میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟ روش میکروپیگمنتیشن ابرو از تکنیک‌های آرایش دائم با ماندگاری بالا می‌باشد. تزریق رنگ طبیعی در این روش از هاشور ابرو با دستگاه دیجیتال در زیر لایه سطحی پوست و در لایه درم انجام می‌شود. با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو (Micropigmantation) به عنوان جدیدترین متد ابرو، می‌توانید ابروهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید. و نیازی به انجام آرایش روزانه نخواهید داشت. با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک، در صورت کم رنگ شدن آن می‌توانید مجدد ترمیم انجام دهید.

ایجاد تغییرات در ابروها در میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه به نسبت تاتو بسیار طبیعی‌تر بوده و ماندگاری بیشتری دارد. تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن نیز در میزان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو، نتیجه نهایی و ابزار مورد استفاده آن است. در مرکز غزل زرگریان، به‌عنوان بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران باکیفیت‌‌ترین خدمات آرایش دائم را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو در بهترین سالن آرایش دائم تهران، به مدیریت غزل زرگریان به نسبت کیفیت کار بسیار مناسب است. این تکنیک از نظر پزشکی در صورت استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته کاملا ایمن می‌باشد. ما هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن را توسط متخصص‌ترین مسترها در این مرکز برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید با مشاهده عکس میکروپیگمنتیشن ابرو در نمونه کارهای غزل زرگریان، از کیفیت کار این مرکز اطمینان حاصل کنید و با شناخت فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو و آشنایی با بروزترین مدل میکروپیگمنتیشن ابرو بهترین گزینه را برای زیبایی ابروهایتان برگزینید.

نحوه انجام میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه

میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه تاتو برقی که به سیم متصل است انجام می‌شود. با توجه به قدرت مکانیکی بالای دستگاه، مهارت پیگمنتر در نحوه استفاده و عمق مناسب کاشت رنگ بسیار مهم است. عمق نفوذ رنگ در این روش زیادتر از تکنیک بلید ابرو است. در نتیجه ماندگاری بالاتری داشته و به مرور زمان به صورت سایه خواهد شد.

در اجرای این تکنیک، آنچه اهمیت فراوانی دارد مدرن بودن و کیفیت دستگاه تاتو است. هر اندازه که دستگاه میکرو پیگمنتیشن، پیشرفته‌تر و مدرن‌تر باشد، طبعا نتیجه کار باکیفیت‌تر خواهد بود. سوزن‎های دستگاه نیز باید ضدعفونی‌شده و کاملا تمیز باشند. از نشانه‌های ایمن بودن دستگاه تاتو، پلمپ بودن انتهای کارتریج می‌باشد. این مسئله از انتقال خون و لنف به بیرون کارتریج و برخورد با دیواره قلم جلوگیری می‌کند.

در ادامه با مراحل جدیدترین متد ابرو آشنا خواهیم شد:

فواید انجام مدل میکروپیگمنتیشن ابرو

عکس میکروپیگمنتیشن ابرو

هزینه و قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو
تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با میکروبلیدینگ ابرو چیست
هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن ابرو در مرکز غزل زرگریان

مراحل انجام میکروپیگمنتیشن ابرو در مرکز غزل زرگریان

برای انجام مدل ابرو میکروپیگمنتیشن باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. مرکز غزل زرگریان بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران است. در این مرکز با بالاترین کیفیت خدمات را با بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مراحل انجام میکرو پیگمنتیشن عبارتند از؛

مشاوره میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران به صورت تخصصی

مشاوره تخصصی

با توجه به نیمه دائمی بودن این روش لازم می‌دانیم که ابتدا کلیه نکات مهم در ارتباط با آن را به شما عزیزان ارائه نماییم. به همین منظور در مرحله اول خدمات مشاوره رایگان توسط مشاوران متخصص به شما عزیزان ارائه می‌شود. در این مرحله با سلیقه و نظرات شما آشنا خواهیم شد. و می‌توانید نمونه عکس میکروپیگمنتیشن ابرو انجام شده توسط ما را بررسی کنید.

.

طراحی حرفه‌ای ابروها برای میکروپیگمنتیشن ابرو

طراحی حرفه‌ای ابروها

طراحی ابروهای شما توسط متخصص‌ترین طراحان در این مرکز انجام می‌شود. این عزیزان با در نظر گرفتن سلیقه شما، با بررسی دقیق آناتومی چهره‌ و جدیدترین متد ابرو با استفاده از ابزارهای استاندارد، طراحی ابرو را انجام می‌دهند. این طراحی با نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی Phi و .. مورد بررسی قرار می‌گیرد تا دقیقا ابروها قرینه شوند.

بی حسی ابروها برای میکروپیگمنتیشن ابرو

بی‌حسی ابروها

پس از تایید نهایی طراحی ابروها نوبت به بی‌حسی ابروهای شما می‌رسد. ما در مرکز غزل زرگریان تضمین می‌کنیم که از قویترین پماد بی‌حسی تاتو استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که کیفیت مواد بی‌حسی از اهمیت زیادی در کاهش درد برخوردار است. ایجاد آمادگی ذهنی نیز از دیگر خدمات ما در این مرکز است.

انجام میکروپیگمنتیشن ابرو با بالاترین کیفیت

انجام میکروپیگمنتیشن

در این مرحله میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه‌های مدرن و استاندارد و باکیفیت‌ترین نمونه‌های جوهر تاتو، برای شما عزیزان انجام می‌شود. لازم به ذکر است که تخصص مستر در این مرحله برای نحوه کار با دستگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ما در این مرکز تخصصی با بهترین مسترهای آرایش دائم همکاری می‌نماییم.

مراقبت‌ بعد از میکرو پیگمنتیشن

مهم‌ترین نکات مراقبت بعد از میکرو پیگمنتیشن ابرو عبارتند از؛

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو 1402

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه با مسترهای گوناگون همکاری می‌نماییم. قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو توسط این عزیزان بسته به تجربه کاری‌شان متفاوت است. اما لازم به ذکر است که همه این عزیزان دوره دیده و تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان هستند. تکنیک و مواد مصرفی نیز یکسان است و همگی به دلار و یورو خریداری می‌شوند.

قیمت قاب و شیدینگ ابرو به روش میکروپیگمنتیشن در مرکز غزل زرگریان را در جدول زیر برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

2.000.000 تومان

2.000.000 تومان

مستر مرجان

مستر تینا

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو مرکز غزل زرگریان

تخفیف ویژه هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو

در مرکز غزل زگریان دوستدار شما عزیزان هستیم و تمامی خدمات‌مان را با بهترین تخفیفات به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. برای استفاده از تخفیفان ویژه هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو مرکز کافیست فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما عزیزان در اسرع وقت تماس بگیرند؛

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

تفاوت مدل ابرو میکروپیگمنتیشن با سایر روش ها

تکنیک‌های آرایش دائم بسیار متنوع از جمله؛ فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، هاشور، شیدینگ ابرو و .... است. انتخاب هریک از این تکنیک‌ها بستگی به وضعیت فعلی ابروها و همچنین سلیقه مشتریان دارد. اما در حالت کلی نتیجه میکروپیگمنتیشن جدیدترین متد ابرو، اغلب بسیار طبیعی بوده و ریزه‌کاری‌های مو طبیعی ابرو در آن مشاهده می‌شود.

همچنین این روش نسبت به سایر روش‌های تاتو ابرو دوام بالاتری دارد و به سبب غیرتهاجمی‌تر بودن، عوارض کمتری را نیز به دنبال خواهد داشت. در این روش از پیگمنت‌های طبیعی و ضد حساسیت استفاده می‌شود. در ادامه ما به بررسی تفاوت‌های روش ميكروپيگمنتيشن تاتو ابرو با این روش‌ها پرداخته‌ایم. کافیست با ما همراه باشید؛

فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو

میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ هر دو از تکنیک‌های آرایش دائم می‌باشند. که از آنها برای فرم دهی ابرو و رفع نواقص آن استفاده می‌شود. تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در نتیجه کار است که میکروبلیدینگ ابرو (Microblading) با قلم دستی خطوطی ظریف در ابروها اجرا می‌نماید. درحالیکه در مدل ابرو میکروپیگمنتیشن، بوسیله دستگاه تاتو نقاط ریزی در ابرو به صورت منظم ایجاد می‌شود و به ابروها حالت سایه‌ای می‌دهد.

از طرفی به سبب نازک‌تر بودن سوزن موجود در دستگاه میکرو پیگمنتیشن، این روش نسبت به میکرو ابرو کمتر تهاجمی است و آسیب کمتری به پوست وارد می‌کند. از این‌رو برای پوست‌های نازک و حساس مناسب‌تر است. همچنین به سبب استفاده از دستگاه دیجیتالی، قرینگی ابروها تضمین شده است. دیگر فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو این است که در تکنیک میکروپیگمنتیشن رنگ به لایه‌های عمیق‌تری نفوذ خواهد کرد. همین امر سبب می‌شود تا ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو بیشتر از میکروبلیدینگ باشد.

انتخاب هرکدام از این تکنیک‌ها بستگی به سلیقه شما عزیزان دارد و شما می‌توانید با مشاهده عکس تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن تصمیم‌گیری کنید.

فیلم میکروپیگمنتیشن ابرو

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتو ابرو

شاید فکر کنید که میکروپیگمنتیشن همان تاتوهای قدیمی است. اما باید بگوییم که این دو روش با هم متفاوت می‌باشند. از نمونه تفاوت این روش با تاتو می‌توان به رنگ مورد استفاده در این دو تکنیک اشاره نمود. در انجام تاتو ابرو نیز رنگ تاتو در لایه‌های عمیق‌تری از پوست نفوذ کرده و کل ابرو رنگ می‌شود.

از این‌رو حالتی غیر طبیعی به ابروها می‌دهد. اما در میکروپیگمنتیشن خطوط به‌صورت سه بعدی کشیده می‌شوند و ریزه‌کاری‌های مو طبیعی ابرو بیشتر نمایان است. از طرفی رنگدانه‌های مصرفی در تاتو برای میکرو پیگمنتیشن ابرو استفاده نمی‌شوند. چراکه این رنگدانه‌ها برپایه فلزی بوده و مهاجرت آن‌ها در لایه‌های پوستی، موجب ایجاد لک و یا نقطه در ناحیه خواهد شد.

از لحاظ ایمنی نیز می‌توان میکروپیگمنتیشن را گزینه بهتری دانست. زیرا سوزن‌های تاتو وارد لایه عمیق‌تری از پوست شده و در انتهای کار شاهد رنگ‌های سردی همانند آبی، خاکستری و بنفش خواهیم بود.

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو و فیبروز ابرو

فیبروز ابرو و میکروپیگمنتیشن هر دو از تکنیک‌های آرایش دائم هستند. فیبروز ابرو ترسیم خطوط طبیعی مشابه با مو ابرو است که با قلم و مواد آکادمی Phi در عمق کمتری از پوست انجام می‌شود. درحالیکه میکرو پیگمنتیشن ابرو سوزن‌ها وارد عمق بیشتری از پوست شده و دوام و ماندگاری بیشتری دارد. همچنین فیبروز تنها برای ابرو بکار رفته درحالیکه تکنیک میکروپیگمنتیشن علاوه‌بر ابروها برای صورت، چشم‌ها، لب و ... نیز کاربرد دارد.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با هاشور

هاشور ابرو به صورت روش‌های متفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. در واقع میکروپیگمنیشن یکی از روش‌های هاشور ابرو است. لازم به ذکر است که تکنیک میکروپیگمنتیشن برای بخش‌های مختلف صورت از جمله تاتو لب و تاتو خط چشم نیز مورد کاربرد است.

مدت دوام و ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه در حالت کلی بین 6 ماه تا 3 سال است. این تکنیک همانطور که گفته شد به سبب نفوذ رنگدانه به عمق بیشتر پوست نسبت به سایر روش‌ها دوام بیشتری دارد. اما ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو و دوام آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیفیت کار مستر و رنگدانه مصرفی از موارد موثر در میزان ماندگاری ابرو میکروپیگمنتیشن با دستگاه است.

از طرفی شرایط آب و هوایی، نوع پوست فرد، شرایط هورمونی بدن و توجه و رعایت نکات مراقبتی نیز از دیگر موارد تاثیرگذار به شمار می‌روند. اما از آنجایی که کار ابرو غزل زرگریان به سبب تکنیک اختصاصی ایشان، بدون نیاز به ترمیم است، ما در این مرکز بیشترین ماندگاری را با بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو برای شما تضمین می‌کنیم.

آیا میکروپیگمنتیشن ابرو درد دارد؟

این تکنیک همانند سایر روش‌ها به سبب نفوذ سوزن به درون لایه‌های پوست برای ایجاد خراش و تزریق رنگدانه، ممکن است بسته به آستانه تحمل افراد دردناک باشد. اما به دلیل اینکه سوزن‌های این تکنیک بسیار نازک‌تر است می‌توان گفت نسبت به دیگر روش‌ها کمتر تهاجمی می‌باشد. ما در مرکز غزل زرگریان، از بهترین و قویترین پماد بی حسی تاتو استفاده می‌نماییم. بی‌حسی با این مواد به صورت موضعی انجام می‌شود. از طرفی با استفاده از تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان به هیچ عنوان دردی را احساس نخواهید کرد.

مدل میکروپیگمنتیشن ابرو

در انتخاب مدل ابرو میکرو پیگمنتیشن باید فرم صورت فرد در نظر گرفته شود. فرم و فاصله چشم‌ها یکی از نکات مهم در زمینه انتخاب مدل میکروپیگمنتیشن ابرو است. ما در مرکز غزل زرگریان، ابتدا طراحی ابرو را با تکنیک بلید موقت برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. تا بتوانید دید دقیقی از پایان کار ميكروپيگمنتيشن تاتو ابرو داشته باشید. پس از تایید شما، ابرو میکروپیگمنتیشن را نهایی می‌کنیم. همچنین می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط باشید و با اطلاع از بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو نسبت به رزرو نوبت اقدام کنید.

عکس میکروپیگمنتیشن ابرو اجرا شده در مرکز غزل زرگریان

نمونه عکس میکروپیگمنتیشن ابرو انجام شده در مرکز غزل زرگریان را برای شما قرار داده‌ایم

هزینه و قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو
تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با میکروبلیدینگ ابرو چیست
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو در ایران
هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن
معایب میکروپیگمنتیشن ابرو چیست
مزایا و معایب میکروپیگمنتیشن ابرو چیست
ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چقدر است
میکروپیگمنتیشن ابرو یا آرایش دائمی ابرو
نحوه انجام میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو با بهترین قیمت
میکروپیگمنتیشن ابرو مناسب چه افرادی نیست
میکروپیگمنتیشن ابرو با بیشترین ماندگاری
میکروپیگمنتیشن ابرو به صورت حرفه ای
بهترین خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران در مرکز غزل زرگریان
میکروپیگمنتیشن ابرو در مرکز غزل زرگریان
جدیدترین متد میکروپیگمنتیشن ابرو
جدیدترین روش میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران
تخصصی ترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو
تخصصی ترین خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو
بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران

میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

این تکنیک برای افرادی که ابروهایی کم‌پشت و پراکنده دارند مناسب می‌باشد. خانم‌های پر مشغله که وقت کافی برای انجام آرایش ابروهایشان ندارند نیز می‌توانند از این روش استفاده نمایند. حتی اگر از سبک ابروهایتان رضایت ندارید می‌توانید از تکنیک میکرو پیگمنتیشن ابرو استفاده کنید.

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

با انتخاب مرکزی معتبر هیچ عارضه‌ای برای شما رخ نخواهد داد. لازم به ذکر است که ترمیم کامل پوست بین 4 تا 7 روز زمان میبرد و پس از این مدت رنگ ابروها تا 40% روشن‌تر خواهد شد. اما در صورت مراجعه به مرکزی نامعتبر به سبب استفاده از دستگاه و ابزار غیر استاندارد و غیر بهداشتی ممکن است عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو همچون حساسیت‌های پوستی، تورم، خارش، اسکار و ... گریبان‌گیر شما شود.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از لوازم استریل و رعایت کلیه نکات بهداشتی این روش را بدون هیچ عارضه‌ و با بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو را تضمین می‌نماییم.

رنگ‌پذیری پوست در چه کسانی کمتر است؟

در افراد مبتلا به دیابت، مصرف کنندگان داروی اعصاب، افراد الکلی، افراد تحت شیمی درمانی، خانم‌های باردار و شیرده و یا خانم‌هایی که در دوران قاعدگی هستند رنگ‌پذیری پوست بسیار کمتر است. اما لازم به ذکر است که در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان تنها مرکز تخصصی در ایران هستیم که برای تمامی افراد با هر نوع بیماری خدمات تخصصی را توسط پیگمنترهای متبحر و دوره دیده بدون هیچ‌گونه ریزش رنگی انجام می‌دهیم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.