بهترین سالن و مرکز فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو در مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز و سالن فیبروز ابرو در تهران با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. خدمات بلید فیبروز در این مرکز با بهترین قیمت فیبروز ابرو توسط متخصص‌ترین افراد انجام می‌شود. اجرای تکنیک فیبروز ابرو دخترانه و نچرال از تخصص‌های ما می‌باشد. همچنین ما متخصص در انجام فیبروز بدون نیاز به ترمیم با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان می‌باشیم.

ما در مرکز غزل زرگریان مفتخریم که سالانه توسط تیم متخصص خود به هزاران نفر از جای جای این کره خاکی باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم را ارائه و رضایت 100% این عزیزان را به دست آوریم. قطعا مرکز فوق تخصصی غزل زرگریان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران می‌باشد.

درباره مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان
قیمت فیبروز ابرو دخترانه مرکز غزل زرگریان

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز از تکنیک‌های میکروبلیدینگ و آرایش دائم می‌باشد. با استفاده از این تکنیک می‌توان نواقص ابروها را از بین برد. در روش فیبروز با استفاده از بلید فیبروز پوست برش داده شده و جوهر تاتو به لایه‌های زیر نسخ منتقل می‌شود. تکنیک فیبروز توسط آکادمی فی ابداع شده است. با استفاده از این روش می‌توانید بطور کامل طبیعی فرم دلخواهتان را به ابروها دهید. این روش نیمه دائمی است و نیاز به ترمیم خواهد داشت. برای انجام فیبروز ابرو از رنگی متناسب با رنگ ابروها استفاده و خطوط بسیار ظریفی در جهت رویش مو ابروها بر روی پوست ایجاد می‌گردد.  طراحی ابروها در روش فیبروز براساس چهره فرد و نسبت‌های طلایی در استانداردهای بین‌المللی فیبروز ابرو انجام می‌شود. مسترها در این روش طراحی ابرو را طبق 4 مدل ارائه شده توسط برانکو انجام می‌دهند.

انواع مدل فیبروز ابرو

هاشور ابرو به روش فیبروز در مدل‌های مختلف انجام می‌شود. هریک از این مدل‌ها بسته به سلیقه مشتری و ساختار چهره او انتخاب خواهند شد؛

فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز در تهران چگونه انجام می‌شود؟

در مرکز فیبروز ابرو غزل زرگریان به‌عنوان بهترین سالن فیبروز در تهران با متخصص‌ترین مسترها همکاری و از بهترین مواد استفاده می‌نماییم. فیبروز در این مرکز تخصصی طی مراحل زیر برای شما عزیزان انجام خواهد شد؛

مشاوره رایگان فیبروز ابرو

مشاوره رایگان

ابتدا به شما عزیزان خدمات مشاوره ارائه می‌نماییم. با سلیقه و نظرات شما به‌طور دقیق آشنا خواهیم شد. چهره شما مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوانیم بهترین طراحی ممکن را برای شما عزیزان انجام دهیم. همچنین انتخاب رنگ نیز در این مرحله انجام می‌شود.

طراحی ابروها برای فیبروز بارو

طراحی ابروها

با استفاده از نرم‌افزار و ابزارهایی خاص طراحی ابروهای شما انجام خواهد شد. در این مرحله شما می‌توانید دیدی دقیق از پایان کار داشته باشید. همچنین می‌توانید طراحی ابروها را برحسب سلیقه‌تان در این مرحله تغییر دهید.

بی حسی برای فیبروز ابرو

بی‌حسی ابروها

با توجه به استفاده از تیغ بلید، لازم است تا برای شما بی‌حسی انجام شود. ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا در حین کار هیچ دردی را احساس نکنید.

انجام فیبروز ابرو

انجام فیبروز ابرو

ابتدا اجرای خطوط در بخش تاج ابروها انجام می‌شود. و سپس بسته به طرح تایید شده قسمت‌های آرک ابرو و دم ابرو اجرا خواهند شد. برای افزایش میزان رنگ‌پذیری هر خط حداقل 2 بار توسط متخصص‌ترین مسترها برای شما اجرا می‌شود.

ماندگاری فیبروز ابرو

چقدر است؟!

مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو به عوامل زیادی بستگی دارد. به‌طور کل می‌توان ماندگاری این تکنیک را بین 6 ماه تا یکسال دانست. علاوه بر رعایت نکات مهم در مراقبت‌های بعد از فیبروز لازم است تا موارد زیر را در نظر داشت؛

نوع پوست

نوع پوست و میزان رنگ‌‌پذیری آن یکی از مهم‌تررین عوامل در مدت زمان ماندگاری فیبروز است. هرچه پوست چرب‌تر، مدت زمان ماندگاری کمتر خواهد شد. در مرکز فیبروز غزل زرگریان در وهله اول پوست شما عزیزان مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت چرب بودن پوست، اقدامات لازم برای تنظیم چربی پوست برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

وضعیت هورمون‌های بدن

وضعیت هورمون‌های بدن تاثیر بسیار زیادی در میزان رنگ‌پذیری پوست خواهد داشت.برای افزایش رنگ‌پذیری پوست پیشنهاد می‌نماییم در دوران‌هایی که تغییرات هورمونی در بدن شما ایجاد می‌شوند برای انجام تاتو مراجعه نفرمایید. دروان‌های قاعدگی، شیردهی، بارداری از جمله این موارد می‌باشند.

تخصص مستر

تخصص مستر در انجام فیبروز ابرو و میزان عمق ایجاد شده از دیگر عوامل مهم در ماندگاری فیبروز می‌باشد. در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران، با بهترین و متخصص‌ترین مسترها همکاری می‌نماییم تا بهترین کیفیت از خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

رنگ فیبروز

کیفیت رنگ فیبروز از دیگر عوامل مهم در مدت زمان ماندگاری آن خواهد بود. در مرکز غزل زرگریان از رنگ فیبروز ارگانیک و فاقد فلزات سنگین استفاده می‌نماییم. این رنگ‌ها به‌راحتی جذب پوست شده و علاوه بر ماندگاری بالا به هیچ عنوان ته رنگ قرمز از خود به جا نخواهد گذاشت

بهترین سالن فیبروز در تهران

انتخاب مرکز معتبر در دریافت خدمات آرایش دائم از نکات بسیار مهم می‌باشد. عدم استفاده از مواد باکیفیت و همچنین عدم تخصص مستر می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. ما در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران به صورت تضمینی خدمات‌مان را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با ما در تماس باشید.

مزایای فیبروز ابرو​

فیبروز ابرو یکی از تکنیک‌های آرایش نیمه دائم است. با داشتن حساسیت در انتخاب یک مرکز معتبر برای انجام آن می‌توانید از آن لذت ببرید. از مزایای اصلی این تکنیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

مراقبت‌های قبل از فیبروز ابرو

لازم است تا برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در انجام فیبروز ابرو به نکات مراقبتی قبل از آن توجه نمایید. از جمله این نکات عبارتند از؛

کد تخفیف

قیمت فیبروز ابرو در مرکز غزل زرگریان

ما در مرکز غزل زرگریان از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد استفاده می‌نماییم. همچنین با مسترهای متخصص همکاری می‌نماییم. از عوامل مهم در اعلام قیمت فیبروز ابرو می‌توان به مدل انتخابی شما، تخصص مستر اشاره نمود. به همین دلیل برای اطلاع از هزینه فیبروز ابرو کافیست با ما در این مرکز تخصصی در تماس باشید برای استفاده از تخفیفات‌مان نیز کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

نمونه تصاویر فیبروز ابرو

سوالات متداول

در ادامه به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید؛

فیبروز ابرو مناسب چه کسانی است؟

فیبروز برای افرادی که تابحال از تکنیک‌های آرایش دائم استفاده نکرده‌اند مناسب می‌باشد. تمامی افرادی که تمایل دارند ابروهایی خوش فرم، قرینه و زیبا داشته باشند می‌توانند از این تکنیک استفاده نمایند.

آیا فیبروز درد دارد؟

با توجه به اینکه در این تکنیک شیارهای پوستی ایجاد می‌نماییم، قطعا درد احساس خواهید کرد. اما برای کاهش میزان درد ابتدا از نظر ذهنی با ارائه مشاوره‌های لازم شما را آماده خواهیم کرد و نیز از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا هیچ دردی را متوجه نشوید.

ترمیم فیبروز چه زمانی باید انجام شود؟

با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک لازم است تا برای افزایش زمان ماندگاری برای ترمیم مراجعه نمایید. تاریخ ترمیم توسط مستر به شما اعلام خواهد شد. به‌طور معمول بهترین زمان برای ترمیم فیبروز ابرو بین 5 تا 6 هفته بعد از اولین مراجعه‌تان می‌باشد.

عوارض و معایب فیبروز چیست؟

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت این خدمات از یک مستر متخصص می‌توانید از هر عارضه‌ای در امان باشید.