لایت مو با بالاترین کیفیت رنگ مو توسط بهترین رنگ کار مو در تهران در مرکز غزل زرگریان برای شما عزیزان انجام می‌شود. با انواع لایت مو جدید، تغییری شگرف و جذاب در ظاهر و استایل بانوان ایجاد می‌گردد. باتوجه به اهمیت نقش حالت و رنگ مو در زیبایی چهره، امروزه انواع مدل لایت رنگ مو نظیر لایت مو مشکی، لایت مو کوتاه، لایت مو تیره، لایت مو با فویل و ... رواج یافته است. شما می‌توانید با اطلاع از تفاوت لایت و هایلایت و اینکه لایت مو چیست؟ زیباترین مدل لایت مو خاص را برای افزایش جذابیت چهره‌تان انتخاب نمایید.

متخصصان ما در مرکز غزل زرگریان با سال‌ها تجربه در زمینه اجرای انواع لایت مو جدید، زیباترین رنگ مو را براساس رنگ پوست و سلیقه شما برایتان اجرا می‌کنند. ما در مرکز غزل زرگریان از بهترین مواد دکلره اورجینال و درجه یک برای لایت مو دخترانه استفاده می‌کنیم.

و ضمن تضمین سلامت موهای شما، زیبایی چشمگیری را در چهره‌تان به ارمغان خواهیم آورد. در این مرکز برای افرادی که موهای کم پشت و کوتاهی نیز دارند، لایت مو کم و لایت مو کوتاه با مواد درجه یک به صورت تخصصی انجام می‌گیرد. شما می‌توانید با بهترین قیمت لایت مو از خدمات بی‌نظیر ما در این مرکز بهره ببرید و زیبایی منحصربفردی را به مو و چهر‌ه‌تان ببشید.

لایت مو چیست؟

بسیاری از بانوان ممکن است به این پرسش برخورده باشند که لایت چیست؟ لایت نوعی رنگ آمیزی بخشی از مو به صورت تکه‌ای است. امروزه به جای رنگ کردن کامل موها از انواع لایت مو جدید استفاده می‌کنند که تغییر و تفاوتی جالب در صورت شما ایجاد می‌کند. مدل لایت مو انواع مختلف و متنوعی دارد که براساس سلیقه شما، خلاقیت آرایشگر و سبکی که به چهره‌تان می‌آید، انتخاب می‌شود. در واقع در تکنیک لایت مو خاص بسته به رنگ پوست و سلیقه مشتری از رنگ‌های گرم نظیر کرم طلایی، کاراملی، مسی، ماهاگونی و .. یا رنگ‌های سرد همانند دودی، زیتونی و یخی استفاده می‌شود.

متخصصان ما در مرکز غزل زرگریان، از ترکیب و بکارگیری روش‌های مختلف برای ساخت ترکیب رنگ مو، مدل‌های متنوعی از لایت مو را برای شما ایجاد می‌کنند که با هر کدام زیبایی منحصربفردی در چهره شما بوجود خواهد آمد. ما در این مرکز انواع لایت مو جدید، مشکی، تیره و . .. را با بهترین قیمت لایت مو برای شما انجام می‌دهیم.

انواع لایت مو جدید

لایت مو
رنگ مو جدید

انواع لایت مو جدید در مرکز غزل زرگریان

رنگ مو یکی از پرطرفدارترین متدهای آرایش موی سر در میان بانوان است که با تغییراتی هرچند کوچک، استایل شما را منحصربفرد و متنوع می‌کند. امروزه به جای رنگ کردن کامل مو از تکنیک‌های لایت مو استفاده می‌کنند. طیف مشترک تمامی این تکنیک‌های رنگ مو، دکلره کردن مو است که از ساقه موها را روشن می‌کند. لایت مو با فویل و کلاه دو روش انجام این تکنیک است. در این تکنیک‌ها می‌توانید از رنگ‌های دائم، فانتزی و رنگساژها روی دکلره انجام دهید.

ما در مرکز غزل زرگریان ضمن استفاده از متریال رنگ مو و دکلره صددرصد اورجینال و باکیفیت، جدیدترین متدهای این تکنیک را با روش‌های بروز برای شما اجرا می‌نماییم.

متخصان ما در این مرکز با تسلط بر علم زیبایی شناختی و براساس رنگ پوست و چشم شما، زیباترین مدل را انتخاب می‌کنند. از انواع لایت مو جدید می‌توان به لولایت، سان لایت، هاف لایت، هایلایت، مووی لایت، دارک لایت، لایت برفی، ویولایت، ری لایت، لایت گربه‌ای، لایت بری، لایت بارانی، استار لایت و ... اشاره کرد. در ادامه به برخی از این انواع خواهیم پرداخت:

هایلایت (high light)

هایلایت مو (high light) یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین نوع لایت مو است که بر روی موهای تیره، طیف رنگی روشن ایجاد می‌کند. در این تکنیک، لایت مو با فویل یا کلاه دسته‌های کوچک یا بزرگی از مو را جدا نموده و به وسیله پودر دکلره روشن می‌کنند. در انتها رنگساژهایی نظیر نسکافه‌ای، زیتونی، بلوند و ... روی آن قرار می‌گیرد. درواقع در این تکنیک رشته‌های نازک لا به لای مو تا نهایت سه درجه روشنتر می‌شود. این هارمونی لایت مو تیره یا لایت مو مشکی، علاوه بر ایجاد زیبایی چشمگیر در چهره شما به کل موها آسیب نمی‌رساند.

لو‌لایت (Low-light)

تکنیک لولایت برعکس هایلایت است. در این تکنیک بروز از رنگ‌های تیره برای ایجاد هارمونی روی موها استفاده می‌شود. این روش علاوه بر زیبایی سبب ایجاد جلوه‌ای طبیعی در مو می‌شود. این تکنیک با افزایش سن و پدیدار شدن موهای سفید بیشتر بکار می‌رود. تکنیک لولایت امروزه برای پوشاندن سفیدی موها در میان آقایان و بانوان نسبت به قبل بیشتر استفاده می‌شود. برای اجرای این تکنیک لایت مو کم و روشن، بهتر است از کلاه مخصوص مش استفاده شود.

مووی لایت (Movie-light)

مووی لایت نوعی سبک لایت فانتزی است. در این سبک، یک لایه از موها جدا می‌شود که اصولا لایه زیرین مو است. سپس روی قسمت بالای مو رنگی یکنواخت زده می‌شود. در انتها به لایه مو جداشده، دکلره می‌زنند و به رنگ پایه مدنظر تغییر داده می‌دهند. در نهایت ترکیبی از رنگین کمان روی این لایه دکلره شده اجرا می‌کنند. این سبک از روش‌های پرطرفدار و جذاب برای فانتزی و رنگارنگ کردن موهاست و می‌توان آن را برای همه مو و یا تنها یک لایه مو استفاده نمود. این سبک لایت مو دخترانه برای ایجاد تنوع و تغییر در ظاهر انجام می‌شود.

سان لایت (Sun-light)

این روش همانطور که از کلمه sun (به معنای خورشید) مشخص است، کره‌ای به رنگ روشن در مرکز مو ایجاد می‌شود. بدین صورت که قسمت ریشه مو و مرکز سر یک شکل دایره‌ توسط دکلره به رنگ زرد روشن و یا نارنجی می‌شود. قسمت‌های پایین‌تر از این ناحیه تیره‎تر خواهد بود. برخی از متخصصان رنگ مو به ایجاد چند تکه درخشان و بلوند در زمینه مو روشن هم سان لایت می‌گویند.

موون لایت (Moon-light)

این روش برعکس سان لایت است. بدین صورت که قسمت بالای سر تیره و بخش زیرین مو روشن‌تر است. این سبک تقریبا همانند سامبره و آمبره مو است با این فرق که مرز میان رنگ‌های تیره و روشن، کاملا واضح و مشخص می‌باشد.

ویو لایت (Wave-light)

ویو لایت یا لایت پوش، تکنیکی است که در آن همه موها پوش داده می‌شوند و یا توسط دستگاه‌ wave، ویو شده و به صورت وز درمی‌آیند. سپس انتهای مو به وسیله دکلره روشن و به پایه می‌رسد. در انتها نیز تمامی مو، رنگساژ خواهد شد.

هاف‌ لایت (Half-light)

در  تکنیک هافلایت، موها به دو بخش از فرق سر تا گودی گردن تقسیم می‌شوند. سپس هر کدام از این بخش‌ها به یک رنگ درخواهند آمد. در این تکنیک می‌توان از رنگ‌های هارمونیک همانند عسلی و قهوه‌ای تیره، زیتونی و بلوند و ... استفاده نمود. البته استفاده از دو رنگ متضاد همانند بلوند و مشکی نیز در این تکنیک متداول است. روش دیگر هاف لایت کردن مو، تقسیم بندی موها از بالای سر به دو قسمت و تیره کردن قسمت بالایی و روشن کردن قسمت زیرین مو است.

آمبره (Ombre)

در روش آمبره مو از رنگ تیره شروع و هرچه به سمت ساقه مو می‌رویم رنگ مو روشن‌تر خواهد شد. بدین معنا که ریشه مو تیره‌ترین و نوک مو روشن‌ترین طیف رنگ را دارد. در این سبک لایت مو خاص، پایین موها برای روشن شدن، با دکلره به پایه می‌رسد.پس از اتمام کار مو حالتی دو رنگ خواهد گرفت. اختلاف رنگ میان قسمت بالا و پایین مو حدود 4 درجه است.

سامبره (Sombre)

سامبره مو سبکی مشابه آمبره است با این تفاوت که اختلاف رنگ بالا و پایین موها، کم‌تر از 4 درجه است. درواقع در این روش، تغییر رنگ مو از 5 سانتی متری ریشه مو شروع می‌شود و کم کم به صورت طبیعی روشن تر می‌شود. یکی از نکات مهم در این سبک لایت دخترانه، عدم ایجاد مرز مشخص میان رنگ‌های تیره و روشن است.

دارک لایت مو چیست؟

در تکنیک dark light همانطور که از نام آن مشخص است؛ درموها حالت سایه روشن ایجاد می‌شود. در این سبک رنگ‌های انتخابی از یک خانواده بوده و از تیره تا روشن روی مو بکار می‌روند و سایه روشن‌های محو و زیبایی روی مو بوجود می‌آید.

انتخاب سبک و رنگ مناسب برای لایت مو خاص

رنگ هایلایت و انتخاب سبک لایت بستگی به عواملی نظیر رنگ طبیعی موها، رنگ پوست، ترکیب رنگ تاتو ابرو و سلیقه افراد دارد. رنگ هایلایت تنها می‌تواند تا سه درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی مو باشد. برای مثال درصورتی که شما موهایی مشکی دارید، هایلایت مو شما می‌تواند رنگی نزدیک به قهوه‌ای تیره باشد. اگر رنگ مو شما قهوه‌ای سوخته است، رنگ مسی یا کاراملی انتخاب مناسبی است.

اگر رنگ موهایتان بلوند است، می‌توانید رنگی سه درجه روشن‌تر انتخاب کنید. درصورت انتخاب رنگی روشن‌تر از سه درجه، ظاهر شما غیرطبیعی خواهد شد. ما در مرکز غزل زرگریان علاوه بر خدماتی از قبیل میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو، تاتو خط چشم و همچنین آرایش و میکاپ عروسکی لایت و ... لایت مو با انواع متنوع آن را به بهترین صورت برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

 

قیمت تاتو خط چشم مرکز غزل زرگریان
قیمت لایت مو در مرکز غزل زرگریان

هزینه لایت مو در مرکز غزل زرگریان نسبت به کیفیت کار بسیار مقرون بصرفه است. همانطور که می‌دانید ایجاد رنگ و لایت روشن بدون استفاده از دکلره ممکن نیست. از طرفی در برخی از آرایشگاه‌های نامعتبر به سبب استفاده از مواد دکلره نامرغوب، ممکن است سلامت موهای شما را بخ خطر انداخته و ریشه موهایتان را بسوزانند. از این رو ما در مرکز غزل زرگریان با توجه به اهمیت سلامت مو شما عزیزان، از بهترین مواد دکلره مرغوب با کیفیت بسیار بالا استفاده می‌کنیم و در عین حال مناسب‌ترین قیمت لایت مو را از شما دریافت می‌نماییم.

قیمت لایت مو در مرکز غزل زرگریان به عواملی نظیر روش انتخابی، حجم موها، کیفیت مواد مصرفی، میزان مهارت آرایشگر و .. بستگی دارد. مکا با اولویت قرار دادن رضایت شما عزیزان مناسب‌ترین هزینه را از شما دریافت خواهیم کرد.

 

تخفیف ویژه رنگ و لایت مو

نوع تخفیف مد نظر شما(Required)

تفاوت آمبره و سامبره مو چیست؟

هر دو تکنیک رنگ مو از تیره‌ترین حالت به روشن‌ترین حالت خواهند رسید. با این تفاوت که در تکنیک سامبره، به تدریج رنگ مو روشن می‌شود و از طیف رنگی بیشتری استفاده می‌شود.

فرق مش و هایلایت چیست؟

مهم‌ترین تفاوت مش و هایلایت میزان اختلاف رنگ میان زمینه مو و دیگر بخش‌های آن است. در هیلایت این اختلاف رنگ دو الی سه درجه و در مش بیشتر از چهار درجه است. از طرفی برای هایلایت می‌توان تنها از رنگ مو استفاده کرد؛ درحالیکه در مش قطعا نیاز به پودر دکلره است.

تفاوت لولایت و هایلایت چیست؟

در هایلایت قسمت‌هایی از مو دو تا سه درجه از رنگ زمینه مو روشن‌تر می‌شود اما در لولایت رنگ بخش‌هایی از مو تیره‌تر می‌شود. معمولا هایلایت برای موهایی با زمینه تیره و تکنیک لولایت برای زمینه مو روشن انجام می‌شود. از طرفی هایلایت موها را براقتر و لولایت موها را حجیم‌تر نشان می‌دهد.

دیپ لایت مو چیست؟

این تکنیک یک روش رنگساژ مو دکلره شده است که رفله‌های متنوعی روی نوک و ساقه‌های دکلره شده ایجاد می‌کند. در این روش ابتدا موها به صورت کامل دکلره می‌شود و سپس به حدود پایه 8 و 9 رسانده خواهد شد.

تفاوت لایت و هایلایت چیست؟

تفاوت این دو تکنیک در این است که لایت به معنای رنگ کردن مو به صورت تیکه‌ای و هایلایت رنگ کردن مو به صورت تیکه‌ای و روشن است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.