بهترین مرکز تاتو اسکالپ سر

تاتو اسکالپ سر یا میکروپیگمنتیشن اسکالپ و برگزاری دوره آموزش اسکالپ سر از خدماتی است که در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به دست متخصص‌ترین مسترها و با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. با استفاده از هاشور اسکالپ سر می‌توانید قسمت‌های کم پشت مو سر خود را ترمیم نموده و طاسی را از بین ببرید. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان اسکالپ سر با دستگاه تاتو و رنگدانه‌های ثابت که بسیار ظریف هستند انجام می‌شود. ما از پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها برای انجام اسکالپ میکروپیگمنتیشن سر استفاده می‌نماییم تا بتوانیم بهترین کیفیت ممکن از میکرو اسکالپ سر را به شما عزیزان ارائه نماییم.

آموزش اسکالپ سر به صورت کامل و جامع برای هنرجویانی که به این حرفه علاقه‌مند هستند در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان برگزار می‌شود. افرادی که اقدام به انجام میکرو اسکالپ سر می‌کنند باید افرادی آموزش دیده باشند. به همین دلیل آموزش اسکالپ سر بسیار اهمیت دارد. هرچه مهارت‌ها و تکنیک‌های اسکالپ را بیشتر بیاموزید در نهایت به نفع خود شماست. در طول سالهای گذشته این حرفه محبوبیت زیادی به دست آورده است.

آموزش میکرو اسکالپ سر

اگر شما هم علاقمند به یادگیری هاشور اسکالپ سر و تاتو اسکالپ سر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش اسکالپ سر استاد غزل زرگریان ثبت نام کنید. با شرکت در این کلاس نه تنها می‌توانید آینده شغلی عالی داشته باشید بلکه با درآمدی عالی می‌توانید به افرادی که از کم‌پشتی مو رنج می‌برند خدمت کنید.

مشاوره رایگان
تاتو و هاشور اسکالپ سر

هاشور اسکالپ سر چیست؟

در ابتدا لازم است تا با معنای اسکالپ سر آشنا شوید. اسکالپ به معنای پوست کف سر و میکرو به معنای هاشور زدن می‌باشد. به‌طور کلی این عبارت به معنای هاشور کف سر است. از دیگر نام‌های تکنیک تاتو اسکالپ سر می‌توان به میکرو  اسکالپ پیگمنتیشن، درمان SMP، تاتو مو اشاره کرد که همگی پیگمنتیشن مو هستند.

در تتوی مو سر از سوزن‌های نانو برای تزریق رنگ ارگانیک به لایه‌های پوست در قسمت‌های خالی سر برای ایجاد نقاط استفاده می‌شود. در انجام تاتو اسکالپ سر از پیستول تاتو یا درموگراف مجهز به سوزن‌های استریل استفاده می‌شود. با کمک این تجهیزات رنگدانه‌های رنگی ارگانیک تا عمق 1 میلی‌متر به داخل پوست نفوذ پیدا می‌کنند. نقاط ایجاد شده به دلیل شباهت زیاد به منافد مو، جلوه‌ای بسیار طبیعی دارند. در تکنبک تاتو اسکالپ سر از رنگ‌های طبیعی و ارگانیک مشابه با رنگ مو فرد استفاده نمود. تا بسیار طبیعی‌تر جلوه کند.

تاتو اسکالپ سر کم تهاجم، بدون درد و بدون جای زخم می‌باشد.  اسکالپ میکروپیگمنتیشن را می‌توان در تمامی سر یا تنها در قسمت‌های ریزش مو انجام داد. میکروپیگمنتشن اسکالپ هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارد و همه افراد می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند.

میکرو اسکالپ سر برای چه افرادی مناسب است؟

تکنیک میکروپیگمنتیشن اسکالپ سر به افراد زیر پیشنهاد می‌شود؛

فواید اسکالپ میکروپیگمنتیشن سر چیست؟

از اصلی‌ترین مزایای تاتو اسکالپ سر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

قیمت تاتو اسکالپ سر

هزینه میکرواسکالپ سر

هزینه میکرو اسکالپ سر بستگی به عوامل زیادی دارد، از جلمه این عوامل می‌توان به میزان ناحیه تحت درمان، تخصص مستر،دستگاه مورد استفاده، نوع رنگ مورد استفاده برای شما اشاره نمود. توجه نمایید که پیشنهاد می‌کنیم هیچ زمانی کیفیت را فدای کمیت نکنید. ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات میکروپیشگمنتیشن سر را با بهترین قیمت تاتو اسکالپ سر ممکن به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.برای دریافت تخفیف ویژه خدمات اسکالپ مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف اسکالپ سر

ماندگاری میکروپیگمنتیشن اسکالپ سر

با توجه به اینکه میکرو اسکالپ سر در عمق کمی از پوست سر نفوذ می‌کند، بعد از گذشت زمان 20 الی 30 درصد ریزش رنگ خواهد داشت. برای افزایش زمان ماندگاری تاتو اسکالپ سر لازم است تا برای جلسات ترمیم مراجعه نمایید. چربی پوست سر و زیاد قرار گرفتن در معرض نور خورشید سبب کاهش مدت زمان ماندگاری تاتو اسکالپ سر خواهد شد. همچنین استفاده از مواد باکیفیت در مدت زمان ماندگاری این تکنیک موثر است. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از مرغوب‌ترین مواد و ارائه راهکارهای مهم به شما در افزایش زمان ماندگاری میکروپیگمنتشن اسکالپ سر کمک می‌نماییم. بطور میانگین زمان ماندگاری این تکنیک بین 4 تا 6 سال است.

مراقبت بعد از انجام اسکالپ سر

برای افزایش زمان ماندگاری هاشور اسکالپ سر لازم است تا نکات مراقبتی زیر را مد نظر قرار دهید؛

آموزش اسکالپ سر از مبتدی تا حرفه‌ای

استاد غزل زرگریان آموزش اسکالپ سر را از پایه تا پیشرفته برای شما عزیزان برگزار می‌کنند. با شرکت در این دوره آموزشی نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای ندارید. نه قبل و به بعد از این کلاس نیاز به آموزش دیگری ندارید. زیرا در این آموزش همه نکات را از بیس یاد می‌گیرید. با کمترین میزان دانش و آگاهی می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فقط لازم است که در تمامی جلسات شرکت کنید تا نکته‌ای را از دست ندهید

سرفصل های دوره آموزش تخصصی میکرو اسکالپ

در دوره آموزش اسکالپ سر استاد غزل زرگریان یک روند کامل ترمیم مو کم پشت برای زیباتر شدن مو را یاد می‌گیرید. این دوره شامل سر فصل‌های زیر است:

مراحل دوره آموزش فی اسکالپ در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان

در دو مرحله تئوری و عملی کلاس برای شما عزیزان برگزار می‌شود. بعد از اتمام دوره تئوری هنرجو بر روی پوست مصنوعی تمرین می‌کند. سپس در مرحله عملی بعد از کسب تجربه و افزایش توانمندی می‌تواند آموزش را بر روی پوست انجام دهد.

ما برای راحتی شما عزیزان سه نوع آموزش میکرو اسکالپ سر در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان در نظر گرفته‌ایم. کلاس خصوصی، گروهی یا ورکشاپ و آنلاین.

در کلاس‌های خصوصی، تمرکز استاد بر روی هنرجو بیشتر است. اما در کلاس گروهی پرسیدن سوال توسط دیگر هنرجویان نکته‌های آموزشی دارد. برخی از افراد هستند که آموزش گروهی و برخی دیگر آموزش خصوصی دوست دارند. ما هر دو آموزش را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم و هر دو را به صورت عالی برای شما برگزار می‌کنیم.

برای اینکه در زمان شما صرفه جویی شود و کلاس بازدهی بیشتری داشته باشد، ما در آکادمی غزل زرگریان، قبل از ورکشاپ شما هنرجویان را  با 50 درصد مطالب آشنا خواهیم کرد. در این صورت آمادگی شما برای کلاس بیشتر است و تمامی هنرجوها پیش زمینه‌ای از کلاس دارند.

آموزش تاتو اسکالپ سر

متداول‌ترین سوالات در زمینه هاشور میکرواسکالپ سر

در ادامه به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در زمینه میکرواسکالپ سر پاسخ داده‌ایم، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان در ارتباط باشید؛

آیا هاشور اسکالپ سر سبب آسیب به ریشه مو می‌شود؟

عمق سوزن در این تکنیک تا لایه اپیدرم رفته و بسیار سطحی است. این سطح فاصله زیادی تا ریشه مو که در لایه زیرین دِرم است خواهد داشت. در نتیجه هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نخواهد کرد. از طرفی این تکنیک سبب افزایش میزان خون رسانی به سر نیز می‌شود. که این خود یکی از عوامل مهم برای تقویت ریشه مو است. توجه کنید که برای جلوگیری از بروز مشکل در این تکنیک لازم است به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید.

انجام اسکالپ چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان مورد نیاز برای انجام این تکنیک بستگی به عواملی مانند جنس پوست سر شما، وسعت ناحیه مورد نظر برای انجام دارد. به‌طور کلی می‌توان زمان مورد نیاز برای این تکنیک را بین 2 تا 4 ساعت در هر جلسه دانست. جلسات مورد نیاز برای انجام آن نیز بین 2 تا 5 جلسه است. برای افزایش زمان ماندگاری این تکنیک لازم است تا به فواصل زمانی مشخص شده جهت مراجعه دقت نمایید.

مدت زمان مورد نیاز برای بهبود چقدر است؟

این تکنیک دوران نقاهت زیادی ندارد. همچنین برای بهبود نیازی به استراحت نخواهید داشت. تا زمان ترمیم کامل پوست سر زمان نیاز است تا بهبودی کامل حاصل شود.تنها لازم است تا در این مدت به نکات مراقبتی توجه نمایید.

آیا تاتو اسکالپ سر درد دارد؟

با توجه به تزریق رنگ با استفاده از سوزن به داخل پوست قطعا درد احساس خواهید کرد. اما در زمان انجام این تکنیک از مواد بی‌حسی استفاده می‌شود که سبب از بین رفتن درد خواهد شد.ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی در انجام این تکنیک استفاده می‌نماییم.

این تکنیک به چند روش انجام می‌شود؟

دو روش میکروپیگمنتیشن و هاشور کف سر مورد کاربرد در این تکنیک است. میکروپیگمنتیشن نسبت به استفاده از روش رول بسیار ظریف‌تر انجام می‌شود در مقایسه روش رول با حجم گسترده‌تر و با فاصله منظم پر کردن جاهای خالی را انجام داده و سرعت عمل بسیار بالایی دارد.

سوالات متداول درباره کلاس اسکالپ سر استاد غزل زرگریان

در زیر به سوالات پر تکرار شما در مورد آموزش‌های استاد غزل زرگریان پاسخ می‌دهیم. با ما همراه باشید:

چه مدرکی در پایان آموزش به شما اهدا می‌شود؟

بعد از پایان کلاس به شما عزیزان مدرک بین المللی اهدا می‌شود. این مدرک نشان دهنده گذراندن دوره‌‌های اسکالپ سر توسط یک استاد بین المللی است. با نشان دادن این مدرک استخدام خود را تضمین می‌کنید.

برای یادگیری مطالب چه تضمینی می‌دهید؟

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به شما تضمین می‌دهیم که تمامی مطالب آموزشی را یاد خواهید گرفت. اگر نگران این موضوع هستید که ممکن است مطالبی را یاد نگیرید اصلا نگران نباشید. در پایان کلاس برای شما رفع اشکال انجام می‌شود. همچنین بعد از اتمام کلاس پشتیبانی مادام العمر دارید و می‌توانید با این پشتیبانی تمام اشکالات خود را رفع کنید.

آیا برای آپدیت آموزش اسکالپ سر نیاز به ثبت نام مجدد است؟

خیر، برای آپدیت هیچ نیازی به ثبت نام مجدد دارید. به صورت نامحدود پشتیبانی دارید و در پنل کاربری شما آپدیت دوره به صورت رایگان برای شما قرار داده می‌شود. با یکبار هزینه برای همیشه علم شما بروز و جدید است.

آموزش اسکالپ سر در کدام دوره برگزار می‌شود؟

آموزش اسکالپ سر در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن کار با دستگاه است.

بعد از گرفتن مدرک می‌توانم به عنوان کارآموز در آکادمی غزل زرگریان مشغول به کار شوم؟

در صورتی که توانایی و مهارت شما زیاد باشد و استاد غزل زرگریان شما را تایید کنند می‌توانید در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مشغول به کار شوید.

بعد از پایان آموزش، ورود به بازار کار تضمینی است؟

تمام سر فصل‌های استاد غزل زرگریان ویژه ورود به بازار کار طراحی شده‌اند. ما به شما تضمین می‌دهیم بعد از پایان این کلاس خیلی سریع می‌توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *