آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ جامع

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در بهترین سالن برای آموزش میکروبلیدینگ ابرو با تدریس استاد غزل زرگریان همراه با آموزش جدیدترین روش میکرو ابرو به شما عزیزان انجام می‌شود. دوره آموزش میکروبلیدینگ استاد غزل زرگریان بدون نیاز به آموزش قبلی و با پشتیبانی نامحدود می‌باشد. ما 100% تضمین می‌نماییم که با شرکت در این دوره آموزشی به درآمد میلیونی خواهید رسید. ما به شما تمامی تکنیک‌ها و راز و رمزهای ماندگاری و ظرافت بالای میکروبلیدینگ کرکی و مویی را آموزش می‌دهیم.

پشتیبانی نامحدود هنرجویان تا چندین سال بعد از آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ از برترین مزایای این آکادمی تخصصی است. تا بتوانید از بروزترین روش‌های این تکنیک مطلع شوید.

درباره مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو

بهترین سالن برای آموزش میکروبلیدینگ در تهران

آکادمی آموزش میکروبلیدینگ ابرو غزل زرگریان با بیش از 15 سال تجربه بهترین سالن برای آموزش میکروبلیدینگ می‌باشد. تا به امروز بیش از 5000 هنرجو فعال در ایران و در سایر نقاط جهان از جمله؛ انگلیس، آمریکا، کانادا، دبی، عراق و قطر داشته‌ایم. آموزش میکروبلیدینگ در این مرکز توسط استاد غزل زرگریان مستر آموزش میکروبلیدینگ در ایران، ترکیه، اروپا و داور مسابقات بین‌المللی میکروبلیدینگ و موسس اولین مرکز آرایش دائم در ایران انجام می‌شود. تمامی دوره‌های آموزشی ما در این آکادمی تخصصی طبق استانداردهای اروپا انجام می‌شوند.

سرفصل‌های آموزش جدیدترین روش میکرو ابرو

استاد غزل زرگریان در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو موارد زیر را به‌طور دقیق و اصولی آموزش خواهند داد. انجام تکرار و تمرین در کلاس و نیز اجرای تکنیک بر روی مدل زنده توسط استاد به شما عزیزان در یادگیری هرچه بهتر کمک ویژه‌ای می‌نماید.

آموزش نحوه مشتری در آموزش میکروبلیدینگ

آموزش نحوه جذب مشتری

به شما عزیزان روانشناسی جذب مشتری را آموزش می‌دهیم. نحوه مشاوره دادن به مشتریان و اطلاعاتی که باید در اختیار این عزیزان قرار دهید را به‌طور دقیق به شما آموزش خواهیم داد.

 

اصول زیبایی شناسی چهره

اصول زیبایی شناسی چهره

آشنایی با اصول زیبایی شناسی چهره از اصلی‌ترین تخصص‌های پیگمنتر می‌باشد. شما باید با انواع فر م صورت و ابرو آشنا باشید تا بتوانید بهترین طراحی ممکن را برای مشتری خود انجام دهید.

رنگ‌شناسی پوست برای تاتو

رنگ‌شناسی پوست برای تاتو

تخصص در رنگ‌شناسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. باید بتوانید با شناخت دقیق رنگ پوست مشتری خود بهترین رنگ تاتو را پیشنهاد دهید. در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو این موضوع را تخصصی آموزش می‌بینید.

آموزش ترسیم ابروها در آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش ترسیم ابروها

استفاده از ابزارهای مختلفی مانند کولیس، دیوایدر، نرم افزار تخصصی آکادمی فی را به شما آموزش می‌دهیم. همچنین نحه طراحی ابروها با استفاده از نخ و قرینه کشیدن آنها را آموزش می‌بینید.

آموزش تکنیک‌های مختلف میکروبلیدینگ

آموزش تکنیک‌های مختلف میکروبلیدینگ

در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو استاد غزل زرگریان تکنیک‌های مختلف انجام میکرو ابرو را آموزش خواهید دید. با آموزش و یادگیری این تکنیک‌ها می‌توانید بهترین انتخاب را برای مشتری خود داشته باشید.

چرا ما معتبرترین آکادمی آموزش میکرو هستیم؟

در آکادمی غزل زرگریان علاوه بر آموزش جدیدترین روش‌های میکرو ابرو امکانات زیر را نیز در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهیم. همین موضوع سبب شده تا بتوانیم به عنوان معتبرترین آکادمی آموزش میکرو در سراسر کشور معرفی شویم.

پشتیبانی مادام العمر

با شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو استاد غزل زرگریان عضوی از مرکز تخصصی ما را به دست خواهید آورد. با عضویت در آکادمی استاد غزل زرگریان بروزترین آموزش‌ها را دریافت خواهید کرد و همیشه آپدیت و بروز خواهید بود.

اهدا لوازم 100% اورجینال

یک پک کامل از تمامی لوازم مورد نیازتان به شما داده خواهد شد. اورجینال بودن این لوازم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما تضمین می‌کنیم که بهترین کیفیت از لوازم به شما داده خواهد شد.

آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ

به شما عزیزان بهترین و تخصصی‌ترین تکنیک‌های میکرو ابرو را آموزش می‌دهیم. برای شرکت در این دوره هیچ پیش نیازی لازم نخواهد بود. شما تکنیک‌های اختصاصی میکروبلیدینگ استاد غزل زرگریان را در این آموزش دریافت می‌نمایید.

برگزاری دوره کارآموزی

برای اولین بار در کشور، ما در آکدمی غزل زرگریان با برگزاری دوره کارآموزی این امکان را ایجاد نموده‌ایم تا هنرجو بتواند به‌طور عملی با زبان تخصصی رشته خود و زبان بدن این لاین زیبایی آشنا شود.

آموزش قبل از ورکشاپ میکرو ابرو

برای صرفه‌جویی در زمان شما عزیزان و همچنین افزایش میزان بازدهی کلاس، قبل از برگزاری دوره شما عزیزان را با 50% از مباحث دوره آشنا خواهیم کرد. اینکار باعث می‌شود تا بیشترین استفاده را از زمان کلاس داشته باشید.

استخدام افراد زبده

پس از گذراندن دوره کارآموزی افراد متخصص و زبده در مرکز استاد غزل زرگریان استخدام می‌شوند. اصلا نیازی نیست که در ارتباط با استخدام و ورود به بازار کار نگرانی داشته باشید.

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو

قیمت آموزش میکروبلیدینگ ابرو

برای اطلاع از قیمت آموزش میکروبلیدینگ استاد غزل زرگریان می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که با پر کردن فرم زیر نیز از تخفیفات ویژه این مرکز می‌توانید استفاده نمایید.

فرم تخفیف آموزش

سوالات متداول در ارتباط با دوره آموزش میکروبلیدینگ

ما به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در ارتباط با دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو استاد غزل زرگریان در ادامه پاسخ داده‌ایم، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مرکز در ارتباط باشید؛

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو چند روزه است؟

دوره آموزش میکرو ابرو استاد غزل زرگریان طی 10 جلسه برگزار می‌شود. ۳ جلسه متوالی و بقیه جلسات با فاصله و تمرین هنرجوها و اجرای مدل عملی برگزار می‌شوند.

آیا آموزش میکرو ابرو به صورت عملی انجام می‌شود؟

بله در دوره‌های آموزشی استاد غزل زرگریان، آموزش بر روی پوست طبیعی و روی مدل زنده توسط استاد انجام می‌شود.

آیا آموزش به صورت آنلاین انجام می‌شود؟

بله، با توجه به استقبال هنرجویان از سراسر جهان، این دوره‌های آموزشی به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شوند.

آیا بعد از شرکت در این دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم؟

بله شما عزیزان می‌توانید با تکیه بر پشتیبانی نامحدود ما در این مرکز به راحتی وارد بازار کار شوید. همچنین می‌توانید در مرکز ما استخدام شده و درآمد ماهیانه میلیونی داشته باشید.

اصلی‌ترین وجه تمایز این دوره با دیگر دوره‌ها چیست؟

با شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو استاد غزل زرگریان می‌توانید تکنیک ویژه ایشان را آموزش ببینید. این تکنیک شامل انجام میکرو ابرو برای افرادی که رنگ‌پذیری پوست بسیار پایینی دارند حتی پوست‌های چرب می‌شود. همچنین آموزش تکنیک میکرو ابرو بدون نیاز به ترمیم است.

آیا ریموو تاتو نیز در این دوره آموزش داده خواهد شد؟

خیر دوره آموزش ریموو تاتو به‌صورت مجزا برگزار می‌شود.