هاشور ابرو چیست؟ روش هاشور ابرو بروزترین تکنیک تاتو ابرو دخترانه و از خدمات آرایش نیمه دائم برای داشتن ابروهایی خوش فرم است. بهترین قیمت هاشور ابرو در تهران و مدل ابرو هاشور را با ما در مرکز غزل زرگریان تجربه نمایید. ما در بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران، هاشور کرکی مویی، جدیدترین روش هاشور ابرو را به شما عزیزان برای داشتن ابروهایی زیبا اجرا می‌نماییم.  بهترین هاشور کار ابرو در تهران در مرکز ما خدمات ابرو و آرایش دائم را ارائه می‌نماید. در عکس هاشور ابرو مشاهده می‌کنید که مدل هاشور ابرو با ایجاد خطوطی نازک و شبیه به مو انجام می‌شود. روش‌های اجرای تاتو ابرو هاشور عبارتند از؛ میکروبلیدینگ هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو که ابروها را خوش فرم می‌کنند.

با هاشور ابرو طبیعی، زیباترین مدل هاشور ابرو می‌توانید ابروهایی قرینه داشته باشید و قسمت‌های خالی ابرو را پر کنید. ماندگاری هاشور ابرو نسبت به روش‌های قدیمی تاتو بیشتر است و عوارضی ندارد. در‌نتیجه می‌توان هاشور ابرو دخترانه را بروزترین متد زیبایی ابرو دانست. ما در مرکز غزل زرگریان مفتخریم که سالانه توسط تیم متخصص خود و بهترین ابرو کار تهران به هزاران نفر از جای جای این کره خاکی باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم را ارائه و رضایت 100% این عزیزان را به دست آوریم. قطعا مرکز فوق تخصصی غزل زرگریان، به‌عنوان مرکز تخصصی ابرو در تهران، بهترین انتخاب برای شما زیباپسندان است.

مراحل انجام هاشور ابرو کرکی

در مرکز غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران بهترین و تخصصی‌ترین خدمات مدل هاشور ابروی طبیعی و هاشور کرکی مویی را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مراحل ارائه خدمات هاشور ما در این مرکز عبارتند از؛

عکس هاشور ابرو بعد از یک ماه

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن
هزینه هاشور ابرو
بهترین هاشور کار ابرو در تهران
هاشور کرکی

انواع روش هاشور زدن ابرو

فیبروز ابرو:

از تکنیک‌های آرایش نیمه دائم می‌توان به فیبروز ابرو (Phibrows) که از جدیدترین خدمات ابرو و متدهای آرایش نیمه دائم است اشاره نمود. فیبروز توسط یک شرکت صربستانی به نام کمپانی Phi معرفی شد. و اجرای آن با استفاده از قلم و رنگ تاتو ارائه شده توسط این کمپانی انجام می‌گیرد.

میکروبلیدینگ :

میکروبلیدینگ ابرو یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های آرایش دائم است. با استفاده از میکروبلیدینگ هاشور ابرو می‌توان تمامی نواقص و عیوب ابروها را با استفاده از رنگ ارگانیک و بلید ابرو از بین برد. با استفاده از هاشور ابرو مویی میکروبلیدینگ می‌توان مدل هاشور ابرو پهن را به راحتی اجرا کرد.

میکروپیگمنتیشن ابرو:

میکروپیگمنتیشن ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم است که با دستگاه دیجیتالی انجام می‌شود. به همین دلیل این روش ماندگاری بالایی داشته و از طرفی نیز شاهد پخش رنگ در آن خواهیم بود. با انجام میکروپیگمنتیشن ابرو بعد از مدتی ابروهای شما به شکل سایه خواهند شد.

لازم به ذکر است برای داشتن ابروهایی پهن و خوش فرم می‌توانید از تکنیک لیفت ابرو نیز استفاده نمایید.

انواع مدل هاشور ابرو

بهترین انتخاب را داشته باشید....

شما می‌توانید مدل ابرو هاشور مطابق با فرم ابروها و سلیقه‌تان انتخاب کنید. در زیر به انواع مدل هاشور اشاره شده است؛

هاشور تیغ ماهی:

درصورتی که تصمیم به تغییر اساسی فرم ابرو دارید، این مدل برای شما مناسب است.

هاشور هایلایت:

با دو سوزن تاتو و رنگ‌های تیره و روشن، ابرو حالت هایلایتی و سایه روشن اجرا می‌شود.

هاشور خطی:

دور ابرو کادری کشیده و در جهت خواب ابرو هاشور خطی ترسیم می‌شود.

هاشور سه بعدی:

برجسته‌سازی ابرو با خطای دید، هاشور را به شکل حرف د روی ابرو نشان می‌دهد.

هاشور ابرو طبیعی:

در هاشور ابرو طبیعی، نواحی خالی ابرو پر شده و بقیه قسمت‌ها تغییر نمیکنند.

هاشور کرکی:

در مدل ابرو هاشور کرکی مویی خطوط ظریف بین تارهای مو ترسیم و ابروها کرکی میشوند.

مزایای هاشور ابرو

از مزایای تاتو هاشور، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران و مرکز تخصصی ابرو در تهران ماندگارترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد. بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران مرکزی است که تمامی خدمات خود را با کیفیت بالا توسط مسترهای حرفه‌ای عرضه کند. این مرکز باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از متریال اورجینال، علاوه‌بر تضمین سلامت شما، زیبایی را به شما هدیه دهد.

اجرای تکنیک‌ جدیدترین هاشور ابرو در تهران نیاز به مراجعه به مرکز تخصصی ابرو در تهران دارد که بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد. از این‌رو ما در مرکز غزل زرگریان، با ارائه بروزترین متدهای جهان در هاشور زدن ابرو، زیبایی چهره شما را دوچندان می‌کنیم.

استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود، خدمات ابرو و آرایش دائم را بدون نیاز به ترمیم و با بهترین قیمت هاشور ابرو در تهران انجام می‌دهند. شما می‌توانید با اطمینان و آسودگی خاطر با مشاهده عکس هاشور ابرو در مرکز غزل زرگریان، جدیدترین روش هاشور ابرو را با کیفیت و ماندگاری تضمینی داشته باشید.

بهترین هاشور کار ابرو در تهران غزل زرگریان

داشتن ابروهایی خوش فرم و قرینه نیازمند اجرا توسط بهترین هاشور کار ابرو در تهران است. بهترین ابرو کار در تهران باید به مباحثی نظیر آناتومی چهره هر فرد، پوست شناسی در تاتو، ترکیب رنگ تاتو ابرو، کاور تاتو قدیمی، طرز استفاده از دستگاه تاتو و ... آشنایی داشته باشد.

بهترین ابرو کار تهران شخصی‌ است که با تسلط بر ابزار بلید ابرو، بتواند ابرویی قرینه متناسب با فرم چهره مشتری و براساس سلیقه او طراحی نماید.

این شخص باید با استفاده از ابزار قرینه‌ سازی ابرو همچون دیوایدر ابرو، کولیس دیجیتال تاتو، نرم افزار قرینه‌سازی ابرو آکادمی Phiو ... اقدام به ترسیم طرح ابتدایی تاتو نماید و بهترین تاتو ابرو در تهران را اجرا کند. سپس با تسلط بر فشار دست و بدون آسیب به پوست مشتری، خطوط ابروی هاشور و مدل ابرو هاشور پهن را اجرا کند.

درصورتی که شما برای انجام خدمات ابرو و آرایش دائم به مرکز تخصصی ابرو در تهران مراجعه نکنید، به علت کم‌تجربگی پیگمنتر، ممکن است دچار عوارض تاتو و جوش زدن بعد از تاتو ابرو شوید. و یا به علت عدم رضایت از فرم تتو مجبور به ریموو ابرو خود گردید. همچنین در رابطه با اهدای خون و تاتو نیز دچار مشکل شوید. از این‌رو برای داشتن بهترین هاشور ابرو طبیعی و خوش فرم، مراجعه به بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران ضروری است.

ویژگی‌های مرکز تخصصی ابرو در تهران

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران با ارائه خدمات باکیفیت، سلامتی پوست و مو ابرو شما را تضمین کرده و مدل ابروی هاشور طبیعی و جذاب برای شما اجرا می‌نماید. برای افرادی که قصد دارند ابروهای خوش حالت و نچرال داشته باشند الزامی است که به مرکز تخصصی ابرو در تهران، مراجعه نمایند. از ویژگی‌های بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرکز غزل زرگریان با دارا بودن تمامی ویژگی‌های بالا و بکارگیری مسترهای دوره دیده توسط استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران معرفی می‌شود. مرکز غزل زرگریان علاوه‌بر ارائه خدمات درجه یک، برگزارکننده دوره‌های آموزش هاشور ابرو با جدیدترین و کاربردی‌ترین سرفصل‌هاست.

قیمت هاشور ابرو 1402 در تهران

بهترین قیمت هاشور ابرو در تهران را از ما در مرکز غزل زرگریان بخواهید. قیمت هاشور ابرو ۱۴۰۲ براساس تخصص پیگمنتر، مدل ابرو، رنگ تاتو مورد استفاده مشخص می‌شود. در ادامه لیست قیمت هاشور مویی در این مرکز را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

قیمت هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ابرو

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

3.500.000 تومان

مستر نفس

مستر مهسا

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر الینا

مستر مینو

مستر پرناز

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر ملیسا

مستر صدف

قیمت هاشور ابرو به روش فیبروز ابرو

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

3.500.000 تومان

مستر نفس

مستر مهسا

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر الینا

مستر مینو

مستر پرناز

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر ملیسا

مستر صدف

قیمت هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

2.000.000 تومان

2.000.000 تومان

مستر تینا

مستر مرجان

قیمت هاشور ابرو
تخفیف ویژه هزینه هاشور ابرو

شما عزیزان می‌توانید از تخفیف ویژه هزینه هاشور ابرو ما در مرکز غزل زرگریان استفاده نمایید. به‌همین منظور کافیست فرم زیر را برای قیمت هاشور سه بعدی ابرو پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

ماندگاری هاشور ابرو

ماندگاری هاشور به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع پوست، کیفیت رنگ مصرفی، مهارت پیگمنتر، زمان مراجعه از عوامل مهم در میزان رنگ‌پذیری پوست به شمار می‌روند. پوست چرب رنگ‌پذیری بسیار کمتری دارد، اگر پوست صورت شما چرب است لازم است تا قبل از مراجعه اقدامات لازم برای تنظیم چربی پوست خود را انجام دهید. ما برای اولین بار توانسته‌ایم با تکنیک اختصاصی سرکار خانم غزل زرگریان بیشترین ماندگاری برای پوست‌های چرب را نیز با بهترین قیمت هاشور ابرو تهران تضمین نماییم.

لازم به ذکر است در تاریخ مشخص شده توسط پیگمنتر برای ترمیم هاشور ابرو خود مراجعه نمایید. با انجام ترمیم هاشور می‌توان ماندگاری آن را افزایش داد.

کیفیت رنگ تاتو

به‌طور تقریبی زمان دوام این تکنیک را می‌توان بین 3 تا 12 ماه تخمین زد. ما در مرکز غزل زرگریان با در نظر گرفتن مهم‌ترین نکات در این زمینه بیشترین زمان ماندگاری هاشور ابرو را برای شما عزیزان تضمین می‌نماییم. در صورت کم‌رنگ شدن آن می‌توانید از خدمات ترمیم استفاده کنید.

تخصص هاشور کار

تخصص پیگمنتر و میزان فشار دست او در حین اجرای کار از نکات مهم در دوام این تکنیک است. ما در بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران با بکارگیری تیمی متخصص خدماتی حرفه‌ای برای شما ارائه نموده‌ایم و شما می‌توانید نسبت به کیفیت کار مسترهای ما اطمینان کامل داشته باشید.

زمان مراجعه

از دیگر نکات مهم در دوام این تکنیک، زمان مراجعه می‌باشد. معمولا در دوران بارداری، قاعدگی و یا شیردهی به سبب اختلالات هورمونی مراجعه برای خدمات پیشنهاد نمی‌شود. افراد مبتلا به دیابت، کم‌خونی، بیماری‌های غدد و ... نیز نیاز است تا هنگام مراجعه پیگمنتر خود را مطلع سازند.

بهترین رنگ هاشور ابرو

انتخاب بهترین رنگ هاشور ابرو، در زیبایی و کیفیت کار بسیار تاثیرگذار است. اما شناخت بهترین رنگ و نحوه ترکیب رنگ تاتو متناسب با رنگ پوست، چشم‌ها و مو ابرو طبیعی فرد نیازمند تخصص و مهارت بالایی است. بهترین تاتو کار ابرو در تهران باید مهارت لازم را برای انتخاب بهترین ترکیب رنگ تتو ابرو متناسب با تناژ رنگ پوست مشتری خود داشته باشد. بدین منظور باید با انواع رنگ‌های پایه و کمکی آشنا شد. رنگ‌های پایه شامل رنگ‌‌های قهوه‌ای می‌باشند و درصد زیادی از رنگ‌های هاشور ابرو از این دست رنگ هستند.

رنگ‌های کمکی به رنگ‌هایی گفته می‌شود که برای تصحیح رنگ پایه به میزان یک چهارم رنگ هاشور اضافه می‌شوند.

ترکیب رنگ هاشور براساس رنگ پوست

برای انتخاب بهترین رنگ هاشور ابرو باید در وهله‌ی اول تناژ پوستی فرد بررسی شود و طبق آن رنگ انتخاب شود. در زیر به انواع تناژهای نگ پوست و رنگ متناسب آن‌ها اشاره می‌کنیم:

درصورتی که رنگ پوست گندمی روشن و رو به سفید باشد، ترکیب رنگ شامل هشتاد درصد رنگ زیتونی و بیست درصد قرمز می‌شود. اما اگر گندمی رو به سبزه باشد، هشتاد درصد رنگ قرمز و بیست درصد زیتونی بکار می‌رود.

طبیعی ترین روش هاشور ابرو

در اجرای انواع خدمات ابرو آنچه اهمیت دارد، نتیجه طبیعی آن است. برای داشتن طبیعی ترین روش هاشور ابرو باید به بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران مراجعه شود. در این مراکز متخصصان با تجربه و تخصص بالای ظریف‌ترین خطوط هاشور را برای مشتریان خود اجرا می‌کنند.

درواقع شبیه سازی تارهای ابرو به صورت حرفه‌ای موجب ایجاد ابروهایی طبیعی و نچرال می‌شود. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بروزترین متدهای دنیا و بکارگیری متخصصانی مجرب و دوره دیده توسط استاد غزل زرگریان سعی نموده‌ایم تا به طبیعی‌ترین شکل ممکن خدمات آرایش دائم را برای مشتریان خود انجام دهیم.

تکنیک‌های ما در این مرکز تخصصی به‌ حدی طبیعی است که بسیاری از افراد بدون دقت به هیچ وجه متوجه اجرای خدمات ابرو توسط شما نمی‌شوند. شما می‌توانید با مشاهده نمونه‌کارهای استاد غزل زرگریان و مسترهای ایشان به کیفیت کار ما پی برده و نسبت به رزرو نوبت خود اقدام نمایید.

عکس مدل هاشور ابرو کرکی در مرکز غزل زرگریان

عکس هاشور ابرو بعد از یک هفته و یک ماه و نمونه‌های هاشور کرکی انجام شده در مرکز غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران
آموزش هاشور ابرو با دستگاه
آموزش هاشور ابرو
مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ
هاشور کار ابرو در تهران
هاشور زن ابرو در تهران
هاشور ابرو در مرکز غزل زرگریان
هاشور ابرو در تهران
هاشور ابرو حرفه ای در تهران
هاشور ابرو چیست
هاشور ابرو جدید
هاشور ابرو تضمینی
هاشور ابرو تخصصی با بهترین کیفیت
هاشور ابرو تخصصی
هاشور ابرو به صورت تخصصی
هاشور ابرو به سبک غزل زرگریان
هاشور ابرو با کیفیت عالی
هاشور ابرو با عالی ترین کیفیت
هاشور ابرو به روش بلید
هاشور ابرو با بیشترین ماندگاری
هاشور ابرو با بهترین هاشور زن تهران
هاشور ابرو با بهترین قیمت
هاشور ابرو با بروزترین تکنیک ها
هاشور ابرو
مزایای هاشور ابرو
متخصص ترین هاشور زن ابرو در تهران
ماندگاری هاشور ابرو در بالاترین حد
ماندگاری هاشور ابرو
قیمت هاشور ابرو 1401
قیمت هاشور ابرو
عوارض هاشور ابرو
جدیدترین روش هاشور ابرو
ترمیم هاشور ابرو
تخصصی ترین مرکز هاشور ابرو

مراقبت قبل از هاشور ابرو دخترانه

مراقبت بعد از تاتو ابرو هاشور

موارد منع تاتو هاشور ابرو موقت و دائم

در برخی مواقع افراد از انجام هاشور کرکی مویی منع می‌شوند، در زیر به موارد منع موقت و دائم اشاره می‌کنیم:

آیا هاشور کرکی ابرو درد دارد؟

با توجه به نفوذ سوزن در پوست برای ایجاد شیارهای پوستی، قطعا این روش دردناک خواهد بود. اما متخصصان ما با استفاده از قوی ترین پماد بی حسی تاتو درد تاتو شما را از بین می‌برند.

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه؟

از آنجاییکه ترمیم پوست، ریزش رنگ را به دنبال دارد، باید برای مشاهده نتیجه نهایی، نیاز به یک الی دو هفته زمان دارید.

عوارض هاشور ابرو چیست؟

از عوارض هاشور می‌توان به حساسیت‌های پوستی و عفونی اشاره نمود. شما می‌توانید با مراجعه به مراکز تخصصی از عوارض این تکنیک در امان باشید.

مدل ابرو هاشور مناسب چه کسانی است؟

تمامی افراد می‌توانند از این تکنیک پرطرفدار استفاده نمایند. لازم به ذکر است که تنها خانم‌های باردار و شیرده، افراد تحت شیمی درمانی، هپاتیت ب، ایدز، دیابت، هموفیلی، دارای مشکلات قلبی و عروقی و تحت درمان داروهای اعصاب لازم است تا حتما پیگمنتر خود را مطلع نمایند.

آیا هاشور سبب ریزش ابروها خواهد شد؟

ما در مرکز غزل زرگریان به سبب استفاده از مواد ارگانیک و کاشت رنگ در لایه اولیه پوست نه تنها ریزش ابرو را برای شما ایجاد نمی‌کنیم بلکه با تحریک پیاز مو موجب رشد مجدد ابروها نیز خواهیم شد.

آیا می‌توان هاشور را پاک کرد؟

بله در صورت تمایل می‌توانید از خدمات ریموو تاتو ابرو ما در مرکز غزل زرگریان استفاده نمایید. ما با ارائه تکنیک اختصاصی خانم غزل زرگریان می‌توانیم هاشور قدیمی شما را به‌طور کامل ریموو نماییم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.