بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

آنزیم تراپی بعد از ریموو ابرو و مراقبت های آن

آنزیم تراپی بعد از ریموو تاتو

آنزیم تراپی بعد از ریموو تکنیکی است که برای از بین بردن تتوهای قدیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین آنزیم تراپی تتو برای از بین بردن زخم و قرمزی بعد از ریموو ابرو و جای ریموو ناقص تک جلسه‌ای تتو بکار می‌رود. ریمو تاتو و آنزیم تراپی از روش‌های موثر و بی‌خطر برای پاکسازی جای تتو روی پوست به شمار می‌رود که با دستگاه آنزیم تراپی، قرمزی بعد از ریموو ابرو را از بین می‌برد. اما آنچه مهم است رعایت مراقبت های بعد از آنزیم تراپی ابرو است.

در ادامه این مطلب از وب سایت غزل زرگریان، شما با آنزیم تراپی ابرو، آنزیم تراپی ابرو در خانه و آموزش آنزیم تراپی بعد از ریموو آشنا خواهید شد.

آنزیم تراپی ابرو چیست؟

آنزیم تراپی ابرو به افرادی که از تاتوهای قدیمی خود خسته شده‌اند کمک می‌کند که با روشی بروز و بی‌خطر از شر تتو خود راحت شوند. این روش برخلاف سایر روش‌های از بین بردن تتو خطرناک نیست. همچنین با استفاده از روش آنزیم تراپی تتو، دیگر نگران ریزش ابرو نخواهید بود.

آنزیم‌ها می‌توانند موجب ساخت و تجزیه مواد در پوست بدن گردند. همچنین این مواد نوعی پروتئین کاتالیزگر بوده که از اسیدهای آمینه ساخته شده‌اند. آنزیم تراپی پوست، موجب تحریک شدن مویرگ‌ها با گشاد نمودن کانال‌ها شده و باعث می‌شود اکسیژن و خون در پوست جریان یابد. این روش با لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست، تغذیه و اکسیژن سلول‌های حیاتی را بازیابی می‌کند.

آنزیم تراپی پوست موجب می‌شود تا مواد زائد و سموم از پوست خارج شده و لکه‌های پوستی کمرنگ شوند. چراکه روی عملکرد داخلی پوست نیز تاثیرگذار است. البته برای انجام این روش باید نزد متخصص رفته تا او نسبت به آسیب دیدگی و مشکلات پوست، مدت زمان درمان را تعیین نماید.

آنزیم فی ریمووال چیست؟

در روش پاک کردن تاتو با تکنیک آنزیم‌ تراپی و مواد فی ریمووال، از محلول‌های آنزیم، لایت اس، لایت و نوترالایزر استفاده می‌شود.

فی ریمووال چیست؟ کمپانی فی به‌منظور از بین بردن تاتوهای قدیمی، آنزیم تراپی با مواد فی ریمووال را معرفی نمود. در این روش می‌توان تاتوهای تیره، بژ، روشن و حتی تتو بدن را ریموو نمود.

از طرفی آنزیم فی ریمووال برای ریموو تاتو لب نیز بدون عوارض و آسیب به لب بکار می‌رود. این یکی از مزیت‌های این روش است چرا که بسیاری از روش‌های ریموو تتو با انجام ریموو لب باعث آسیب رسیدن به بافت لب می‌شوند.

مزایای آنزیم تراپی ابرو و پوست

 • درمان مشکلات پوستی نظیر جوش، آکنه، حساسیت‌های پوستی، اگزما و ...
 • سم زدایی
 • بازسازی و ترمیم پوست
 • از بین برنده قرمزی بعد از ریموو ابرو
 • آبرسانی عمیق پوست
 • از بین برنده جای زخم تاتو
 • پاکسازی پوست چرب و تنظیم چربی پوست
 • کاهش چین و چروک و کمک به جوانسازی پوست
 • یکپارچه شدن و سفت شدن پوست
 • روشن کننده پوست و جای تتو
 • از بین بردن جای ریمووهای تک جلسه‌ای
 • از بین بردن قرمزی ناشی از استفاده از رنگ‌های نامرغوب
 • کلاژن‌سازی بافت‌های آسیب دیده و احیای آن‌ها

در پاسخ به اینکه کلا|ژن چیست به نقل از وب سایت ادورا طب؛

کلاژن تقریبا یک سوم پروتئین موجود در بدن را تشکیل می‌دهد. این پروتئین در قسمت‌های مختلف بدن مانند: استخوان، پوست، دندان، قرنیه، عضلات و تاندون‌ها وجود دارد. کلاژن از کلمه یونانی “kólla” به معنی چسب آمده است؛ به این صورت که می‌توان آن را به‌عنوان چسبی تصور کرد که بافت‌های مختلف بدن را در کنار هم قرار می‌دهد. کلاژن به پوست خاصیت ارتجاعی می‌دهد و با حفظ آب بافت پوستی مانع از خشکی و چین و چروک می شود.

کلاژن به‌صورت طبیعی در بدن تولید می‌شود؛ با این حال استفاده از غذا‌های مناسب و محصولات مراقبت پوستی به حفظ و تولید کلاژن در بدن کمک می‌کند. در تهیه محصولات مراقبت پوست، حتما به کیفیت و اصالت کالا دقت کنید و آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید تا عوارضی برای پوست نداشته باشد.

روش DMK در آنزیم تراپی

آنزیم تراپی DMK یکی از موثرترین روش‌های درمان مشکلات پوستی و قرمزی بعد از ریموو ابرو است. قرار دادن ماسکی از آنزیم‌های زنده و طبیعی باعث افزایش تولید آنزیم در پوست می‌شود. با قرار گرفتن این ماسک روی پوست و ایجاد فشار ناشی از آن، افزایش گردش خون در نواحی اتفاق می‌افتد. این نوع آنزیم تراپی بر اساس پوست هر فرد ایجاد می‌شود. از جمله مزایای این روش آنزیم تراپی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصلاح ناراحتی‌های پوستی
 • جوانسازی پوست
 • سم زدایی و تقویت پوست
 • سفت کردن و روشن کننده پوست

کاربرد پودر پیلینگ آنزیمی برای پوست

پودر پیلینگ به‌منظور لایه‌برداری و پوست اندازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پودر با قرارگیری روی پوست باعث از بین رفتن سلول‌ها مرده پوست می‌شود.

کاربرد پودر پیلینگ آنزیمی برای پوست

همچنین موجب افزایش لطافت پوست و کمک به ساخت سلول‌های جدید می‌شود. البته استفاده از این روش برای افراد با پوست‌های حساس موجب قرمزی، عفونت و تحریک پوست خواهد شد.

دستگاه آنزیم تراپی

امروزه انواع مدل‌های مختلفی از دستگاه آنزیم تراپی در بازار موجود است. این دستگاه‌ها می‌توانند نتایج مطلوبی برای تقویت و بازسازی پوست به دنبال داشته باشند.

در یک سری از دستگاه‌ها که حجم زیادی را دربرگرفته‌اند، نیمکره پشت سر در داخل دستگاه قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها دمای خاصی را به پوست و مو منتقل می‌کنند. نوع دیگری از دستگاه آنزیم تراپی، که حجم کمتری را در برمی‌گیرد، به صورت سیار قابل حمل است.

مراقبت های بعد از آنزیم تراپی ابرو

برای استفاده از روش آنزیم تراپی برای از بین بردن قرمزی بعد از ریموو ابرو باید به موارد زیر دقت کنید:

 • تا 2 هفته بعد از ریموو ابرو به‌منظور آماده‌سازی پوست برای آنزیم تراپی صبر کنید.
 • قبل از انجام آنزیم تراپی پوست را تمیز کنید و آن را از هرگونه مواد آرایشی پاک نمایید.
 • باید از متخصصی مجرب برای انجام این روش استفاده کنید.
 • پس از انجام آنزیم تراپی احتمال دارد پوست قرمز و متورم شود که باید از پکیج‌های سرد استفاده کنید.
 • بعد از آنزیم تراپی امکان خشکی و حساسیت پوست وجود دارد. بدین منظور باید از محصولات ضد التهابی و مرطوب کننده استفاده نمود.
 • بعد از انجام آنزیم تراپی، باید حتما از کرم ضدآفتاب با SPF بالا استفاده کرد.

آیا آنزیم تراپی پوست خوب است؟

آنزیم تراپی به سبب تحریک ماهیچه‌های صورت باعث ایجاد احساس لطافت و سفتی پوست می‌شود. همچنین این روش موجب از بین بردن سموم و قرمزی پوست خواهد شد.

آیا زینک اکساید برای ریمو و قرمزی ناشی از آن مفید است؟

پماد زینک اکساید برای یهبود سوختگی‌های خفیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پماد طبق دستور متخصص باید تا 1 الی 3 هفته بعد از ریموو استفاده شود.

آیا آنزیم تراپی ابرو در خانه قابل انجام است؟

بله. آنزیم تراپی ابرو در خانه با استفاده از مواد طبیعی نظیر زغال اخته و تمشک، آناناس و پاپایا، کدوحلوایی و زغال اخته و توت فرنگی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *