ریموو تاتو لب و آموزش پاک کردن تتو خط لب در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با بهترین روش ریمو رژ لب دائم و ریموو خط لب انجام می‌گیرد. ریموو تاتو لب و ریموو خط لب، باید با مطمئن‌ترین روش‌ها در بهترین مرکز ریموو تاتو در تهران انجام شود. به علت حساسیت پوست لب و وجود بافت خونی موجود در آن، ریموو تاتو لب با بهترین روش پاک کردن خط لب تاتو باید در مراکز معتبر و زیر نظر افراد متخصص انجام گیرد تا فرد را دچار عوارض تاتو نکند. در این مراکز در دوره آموزش ریموو خط لب، هنرجویان را با بهترین روش ریموو خط لب دائم و ریمو لب آشنا می‌کنند.

فهرست مطالب

پاك كردن تاتو لب در خانه، پاك كردن تاتو خط لب با ليزر، پاك كردن تاتو با جوش شيرين، پاک کردن خط لب با پلاسما جت و ... به دلیل عوارضی که به دنبال دارند توصیه نمی‌شود و تنها می‌توانند موجب کمرنگ شدن تاتو لب شوند.

بهترین روش برای از بین بردن تاتو رژ لب و ریمو لب، استفاده از مواد ریموور است. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از مرغوب‌ترین مواد ریموور و تنها در یک جلسه اقدام به از بین بردن تاتو رژ لب و پاک کردن تاتو خط لب، بدون برجای ماندن رد آبی رنگ دور لب شما می‌نماییم.

شما می‌توانید در مرکز غزل زرگریان بدون هیچ‌گونه درد تاتو و دوران نقاهت، ریمو و پاک کردن تاتو خط لب و ریموو لب را تجربه کنید.

 

آیا تاتو خط لب پاک میشود؟

تاتو رژ لب دائم و تتو خط لب را می‌توان با روش‌های ایمن و زیر نظر متخصصان مجرب از بین برد. روش‌های زیادی برای ریموو تاتو لب و از بین بردن تاتو رژ لب وجود دارند که همه آن‌ها قابل اطمینان نیستند. پاک کردن تاتو خط لب در خانه در ریمو لب هیچ تاثیری نداشته و نمی‌توانند باعث محو شدن تتو شوند. به‌علاوه ممکن است موجب ایجاد حساسیت و آلرژی لب شوند.

لازم به ذکر است رنگ‌های قرمز و بژ با لیزر از بین نمی‌روند. اما با روش‌های دیگر ریمو رژ لب دائم و ریموو تاتو لب نظیر استفاده از مواد ریموور می‌توان تاتو خط لب و رژ لب را به‌طور کامل حذف نمود.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از مرغوب‌ترین مواد ریموور و با بکارگیری بروزترین متدها، پاک کردن خط لب و ریموو تاتو لب را تنها در یک روز برای شما انجام می‌دهیم.

چرا افراد تصمیم به پاک کردن تاتو لب می‌گیرند؟

از دلایلی که موجب می‌شود افراد بعد از مدتی اقدام به ریمو رژ لب دائم و ریمو خط لب خود نمایند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دلزدگی و خستگی
 • عدم تقارن لب‌ها
 • حساسیت به جوهر تاتو
 • عدم استفاده از بهترین رنگ
 • تیرگی لب بعد از تاتو و تغییر رنگ تتو لب
 • عدم مهارت پیگمنتر در اجرای تتو
ریموو تاتو لب و پاک کردن تاتو لب

مزایای ریموو تاتو لب با مواد ریموور

برای پاک کردن تاتو لب و ریمو شیدینگ لب روش‌های مختلفی وجود دارد که استفاده از مواد ریموور را می‌توان بهترین روش ممکن دانست. از مهم‌ترین مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

بهترین مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لب

انتخاب مرکزی تخصصی برای ریموو لب و ریموو خط لب دائم بسیار مهم است. چرا که درصورت مراجعه به مرکزی نامعتبر، عوارضی خطرناک برای افراد ایجاد می‌شود. مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لب و پاک کردن شیدینگ لب دارای ویژگی‌های زیر است:

پیگمنتر های حاذق مرکز غزل زرگریان با بکارگیری تکنیک اختصاصی، تنها در یک جلسه ریموو تاتو لب شما را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهند.

ریموو تاتو لب در یک جلسه

پاک کردن تاتو در یک جلسه یکی از آرزوهای اغلب بانوانیست که به دنبال راهی برای هرچه سریعتر خلاص شدن از تتوهای خود هستند. بنابراین این افراد به این پرسش برمی‌خورند که آیا ریموو تاتو لب در یک جلسه امکان‌پذیر است؟

در جواب باید گفت به طور معمول ریموو تتو لب با لیزر به چندین جلسه نیاز دارد. بسته به سن فرد، نوع تتو، عمق تتو، رنگ جوهر تتو و ... نیز این تعداد جلسات متغیر است. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده ازبی‌خطرترین روش، ریموو لب و خط لب تاتو را تنها در یک جلسه برای شما عزیزان ممکن ساخته‌ایم. 

قیمت ریموو تاتو لب و خط لب در مرکز غزل زرگریان

بهترین قیمت ریموو تاتو لب را می‌توانید با ما در مرکز غزل زرگریان تجربه نمایید. ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد ریموور تاتو استفاده می‎‎‌نماییم و این خدمت را توسط متخصص‌ترین افراد به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. در ادامه لیست قیمت پاک کردن تاتو لب در مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌‎‌ایم؛

3.000.000 تومان تا 3.500.000 تومان

مستر سارا

قیمت ریموو تاتو لب
تخفیف ویژه هزینه پاک کردن تاتو لب

برای استفاده از تخفیفات ویژه خدمات پاک کردن تاتو در مرکز غزل زرگریان، کافیست فرم زیر را پر نمایید؛

فرم تخفیف ریموو

نکات مراقبت بعد از انجام ریموو تاتو لب

پس از انجام ریموو خط لب رعایت نکات مراقبت بعد از ریموو خط لب تاتو زیر بسیار حائز اهمیت است:

آموزش ریموو خط لب

ریموو تاتو لب و آموزش پاک کردن تتو خط لب از خدمات ما در آکادمی غزل زرگریان است. استاد غزل زرگریان در دوره آموزش ریموو تتو لب شما را تکنیک ریموو تاتو در یک جلسه آشنا می‌کند. دوره‌های آموزشی برگزارشده در آکادمی غزل زرگریان با پشتیبانی نامحدود و ارائه بروزترین تکنیک‌های دنیا شما را برای حرفه‌ای‌تر شدن در این زمینه یاری می‌رساند.

انواع روش‌های ریموو تاتو لب ، پاک کردن تتو خط لب

برای ریموو تاتو لب ، پاک کردن تتو خط لب روش‌های گوناگونی معرفی شده‌اند که ما در ادامه به ریموو تاتو لب با بهترین روش پاک کردن خط لب اشاره می‌کنیم:

پاك كردن تاتو خط لب در خانه

بدون شک اولین راه‌حلی که به ذهن افرادی که تمایل به ریموو تاتو لب خود دارند، می‌رسد پاك كردن تاتو لب در خانه است. برای پاک کردن خط لب و رژ لب در خانه روش‌های مختلفی وجود دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

استفاده از آلوئه‌ورا، عسل، نمک و ماست

برای تهیه این ترکیب، باید 2 قاشق غذاخوری آلوئه‌ورا، 2 قاشق عسل، 2 قاشق نمک و 2 قاشق ماست را باهم مخلوط نمود. ترکیب بدست آمده را برای 30 دقیقه روی ناحیه مورد نظر قرار داد و سپس آن را با آب گرم شست. البته این ترکیب در پاک کردن خط لب و رژ لب هیچ تاثیری نخواهد داشت و تنها زمان شما را تلف خواهد کرد.

استفاده از مخلوط نمک و آبیلمو

روش تهیه این ترکیب بدین صورت است که ابتدا مقدار کمی آبلیمو را با 100 گرم نمک مخلوط کنید. خمیر بدست آمده را با پد پنبه‌ای روی تتو لب خود قرار دهید. بعد از گذشت 30 دقیقه لب‌ها را با آب گرم شستشو دهید. این روش نه تنها تاثیری در از بین بردن تاتو رژ لب شما ندارد بلکه می‌توان عوارض خطرناکی نیز به دنبال داشته باشد.

عسل و نقش آن در ریموو لب

استفاده از عسل یکی از بهترین راهکارهای خانگی برای ریموو تاتو لب، به شمار می‌رود. عسل در از بین بردن تاتوهای کوچک و به رنگ روشن تا حدودی تاثیر دارد. برای اینکار باید مقداری عسل را روی محل مورد نظر گذاشته و پس از 30 دقیقه بشورید.

ریمو رژ لب دائم با آبلیمو

آبلمیو یکی از مواد موثر در پاک کردن تاتو لب است. این ماده سفیدکننده، می‌تواند به‌صورت موقت موجب  کمرنگ شدن تاتو لب شما گردد. توجه به این نکته ضروری است که هیچ ماده موضعی قادر به دسترسی به جوهر تتو نیست.

پاك كردن تاتو با جوش شيرين

استفاده از اسکراب جوش شیرین خواص پاک‌کنندگی پوست را دارد اما قادر به از بین بردن تاتو رژ لب شما نخواهد بود. ترکیب‌هایی از قبیل جوش شیرین و آب، جوش شیرین و قهوه، جوش شیرین و لیمو از ترکیباتی هستند که برای ریمو لب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از این مواد می‌تواند موجب ایجاد جوش، قرمزی، سوزش و خشکی پوست شود. در کل می‌توان گفت استفاده از ترکیبات حاوی جوش شیرین در ریمو شیدینگ لب بی‌تاثیر است.

استفاده از کرم‌های دست‌ساز خانگی برای ریموو لب

ترکیب 2کپسول ویتامین E، 1 قاشق غذاخوری ژل آلوئه‌ورا را تهیه و روی ناحیه مدنظر به مدت 10 دقیقه قرار دهید. سپس ناحیه را با آب گرم بشورید و این روند را 4 مرتبه در روز و برای 1 هفته تکرار کنید. در بهترین حالت می‌توان گفت استفاده از این کرم‌های دست‌ساز، تاتو را تا حد کمی کمرنگ خواهد کرد.

لازم به ذکر است به دلیل نفوذ جوهر تتو به لایه زیرین پوست، دسترسی به آن بوسیله روش‌های خانگی ممکن نیست. و این روش‌های تنها زمان شما را تلف کرده و عوارض خطرناکی برایتان به دنبال دارند.

پاك كردن تاتو خط لب با ليزر

لیزر به دلیل قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند در امور مختلفی نظیر ریموو تاتو کاربرد داشته باشد. اغلب افرادی که به دنبال ریموو تاتو لب با بهترین روش پاک کردن خط لب هستند به سراغ لیزر می‌روند. اما این روش به دلیل هزینه و درد زیاد برای ریموو لب پیشنهاد نمی‌شود.

از طرفی این روش ممکن است موجب عوارضی نظیر، کبودی لب، قرمزی، التهاب، حساسیت و ... گردد. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر تعداد جلسات لیزر برای پاک کردن تتو لب اشاره می‌کنیم:

 • واکنش سیستم ایمنی مشتری
 • رنگ جوهر مخصوص تتو خط لب
 • عمق تتو
 • رنگ پوست فرد
 • مواد شیمیایی موجود در جوهر تتو

ریمو لب با استفاده از کرم‌های پاک‌کننده تتو

استفاده از کرم‌های پاک‌کننده تتو یکی دیگر از روش‌های پاک کردن خط لب است. اما این روش نیز به دلیل پوست حساس و بسیار نازک لب، توصیه نمی‌شود. چراکه این کرم‌ها از مواد شیمیایی قوی درست شده‌اند. از این‌رو استفاده از این کرم‌ها برای ریموو تاتو لب به دلیل آسیب به لب شما پیشنهاد نمی‌شود.

ریمو و پاک کردن تاتو خط لب با پلاسماجت

روش دیگر از بین بردن تتو لب، پلاسماجت است. در این روش از گازهایی که در حرارت زیاد هستند، برای از بین بردن تتو لب استفاده می‌شود. این گازها بدلیل رسانایی بالا در علوم پرشکی نبز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ریمو لب با روش DERMABRASION

در این روش، در ابتدا با پد بی حسی لب، لب را بی‌حس کرده و سپس با برشی به صورت لایه لایه، لایه برداری لب انجام می‌شود. با این روش لایه رویی و میانی پوست لب، حذف شده و زخم روی لب ایجاد می‌شود. این زخم موجب بیرون کشیده شدن رنگدانه و از بین رفتن تتو لب می‌شود.

ریمو تاتو لب با روش SALT-SALINE

یکی از روش‌های اثرگذار در پاک کردن تاتو خط لب، بدون برجای ماندن ردی آبی رنگ دور لب، تکنیک SALT-SALINE است. این روش با تکنیک پوسته‌ریزی کنترل شده باعث از بین رفتن تتو لب می‌شود.

بدین‌منظور با استفاده از محلول نمک به عنوان یک عامل پیوند دهنده ، رنگدانه‌ها به بالا و پایین کشیده می‌شوند. این روند باعث می‌شود تا لایه‌های پوست، به صورت پوسته پوسته درآمده و پس از مدتی تتو به طور کامل حذف شود.

استفاده از جراحی برای ریموو لب

برخی افراد برای جذف تتو لب خود به سراغ جراحی می‌روند. انجام این جراحی برای ریموو خط لب باید توسط پزشکی حرفه‌ای و حاذق انجام شود. در این روش با برش دادن پوست لب و جمع کردن نواحی اطراف آن، تتو را حذف و پوست لب را می‌بندند.

استفاده از مواد ریموور بهترین روش ریموو تاتو لب

استفاده از مواد ریموور، موثرترین و در عین حال بی‌خطرترین روش برای ریموو تاتو لب در یک جلسه است.  ریموو لب در بهترین مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لب با استفاده از ریموورهای اورجینال و باکیفیت انجام می‌شود.

در این روش با نفوذ مواد ریموور به داخل پوست، جوهر تاتو پس از حل شدن با این مواد خارج می‌شود.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین مواد ریموور نظیر ریموور تاتو رجووی، ریموو تاتو کالر لیفت اصل و .. بدون هیچ‌گونه عوارض تتو لب شما را از بین می‌بریم. استاد غزل زرگریان و مسترهای دوره دیده ایشان، تنها در یک جلسه بدون دوران نقاهت، درد و عوارض ریموو تاتو لب را برای شما انجام می‌دهند. مزایای استفاده از این روش شامل موارد زیر است:

 • این روش به دلیل ارگانیک بودن به پوست هیچ آسیبی نرسانده و موجب تغییر رنگ، اسکار، کلویید و .. نخواهد شد.
 • این روش رنگ‌های قرمز و بژ را که بوسیله لیزر از بین نمی‌روند، به‌طور کامل حذف می‌کند.
 • تمام رنگ‌های نفوذی داخل پوست را خارج می‌‌کند.

آبا کرم‌های پاک‌کننده در از بین بردن تاتو رژ لب اثر دارند؟

استفاده از کرم‌های پاک‌کننده تنها می‌تواند منجر به کمرنگ شدن تاتو لب شما شود و تاثیری در پاک کردن تتو لب ندارد.

معظل تتو خط لب خارج از مرز واقعی لب چیست؟

برخی افراد برای برجسته‌تر بنظر رسیدن لب‌ها، تتو خط لب و رژ لب را خارج از مرز لب می‌کشند. این درحالیست که رنگدانه‌های رسوب شده در اطراف لب ممکن است جابجا یا تار شوند.

یا به علت برجسته بنظر رسیدن با رنگ لب مطابقت نداشته باشند. از بین بردن این نوع تتوها با لیزر موجب ایجاد یک قاب آبی رنگ متمایل به خاکستری در دور لب می‌شود. ما در مرکز غزل زرگریان در کوتاهترین زمان این معظل شما را با بهترین روش بدون هیچ عوارض و برجای ماندن رنگی، برطرف می‌نماییم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 12

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.