تکنیک اسکالپ سر، تاتو اسکالپ سر یا هاشور اسکالپ سر یکی از موثرترین راه‌حل‌های درمان طاسی مو سر و ریزش مو شقیقه در افراد است. در روش میکرو اسکالپ سر از سوزن‌های کوچک و نازکی برای تزریق رنگدانه در زیر پوست استفاده می‌شود. مسترهای حرفه‌ای استاد غزل زرگریان در بهترین مرکز اسکالپ سر در تهران، با استفاده از دستگاه اسکالپ سر و رنگدانه‌های ثابت که بسیار ظریف هستند، تکنیک اسکالپ موی سر بانوان را با بهترین هزینه اسکالپ سر انجام می‌دهند.

شما می‌توانید با مشاهده عکس اسکالپ موی سر در این مرکز و اطلاع از قیمت تاتو موی سر از کیفیت کار مسترهای این مرکز اطمینان حاصل نمایید. و بدون درد و عوارض تاتو کف سر، این تکنیک را تجربه کنید. برای پاسخ به پرسش‌هایی از قبیل میکرو اسکالپ سر چیست؟ آیا اسکالپ سر باعث ریزش مو میشود؟ تاتو اسکالپ سر درد داره؟ و یا هزینه اسکالپ سر ۱۴۰۲ با ما در مرکز غزل زرگریان همراه باشید.

برای پاسخ به پرسش‌هایی از قبیل میکرو اسکالپ سر چیست، مزایا و معایب اسکالپ سر چیست، آیا اسکالپ سر باعث ریزش مو میشود، اسکالپ سر درد داره و یا هزینه اسکالپ سر ۱۴۰۲ با ما در مرکز غزل زرگریان همراه باشید.

هاشور اسکالپ سر چیست؟

در ابتدا لازم است تا با معنای تاتو اسکالپ سر آشنا شوید. اسکالپ به معنای پوست کف سر و میکرو به معنای هاشور زدن می‌باشد. به‌طور کلی این عبارت به معنای هاشور کف سر است. از دیگر نام‌های تکنیک تاتو کف سر می‌توان به میکرو اسکالپ سر، میکروپیگمنتیشن سر، درمان SMP، تاتو مو یا تاتو سر اشاره کرد که همگی میکروپیگمنتیشن مو هستند.

در تتوی مو سر از سوزن تاتو مناسب اسکالپ سر و دستگاه اسکالپ سر برای تزریق رنگ ارگانیک به لایه‌های پوست در قسمت‌های خالی سر استفاده می‌شود. در انجام اسکالپ مو با دستگاه اسکالپ سر از پیستول تاتو یا درموگراف مجهز به سوزن‌های استریل استفاده می‌شود.

با کمک این تجهیزات، رنگ مخصوص اسکالپ سر ارگانیک تا عمق 1 میلی‌متر به داخل پوست نفوذ پیدا می‌کنند. نقاط ایجاد شده به دلیل شباهت زیاد به منافد مو، جلوه‌ای بسیار طبیعی دارند. در تکنیک تتو سر از رنگ‌های طبیعی و ارگانیک مشابه با رنگ مو فرد استفاده می‌شود تا تاتو روی سر بسیار طبیعی‌تر جلوه کند.

میکرو اسکالپ سر کم تهاجم، بدون درد و بدون جای زخم می‌باشد. هاشور اسکالپ سر را می‌توان در تمامی سر یا تنها در قسمت‌های ریزش مو همانند میکرو اسکالپ شقیقه انجام داد. هاشور کف سر هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارد و همه افراد می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند. در ادامه با ما همراه باشد تا متوجه شوید اسکالپ سر چیست؟ مزایا، معایب، ماندگاری و هزینه اسکالپ سر ۱۴۰۲ آن چگونه است.

عکس اسکالپ موی سر برای درمان طاسی

تاتو و هاشور اسکالپ سر
هاشور اسکالپ سر

میکرو اسکالپ سر برای چه افرادی مناسب است؟

تکنیک میکروپیگمنتیشن اسکالپ سر یا تاتو کف سر به افراد زیر پیشنهاد می‌شود؛

اسکالپ موی سر بانوان چگونه انجام می‌شود؟

انجام تتوی سر یا هاشور موی سر با این روش، باید در مراکز تخصصی و بهداشتی زیرنظر متخصصانی باتجربه انجام گیرد. در زیر به روش انجام اسکالپ سر و مراحل آن می‌پردازیم:

پیگمنترهای متخصص مرکز غزل زرگریان با قوی ترین پماد بی حسی تاتو و تجهیزات بروز و استاندارد، مراحل اسکالپ را به صورت حرفه‌ای با بهترین قیمت تاتو موی سر برای شما انجام می‌دهند.

کاربرد میکرو اسکالپ سر

تتوی موی سر در تهران با این روش در موارد زیر کاربرد دارد:

هزینه اسکالپ سر در بهترین مرکز اسکالپ سر در تهران

هزینه تتوی موی سر در تهران و قیمت هاشور موی سر بستگی به عوامل زیادی دارد، از جلمه این عوامل می‌توان به میزان ناحیه تحت درمان، تخصص پیگمنتر، دستگاه مورد استفاده، نوع رنگ مورد استفاده اشاره نمود. توجه نمایید که پیشنهاد می‌کنیم هیچ زمانی کیفیت را فدای کمیت نکنید.

در مرکز غزل زرگریان بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات میکروپیشگمنتیشن سر را با بهترین هزینه میکرو اسکالپ ممکن به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

2.000.000 تومان

مستر سارا

قیمت تاتو اسکالپ سر

هزینه اسکالپ سر ۱۴۰۲

برای دریافت تخفیف ویژه خدمات اسکالپ مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان، کافیست فرم زیر را پر کنید.

فرم تخفیف قیمت هاشور موی سر

ماندگاری اسکالپ سر و تاتو موی سر

با توجه به اینکه اسکالپ مو در عمق کمی از پوست سر نفوذ می‌کند، بعد از گذشت زمان 20 الی 30 درصد ریزش رنگ خواهد داشت. برای افزایش زمان ماندگاری تاتو مو سر لازم است تا برای جلسات ترمیم مراجعه نمایید. چربی پوست سر و زیاد قرار گرفتن در معرض نور خورشید سبب کاهش مدت زمان ماندگاری تاتو سر خواهد شد. همچنین استفاده از مواد باکیفیت در مدت زمان ماندگاری این تکنیک موثر است. در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با استفاده از مرغوب‌ترین مواد و ارائه راهکارهای مهم به شما در افزایش زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن سر کمک می‌نماییم. بطور میانگین زمان ماندگاری این تکنیک بین 4 تا 6 سال است.

مقایسه هاشور اسکالپ سر با کاشت مو

در این روش تتو موی سر، تار مو جدید به سر شما اضافه نمی‌شود و تنها با ایجاد نقاطی همانند فولیکول مو، تراکم مو سر بیشتر نشان داده خواهد شد. درصورتی که شما تمایل به افزایش مو سر دارید روش کاشت مو گزینه بهتری است اما این روش معایب زیادی دارد.

درمقابل استفاده از تکنیک اسکالپ با دستگاه اسکالپ مو به‌عنوان یک درمان مکمل، برای افرادی که شرایط کاشت مو را ندارند بسیار مناسب است. از طرفی هزینه اسکالپ سر ۱۴۰۲ نسبت به کاشت مو کمتر است. همچنین علاوه‌بر قیمت هاشور موی سر، این روش درد کمتری نیز دارد.

زمان مورد نیاز برای بهبود تتو سر

تاتو کف سر دوران نقاهت زیادی ندارد. همچنین برای بهبود نیازی به استراحت نخواهید داشت. تا زمان ترمیم کامل پوست سر زمان نیاز است تا بهبودی کامل حاصل شود. تنها لازم است تا در این مدت به نکات مراقبتی توجه نمایید.

مراقبت قبل از میکرو اسکالپ

قبل از انجام تتو کف سر باید موارد زیر را رعایت کنید:

مراقبت بعد از انجام اسکالپ سر

برای افزایش زمان ماندگاری اسکالپ کف سر لازم است تا نکات مراقبتی زیر را مد نظر قرار دهید؛

عکس اسکالپ سر با دستگاه

هزینه تاتو اسکالپ سر
اسکالپ سر با دستگاه تاتو
اسکالپ سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن
تاتو اسکالپ سر
قیمت هاشور اسکالپ سر
میکروپیگمنتیشن سر
اسکالپ سر

مزایا و معایب هاشور موی سر چیست؟

از اصلی‌ترین مزایای تتوی موی سر در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

در بیان معایب هاشور کف سر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

برای پیشگیری از رخ دادن عوارض تاتو کف سر، شما باید به مرکزی معتبر مراجعه کرده و نمونه‌کارهای این مرکز را مشاهده کنید. ما در مرکز غزل زرگریان تکنیک تاتو اسکالپ سر با دستگاه تاتو را با متدهای بروز و با استفاده از تجهیزات استریل شده بدون هیچ‌گونه عوارضی انجام می‌دهیم.

انجام اسکالپ چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان مورد نیاز برای انجام تتوی سر بستگی به عواملی مانند جنس پوست سر شما، وسعت ناحیه مورد نظر برای انجام دارد.

به‌طور کلی می‌توان زمان مورد نیاز برای این تکنیک را بین 2 تا 4 ساعت در هر جلسه دانست. جلسات مورد نیاز برای انجام آن نیز بین 2 تا 5 جلسه است. برای افزایش زمان ماندگاری این تکنیک لازم است تا به فواصل زمانی مشخص شده جهت مراجعه دقت نمایید.

آیا اسکالپ سر درد داره؟

با توجه به تزریق رنگ در تاتو اسکالپ سر با سوزن چند سر به داخل پوست قطعا درد احساس خواهید کرد. اما در زمان انجام این تکنیک از مواد بی‌حسی استفاده می‌شود که سبب از بین رفتن درد خواهد شد. ما در مرکز غزل زرگریان از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی حسی اسکالپ سر استفاده می‌نماییم.

تتو روی سر به چند روش انجام می‌شود؟

تتو موی سر دو روش میکروپیگمنتیشن و هاشور کف سر مورد کاربرد در این تکنیک است. میکروپیگمنتیشن سر نسبت به استفاده از روش دیگر بسیار ظریف‌تر انجام می‌شود در مقایسه روش اول با حجم گسترده‌تر و با فاصله منظم پر کردن جاهای خالی را انجام داده و سرعت عمل بسیار بالایی دارد.

در چه صورت برای تتوی کف سر باید به پزشک مراجعه کرد؟

بعد از انجام هاشور سر در صورت بروز عوارضی مانند تب، تورم و التهاب، چرک، قرمزی شدید و درد شدید که بعد از چند روز برطرف نشد، نیاز است به پزشک مراجعه کنید.

آیا روش اسکالپ خطرناک است؟

خیر. تاتو پشت سر یا تاتو روی سر به دلیل غیرتهاجمی بودن، عدم ایجاد برش‌های عمیق در پوست سر، عدم ایجاد عفونت، استفاده نکردن از مواد شیمیایی، درد کم و .. یکی از ایمن‌ترین راهکارهای درمان ریزش مو شقیقه و کل سر به شمار می‌رود.

آیا نتایج فیبروز موی سر طبیعی است؟

نتایج میکرو اسکالپ به متخصصی که این تکنیک را برای شما انجام می‌دهد بستگی دارد. هرچه مهارت و تجربه متخصص بیشتر باشد، نتایج حاصل از میکرو اسکالپ مو نیز طبیعی‌تر و باکیفیت‌تر خواهد بود. مرکز غزل زرگریان از ماهرترین و حاذق‌ترین متخصصان برای انجام خدمات تاتو روی سر کچل و میکرو اسکالپ شقیقه بهره گرفته است.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان هاشور مو را با بهترین قیمت تاتو موی سر به صورت کاملا طبیعی و نچرال برای شما انجام می‌دهند.

آیا هاشور اسکالپ سر باعث ریزش مو میشود؟

عمق سوزن در تتو پشت سر و کل نواحی سر تا لایه اپیدرم رفته و بسیار سطحی است. این سطح فاصله زیادی تا ریشه مو که در لایه زیرین دِرم است خواهد داشت. در نتیجه این روش تاتو سر هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نکرده و موجب ریزش مو نخواهد شد.

از طرفی تاتو پوست سر سبب افزایش میزان خون رسانی به سر نیز می‌شود. که این خود یکی از عامل مهم برای تقویت ریشه مو است. توجه کنید که برای جلوگیری از بروز مشکل در میکرو اسکالپ مو لازم است به یک مرکز معتبر با بهترین هزینه میکرو اسکالپ مراجعه نمایید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.4 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.