فیبروز ابرو (Phibrows) از روش‌های جدید میکروبلیدینگ ابرو است که برای اصلاح فرم ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک شرکت صربستانی این تکنیک را بنیان گذاری کرده و در عبارت فیبروز، فی برگرفته از نام شرکت و بروز به معنای ابرو است. از تکنیک‌های این روش آرایش دائم می‌توان به فشن بروز، بولد بروز، لیفت، هایپر، فیبروز هالیوودی و .... نام برد.
در این تکنیک از سوزن یکبار مصرف برای هاشور زدن ابرو به صورت دستی استفاده می‌شود.

همچنین از رنگ‌های ارگانیک برای فیبروز استفاده می‌شود. فیبروز ابرو طبیعی بهترین انتخاب برای داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم است. به همین دلیل این تکنیک طرفداران بسیار زیادی دارد. در ادامه این مطلب از مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران در خدمت شما عزیزان هستیم.

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو دخترانه از خدمات ما در مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران است. بهترین مدل فیبروز ابرو طبیعی در این مرکز با بلید فیبروز توسط متخصص‌ترین مسترهای آرایش دائم و بهترین قیمت فیبروز ابرو دخترانه برای شما عزیزان انجام می‌شود. اجرای مدل فیبروز ابرو جدید توسط بهترین طراح ابرو تهران برای شما انجام خواهد شد. بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران هستیم چون از تکنیک‌های بروز برای اجرای مدل فیبروز ابرو طبیعی بدون ترمیم استفاده می‌کنیم.

بهترین فیبروز ابرو در تهران با جدیدترین روش را با ما تجربه کنید.

فیبروز مانند روش لیفت ابرو، از روش‌های نیمه دائم برای داشتن ابروهای زیبا و خوش حالت است. در پاسخ به این سوال که فیبروز ابرو مناسب چه کسانی است؟!

باید بگوییم این تکنیک برای تمامی افرادی که قبلا تاتو ابرو و یا سایه انجام نداده‌اند مناسب است. شاغلین، افرادی که ابروهای کم‌پشت و یا نامتقارن دارند می‌توانند از این روش استفاده کنند. با استفاده از این تکنیک دیگر نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو نخواهید داشت.

فیبروز با استفاده از سوزن یکبار مصرف و رنگ ارگانیک انجام می‌شود. این تکنیک دوران نقاهتی ندارد و می‌توان آن را بهترین روش برای داشتن ابروهایی زیبا دانست.

نمونه کار فیبروز ابرو

نمونه کار فیبروز ابرو مرکز غزل زررگریان
ابرو بعد از یک هفته
هزینه فیبروز ابرو با بالاترین کیفیت
مراقبت بعد از فیبروز ابرو

جدیدترین روش فیبروز ابرو چیست؟!​

مدل فیبروز ابرو دخترانه طرفداران بسیار زیادی دارد. با بلید فیبروز ابروهایی زیبا و طبیعی خواهید داشت. این روش یکی از تکنیک‌های محبوب آرایش دائم است و فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ در طبیعی بودن مدل فیبروز ابرو دخترانه است.

ابرو پهن و دخترانه این روزها بسیار محبوب است. شما می‌توانید با تکنیک‌های آرایش دائم تغییراتی کاملا طبیعی در ابروهای خود ایجاد کنید. خطوط در این تکنیک بسیار ظریف و دقیقا مشابه با مو ابرو است.

آیا فیبروز ابرو سبب ریزش ابروها می‌شود؟! خیر، باتوجه به اینکه تکنیک فیبروز به عمق پوست نفوذ نمی‌کند در نتیجه به هیچ عنوان به پیاز مو آسیبی وارد نخواهد کرد.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و تاتو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز، بهترین تکنیک آرایش دائم است. فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ در سوزن مورد استفاده برای هرکدام است. سوزن فیبروز بسیار نازک‌تر است، درنتیجه خطوط ایجاد شده در این سبک بسیار ظریف‌تر است.

تاتو از روش‌های بسیار قدیمی برای تغییر فرم ابروها است. پاک کردن تاتو نیز دردسرهای بسیار زیادی را به همراه دارد. در تاتو ابرو، رنگ به داخل پوست نفوذ کرده و بعد از مدتی دچار تغییر رنگ خواهد شد. اما در فیبروز به هیچ عنوان رنگ به عمق پوست نفوذ نمی‌کند. همچنین این تکنیک اصلاح فرم ابروها را به‌صورت کاملا طبیعی و با خطوطی مشابه با تارهای ابرو انجام می‌دهد.

مدل هاشور ابرو با فیبروز

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز براساس سلیقه، فرم صورت و قوانین طلایی آکادمی phi در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. شما باید مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت و ابروهایتان همخوانی داشته باشد. ما در مرکز غزل زرگریان، طراحی ابرو را باتوجه به اجزای صورت و سلیقه‌‌تان انجام می‌دهیم. طراحی ابروها توسط متخصص‌ترین طراحان ابرو در تهران در این مرکز با تکیه بر دانش زیبایی شناسی چهره انجام می‌شود.

فیبروز ابرو مدل spine-6 با بالاترین کیفیت

فیبروز spine-3

تمامی هاشورها به سمت نقطه کانونی که قوس پایینی است زده می‌شوند و به آن ابرو کلاسیک گویند.

 

فیبروز ابرو مدل spine-5 در مرکز غزل زرگریان

spine-5

نقطه کانونی در قسمت پایینی ابرو و بین ابتدا و قوس ابروها قرار دارد و به‌عنوان ابرو آسیایی نیز معرفی می‌شود. 

فیبروز ابرو مدل spine-6 با بالاترین کیفیت

spine-6

تمامی هاشورها به سمت نقطه کانونی که قوس پایینی است زده می‌شوند و به آن ابرو کلاسیک گویند.  


 

فیبروز ابرو مدل upper spine در تهران

upper spine

نقطه  کانونی این سبک در قسمت بالای ابروهاست و همه هاشورها در بالای ابرو قرار می‌گیرند.
 

فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟

فیبروز ابرو از تکنیک‌های بروز آرایش دائم است که به‌صورت دستی انجام می‌شود. خطوط ظریف ابرو با هدایت رنگ به لایه‌های زیرین پوست بعد از برش پوست با بلید فیبروز انجام می‌شود. در این تکنیک قرینه سازی ابروها با استفاده از تجهیزاتی مانند؛ دیوایدر، اپیلیکشن قرینه سازی ابرو و کولیس انجام می‌‍‌شود.

این روش به‌صورت نیمه دائم است و بعد از مدتی نیاز به ترمیم خواهد داشت. برای داشتن ابروهای زیبا، خوش فرم و خوش حالت کافیست این تکنیک آرایش نیمه دائم را در مرکزی تخصصی انجام دهید. اجرای خطوط از قسمت تاج ابرو شروع می‌شود و به سمت آرک و دم ابرو می‌رود.

اجرای خطوط چندین بار تکرار می‌شوند. تکنیک شوک رنگ از دیگر روش‌ها برای افزایش ماندگاری رنگ فیبروز است.

دستگاه فیبروز ابرو تنها یک بلید فیبروز است و در این تکنیک از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود. بلید فیبروز دارای سوزن‌های بسیار ظریف یکبار مصرف است. ظرافت خطوط در این روش دقیقا به دلیل انجام این تکنیک به‌صورت دستی است.

انجام فیبروز در دوران بارداری، شیردهی و قاعدگی به دلیل ایجاد اختلالات هورمونی اکیدا ممنوع است. با توجه به احتمال واکنش‌های آلرژیک در بدن جنین پیشنهاد می‌شود در دوران بارداری هیچ‌یک از تکنیک‌های آرایش دائم را انجام ندهید.

اختلالات هورمونی همچنین سبب کاهش میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت مراجعه درچنین زمان‌هایی، این موضوع را با مشاور خود در میان بگذارید.

مراحل فیبروز ابرو تا ترمیم در بهترین سالن فیبروز در تهران

تکنیک‌های آرایش دائم به دلیل ایجاد تغییرات طبیعی و نچرال از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با بهترین فیبروز کاران همکاری کرده و از بهترین رنگ فیبروز برای شما عزیزان استفاده می‌نماییم. مراحل فیبروز ابرو در مرکز ما عبارتند از؛

مشاوره رایگان فیبروز ابرو و انتخاب تخصصی مدل ابروها

مشاوره رایگان

برای انتخاب مدل ابرو مناسب به شما عکس فیبروز ابرو قبل و بعد مشتریان را نشان می‌دهیم. شما عزیزان را با تمامی مراحل تا ترمیم آشنا نموده و در انتخاب بهترین رنگ و مدل برای ابروهایتان کمک می‌نماییم. همچنین می‌توانید با این سبک و فرق آن با میکروبلیدینگ بطور دقیق آشنا شوید. نکات مهم مراقبت بعد از فیبروز ابرو را نیز به شما آموزش می‌دهیم.

طراحی ابرو برای فیبروز ابرو توسط بهترین طراح ابرو در تهران

طراحی و قرینه سازی ابروها

طراحی ابرو با استفاده از ابزارهای خاص و توسط بهترین طراح ابرو در تهران برای شما انجام می‌شود. می‌توانید رنگ و مدل فیبروز ابرو را در این مرحله مشاهده نمایید تا دید دقیقی از پایان کار داشته باشید. در این مرحله می‌توانید در ارتباط با مدل و رنگ تصمیم‌گیری کنید.

بهترین بی حسی تاتو برای فیبروز ابرو

بی‌حسی ابروها

با توجه به استفاده از تیغ بلید فیبروز، لازم است تا برای شما بی‌حسی انجام شود. ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا در حین کار هیچ دردی را احساس نکنید.

انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن آرایش دائم تهران

انجام فیبروز ابرو

ابتدا اجرای خطوط در بخش تاج ابروها، آرک و دم ابروها انجام می‌شود. برای افزایش میزان رنگ‌پذیری هر خط حداقل 2 بار توسط متخصص‌ترین مسترها برای شما اجرا می‌شود. توجه کنید که ریزش رنگ تا چند روز آینده طبیعی است.

بهترین رنگ فیبروز ابرو

در تولید رنگ فیبروز از مواد معدنی استفاده می‌شود. این رنگ بعد از پاک شدن هیچ رد قرمزی به جا نخواهد گذاشت. بهترین رنگ فیبروز را باید باتوجه به رنگ پوست انتخاب نمایید. بطور مثال؛

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

فیبروز ابرو با سوزن ظریفی انجام می‌شود و ماندگاری کمتری نسبت به میکرو ابرو دارد. ما در مرکز غزل زرگریان با تکنیک‌های اختصاصی‌مان، بیشتری مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو را برای شما عزیزان تضمین می‌نماییم.  ترمیم فیبروز و توجه به نکات مراقبت بعد از فیبروز ابرو می‌تواند ماندگاری آن را افزایش دهد. از دیگر موارد تاثیرگذار در مدت زمان ماندگاری آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

نوع پوست تاثیر زیادی در ماندگاری فیبروز ابرو دارد. بطور مثال، فیبروز روی پوست چرب ماندگاری کمی دارد. اما در مرکز غزل زرگریان، با تکنیک‌های اختصاصی برای انواع پوست، بیشترین زمان ماندگاری را تضمین می‌کنیم.  

تخصص فیبروز کار در میزان عمق ایجاد شده از عوامل ماندگاری فیبروز است. ما به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران، باکیفیت‌ترین خدمات را توسط فیبروزکاران متخصص ارائه می‌نماییم.

وضعیت هورمون‌های بدن تاثیر بسیار زیادی در میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد داشت. برای افزایش رنگ‌پذیری پوست بهتر است در دروان‌ قاعدگی، شیردهی و بارداری برای انجام تاتو مراجعه نکنید.

کیفیت رنگ فیبروز در ماندگاری آن موثر است. ما در مرکز غزل زرگریان از رنگ فیبروز ارگانیک که بهترین نمونه با بیشترین زمان ماندگاری است استفاده می‌کنیم. این رنگ به هیچ عنوان ته رنگ قرمز به جا نمی‌گذارد.

مزایا مدل فیبروز ابرو دخترانه

مدل فیبروز ابرو دخترانه، جدیدترین روش فیبروز است که طرفداران بسیار زیادی دارد. از مزایا این تکنیک آرایش دائم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

معایب و عوارض فیبروز

در صورتی که قبلا تاتو انجام داده باشید، قادر به انجام فیبروز نخواهید بود. این مورد را می‌توان یکی از اصلی‌ترین معایب این تکنیک دانست. در صورت مراجعه به مراکز معتبر آرایش دائم و دریافت خدمات از فیبروز کار حرفه‌ای هیچ خطر دیگری شما را تهدید نخواهد کرد.

عدم رعایت بهداشت و عدم تخصص فیبروز کار از اصلی‌ترین عوارض مراجعه به مراکز نامعتبر است.

مراقبت‌ قبل از فیبروز ابرو

نکات مهم مراقبت قبل از فیبروز ابرو عبارتند از؛

مراقبت‌ بعد از فیبروز ابرو

مراقبت بعد از فیبروز ابرو سبب می‌شود تا ماندگاری آن به حد چشمگیری افزایش یابد.

قیمت فیبروز ابرو 1402

در جدول زیر لیست قیمت فیبروز ابرو 1402 در مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. لازم به ذکر است تمامی مسترهای این مرکز مورد تایید استاد آکادمی هستند. همچنین مواد مصرفی یکسان است. تنها دلیل اختلاف قیمت میان پیگمنترها این است که تمامی افراد با توان مالی متفاوت قادر به استفاده از خدمات این مرکز باشند.

1.000.000 تومان

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر صدف

مستر پریناز

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر مینو

مستر مهسا

مستر تینا

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر الینا

مستر فریماه

کد تخفیف ویژه خدمات فیبروز مرکز غزل زرگریان

تخفیف ویژه هزینه فیبروز ابرو

بهترین قیمت فیبروز ابرو در تهران را با بالاترین کیفیت خدمات آرایش دائم از ما در مرکز غزل زرگریان بخواهید. تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان نیاز به ترمیم ندارد، در نتیجه هزینه ترمیم فیبروز ابرو به نفع شما است. برای استفاده از تخفیف ویژه ما کافیست فرم زیر را پر نمایید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

مدل و عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته

مدل عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته که توسط ما در مرکز غزل زرگریان را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید؛

مراحل فیبروز ابرو در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو چیست؟ صفر تا صد مزایا و معایب فیبروز ابرو
فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو در چیست
دلایل رنگ نگرفتن و کمرنگ شدن میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو
عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته
مدل فیبروز ابرو جدید در سال 2023
مزایای فیبروز ابرو برای خانم ها
تکنیکهای خاص میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو
مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران
نکات مهم در مراقبت بعد از انجام فیبروز ابرو
مراقبت بعد از فیبروز ابرو برای افزایش زمان ماندگاری
قیمت مدل فیبروز ابرو طبیعی در تهران
هزینه فیبروز ابرو طبیعی و مدل دخترانه
فیبروز ابرو تخصصی در تهران در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو قیمت ویژه در تهران
فیبروز ابرو در تهران در بهترین مرکز فیبروز تهران
فیبروز ابرو چیست و انجام آن چه مزایا و معایبی دارد
فیبروز ابرو توسط بهترین فیبروز کار
فیبروز ابرو توسط بهترین پیگمنتر
فیبروز ابرو تخصصی در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو با کیفیت عالی و تضمینی در مرکز غزل زرگریان
فیبروز ابرو با بهترین قیمت در بهترین سالن آرایش دائم تهران
عکس فیبروز ابرو یک هفته بعد از ترمیم
بهترین کیفیت فیبروز ابرو در تهران با بیشترین ماندگاری
بهترین فیبروز کار در مرکز غزل زرگریان
بهترین فیبروز کار تهران استاد غزل زرگریان
بهترین فیبروز کار ابرو در تهران
بهترین فیبروز ابرو در تهران با بهترین قیمت فیبروز
بلید فیبروز با کیفیت عالی و ماندگاری بالا
بالاترین کیفیت فیبروز ابرو در تهران در مرکز غزل زرگریان

نظرات مشتریان فیبروز ابرو مرکز غزل زرگریان

آیا فیبروز کردن ابرو درد دارد؟

با توجه به اینکه در این تکنیک شیارهای پوستی ایجاد می‌نماییم، قطعا درد احساس خواهید کرد. ابتدا به شما مشاوره لازم را ارائه می‌نماییم. همچنین از بهترین بی حسی برای کاهش درد استفاده خواهیم کرد.

ترمیم فیبروز چه زمانی باید انجام شود؟

با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک لازم است تا برای افزایش زمان ماندگاری برای ترمیم مراجعه نمایید. تاریخ ترمیم توسط مستر به شما اعلام خواهد شد. به‌طور معمول بهترین زمان برای ترمیم بین 5 تا 6 هفته بعد از اولین مراجعه‌تان است.

پاک کردن فیبروز ابرو امکان‌پذیر است؟

در صورت تمایل برای پاک کردن فیبروز ابرو می‌توانید از خدمات ریموو تاتو استفاده کنید. پاک کردن تاتو در مرکز غزل زرگریان طی یک جلسه بدون هیچ آسیب پوستی برای شما عزیزان انجام می‌شود.