بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم و نیمه دائمی است که با بالاترین کیفیت در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو تهران برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو در بهترین سالن آرایش دائم تهران، به مدیریت غزل زرگریان بهترین قیمت ممکن می‌باشد.  با توجه به اینکه میکروپیگمنتیشن در لایه بیرونی پوست انجام می‌شود از تتو ابرو ایمن‌تر می‌باشد. هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن را توسط متخصص‌ترین مسترها برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

میکروپیگمنتیشن ابرو (micropigmentaion) چیست؟

میکروپیگمنتیشن ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم باماندگاری بالا می‌باشد. تزریق رنگ طبیعی در این روش با دستگاه دیجیتال در لایه بیرونی پوست انجام می‌شود. در نتیجه میکروپیگمنتیشن روش بسیار ایمنی است. با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو می‌توانید ابروهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید.

مشاوره رایگان
قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

فواید انجام میکروپیگمنتیشن ابرو

مراحل انجام میکروپیگمنتیشن ابرو در مرکز غزل زرگریان

برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. مرکز غزل زرگریان بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران می‌باشد. در این مرکز با بالاترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مراحل انجام میکروپیگمنتشن عبارتند از؛

 

مشاوره میکروپیگمنتیشن ابرو

مشاوره تخصصی

با توجه به نیمه دائمی بودن میکروپیگمنتیشن ابرو لازم می‌دانیم که ابتدا کلیه نکات مهم در ارتباط با آن را به شما عزیزان ارائه نماییم. به همین منظور در مرحله اول خدمات مشاوره رایگان توسط مشاوران متخصص به شما عزیزان ارائه می‌شود. در این مرحله با سلیقه و نظرات شما آشنا خواهیم شد. و می‌توانید نمونه عکس میکروپیگمنتیشن انجام شده توسط ما را بررسی کنید.

طراحی حرفه‌ای ابروها

طراحی حرفه‌ای ابروها

طراحی ابروهای شما توسط متخصص‌ترین طراحان در این مرکز انجام می‌شود. این عزیزان با در نظر گرفتن سلیقه شما، با بررسی دقیق آناتومی چهره‌ و مدل‌های ابرو بروز با استفاده از جدیدترین ابزارها، طراحی ابروها را برای شما انجام می‌دهند. این طراحی با اپلیکیشن آکادمی فی و کولیس مورد بررسی قرار می‌گیرد تا دقیقا ابروها قرینه باشند.

بی حسی ابروها برای میکروپیگمنتیشن ابرو

بی‌حسی ابروها

پس از تایید نهایی طراحی ابروها نوبت به بی‌حسی ابروهای شما می‌رسد. ما در مرکز غزل زرگریان تضمین می‌کنیم که از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که کیفیت مواد بی‌حسی از اهمیت زیادی در تحمل درد برخوردار است. ایجاد آمادگی ذهنی نیز از دیگر خدمات ما می‌باشد.

انجام میکروپیگمنتیشن ابرو

انجام میکروپیگمنتیشن ابرو

در این مرحله با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال بروز و بهترین و باکیفیت‌ترین نمونه‌های جوهر تاتو، انجام میکروپیگمنتیشن ابرو برای شما عزیزان انجام می‌شود. لازم به ذکر است که تخصص مستر در این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ما در این مرکز تخصصی با بهترین مسترهای آرایش دائم همکاری می‌نماییم.

مراقبت‌ بعد از میکروپیگمنتیشن

مهم‌ترین نکات مراقبت بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو عبارتند از؛

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو مرکز غزل زرگریان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه با مسترهای گوناگون همکاری می‌نماییم. قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو توسط این عزیزان بسته به تجربه کاری‌شان متفاوت می‌باشد. اما لازم به ذکر است که همه این عزیزان دوره دیده و تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان می‌باشند. تکنیک و مواد مصرفی نیز یکسان است و همگی به دلار و یورو خریداری می‌شوند. شما عزیزان می‌توانید با پر کردن فرم زیر از تخفیفات ویژه‌‌ مرکز غزل زرگریان نیز بهره‌مند شوید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

نکات بسیار مهمی در مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو موثر می‌باشند. از نمونه این موارد می‌توان به روش انجام، نوع پوست شما، تخصص مستر، مواد و رنگ مورد استفاده، شرایط هورمونی بدن، توجه و رعایت نکات مراقبتی اشاره نمود. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از جدیدترین متدهای میکروپیگمنتیشن ابرو که منحصرا متعلق به این مرکز می‌باشند توانسته‌ایم بیشترین زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو را تضمین کنیم. لازم به ذکر است که در این روش تا 70 درصد نیاز به ترمیم نیز وجود نخواهد داشت.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو ابرو چیست؟

میکروپیگمنتیش ابرو در لایه بیرونی پوست انجام می‌شود و روش ایمنی است. در این روش از مواد ارگانیک استفاده شده و خطوط ایجاد شده در آن نیز دقیقا مشابه با مو ابروها است. اما در روش تاتو بدین صورت نمی‌باشد.

فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو

تکنیک میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ ابرو شباهت‌های زیادی دارند. در میکروپیگمنتیشن از دستگاه دیجیتال استفاده می‌شود اما میکروبلیدینگ با قلم بلید انجام می‌شود. سوزن میکروپیگمنتیشن نسبت به قلم میکروبلیدینگ نازک‌تر است. در نتیجه میکروپیگمنتیشن ابرو برای پوست حساس و نازک انتخاب بهترین خواهد بود.

عکس میکروپیگمنتیشن ابرو اجرا شده در مرکز غزل زرگریان

نمونه عکس میکروپیگمنتیشن ابرو انجام شده در مرکز غزل زرگریان را برای شما قرار داده‌ایم.

سوالات متداول

سعی نمودیم تا سوالات شما عزیزان در ارتباط با میکروپیگمنتیشن ابرو را در این قسمت به‌طور دقیق پاسخ دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی‌تر مشاوران ما در خدمت شما عزیزان هستند، کافیست با ما در ارتباط باشید.

میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

این تکنیک به افرادی که ابروهایی کم‌پشت و پراکنده دارند مناسب می‌باشد. خانم‌های پر مشغله که وقت کافی برای انجام آرایش ابروهایشان ندارند نیز می‌توانند از این روش استفاده نمایند. حتی اگر از سبک ابروهایتان رضایت ندارید می‌توانید از این تکنیک استفاده کنید.

آیا میکروپیگمنتیشن درد دارد؟

با توجه به ایجاد برش بر روی پوست این روش درد خواهد داشت. اما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد بی‌حسی تضمین می‌نماییم که هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

با انتخاب مرکزی معتبر هیچ عارضه‌ای برای شما به همراه نخواهد داشت. لازم به ذکر است که ترمیم کامل پوست بین 4 تا 7 روز زمان میبرد و پس از این مدت رنگ ابروها تا 40% روشن‌تر خواهد شد.ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از لوازم استریل و رعایت کلیه نکات بهداشتی انجام میکروپیگمنتیشن ابرو بدون هیچ عارضه‌ای را تضمین می‌نماییم.

رنگ‌پذیری پوست در چه کسانی کمتر است؟

در افراد مبتلا به دیابت، مصرف کنندگان داروی اعصاب، افراد الکلی، افراد تحت شیمی درمانی، خانم‌های باردار و شیرده و یا خانم‌هایی که در دوران قاعدگی هستند رنگ‌پذیری پوست بسیار کمتر است. اما لازم به ذکر است که در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان تنها مرکز تخصصی در ایران هستیم که برای تمامی افراد با هر نوع بیماری خدمات تخصصی را توسط پیگمنترهای متبحر و دوره دیده بدون هیچ‌گونه ریزش رنگی انجام می‌دهیم.

به خانم‌های باردار پیشنهاد می‌نماییم یک ماه بعد از زایمان مراجعه نمایند. در دوران شیردهی نیز می‌توانید از تمامی خدمات مرکز ما با بالاترین کیفیت استفاده نمایید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

با شرکت در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو استاد غزل زرگریان می‌توانید در این رشته متخصص شوید.  از مزایای شرکت در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن غزل زرگریان می‎‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

6 thoughts on “میکروپیگمنتیشن ابرو با بهترین قیمت

 1. آواتار SAGHAR SAGHAR گفت:

  کارتون حرف نداره من چند ماه پیش میکروپیگمنتیشن ابرو انجام دادم چون ابروهام خیلی کم پشت بود، انقد طبیعی و عالی شده که هرکی میبینه میگه کجا انجام دادی و من شما رو معرفی می‌کنم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله دقیقا طبیعی بودن برای ما خیلییی مهمه

 2. آواتار آرنیکا آرنیکا گفت:

  بی حسی هاتون جوری هست که هیچ دردی موقع میکروپیگمنتیشن ابرو احساس نکنیم؟؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله عزیزم از بهترین و باکیفیت ترین بی حسی ها استفاده می کنیم. بعلاوه اینکه تکنیک اختصاصی سرکار خانم زرگریان بدون درد هست.

 3. آواتار دیانا دیانا گفت:

  من هنرجوی خانم غزل زرگریان بودم. واقعا علاوه بر اینکه بهترین میکروپیگمنتشن کار تو ایران هستند به نظرم بهترین استاد آموزش میکروپیگمنتشن تو کل ایرانند. من خودم شاهد بودم اونجا که از شهرهای دور برای آموزش پیش خانم غزل زرگریان اومده بودند. واقعا آموزشاشون عالی بود و من الان مشغول به کار شدم

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   هدف ما همینه دقیقا و شعار همیشگی خانم زرگریان این هست که در خدمات و آموزش از خود شما هم حساس تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *