بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

پاک کردن تاتو ابرو با مواد

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور و تضمینی

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو، پاک کردن تاتو با مواد ریموور است. در صورتی که قصد پاک کردن تاتو در یک جلسه را دارید، پیشنهاد می‌نماییم از این تکنیک استفاده کنید. مواد ریموور ابرو، قوی ترین پاک کننده تاتو ابرو است. که می‌تواند در زمان کوتاه و بدون هیچ عارضه‌ای، تاتو قدیمی شما را پاک کند. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین مرکز ریموو تاتو به‌صورت تضمینی خدمات پاک کردن تاتو را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

پیج اینستاگرام مرکز غزل زرگریان:ghazalzargarian_brows@

ویدئو پاک کردن تاتو با قوی ترین پاک کننده تاتو

دلایل پاک کردن تاتو ابرو

برخی افراد بنا به دلایلی تصمیم به پاک کردن تاتو ابرو می‌گیرند که در زیر به چند مورد از این دلایل اشاره کرده‌ایم:

 • خستگی و دلزدگی از فرم ابرو
 • عدم تقارن ابروها
 • تغییر رنگ تاتو ابرو
 • حساسیت به رنگ و یا جوهر تاتو
 • تکراری شدن مدل تاتو و تغییر سلیقه

این دست از افراد می‌توانند با مراجعه به مرکز تخصصی غزل زرگریان با تکنیک‌های بروز و بدون هیچ‌گونه عوارض پاک کردن تاتو ابرو خود را انجان دهند.

بهترين روش پاك كردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور و پاک کردن تاتو ابرو با لیزر از روش‌های محبوب برای از بین بردن تاتو قدیمی هستند. اما اینکه کدامیک از این روش‌های پاک کردن تاتو می‌توانند انتخاب بهترین باشند را در ادامه توضیح داده‌ایم؛

پاک کردن تاتو با لیزر:

پاک کردن تتو با لیزر یکی از روش‌های رایج برای از بین بردن تاتو و خالکوبی است.

پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور به دلیل حساسیت و عوارضی که به دنبال دارد، باید حتما در کلینیک‌ها و زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. لیزر با شکستن پیوند بین رنگدانه، باعث از بین رفتن رنگ تاتو می‌شوند. این روش پاک کردن تاتو ابرو نیاز به مدت زمانی طولانی و چندین جلسه برای پاک کردن کامل تاتو دارد. تعداد جلسات لیزر بستگی به عمق و سن تتو، حجم تاتو، تیرگی تتو و ... دارد.

روش لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو به دلیل شکستن رنگدانه در زیر پوست و عوارض دیگر توصیه نمی‌شود. همچنین نیاز به تعداد جلسات بالا و پرداخت هزینه‌های گزاف دارد.

عوارض پاک کردن تاتو با لیزر:

در روش لیزر به دلیل شکستن رنگدانه در زیر پوست و پخش رنگ داخل بدن، عوارض جبران‌ناپذیری می‌تواند به همراه داشته باشد. از طرفی استفاده از روش لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو ممکن است باعث سفید شدن تارهای مو ابرو، قرمزی در ناحیه ابرو، خارش التهابات پوستی و ... نیز شود.

پاک کردن تاتو با ریموور

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور، بهترین روش دائمی از بین بردن تاتو است. ریموورها، موادی ارگانیک هستند که کم‌ترین عوارض را در پوست ایجاد می‌کنند. در این روش پیگمنتر با استفاده از سوزن تاتو، خراش‌هایی روی پوست ایجاد کرده و مواد ریموور را به داخل پوست تزریق می‌کند. با حل شدن جوهر تاتو و ریموور، رنگ تاتو از زیر پوست خارج می‌شود و تاتو شما به‌صورت کامل محو خواهد شد.

البته پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور باید توسط فردی متخصص و با استفاده از مواد ریموور اورجینال انجام گیرد تا نتیجه مورد انتظار حاصل گردد. در‌صورتی که شما نزد افراد بی‌تجربه برای پاک کردن تتو ابرو خود بروید، این شخص به دلیل مهارت کم و استفاده از مواد نامرغوب می‌تواند به پوست شما آسیب برساند.

از دیگر مزایای پاک کردن تاتو با مواد ریموور، قیمت و تعداد جلسات پایین نسبت به روش لیزر است. همچنین مواد ریموور برای ریموو تاتو خط چشم و ریموو تاتو لب استفاده می‎‌شود.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با استفاه از مواد ریموور اورجینال و تکنیک‌های اختصاصی، تنها در یک جلسه به‌صورت تضمینی پاک کردن تاتو ابرو را برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

عوارض پاک کردن تاتو با مواد

ازعوارض پاک کردن تاتو با مواد ریموور می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ممکن است رنگدانه به‌صورت کامل از بین نرود و اثر آن باقی بماند.
 • احتمال ایجاد عفونت
 • طولانی شدن مراحل پاک کردن تاتو
 • واکنش‌های آلرژیک
 • التهاب و قرمز شدن
 • ایجاد کلوئید و یا اسکار

اسکار و کلوئید خوشه‌های ضخیم، گرد و نامنظم از بافت اسکار هستند که در محل زخم روی پوست، اما فراتر از لبه‌های مرزهای زخم رشد می‌کنند. آن‌ها اغلب در مقایسه با پوست طبیعی اطراف، قرمز یا تیره‌تر به نظر می‌رسند. کلوئیدها از کلاژنی تشکیل می‌شوند که بدن پس از بهبود زخم تولید می‌کند. این اسکارها ممکن است در هر جایی از بدن ظاهر شوند. آن‌ها بیشتر در افراد با پوست تیره رخ می‌دهند. اسکارهای کلوئیدی ممکن است تا یک سال پس از ضربه اولیه به پوست ایجاد شوند. درمان اسکارهای کلوئیدی متفاوت است. هیچ درمان ساده‌ای برای اسکارهای کلوئیدی وجود ندارد.

لازم به ذکر است عوارض گفته شده در بالا تنها در صورتی در زمان پاک کردن تاتو ابرو رخ میدهد که فرد نزد افرادی کم‌تجربه پاک کردن تاتو خود را انجام دهد.

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با بکارگیری مسترهای حرفه‌ای و استفاده از روش‌های اصولی پاک کردن تاتو ابرو، بدون هیچگونه عوارضی تاتو شما را از بین می‌بریم. استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد ریموور، تنها در یک جلسه پاک کردن تاتو ابرو شما را انجام می‌دهند.

پاک کردن تاتو با مواد
پاک کردن تاتو با ریموور
پاک کردن تاتو ابرو

پاك كردن تاتو در يک جلسه

تعداد جلسات پاک کردن تاتو ابرو  برای افرادی که از تاتو خود خسته شده و قصد پاک کردن آن را دارند، امری بسیار مهم است. این جلسات به عوامل گوناگونی نظیر سن تاتو، رنگ تاتو، جنس جوهر استفاده شده، عمق تزریق جوهر و .. بستگی دارد.

همانطور که گفتیم پاک کردن تاتو با لیزر در جلسات طولانی انجام می‌شود.

پاک کردن تاتو با مواد ریموور نیز بستگی به تخصص پیگمنتر شما دارد.

اما در مرکز غزل زرگریان، پاک کردن تاتو در یک جلسه برای شما عزیزان به‌صورت تضمینی انجام می‌شود.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان، با استفاده از مواد ریموور اورجینال، پاک کردن تاتو در یک جلسه را بدون درد و عوارض انجام می‌دهند.

نکات مراقبت بعد از پاک کردن تاتو

رعایت برخی نکات بعد از پاک کردن تاتو به‌منظور بهبود سریع‌تر ضروری است. در ادامه به نکاتی که فرد بعد از پاک کردن تاتو با ریموور باید رعایت کند، اشاره نموده‌ایم:

 • تا 3 روز بعد از پاک کردن تاتو از حمام رفتن، استخر و .. خودداری کنید.
 • تا 5 روز بنا به دستور پزشک از آنتی بیوتیک استقاده کنید.
 • برای بهبود سریع‌تر زخم تاتو از کرم‌های ترمیم‌کننده پوست استفاده کنید.
 • از خاراندن زخم تاتو و کندن آن خودداری کنید.
 • از استفاده از مواد آرایشی در محل تاتو خودداری کنید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری کنید.

به هیچ عنوان استفاده از هیچ یک از روش‌های زیر به شما عزیزان پیشنهاد نمی‌شود، چراکه روش‌های خانگی پاک کردن تاتو به شدت پرخطر می‌باشند.....

روش پاك كردن تاتو ابرو در خانه

برخی افراد برای پاک کردن تاتو ابرو خود به سراغ روش‌های پاك كردن تاتو ابرو در خانه می‌روند. پاك كردن تاتو ابرو با وایتکس،نمک، آبلیمو، سرکه، دکلره، آلوئه‌ورا و ... از نمونه روش‌های خانگی برای از بین بردن تاتو ابرو هستند.

اما پاک کردن تاتو با روش‌های خانگی، عوارضی مانند کدر شدن پوست، ایجاد حساسیت پوستی و ... نیز به همراه دارد. از طرفی پاک کردن تاتو با این روش‌ها به دلیل عدم دسترسی به جوهر تاتو، بی‌فایده هستند. از این‌رو توصیه می‌شود برای پاک کردن تاتو ابرو حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با مطمئن‌ترین روش پاک کردن تاتو، تمامی تاتوهای بدرنگ شما را تنها در یک جلسه از بین می‎‌بریم.

در ادامه به توضیح برخی از روش‌های پاک کردن تاتو در منزل می‌پردازیم:

پاك كردن تاتو ابرو بانمک

نمک به دلیل لایه‌برداری قوی، لایه اپیدرم پوست را نازک و سست می‌کند. از این‌رو برای پاک کردن تتو با این روش باید یکبار در روز به مدت 10 روز از نمک استفاده کنید.

در این روش استفاده از نمک دریایی و ارگانیک بیشتر توصیه می‌شود. برای پاک کردن تتو با استفاده از نمک ابتدا، آن را با آب جوشیده و داغ مخلوط نمایید. پس از مخلوط شدن آن با استفاده از پد آرایشی، ماده را روی ابرو خود بمالید و صبر کنید. پس از چند دقیقه ابرو خود را بشورید و از تونرهای مناسب پوستتان استفاده نمایید. استفاده از نمک تنها باعث کمرنگ شدن تتو شما می‌شود و به دلیل عدم نفوذ به لایه‌های پوست تاثیری بر رنگ تاتو ندارد.

پاک کردن تتو با آلوئه‌ورا

یکی‌دیگر از روش‌های پاک کردن تتو در خانه، استفاده از آلوئه‌ورا است. در این روش باید مایع درون کپسول ویتامین E را با ژل آلوئه‌ورا ترکیب کنید. پس مخلوط این مواد و چسبناک شدن آن‌ها، روزی 3 مرتبه از آن استفاده نمایید. این روش را برای دو ماه ادامه دهید تا به مرور شاهده کمرنگ شدن تاتو خود باشید.

پاک کردن تتو با آبلیمو ترش

یکی دیگر از روش‌های پاک کردن تتو ابرو، استفاده از اسکراب لیمو، شکر و نمک است. پس از شستن ابروها، این اسکراب را روی ناحیه مورد نظر بمالید. پس از 10 دقیقه ابروهایتان را بشورید و این عمل را به مدت یک ماه ادامه دهید.

پاک کردن تاتو با عسل

استفاده از عسل برای پاک کردن تاتو، روشی موثر معرفی شده است. در این روش مقداری عسل، ژل آلوئورا، نمک و ماست بدون شکر را مخلوط کنید. سپس خمیر حاصل را بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید.

سنگ آسیاب شده و پودر چوب صندل

از ترکیب سنگ‌های آسیاب شده و پودر چوب صندل و ژل آلوئورا، می‌توان خمیری بدست آورد که برای پاک کردن تاتو ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پاک کردن تاتو با سرکه

در روش استفاده از سرکه برای از بین بردن تتو، سرکه را به پنبه آغشته کنید و بر روی محل تتو بمالید. استفاده از این روش باعث کمرنگ شدن رنگ تاتو خواهد شد.

استفاده از هیدروژن پراکسید برای از پاک کردن تتو

در این روش محلول هیدروژن پراکسید را روی ابروها خود بمالید. پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه محل مورد نظر را بشورید. این روش در طی چند هفته می‌تواند در محو شدن آثار تاتو شما تاثیرگذار باشد.

استفاده از اسکراب زردآلو برای از پاک کردن تتو

از مخلوط کردن نمک و زردآلو می‌توان ترکیبی بدست آورد که به عنوان لایه‌بردار عمل می‌کند. قدرت نمک و زردآلو در پاکسازی موجب محو شدن آثار تتو می‌شود.

استفاده از سیر برای پاک کردن تتو

از سیر پوست کنده و یا رنده شده برای از بین بردن رنگ تتو استفاده می‌شود. استفاده طولانی مدت از سیر بر روی پوست باعث سوزختگی و حتی زخم شدن پوست می‌شود. از این رو افرادی که قصد دارند از سیر برای از بین بردن تتو خود استفاده کنند باید مشکلات پوستی ناشی از آن را درنظر بگیرند.

اسطوخدوس در پاک کردن تاتو

اسطوخدوس به عنوان گیاهی درمانی یکی از روش‌های پاک کردن تتو ابرو به شمار می‌رود. شما می‌توانید از روغن اسطوخدوس در روز 2 مرتبه بر روی پوست خود استفاده کنید و در طولانی مدت نتایج آن را مشاهده نمایید.

استفاده از دکلره برای پاک کردن تتو

برخی افراد بر این باورند که دکلر می‌تواند باعث پاک شدن تتو شود، در صورتی که این باور نادرست است. جوهر تتو در داخل پوست نفوذ کرده و دکلره نمی‌تواند تاثیری در از بین رفتن آن داشته باشد. همچنین استفاده زیاد از مواد کلره باعث عوارض شدیدی در پوست می‌شود.

استفاده از کرم‌های مخصوص برای پاک کردن تانو

کرم‌هایی که خاصیت لایه‌برداری دارند، برای کم رنگ شدن تتو ابرو بکار می‌روند. البته لازم به ذکر است این کرم‌ها قادر به از بین بردن دائمی و کامل رنگ تاتو نیستند.

کرم‌های حاوی تری کلرواستیک اسید (TCA)

این نوع کرم‌ به صورت ژل، کرم و یا محلول در بازار عرضه شده‌ است که با از بین بردن لایه سطحی پوست باعث پاک شدن تتو ابرو می‌شود. البته این نوع کرم به دلیل احتمال ایجاد اسکار، پیشنهاد نمی‌شود. لازم به ذکر است، کرم TCA برای افراد با پوست روشن مناسب‌تر است.

کرم‌های بدون TCA

این نوع کرم‌ها حاوی ترکیبات سفیدکننده، لایه بردار و روشن‌کننده پوست هستند. این کرم در طولانی مدت قادر به کمرنگ کردن تاتو است. کرم‌ فاقد TCA نه تنها اثربخشی کمی دارد بلکه به دلیل دارا بودن هیدروکینون می‌تواند باعث سرطان شود.

لازم به ذکر است در بهترین حالت ممکن این کرم‌ها تنها قادر به کمرنگ کردن تاتو هستند و می‌توانند به پوست آسیب رسانند. از این رو استفاده ازاین نوع کرم‌ها به دلیل نفوذ به لایه درم و بروز مشکلات پوستی، تنها باید توسط فردی متخصص انجام شود.

قیمت پاک کردن تاتو ابرو با مواد ریموور

هزینه و قیمت پاک کردن تاتو در مرکز غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. در این مرکز به‌‌صورت تضمینی خدمات پاک کردن کردن تاتو با مواد در یک جلسه را از ما دریافت می‌نمایید.

3.000.000 تومان تا 3.500.000 تومان

مستر سارا

فرم تخفیف ریموو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *