مقالات مرکز غزل زرگریان

نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی Phi

نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی phi
3.9
(8)

استفاده از نرم افزار قرینه سازی دغدغه تمامی پیگمنترها را برای قرینه سازی حرفه‌ای ابرو، لب و ... برطرف نموده است. پیگمنتر با اموزش قرینه سازی با برنامه آکادمی Phi قادر است ابروها و دیگر اجزای صورت را متقارن سازد. با نرم افزار طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ می‌توان تا حد زیادی طراحی ابرو را به شکل قرینه انجام داد بگونه‌ای که امکان تشخیص تفاوت جزئی در آن نیز توسط چشم عادی وجود نداشته باشد. روش‌هایی از قبیل فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، تاتو لب، تتو خط لب، تاتو خط چشم و ... نیازمند طراحی اولیه هستند.

در مقاله آموزش قرینه سازی ابرو بیشتر می‌توانید با انواع روش‌های قرینه‌سازی آشنا شوید. پیگمنتر بوسیله نصب برنامه قرینه سازی ابرو یا نرم افزار فی می‌تواند فرایند قرینه سازی را انجام دهد.

در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم بیشتر با قرینه سازی حرفه ای ابرو با نرم افزار قرینه سازی ابرو فیبروز برای اندروید، نرم افزار قرینه سازی ابرو ایفون، نرم افزار طراحی سه بعدی ابرو و اموزش قرینه سازی با برنامه فی آشنا خواهید شد.

نرم افزار طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ

همانطور که می‌دانید برای اغلب بانوان انجام تاتو ابرو بر اساس فرم صورت و داشتن ابروهایی قرینه و خوش فرم بسیار حائز اهمیت است. از این‌رو اغلب افراد به دنبال یافتن بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران برای اجرای تکنیکهایی نظیر میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز، دیجیتال بلیدینگ، فشن بروز، پادر بروز، تاتو لب و ... هستند.

در صورت مراجعه به مرکزی نامعتبر و پیگمنتری بی‌تجربه، به سبب عدم رضایت از فرم ابروها و عدم قرینگی ابروها ممکن است فرد ناچار به پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو و یا دکاپاژ ابرو شود. از این رو در بهترین سالن آرایش دائم از روش‌های قرینه سازی حرفه ای ابرو و نرم افزار طراحی سه بعدی ابرو استفاده می‌کنند.

مسترهایی که تکنیکهای زیباسازی ابرو و لب را انجام می‌دهند باید دقت و مهارت کافی را در زمینه قرینه سازی ابروها، چشم‌ها و لب‌ها نامتقارن داشته باشند. با دانلود برنامه فی اپ برای ایفون و اندروید و نصب برنامه قرینه سازی ابرو می‌توان به راحتی می‌توان فرایند قرینه سازی را انجام داد. نرم افزار فی یک نرم افزار طراحی ابرو و .. است که برای متخصصان زیبایی طراحی شده است. بواسطه نرم افزار قرینه سازی متخصصان می‌توانند به صورت کاملا تخصصی تقارن ابروها و لب‌ها و چشم‌ها را بدست آورند.

 

معرفی نرم افزار فی بهترین نرم افزار قرینه سازی

برنامه PhiApp یک نرم افزار قرینه سازی ابرو ایفون و اندروید اختصاصی برای انجام تکنیک‎های زیباسازی ابروها، لب‌ها و چشم‌هاست. متخصصان با دانلود برنامه فی اپ و نرم افزار قرینه سازی ابرو فیبروز برای اندروید و ایفون قادرند در عرض چند دقیقه ایرادات ابروها و .. را پیدا کنند و الگوی قرینه را ترسیم نمایند.

متخصصان همچنین می‌توانند با ایجاد حساب کاربری برای خود در این نرم افزار قرینه سازی، نمونه کارهای خود را در آن قرار دهند. مراجعه کنندگان نیز می‌توانند با بررسی نمونه‌کارهای مستر موردنظر در اپلیکیشن قرینه سازی ابرو اقدام به رزرو نوبت نزد وی نمایند.

نرم افزار قرینه سازی آکادمی فی اندروید

اموزش قرینه سازی با برنامه فی

پس از دانلود برنامه فی اپ برای ایفون و اموزش نصب برنامه قرینه سازی ابرو پیگمنتر باید ابتدا از چهره کامل مراجعه کننده خود عکس بگیرد. سپس عکس را در برنامه قرینه سازی ابرو فارسی قرار دهد.

نرم افزار طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ، به صورت اتوماتیک با قرار دادن خطوط و الگوهایی روی چهره به آسانی ایرادات ابرو و لبها و ... را مشخص می‌کند. کافیست که پیگمنتر بر اساس خطوط مشخص شده در این نرم افزار طراحی سه بعدی ابرو عمل نماید تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 8

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید