مقالات

بهترین رنگ تاتو ابرو و شناخت بهترین مارک آن

بهترین رنگ تاتو

انتخاب بهترین رنگ تاتو ابرو در آرایش دائم بسیار مهم است. چراکه رنگ ابروها تاثیر زیادی در آرایش چهره دارد. اگر از رنگی نامناسب استفاده شود می‌توان در جلسه ترمیم رنگ ابرو را ترمیم کرد. اما گاهی جنس رنگ تاتو بسیار بد است و مشتری دچار عفونت پوستی و… می‌شود. به همین دلیل مشتری باید به فکر ریموو تاتو باشد. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان بیشتر با بهترین رنگ تاتو ابرو آشنا خواهید شد.

مهارت‌های لازم پیگمنتر در شناخت بهترین رنگ تاتو ابرو

از آنجایی که ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند باید به تعادل چهره و رنگ متناسب ابرو برای هر پوست توجه زیادی شود. انتخاب بهترین رنگ و آشنایی با مبحث رنگ شناسی برای هاشور ابرو اهمیت زیادی دارد. پیگمنتر باید برای تشخیص تناژ پوست با پوست شناسی در تاتو آشنا باشد. برندهای زیادی هستند که طیف‌های رنگی زیادی تولید می‌کنند تا پیگمنتر بتواند بهترین تناژ را برای پوست مشتری انتخاب کند. تاتو با سوزن تاتو انجام می‌شود و رنگ تاتو باید استاندارد و کاملا بهداشتی باشد تا با صورت مشتری سازگاری داشته باشد. اگر از رنگ‌های شیمیایی و گیاهی استفاده شود ممکن است که فردی دچار حساسیت‌های پوستی شود. بنابراین مهارت پیگمنتر در تشخیص پوست شناسی و رنگ شناسی در تاتو بسیار مهم است. با شناخت این مسائل کار پیگمنتر راحت‌تر می‌شود.

رنگ تاتو چیست؟

به محلولی که دارای رنگ باشد رنگ تاتو می‌گویند. معمولا رنگ تاتو به حالت مایع است و از این محلول برای انتقال رنگ به زیر پوست استفاده می‌شود. زمانی که رنگ به زیر پوست منتقل می‌شود واکنشی شیمیایی ایجاد می‌شود. بنابراین رنگ وارد پوست می‌شود. استفاده از رنگ‌های باکیفیت و مرغوب برای تاتو ابرو و میکروبلیدینگ ابرو بسیار مهم است. اگر پیگمنتر از بهترین رنگ تاتو ابرو استفاده کند شما عزیزان ابروهایی بسیار زیبا و نچرال خواهید داشت. پس استفاده از رنگ باکیفیت و عالی در نتیجه کار بسیار تاثیرگذار است.

انواع رنگ تاتو ابرو

از رنگ تاتو ابرو برای زیبایی بیشتر ابروها استفاده می‌شود. بیشترین رنگ‌هایی که برای تاتو استفاده می‌شود رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی و سبز است. البته گاهی از رنگ‌های قرمز و سفید هم استفاده می‌شود. معمولا برای تاتو صورت از رنگ سفید و قهوه‌ای استفاده می‌کنند. همچنین از رنگ قرمز برای تاتو رژلب دائم استفاده می‌شود. بهترین رنگ تاتو ابرو، رنگ داینامیک می‌باشد. کاملا طبیعی است که بعد از مدتی رنگ تاتو ابرو کمرنگ‌تر شود.
به همین دلیل است در روزهای ابتدایی رنگ ابرو بسیار تیره است و بعد از چند هفته می‌توانید رنگ اصلی را مشاهده کنید. همه رنگدانه‌های تاتو در رنگ تاتو موقت جزو انواع رنگ‌های تتو هستند. به دلیل اینکه امروزه از انواع دستگاه تاتو صورت استفاده می‌شود رنگ‌ها با عمق کمتری وارد پوست می‌شوند. به همین دلیل رنگدانه‌ها کمرنگ می‌شوند. اما لازم است بدانید که استاد غزل زرگریان در بهترین مرکز آرایش دائم از بهترین رنگ تاتو ابرو استفاده می‌کنند. همچنین ایشان با تکنیک خاصی که دارند دیگر نیازی به ترمیم ابرو خود ندارید.

از جمله رنگ‌های تاتو برای ابرو عبارتند از:

 • رنگ‌های گیاهی و معدنی
 • رنگدانه‌های مبتنی بر پلاستیک
 •  از دیگر انواع رنگ تاتو ابرو می‌توان به رنگ‌های آلی و صنعتی مدرن اشاره کرد.

بیشتر رنگ‌های تتو از عناصر گیاهی و ارگانیک به وجود می‌آیند.

به طور کلی پیگمنتر باید با رنگ شناسی در تاتو آشنا باشد. دو نوع رنگ سرد و گرم برای تاتو ابرو داریم. از رنگ‌های گرم برای پوست‌های سبزه و از رنگ‌های سرد برای پوست‌های روشن استفاده می‌شود. در زیر به تفاوت رنگ پایه آب و روغن اشاره کرده‌ایم:

تفاوت رنگ پایه آب با رنگ تاتو بر پایه روغن

در زیر به تفاوت‌های رنگ بر پایه آب و روغن اشاره کرده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید بهترین رنگ تاتو ابرو را انتخاب کنید:

 • رنگ‌های بر پایه آب رقیق هستند و بالعکس رنگ‌های بر پایه روغن غلیظ هستند.
 • رنگ‌هایی که بر پایه آب هستند تغییر رنگ کمتری دارند. همچنین بیشتر از این نوع رنگ برای تاتو بدن استفاده می‌شود. رنگ‌های پایه آب در آب پخش می‌شوند و خیلی زود خشک می‌شوند.
 • یکی از تفاوت‌های رنگ پایه آب با روغن این است که رنگ‌های بر پایه روغن برای تاتو صورت و میکروبلیندینگ مناسب هستند.
 • رنگ پایه روغن ته نشین می‌شود و بر روی دست چرب می‌شود.
 • رنگ پایه آب باید با آب مقطر ترکیب شود. اما رنگ پایه روغن باید با گلیسیرین مخلوط شود.
 • از دیگر تفاوت‌های بین این دو رنگ این است که رنگ پایه آب یکدست است. اما رنگ بر پایه روغن از هم جداست و باید قبل از مصرف تکان دهید تا رنگ مخلوط شود.

لازم است بدانید که برخی از رنگ‌های تاتو هستند که هم بر پایه آب و هم بر پایه روغن هستند. این نوع رنگ‌ها برای تاتو رژلب دائم مناسب هستند.

بهترین رنگ تاتو ابرو چه رنگی است؟

قبل از اینکه با بهترین رنگ تاتو ابرو آشنا شوید لازم است تفاوت رنگ سرد و گرم را بدانید. رنگ‌های گرم رنگ‌هایی هستند که قرمزی زیادی دارند. همچنین به رنگ‌هایی، رنگ سرد می‌گویند که طیف قرمز آنها به سمت رنگ بنفش و آلبالویی متمایل شود. با تمامی توضیحات زیر می‌توانید بهترین ترکیب رنگ تاتو ابرو را انتخاب کنید:

 • بهترین ترکیب رنگ تاتو ابرو برای پوست سبزه و تیره رنگ‌های گرم است.
 •  بهترین رنگ هاشور ابرو رنگ گرم تیره است. همچنین می‌توان برای سایه و هاشور ابرو از رنگ‌های گرم روشن استفاده کرد.
 • رنگ تاتو قهوه‌ای تیره که گرم است برای سایه و هاشور کاربرد دارد. همچنین از این رنگ می‌توان برای ترکیب رنگ تاتو روشن استفاده کرد.
 • رنگ تاتو سرد قهوه‌ای تیره برای تاتو بدن و ترکیب رنگ‌های تاتو عالی است.
 • از رنگ خنثی قهوه‌ای روشن برای سایه ابرو تاتو خط چشم استفاده می‌شود.
 • رنگ خنثی قهوه‌ای روشن برای هاشور و سایه ابرو استفاده می‌شود. همچنین از رنگ خنثی قهوه‌ای تیره برای هاشور و تاتو بدن استفاده می‌شود.
 • رنگ کرم قهوه‌ای روشن برای تیره کردن رنگ‌های لایت بدن و صورت و سایه ابرو کاربرد دارد.
 • از رنگ قهوه‌ای گرم با تناژ قرمز برای سایه ابرو استفاده می‌شود.

آیا می‌دانید بهترین رنگ هاشور ابرو کدام است؟

برای هاشور ابرو رنگ‌های زیر بهترین رنگ تاتو ابرو هستند:

 • رنگ قهوه‌ای تیره و رنگ تاتو ابرو قهوه‌ای سوخته
 • رنگ تاتو ابرو قهوه‌ای روشن
 • قهوه‌ای ملایم
 • و…

بهترین مارک‌های رنگ تاتو موجود در بازار

در زیر به معرفی مارک بهترین رنگ تاتو ابرو اشاره کرده‌ایم:

رنگ تاتو پورپیگمنت

این برند بهترین رنگ تاتو ابرو است که از کانادا به ایران ارسال می‌شود. برند پورپیگمنت از رنگ‌های بسیار پرکاربرد برای تاتو ابرو است. برند پور پیگمنت با تکنولوژی تتو برای اولین بار در ایران به وجود آمد. از رنگ تاتو Pour.Pigment برای انواع متد هاشور نظیر میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و فیبروز استفاده می‌شود. مواد به کار رفته در این رنگ کاملا گیاهی است و جزو رنگ‌های ارگانیک و خوراکی محسوب می‌شود. رنگ تتو برند Pour.Pigment بعد از پایان اثر بخشی، جذب پوست می‌شود. رنگ‌های تتو یا بر پایه آب و یا بر پایه روغن هستند.

اما مزیت رنگ‌های پور پیگمنت این است که هم پایه روغن دارد . هم آب و می‌توان از حلال‌های هر دو پایه برای رنگ‌های پورپیگمنت استفاده کرد. همین امر باعث استقبال هرچه بیشتر پیگمنترها از برند پور پیگمنت شده است. این برند دارای 25 طیف رنگی پر کاربرد برای تاتو ابرو و لب است. همچنین از این رنگ به عنوان رنگ خنثی کننده و کامو استفاده می‌کنند. برند پور پیگمنت محصول کشور آلمان است که توسط هلدینگ پیگمنت پلاس کانادا، پیگمنت‌ها خریداری می‌شوند و به ایران ارسال می‌شوند. این برند مورد تایید وزارت بهداشت آلمان و سازمان غذا و داروی آمریکا است.

رنگ کی پی بهترین مارک رنگ تاتو

برند kp بهترین برند رنگ تاتو ابرو است. این برند دارای 52 رنگ است و این نوع رنگ بر پایه آب است. از بهترین رنگ‌های کی پی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ پرمابلند (perma Blend)

رنگ تاتو پرمابلند روتس یکی بهترین رنگ تاتو ابرو است. این رنگ بر پایه آب است و دارای غلظت بسیار زیادی است. از این نوع رنگ می‌توان برای میکروپیگمنتیشن ابرو و میکرو ابرو استفاده کرد. این برند دارای تاییدیه سازمان FDA آمریکا است. این برند هیچ ضرری ندارد و بر اساس اجزای مواد طبیعی و گیاهی تشکیل شده است. به همین دلیل هیچ ضرری برای پوست ندارد. برای اینکه از این برند استفاده کنید باید رنگ را در انگشتری رنگ تاتو بریزید و حدود 20 دقیقه صبر کنید تا رنگ ته نشین شود. با این کار قوام رنگ بیشتر می‌شود. سپس باید آب روی رنگ را جمع کنید.

رنگ تاتو سوپر فیبروز – PHIBROWS SUPER

رنگ PHIBROWS SUPER از رنگ های نسل جدید برند فیبروز است. مواد موجود در این رنگ کاملا گیاهی و ارگانیک است. این رنگ برای انجام میکروبلیدینگ رنگی بسیار با کیفیت می‌باشد. ماندگاری بالا، عدم ریزش رنگ از ویژگی های مهم رنگ سوپر فیبروز است که باعث محبوبیت آن در بین پیگمنتر کارها شده است. رنگ تاتو فیبروز محصول کشور آلمان است که تحت برند شرکت صربستانی Phi (فی) تولید می‌شود. موسس و رئیس شرکت Phi (فی)، برانکو بابیک که خود مبدع متد های فیبروز و فیکانتور است از نام این متدها برای نامگذاری رنگ های فیبروز استفاده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *