مقالات

ریموور کالر لیفت و طرز استفاده از آن

ریموور کالرلیفت

ریموور کالر لیفت از انواع برندهای ریموور است که استاد غزل زرگریان با توجه به عمق تاتو و سن تاتو و جنس پوست از این برند برای پاک کردن تاتو استفاده می‌نمایند. با استفاده از این برند ریموور می‌توان تاتوهای قدیمی را به راحتی پاک کرد. از ریموور تتو کالر لیفت بایوتاچ برای پاک کردن انواع تاتوها نظیر ریموو تاتو خط چشم، ریموو لب و… استفاده می‌گردد. ریموور تاتو  کالر لیفت اصل محصولی از کمپانی بیوتاچ آمریکا است که قدرت خروج رنگ بسیار بالایی دارد. اما به همان میزان، کار با این ریموور بسیار سخت است و برای استفاده از آن باید آموزش اصولی و دقیق دیده باشید. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز ریموو ابرو با ریموور COLOR LIFT بیشتر آشنا خواهید شد.

ریموور کالر لیفت بایوتاچ چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی تتو با استفاده از انواع دستگاه تاتو صورت در زیر پوست کاشت می‌شود. اما گاهی بنا به دلایلی ممکن است که افراد از انجام تاتو پشیمان شوند و قصد ریموو آن را داشته باشند. ریموور کالر لیفت بهترین روش‌ ریموو تاتو است. این برند از شناخته‌ شده‌ترین ریموورهای ایمن برای ریموو تاتو ابرو، خط چشم و… می‌باشد. همچنین ریموو تاتو قدیمی با کالر لیفت بیوتاچ (color lift) قابل انجام است.

ویژگی های ریموور کالر لیفت بیوتاچ

این نوع ریموور دارای ویژگی‌های زیر است:

 • محصول کشور آمریکا
 • تولید شرکت معتبر بایوتاچ
 • دارای حجم 30 میل
 • مناسب برای ریموو تاتو ابرو، پاک کردن تاتو لب و  ریموو تاتو خط چشم و پخشی رنگ تاتو خط چشم
 • کاملا ایمن و اورجینال
 • بدون عوارض و ایجاد گودی و گوشت اضافه

ابزار لازم جهت استفاده از ریموور تاتو کالر لیفت اصل برای پاک کردن تاتو

برای اینکه با استفاده از این برند به ریموو تاتو بپردازید باید وسایل زیر را تهیه نمایید:

 • دستگاه و سوزن تاتو
 • ریموور تاتو کالر لیفت
 • پد الکلی
 • فی براش و پک‌های یکبار مصرف

طرز استفاده از ریموور تاتو کالر لیفت

در ادامه به آموزش ریموور کالر لیفت برای پاک کردن انواع تتو پرداخته‌ایم:

پاکسازی پوست

در ابتدا باید لایه‌های مرده پوست و چربی آنها پاکسازی شود. برای این منظور می‌توان از پدهای الکلی استفاده کرد. بعد از پاکسازی پوست باید از بهترین بی حسی استفاده شود تا هیچ دردی را متحمل نشوید. برای اینکه بی حسی بر روی پوست جذب شود، باید از سلفون بی حسی تتو استفاده گردد.

سرعت دستگاه و طریقه سوزن زدن بر روی پوست

در ابتدا باید ظرف ریموور تکان دهید و سپس به مقدار نیاز آن را درون انگشتری رنگ تاتو بریزید. سپس سرعت دستگاه تاتو باید تنظیم شود و متوسط رو به پایین باشد. در دور اول به صورت نقطه نقطه و با زاویه 90 درجه سوزن را بر روی پوست بزنید. با این کار کانال‌هایی برای ورود مواد ریموور کالر لیفت به پوست ایجاد می‌شود. بعد از اینکه مواد بر روی پوست گذاشته شد، باید رنگ‌های روی پوست پاک شوند.

در دور دوم سوزن باید به حالت شیدینگ بر روی پوست کشیده شود. در این مرحله  لایه اپیدرم خراش داده شده تا رنگدانه‌ها بیشتر با مواد ریموور کالر لیفت در تماس باشند. با اینکار خروج رنگ بهتر اتفاق می‌افتد. سپس باید با فی براش رنگ و خونابه را پاک کرد. در این مرحله پوست باید بررسی شود. با وجود این مراحل اگر بازهم قسمت‌هایی از پوست رنگ دارد، تنها همان قسمت‌ها را به حالت شیدینگ و به صورت ملایم، سوزن بزنید تا رنگدانه‌ها از پوست خارج گردند.

مرحله آخر آموزش ریموور کالر لیفت برای پاک کردن تاتو

در دور سوم که می‌خواهید بر روی پوست سوزن بزنید، یک قطره رنگ پیور مخصوص کاموفلاژ مثل نود، ماشروم یا مجیک کالر را مناسب با رنگ پوست مشتری با ریموور درون انگشتری رنگ تاتو مخلوط نمایید. دور سوم را مثل دور دوم انجام دهید. اصا نگران نباشید. چراکه این رنگ‌ها در ترکیب با ریموور بر روی پوست کاشت نمی‌شوند. بلکه به خروج رنگدانه‌های تاتو کمک زیادی خواهند کرد. مواد ریموور کالر لیفت قدرت اسیدی بسیار بالایی دارد و در پایان کار بهتر است با آب مقطر و فی براش سطح پوست را پاک کنیید تا هیچ مشکلی برای پوست ایجاد نگردد.

نکات مهم برای استفاده از ریموور کالر لیفت

به دلیل قدرت اسیدی بالا در این محلول باید به نکات زیر در زمان استفاده از آن توجه نمایید:

 • قبل از شروع کار حتما ظرف ریموور کالر لیفت را تکان دهید.
 • بعد از اتمام کار از هیالورونیک اسید استفاده کنید. این ماده به احیا و ترمیم بافت پوست کمک کرده و هیچگونه اثر آلرژی‌زا ندارد.
 • در حین کار پد پنبه‌ای را بر روی پوست نکشید. بلکه آن را بر روی پوست گذاشته و فشار دهید تا مواد اضافی جذب پد پنبه‌ای شوند. اگر پنبه را بر روی پوست بکشید آسیب زیادی به بافت پوست وارد خواهد شد.
 • در زمان کار می‌توانید از بی حسی استفاده نمایید.
 • حتما از کوکتل مخصوص میکرونیدلینگ استفاده کنید.

عمق مناسب سوزن یکی از نکات کلیدی در زمان استفاده از ریموور کالر لیفت

اگر می‌خواهید پاک کردن میکروبلیدینگ را انجام دهید باید عمق سوزن را کمتر کنید. عمق سوزن باید به حالت شیدینگ باشد و فقط لایه دوم را خراش دهد. همین مقدار عمق سوزن برای پاک کردن خطوط بلید ابرو کافیست.

به دلیل اینکه رنگدانه‌های تاتو در لایه دوم هستند بهترین عمق سوزن برای ریموو تاتو 1.5 میل است. اما برای ریموو تاتو خط چشم باید عمق سوزن کمتر باشد. چراکه لایه اپیدرم پلک بسیار نازک است. به همین دلیل عمق 0.5 تا 0.75 برای ریموو تاتو خط چشم کافی است. برای درک صحیح از عمق مناسب سوزن در زمان استفاده از ریموور کالر لیفت باید با لایه‌های پوست آشنایی داشته باشید.

مراقبت‌های بعد از ریموور کالر لیفت بیوتاچ

حتما مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو با استفاده از ریموور کالر لیفت را به خوبی رعایت کنید تا دچار مشکلات بعد از ریموو نشوید. این مراقبت‌ها عبارتند از: محل ریموو تا چندین روز باید خشک باشد و آبی به آن زده نشود. به مدت چند روز باید با پماد ویتامین آ د محل ریمو شده را چرب نمایید. از ورزش سنگین و استخر و… خودداری کنید.

معایب ریموور کالر لیفت چیست؟

با وجود اینکه ریموور تاتو کالر لیفت قدرت خروج رنگ بالایی دارد اما کار با این ریموور بسیار حساس است و باید توسط یک پیگمنتر حرفه‌ای این محلول مورد استفاده قرار بگیرد. ریموور کالر لیفت قدرت اسیدی 3.5 درصدی دارد. این عدد نشان دهنده این است که این ریموور بسیار اسیدی می‌باشد. اگر در زمان استفاده از این محصول به حالت دورانی یا لوپ لوپ بر روی پوست کار شود آسیب‌های زیادی به پوست وارد خواهد شد. همچنین در صورتی که از ریموور کالر لیفت به میزان زیادی استفاده شود لایه درم آسیب زیادی خواهد دید. همچنین در صورت استفاده زیاد از این محلول،  احتمال ایجاد گوشت اضافه (کلوئید) و گودی پوست بسیار زیاد است.

سوالات متداول

در ادامه به برخی از سوالات پر تکرار درباره این محلول ریموور پاسخ داده‌ایم:

بهترین سوزن برای ریموور کالر لیفت چیست؟

بسته به سطح مورد نظر از سوزن‌های سه سر گرد و پنج سرگرد استفاده می‌شود. اما برای پاک کردن خطوط بهتر است از سوزن سه لت استفاده شود.

چرا باید ریموور کالر لیفت را با رنگ کامو ترکیب کنیم؟

برای پوشش قرمزی احتمالی و خروج بهتر رنگ از این ترکیب استفاده می‌شود.

چگونه ریموور کالر لیفت اصل را تشخیص دهیم؟

ریموورهای اصل کالر لیفت در ظرف‌های 30 میل و پلمپ شده در بازار موجود هستند و اگر با حجم کمتر یا بیشتر باشند، اصلی نخواهند بود. البته ممکن است مشتری نیاز به میل کمتری داشته باشد که در این صورت حجم مورد نظر از ظرف خالی خواهد شد و در ظروف آزمایشگاهی به مشتری تحویل داده می‌شود.

قیمت ریموور کالر لیفت و مزایای خرید آن چیست؟

قیمت ریموور کالر لیفت بیوتاچ با توجه به کارایی که دارد بسیار عالی است. یکی از مزایای خرید ریموور کالر لیفت این است که برای ریموو تاتو ابرو و ریموو تاتو خط چشم کاربرد دارد. با استفاده از این محصول هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *