بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی Phi

نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی phi

استفاده از نرم افزار قرینه سازی دغدغه تمامی پیگمنترها را برای قرینه سازی حرفه‌ای ابرو، لب و ... برطرف نموده است. پیگمنتر با اموزش قرینه سازی با برنامه آکادمی Phi قادر است ابروها و دیگر اجزای صورت را متقارن سازد. با نرم افزار طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ می‌توان تا حد زیادی طراحی ابرو را به شکل قرینه انجام داد بگونه‌ای که امکان تشخیص تفاوت جزئی در آن نیز توسط چشم عادی وجود نداشته باشد. روش‌هایی از قبیل فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، تاتو لب، تتو خط لب، تاتو خط چشم و ... نیازمند طراحی اولیه هستند.

در مقاله آموزش قرینه سازی ابرو بیشتر می‌توانید با انواع روش‌های قرینه‌سازی آشنا شوید. پیگمنتر بوسیله نرم افزار فی می‌تواند فرایند قرینه سازی را انجام دهد.

در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم بیشتر با قرینه سازی حرفه ای ابرو با نرم افزار قرینه سازی و اموزش قرینه سازی با برنامه فی آشنا خواهید شد.

نرم افزار طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ

همانطور که می‌دانید برای اغلب بانوان انجام تاتو ابرو بر اساس فرم صورت و داشتن ابروهایی قرینه و خوش فرم بسیار حائز اهمیت است. از این‌رو اغلب افراد به دنبال یافتن بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران برای اجرای تکنیکهایی نظیر میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز، دیجیتال بلیدینگ، فشن بروز، پادر بروز، تاتو لب و ... هستند.

در صورت مراجعه به مرکزی نامعتبر و پیگمنتری بی‌تجربه، به سبب عدم رضایت از فرم ابروها و عدم قرینگی ابروها ممکن است فرد ناچار به پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو و یا دکاپاژ ابرو شود. از این رو در بهترین سالن آرایش دائم از روش‌های قرینه سازی حرفه ای ابرو و نرم افزار قرینه سازی استفاده می‌کنند.

مسترهایی که تکنیکهای زیباسازی ابرو و لب را انجام می‌دهند باید دقت و مهارت کافی را در زمینه قرینه سازی ابروها، چشم‌ها و لب‌ها نامتقارن داشته باشند. با دانلود برنامه فی اپ برای ایفون و اندروید می‌توان به راحتی می‌توان فرایند قرینه سازی را انجام داد. نرم افزار فی برای متخصصان زیبایی طراحی شده است. بواسطه نرم افزار قرینه سازی متخصصان می‌توانند به صورت کاملا تخصصی تقارن ابروها و لب‌ها و چشم‌ها را بدست آورند.

معرفی نرم افزار فی بهترین نرم افزار قرینه سازی

برنامه PhiApp یک برنامه اختصاصی برای انجام تکنیک‎های زیباسازی ابروها، لب‌ها و چشم‌هاست. متخصصان با دانلود برنامه فی اپ برای ایفون و اندروید قادرند در عرض چند دقیقه ایرادات ابروها و .. را پیدا کنند و الگوی قرینه را ترسیم نمایند.

نرم افزار قرینه سازی آکادمی فی اندروید

متخصصان همچنین می‌توانند با ایجاد حساب کاربری برای خود در این نرم افزار قرینه سازی، نمونه کارهای خود را در آن قرار دهند. مراجعه کنندگان نیز می‌توانند با بررسی نمونه‌کارهای مستر موردنظر اقدام به رزرو نوبت نزد وی نمایند.

اموزش قرینه سازی با برنامه فی

پس از اموزش نصب برنامه فی پیگمنتر باید ابتدا از چهره کامل مراجعه کننده خود عکس بگیرد. سپس عکس را در برنامه قرینه سازی ابرو فارسی قرار دهد.

نرم افزار قرینه سازی، به صورت اتوماتیک با قرار دادن خطوط و الگوهایی روی چهره به آسانی ایرادات ابرو و لبها و ... را مشخص می‌کند. کافیست که پیگمنتر بر اساس خطوط مشخص شده در این نرم افزار قرینه سازی عمل نماید تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *