بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو با بالاترین کیفیت تخصص ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، بهترین مرکز و سالن فیبروز در تهران است. فیبروز ابرو (Phibrows) توسط ما با بهترین قلم بلید فیبروز و عالی‌ترین قیمت فیبروز ابرو برای شما عزیزان انجام می‌شود. اجرای مدل فیبروز ابرو طبیعی توسط بهترین طراح ابرو تهران برای شما انجام خواهد شد. بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران هستیم و تکنیک فیبروز ابرو دخترانه را بدون نیاز به ترمیم با ترفند اختصاصی استاد غزل زرگریان انجام می‌دهیم.

بهترین نمونه کار فیبروز ابرو را ارائه می‌نماییم. و رضایت 100% مشتریان خود را از سراسر جهان با بالاترین کیفیت خدمات آرایش نیمه دائم به دست آوردیم. قطعا مرکز غزل زرگریان، بهترین سالن فیبروز در تهران است.

فیبروز ابرو چیست؟!​

فیبروز ابرو (phibrows) تکنیک آرایش دائم و بروزترین روش میکروبلیدینگ است که با قلم بلید انجام می‌شود. با فیبروز ابرو طبیعی می‌توان فرم ابروها را اصلاح کرد و ابروهایی پهن داشته باشید. فیبروز برای اولین بار توسط یک شرکت صربستانی ابداع شد. فی به معنای نام این شرکت و بروز به معنای ابرو است.

درباره مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
قیمت فیبروز ابرو دخترانه مرکز غزل زرگریان

انواع مدل هاشور فیبروز ابرو

مدل فیبروز ابرو برای صورت گرد و کشیده متفاوت است. مدل طراحی ابرو برای هاشور ابرو براساس فیبروز باید با توجه به سلیقه مشتری و مدل چهره انجام شود.

فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟

در پاسخ به این سوال که فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟ باید بگوییم که این تکنیک به صورت دستی انجام می‌شود. در این تکنیک جدید آرایش دائمی پوست با استفاده از بلید فیبروز برش داده می‌شود و رنگ به لایه‌های زیرین پوست هدایت خواهد شد. نسبت طلایی قرینه سازی ابرو در این روش phi=1.681 است. در این تکنیک قرینه سازی ابروها با استفاده از تجهیزاتی مانند؛ دیوایدر، اپیلیکشن قرینه سازی ابرو آکادمی فی و کولیس انجام می‌‍‌شود.

مراحل فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز در تهران

در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با بهترین فیبروز کاران همکاری کرده و از بهترین رنگ فیبروز برای شما عزیزان استفاده می‌نماییم. مراحل فیبروز ابرو در مرکز ما عبارتند از؛

مشاوره رایگان فیبروز ابرو

مشاوره رایگان

ابتدا به شما عزیزان خدمات مشاوره ارائه می‌نماییم. با سلیقه و نظرات شما به‌طور دقیق آشنا خواهیم شد. چهره شما مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوانیم بهترین طراحی ممکن را برای شما عزیزان انجام دهیم. همچنین انتخاب رنگ نیز در این مرحله انجام می‌شود.

طراحی ابروها برای فیبروز بارو

طراحی ابروها

با استفاده از نرم‌افزار و ابزارهایی خاص طراحی ابروهای شما توسط بهترین طراح ابرو در تهران انجام خواهد شد. در این مرحله شما می‌توانید دیدی دقیق از پایان کار داشته باشید. همچنین می‌توانید طراحی ابروها را برحسب سلیقه‌تان در این مرحله تغییر دهید.

بی حسی برای فیبروز ابرو

بی‌حسی ابروها

با توجه به استفاده از تیغ بلید فیبروز، لازم است تا برای شما بی‌حسی انجام شود. ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا در حین کار هیچ دردی را احساس نکنید.

انجام فیبروز ابرو

انجام فیبروز ابرو

ابتدا اجرای خطوط در بخش تاج ابروها انجام می‌شود. و سپس بسته به طرح تایید شده قسمت‌های آرک ابرو و دم ابرو اجرا خواهند شد. برای افزایش میزان رنگ‌پذیری هر خط حداقل 2 بار توسط متخصص‌ترین مسترها برای شما اجرا می‌شود.

بهترین رنگ فیبروز ابرو

رنگ فیبروز ابرو با مواد معدنی توسط شرکت فی تولید و به بازار عرضه می‌شود. این رنگ‌ها فاقد مواد معدنی مضر مانند؛ سرب، اکسید آهن و نیکل می‌باشند، به همین دلیل نیز به راحتی جذب پوست می‌شوند. همچنین بعد از پاک شدن به هیچ عنوان از خود رنگ قرمز برجای نخواهند گذاشت. انتخاب رنگ فیبروز ابرو باید با توجه به رنگ پوست انجام شود، بطور مثال؛

بهترین فیبروز کار در تهران

انتخاب مرکز معتبر در دریافت خدمات آرایش دائم از نکات بسیار مهم می‌باشد. عدم استفاده از مواد باکیفیت و همچنین عدم تخصص فیبروز کار می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. ما در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران به صورت تضمینی خدمات‌مان را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با ما در تماس باشید.غزل زرگریان با بیش از 15 سال تجربه و تخصص در انجام خدمات آرایش دائم، بهترین فیبروز کار در تهران است. تمامی مسترهای این آکادمی مورد تایید استاد غزل زرگریان می‌باشند.

ماندگاری فیبروز ابرو

چقدر است؟!

ماندگاری فیبروز ابرو بستگی به موارد زیادی دارد. ترمیم فیبروز مدت این ماندگاری را افزایش می‌دهد. همچنین توجه به نکات مراقبت بعد از فیبروز در افزایش ماندگاری آن تاثیر زیادی دارد.

نوع پوست

نوع پوست و میزان رنگ‌‌پذیری آن یکی از مهم‌تررین عوامل در مدت زمان ماندگاری فیبروز است. هرچه پوست چرب‌تر، مدت زمان ماندگاری کمتر خواهد شد. در مرکز فیبروز غزل زرگریان در وهله اول پوست شما عزیزان مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت چرب بودن پوست، اقدامات لازم برای تنظیم چربی پوست برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

وضعیت هورمون‌های بدن

وضعیت هورمون‌های بدن تاثیر بسیار زیادی در میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد داشت.برای افزایش رنگ‌پذیری پوست پیشنهاد می‌نماییم در دوران‌هایی که تغییرات هورمونی در بدن شما ایجاد می‌شوند برای انجام تاتو مراجعه نفرمایید. دروان‌های قاعدگی، شیردهی، بارداری از جمله این موارد می‌باشند.

تخصص مستر و عمق فیبروز

تخصص مستر در میزان عمق ایجاد شده از دیگر عوامل مهم در ماندگاری فیبروز می‌باشد. در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران، با بهترین و متخصص‌ترین مسترها همکاری می‌نماییم تا بهترین کیفیت از خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

رنگ فیبروز

کیفیت رنگ فیبروز از دیگر عوامل مهم در مدت زمان ماندگاری آن خواهد بود. در مرکز غزل زرگریان از رنگ فیبروز ارگانیک و فاقد فلزات سنگین استفاده می‌نماییم. این رنگ‌ها به‌راحتی جذب پوست شده و علاوه بر ماندگاری بالا به هیچ عنوان ته رنگ قرمز از خود به جا نخواهد گذاشت

مزایا فیبروز ابرو​

فیبروز ابرو یکی از تکنیک‌های آرایش نیمه دائم است. با داشتن حساسیت در انتخاب یک مرکز معتبر برای انجام آن می‌توانید از آن لذت ببرید. از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

عوارض و معایب فیبروز ابرو

در صورتی که قبلا تاتو انجام داده باشید، قادر به انجام فیبروز نخواهید بود. این مورد را می‌توان یکی از اصلی‌ترین معایب فیبروز ابرو دانست. در صورت مراجعه به مرکز فیبروز معتبر و انجام آن توسط فیبروز کار حرفه‌ای هیچ خطر دیگری شما را تهدید نخواهد کرد.

عدم رعایت بهداشت و عدم تخصص فیبروز کار از اصلی‌ترین عوارض مراجعه به مراکز نامعتبر می‌باشد.

مراقبت‌های قبل از فیبروز ابرو

نکات مهم مراقبت قبل از فیبروز ابرو عبارتند از؛

مراقبت‌ بعد از فیبروز ابرو

لازم است تا به نکات مراقبت بعد از آن توجه بسیار زیادی داشته باشید تا بتوانید ماندگاری ان را به حد چشمگیری افزایش دهید.

کد تخفیف

هزینه و قیمت فیبروز ابرو در مرکز غزل زرگریان

ما در مرکز غزل زرگریان از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد استفاده می‌نماییم. همچنین با مسترهای متخصص همکاری می‌نماییم. از عوامل مهم در اعلام قیمت فیبروز ابرو می‌توان به مدل انتخابی شما، تخصص مستر اشاره نمود. بهترین قیمت جدیدترین مدل فیبروز ابرو را با ما در مرکز غزل زرگریان تجربه نمایید. با مراجعه به مرکز غزل زرگریان شما نیازی به پرداخت هزینه ترمیم فیبروز ابرو نخواهید داشت. برای اطلاع از هزینه‌ها کافیست با ما در این مرکز تخصصی در تماس باشید برای استفاده از تخفیفات‌مان نیز کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

مدل و عکس فیبروز ابرو

نمونه کار فیبروز ابرو انجام شده توسط ما در مرکز غزل زرگریان را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید؛

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ به روش فیبروز از اصطلاحات مرسوم در بین مردم است. فیبروز ابرو را می‌توان زیر مجموعه میکرو دانست. فیبروز با تارهای مویی بسیار نازک‌تر و طبیعی‌تر انجام می‌شود. تفاوت اصلی این دو تکنیک در مدل سوزن‌های مورد استفاده در آنها است.

فرق فیبروز ابرو با تاتو چیست؟

تاتو از روش‌های بسیار قدیمی برای تغییر فرم ابروها است. پاک کردن تاتو نیز دردسرهای بسیار زیادی را به همراه دارد. در تاتو ابرو، رنگ به داخل پوست نفوذ کرده و بعد از مدتی دچار تغییر رنگ خواهد شد. اما در فیبروز به هیچ عنوان رنگ به عمق پوست نفوذ نمی‌کند. همچنین این تکنیک اصلاح فرم ابروها را به‌صورت کاملا طبیعی و با خطوطی مشابه با تارهای ابرو انجام می‌دهد.  

سوالات متداول

در ادامه به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید؛

فیبروز ابرو مناسب چه کسانی است؟

فیبروز برای افرادی که تابحال از تکنیک‌های آرایش دائم استفاده نکرده‌اند مناسب می‌باشد. تمامی افرادی که تمایل دارند ابروهایی خوش فرم، قرینه و زیبا داشته باشند می‌توانند از این تکنیک استفاده نمایند.

آیا فیبروز کردن ابرو درد دارد؟

با توجه به اینکه در این تکنیک شیارهای پوستی ایجاد می‌نماییم، قطعا درد احساس خواهید کرد. اما برای کاهش میزان درد ابتدا از نظر ذهنی با ارائه مشاوره‌های لازم شما را آماده خواهیم کرد و نیز از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا هیچ دردی را متوجه نشوید.

ترمیم فیبروز چه زمانی باید انجام شود؟

با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک لازم است تا برای افزایش زمان ماندگاری برای ترمیم مراجعه نمایید. تاریخ ترمیم توسط مستر به شما اعلام خواهد شد. به‌طور معمول بهترین زمان برای ترمیم فیبروز ابرو بین 5 تا 6 هفته بعد از اولین مراجعه‌تان می‌باشد.

آیا فیبروز باعث ریزش ابرو می‌شود؟

با توجه به اینکه تکنیک فیبروز به عمق پوست نفوذ نمی‌کند در نتیجه به هیچ عنوان به پیاز مو آسیبی وارد نخواهد کرد.

پاک کردن فیبروز ابرو امکان‌پذیر است؟

در صورت تمایل برای پاک کردن فیبروز ابرو می‌توانید از خدمات ریموو تاتو استفاده نمایید. پاک کردن تاتو در مرکز غزل زرگریان طی یک جلسه بدون هیچ آسیب پوستی برای شما عزیزان انجام می‌شود.

دستگاه فیبروز ابرو چگونه است؟

در این روش از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود. این تکنیک توسط قلم بلید فیبروز و به صورت دستی انجام می‌شود. به همین دلیل نیز خطوط آن بسیار نازک و دقیق و مشابه مو ابرو می‌شود.  

فیبروز ابرو بارداری

انجام آرایش دائم در دوران بارداری، شیردهی و قاعدگی به دلیل ایجاد اختلالات هورمونی اکیدا ممنون می‌باشد.  با توجه به احتمال واکنش‌های آلرژیک در بدن جنین پیشنهاد می‌شود در دوران بارداری هیچ یک از تکنیک‌های آرایش دائم را انجام ندهید.

ماندگاری فیبروز بیشتر است یا میکرو؟

با توجه به اینکه فیبروز با سوزن‌های ظریف‌تر انجام می‌شود ماندگاری کمتری نسبت به میکرو ابرو دارد. ما در مرکز غزل زرگریان با تکنیک‌های اختصاصی‌مان، بیشتری مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو را برای شما عزیزان تضمین می‌نماییم.  

فیبروز ابرو بعد از یک هفته به چه صورت می‌شود؟

نتیجه نهایی فیبروز ابرو بعد از یک هفته مشخص می‌شود. چراکه در هفته اول قرمزی پوست سبب عدم نمایش نتیجه نهایی خواهد شد.

آیا ریزش رنگ طبیعی است؟

چند روز بعد از انجام فیبروز، شما شاهد ریزش رنگ خواهید بود. اما جای هیچ نگرانی نیست چراکه این ریزش رنگ امری طبیعی است.

12 thoughts on “فیبروز ابرو با جدیدترین روش فیبروز

 1. آواتار مبینا مبینا گفت:

  من بین فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو موندم کدوما انتخاب کنم. تو جلسه مشاوره راهنماییم می‌کنید؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   سلام عزیزم بله می تونید با شماره های تماس مرکز در ارتباط باشید تا همکاران دقیق راهنمایی تون کنند.

 2. آواتار عطرا عطرا گفت:

  من تو مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان تکنیک بلید فیبروز انجام دادم. واقعا کار خانم زرگریان عالیه. قبل از اینکه تاتو را شروع کنند براتون طراحی ابرو را با نظر خودتون و با توجه به فرم صورتتون انجام میدند. حتی خانم زرگریان فیبروز ابرو را طوری انجام میدن که حتی برای منی که پوستم چربه به شدت ماندگاری بالایی داره

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   نظر لطفتونه عزیزم

 3. آواتار ریحانه ریحانه گفت:

  واقعا بهترین سالن فیبروز در غرب تهران، مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریانه. تو جلسه مشاوره برای فیبروز ابرو، بهترین فرم ابرویی که دوست داشتم متناسب با فرم چهره‌ام را برام طراحی کردند. واقعا از فرم ابروهام خیلی راضیم.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   خدا را شکر که رضایت داشتید عزیزم

 4. آواتار ملیکا ملیکا گفت:

  من آستانه تحمل دردم خیلی پایینه و از دردش خیلی میترسم با وجود اینکه ابروهای خیلی کم پشتی دارم هنوز برای فیبروز ابرو اقدام نکردم. واقعا بی حسی‌هاتون خوبه و هیچ دردی احساس نمی‌کنیم؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   ما از بهترین و باکیفیت ترین مواد بی حسی تاتو استفاده می کنیم و مسترهای مرکز افراد زبده و متخصصی هستند که کمک می کنند بدون هیچ مشکلی بهترین و شکیل ترین ابرو را داشته باشید.

 5. آواتار یسنا یسنا گفت:

  چه قدر خوبه که متناسب با پوست افراد، رنگ فیبروز ابرو را انتخاب می‌کنید. متاسفانه من قبلا به مرکزی مراجعه کردم که رنگ ابروهام را نسبت به رنگ پوستم خیلی تیره کردند. اگه برای ترمیم فیبروز بیام مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان امکانش هست که رنگ فیبروز را برام تغییر بدین؟؟؟؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   عزیزم باید حضوری تشریف بیارید و یا اینکه عکس ابروهاتون را برای ما ارسال بفرمایید تا مشاوران ما بهتون بهترین راهکار ممکن را ارائه بدن.

 6. آواتار حلما حلما گفت:

  تا چه مدت بعد از بارداری می‌تونیم نوبت فیبروز را رزو کنیم؟

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   برای انجام فیبروز باید بعد از دوران شیردهی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *