بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد با مدرک فنی و حرفه‌ای در آکادمی غزل زرگریان با بروزترین متدهای جهان برگزار می‌شود. شما در دوره آموزش فیبروز ابرو با آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی روش کشیدن خطوط را تمرین کرده و قادر به اجرای بهترین فیبروز ابرو خواهید بود. با توجه به تمایل فراوان بانوان به این تکنیک مدرن و پرطرفدار، شما می‌توانید با شرکت در آموزش فیبروز ابرو با دستگاه برقی و روش دستی در بهترین آموزشگاه فیبروز در تهران به درآمدزایی فوق العاده‌ای دست یابید.

استاد غزل زرگریان در بهترین سالن برای آموزش فیبروز،  با آموزش فیبروز به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای شما را برای پیشرفت در این حوزه یاری می‌رساند. آکادمی غزل زرگریان با برگزاری آموزش فیبروز حرفه ای ابرو در مرکز آموزش فیبروز ابرو در غرب تهران، بهترین فرصت را برای رشد و شکوفایی شما فراهم نموده است.

سرفصل‌های آموزش فیبروز در آکادمی غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان، برگزار کننده بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد هستیم. در دوره آموزش فیبروز استاد غزل زرگریان روند کامل طراحی و رفع نواقص ابرو را به‌صورت اصولی آموزش می‌بینید. موارد آموزش در این دوره عبارتند از؛

 • طراحی اصولی ابرو بر اساس فرم چهره مشتری
 • آشنایی با رنگ‌های برند آکادمی فی
 • آموزش کار با بلید فیبروز
 • نحوه استفاده از مواد بی حسی
 • آموزش فیبروز ابرو با دستگاه برقی
 • آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی
 • نحوه ایجاد خطوط ظریف
 • نحوه انتخاب بهترین رنگ تاتو ابرو برای مشتری
 • آموزش کشیدن خطوطی مانند مو ابروی طبیعی
 • آموزش جدیدترین روش‌ها
 • آموزش روش‌های تلفیقی
 • آموزش مراقبت‌های بعد از تاتو

مراحل آموزش فیبروز

 • در ابتدا در آموزش تکنیک فیبروز با دستگاه میکروپیگمنتیشن، با دستگاه تاتو و بلید فیبروز آشنا می‌شوید.
 • سپس مدرس به شما انواع رنگ‌های تولید شده توسط کمپانی فی را می‌آموزد.
 • در این مرحله با طراحی ابرو قبل از کار با روش‌های مختلف آشنا خواهید شد.
 • در آموزش مراحل هاشور زدن ابرو فیبروز، نحوه تنظیم فشار دست و کشیدن خطوط را یاد خواهید گرفت.
 • در نهایت با کمک مدرس و آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی و طبیعی، روند کار را تمرین می‌کنید.

بهترین سالن برای آموزش فیبروز

مرکز استاد غزل زرگریان بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران برای آموزش فیبروز است. این مرکز، اولین مرکز تخصصی آرایش دائم در ایران می‌باشد. استاد غزل زرگریان دارای 15 سال تخصص در آموزش جدیدترین تکنیک‌های آرایش دائم در سطح بین‌المللی می‌باشند. در این مرکز آموزش صفر تا صد فیبروز ابرو به شما عزیزان ارائه می‌شود. شما همچنین با شرکت در دوره آموزش فیبروز در بهترین آموزشگاه فیبروز در تهران، آموزش تکنیک فیبروز با دستگاه میکروپیگمنتیشن را نیز خواهید دید.

با شرکت در این دوره و آموزش مراحل هاشور زدن ابرو فیبروز می‌توانید یک فیبروزکار حرفه‌ای شوید.

اموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد با مدرک فنی حرفه ای

برای شرکت در دوره آموزش فیبروز استاد غزل زرگریان نیاز به پیش نیازی نخواهید داشت. در این دوره آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد را به شما ارائه خواهیم داد. دوره‌های برگزار شده در بهترین سالن برای آموزش فیبروز، به‌صورت عملی و تئوری انجام هستند. در این کلاس‌ها با اجرای نمونه کار فیبروز ابرو بر روی مدل زنده و توسط استاد غزل زرگریان شما به‌طور دقیق آموزش‌ها را دریافت خواهید کرد.

همچنین در صورتی که شما در طی جلسات آموزشی، بتوانید میزان توانایی خود را نشان دهید، امکان استخدام در مرکز غزل زرگریان را خواهید داشت. شما پس از پایان دوره از سوی این مرکز، مدرک معتبر فنی حرفه‌ای و بین المللی را دریافت خواهید کرد و هیچ نگرانی بابت ورود به بازارکار را نخواهید داشت.

آموزش انواع تکنیک‌های فیبروز

در مرکز غزل زرگریان آموزش فیبروز ابرو، آموزش مبیکروبلیدینگ ابرو، میکرو تلفیقی ابرو، ساکورالیپس و ... به بهترین شکل برای شما هنرجویان عزیز برگزار می‌شود. از جمله انواع تکنیک‌هایی که در دوره آموزش فیبروز ابرو یاد خواهید گرفت عبارتند از:

 • بولد بروز
 • فشن بروز
 • تکنیک برزیلی
 • لیفت
 • هالیوودی
 • نچرال و یا مویی

بهترین گرند مستر آموزش فیبروز در تهران

شاید برای اغلب هنرجویان این سوال پیش آمده باشد که واسه آموزش فیبروز ابرو کجا برم؟ هنرجویانی که قصد آموزش فیبروز را به‎صورت کاملا حرف‌ای دارند، باید به بهترین مدرس فیبروز در تهران مراجعه کنند. چراکه تخصص و تجربه مستر، تضمین کننده آموزش حرفه‌ای است. شما با شرکت در دوره آموزش فیبروز زیر نظر استاد غزل زرگریان با تمامی رمزو رازهای این تکنیک آشنا شده و با پشتیبانی نامحدود و آپدیت اطلاعات، همیشه بروز و حرفه‌ای باشید.

همچنین دوره‌های ایشان به‎صورت گروهی، خصوصی و حتی آنلاین برای آن دست از عزیزانی که امکان حضور در کلاس‌‎های حضوری را ندارند برگزار می‌شود.

آموزش فیبروز ابرو
اموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد
آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی
آموزش فیبروز ابرو با دستگاه
هزینه آموزش فیبروز ابرو

هزینه آموزش فیبروز ابرو ​

چنانچه دوست دارید درآمد بالایی را تجربه کنید و می‌خواهید در کلاس‌های فیبروز استاد غزل زرگریان شرکت کنید، بهتر است که برای اطلاع از قیمت آموزش فیبروز با همکاران ما در تماس باشید یا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با ما تماس بگیرند.

فرم تخفیف آموزش

بالاترین درصد رضایت هنرجو از آموزش فیبروز ابرو

آموزش فیبروز ابرو تخصصی
آموزش فیبروز ابرو در تهران
آموزش فیبروز ابرو در غرب تهران
آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی
دوره آموزش فیبروز ابرو
آموزش فیبروز ابرو روی کاغذ
آموزش فیبروز ابرو صفر تا صد
آموزش هاشور فیبروز
بهترین آموزش فیبروز ابرو در تهران
بهترین مرکز آموزش فیبروز ابرو در تهران

برای شرکت در دوره لازم است تا تمامی تجهیزات را خریداری نماییم؟

ما در مرکز غزل زرگریان برای رفاه حال شما عزیزان کیف تجهیزات کامل را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همه تجهیزات اورجینال و نمونه اصل می‌باشند.

بعد از اتمام دوره آموزش فیبروز چه مهارت‌هایی خواهیم داشت؟

تسلط کامل بر طراحی ابروها، آموزش فیبروز ابرو با دستگاه برقی و آموزش بلید از تکنیک‌هایی است که با شرکت در این دوره به دست خواهید آورد.

آیا مرکز غزل زرگریان مدرک پایان دوره اعطا می‌نماید؟

در مرکز استاد غزل زرگریان بعد از اتمام دوره به شما عزیزان مدرک بین‌المللی و فنی حرفه‌ای اعطا خواهد شد و با استفاده از آن می‌توانید مشغول به کار شوید.

آیا می‌توان با مدرک آموزش فیبروز یک سالن تاسیس کرد؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که خیر نمی‌توانید با یک مدرک یک سالن تاسیس کنید. برای تاسیس یک سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذارانید. یا اینکه باید دوره‌های هفت مهارت جداگانه را بگذارنید. اگر قصد دارید تا خودتان یک سالن تاسیس کنید به مدرک‌های دیگری هم نیاز دارید.

بازار کار فیبروز و درآمد آن چگونه است؟

با توجه به اینکه تغییرات هر روزه در دنیای مد بسیار زیاد است و درخواست خانم‌ها برای داشتن چهره‌ای طبیعی‌تر رو به افزایش است، بنابراین درخواست برای این خدمات بسیار می‌باشد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید