات پاک کردن تاتو با مواد با مواد در یک جلسه را از ما دریافت می‌نمایید.

3.000.000 تومان تا 3.500.000 تومان

مستر سارا

فرم تخفیف ریموو

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 30

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید