بهترین سالن زیبایی برای تتوی خط چشم

انجام هاشور خط چشم و تاتو خط چشم و برگزاری دوره آموزش خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن از خدمات ویژه ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان است که با عالی‌ترین سطح از کیفیت برای شما عزیزان انجام می‌شود. هاشور و یا میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه سبب می‌شود تا همیشه چشمانی زیبا و گیرا داشته باشید. این تکنیک‌ها خط مژه را برجسته‌تر نشان می‌دهد و چشمان شما را جذاب‌تر خواهند کرد. در مرکز غزل زرگریان تاتو خط چشم بدون درد را با بهترین قیمت و عالی‌ترین کیفیت ممکن تجربه نمایید. متخصص‌ترین مسترها در این مرکز با استفاده از رنگدانه‌های مرغوب و استاندارد برای شما عزیزان تاتو خط چشم دائم را انجام می‌دهند. ما کیفیت خدمات‌مان را برای شما عزیزان تضمین می‌نماییم.

تاتو خط چشم دائم چیست؟

تاتو خط چشم دائم یا میکروپیگمنتیشن خط چشم از تکنیک‌های آرایش دائم است که جذابیت چشم‌های شما را چندین برابر می‌کند. هاشور خط چشم خطی نازک است که در قسمت بالایی مژه‌ها براساس سلیقه شما عزیزان طراحی و اجرا می‌شود. با استفاده از این تکنیک دیگر نیازی به صرف وقت برای کشیدن خط چشم نخواهید داشت و در هر شرایطی ظاهری شاداب و زیبا خواهید داشت. ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد تضمین می‌نماییم که تاتو خط چشم بدون درد و با بیشترین زمان ماندگاری و بدون هیچ تغییر رنگی توسط متخصص‌ترین مسترها برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

مشاوره رایگان
تاتو خط چشم دائم به روش میکروپیگمنتیشن خط چشم

مراحل تاتو خط چشم در مرکز غزل زرگریان

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان انجام تاتو خط چشم طی مراحل زیر برای شما عزیزان انجام می‌شود؛

مشاوره تاتو خط چشم

مشاوره رایگان

مشاوران ما با بررسی فرم چهره و چشمان شما، براساس اصول و قواعد زیبایی شناسی بهترین مدل خط چشم را به شما عزیزان پیشنهاد می‌نمایند. در این مرحله با بررسی این نکات و در نظر گرفتن سلیقه شما عزیزان می‌توانید در ارتباط با فرم نهایی خط چشم خود تصمیم‌گیری نمایید.

طراحی خط چشم برای هاشور خط چشم

طراحی اولیه خط چشم

با استفاده از ابزارهای پیشرفته‌، متخصص‌ترین طراحان خط چشم در مرکز غزل زرگریان برای شما عزیزان طراحی اولیه خط چشم را انجام می‌دهند. در این مرحله می‌توانید دید دقیق و  کاملی از پایان کار داشته باشید.

بی‌حس کردن پلک‌ها برای خط چشم دائم

بی‌حس کردن پلک‌ها

با توجه به حساسیت بسیار بالای چشم ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. این مواد بی‌حسی کمک می‌نمایند تا در حین انجام کار هیچ دردی را احساس نکنید.

انجام تاتو خط چشم

هاشور خط چشم

در این مرحله طراحی نهایی انجام شده و پس از تایید شما، با استفاده از سوزن مخصوص و بروزترین دستگاه‌ها از باکیفیت‌ترین رنگ‌ها استفاده می‌نماییم و میکروپیگمنتیشن خط چشم شما را توسط متخصص‌ترین مسترها اجرا می‌کنیم.

ماندگاری تاتو خط چشم

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان برای شما عزیزان بیشترین زمان ماندگاری تاتو خط چشم را تضمین می‌کنیم. در این مرکز با استفاده از بهترین رنگ تاتو برای شما زمان ماندگاری تاتو چشم را به شدت افزایش خواهیم داد. همچنین در جلسه مشاوره به شما عزیزان اطلاعات دقیق در ارتباط با زمان مناسب برای انجام تاتو چشم، نحوه مراقبت بعد از انجام، انتخاب بهترین رنگ و سایر موارد تاثیرگذار در افزایش زمان ماندگاری تاتو را ارائه می‌نماییم. ماندگاری میکروپیگمنتیشن خط چشم را می‌توان تا 4 سال تضمین نمود، که با انجام ترمیم می‌توانید آن را مجدد احیا کنید.

نکات مهم که قبل از مراجعه برای میکروپیگمنتیشن خط چشم باید رعایت کنید

توجه به نکات زیر قبل از مراجعه برای انجام تاتو خط چشم بسیار مهم می‌باشند؛

قیمت تاتو خط چشم مرکز غزل زرگریان

قیمت تاتو خط چشم در مرکز غزل زرگریان

در قیمت تاتو خط چشم عوامل زیادی از جمله تخصص مستر، مواد بی‌حسی و جوهر تاتو مورد استفاده، مدل تاتو انتخابی شما تاثیرگذار است. اما با توجه به دائمی بودن این تکنیک نسبت به استفاده از لوازم آرایش چشم بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با در نظر گرفتن ویژه‌ترین تخفیفات، بهترین کیفیت خدمات را با بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم ارائه می‌نماییم با پر کردن فرم زیر می‌توانید از تخفیفات استثنایی ما نیز بهره‌مند شوید.

فرم تخفیف تاتو خط چشم دائم

مراقبت بعد از تاتو خط چشم

شما عزیزان می‌توانید با توجه و رعایت موارد زیر ماندگاری تاتو چشم را به میزان بسیار زیادی افزایش دهید. توجه به نکات زیر از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است؛

مزایای هاشور خط چشم

از مزایای هاشور خط چشم می‌توان صرفه‌جویی در زمان آرایش را نام برد، دیگر نیازی به صرف وقت برای قرینه کشیدن خط چشم خود نخواهید داشت. معایب چشم‌ها را می‌توان از بین برد و با درشت‌تر کردن چشم‌ها،زیبایی آنها را چندین برابر کرد. تاتو هاشور خط چشم مژه‌ها را نیز پرپشت‌تر نشان می‌دهد.

نمونه کار تاتو خط چشم دائم در مرکز غزل زرگریان

نمونه‌های تاتو خط چشم دائم انجام شده توسط مسترهای متخصص مرکز خانم غزل زرگریان را در ادامه برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

آموزش تاتو خط چشم

با آموزش تاتو خط چشم در آکادمی غزل زرگریان اصول و قوانین صحیح تاتو خط چشم را یاد می‌گیرید. همچنین در این کلاس آموزشی مهمترین نکات در تتو خط چشم را یاد خواهید گرفت. استاد غزل زرگریان برای شما عزیزانی که به تتو خط چشم علاقه‌مند هستید بهترین آموزش تتو خط چشم را در بهترین سالن تتوی خط چشم برگزار می‌کند. در کلاس آموزش تتو خط چشم تمامی تکنیک‌ها را از بیس و پایه یاد می‌گیرید.

سر فصل‌های آموزش تاتوی خط چشم (میکروپیگمنتیشن)

با شرکت در کلاس آموزش تاتو خط چشم استاد غزل زرگریان تمامی سر فصل‌های زیر را به صورت عالی و تضمینی یاد می‌گیرید:

 • آموزش تاتو خط چشم نازک
 • تاتو خط چشم پهن
 • آموزش تاتو خط چشم بالا
 • آموزش تاتو خط چشم پایین
 • تاتو خط چشم بدون درد
 • آموزش تاتو خط چشم روی پوست مصنوعی
 • عمق سوزن در تاتو خط چشم

در این کلاس آموزشی آموزش گام به گام تاتو خط چشم را با بهترین استاد ایران یاد خواهید گرفت. ما به شما عزیزان تضمین می‌دهیم که بعد از خارج شدن از این کلاس می‌توانید وارد بازار کار شوید. چراکه سرفصل‌های استاد غزل زرگریان مناسب ورود به بازار کار هستند. استاد غزل زرگریان بیش از 5 هزار هنرجوی فعال در ایران و خارج از ایران دارند. تمامی این هنرجویان درآمدهای بالایی کسب کرده‌اند.

آموزش تاتو خط چشم

سوالات متداول

سوالاتی که این سالها از ما زیاد پرسیده شده‌اند را در این قسمت پاسخ داده‌ایم، در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی‌تر می‌توانید با ما در ارتباط باشید؛

آیا تاتو خط چشم تغییر رنگ خواهد داد؟

خیر، به هیچ عنوان.

به دلیل استفاده از مواد مصرفی اورجینال و اصلی، شما شاهد تغییر رنگ و بدرنگی نخواهید بود و ما به‌هیچ عنوان سابقه‌ی کاری خود را تحت تأثیر مواد ضعیف و بی‌کیفیت قرار نمی‌دهیم و از مواد اصلی و باکیفیت روز دنیا استفاده میکنیم.و به همین علت، سرب مواد ارگانیک بسیار کم است و تغییر رنگ ندارند.

آیا هاشور خط چشم درد دارد؟

ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است در صورت پایین بودن آستانه درد شما عزیزان رد حین کار نیز از مواد بی‌حسی استفاده خواهد شد.

چرا آموزش در آکادمی غزل زرگریان 100 درصد تضمینی است؟

زیرا استاد غزل زرگریان اولین مرکز آرایش دائم را در ایران تاسیس کرده‌اند. همچنین استاد غزل زرگریان تجربه آموزش در دانشگاه بین المللی هالیج استانبول را دارند. آموزش‌های دانشگاه هالیج استانبول طبق استانداردهای اروپا است.

آیا  کلاس تتو خط چشم آنلاین هم برگزار می‌شود؟

بله. به دلیل اینکه روزانه تعداد زیادی هنرجو از سراسر ایران داریم  و به دلیل اینکه همه افراد دوست دارند در این کلاس شرکت کنند، برای عزیزانی که نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری ما شرکت کنند کلاس آنلاین در نظر گرفته‌ایم.

4 thoughts on “تاتو خط چشم و آموزش تاتو خط چشم

 1. آواتار negin negin گفت:

  من یکی از اونایی بودن که به شدت از انجام هر تاتویی وحشت داشتم و با معرفی خیلی از دوستام مرکز شما رو انتخاب کردم، واقعا کارتون حرف نداره من هیچ درد شدیدی در تاتو خط چشمی که انجام دادم نداشتم و از نتیجه کار خیلیییی راضی بودم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   ای جانم عزیزم

 2. آواتار samaneh samaneh گفت:

  واقعا می تونم بگم طراحی و کیفیت کارتون درجه یکه، من ماهه پیش تاتو خط چشم انجام دادم و خیلی راضیم از مدلش

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   عزیزم چقدر عالی، تمام تلاشمون را میکنیم که رضایتتون را به دست بیاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *