اگر شما هم علاقمند آموزش اسکالپ سر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش صفر تا صد میکرو اسکالپ استاد غزل زرگریان ثبت نام کنید. با شرکت در دوره تخصصی اموزش اسکالپ سر استاد غزل زرگریان می‌توانید آینده شغلی عالی داشته باشید همچنین با درآمدی عالی می‌توانید به افرادی که از کم‌پشتی مو رنج می‌برند خدمت کنید. آموزش گام به گام اسکالپ سر به‌عنوان یک صنعت پررونق شامل آشنایی با رنگ مخصوص اسکالپ سر، دستگاه اسکالپ سر، روش انجام اسکالپ سر و ... می‌شود.

آموزش صفر تا صد میکرو اسکالپ

استاد غزل زرگریان آموزش صفر تا صد میکرو اسکالپ را از پایه تا پیشرفته برای شما عزیزان برگزار می‌کنند. با شرکت در دوره آموزش اسکالپ سر نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای ندارید. نه قبل و به بعد از این کلاس نیاز به آموزش دیگری ندارید. زیرا در این دوره  آموزش اسکالپ سر همه نکات را از بیس یاد می‌گیرید. با کمترین میزان دانش و آگاهی می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فقط لازم است که در تمامی جلسات شرکت کنید تا نکته‌ای را از دست ندهید.

سرفصل های دوره آموزش تخصصی میکرو اسکالپ

در دوره آموزش گام به گام اسکالپ سر استاد غزل زرگریان یک روند کامل ترمیم مو کم پشت برای زیباتر شدن مو را یاد می‌گیرید. این دوره شامل سر فصل‌های زیر است:

 • آشنایی با لایه‌های پوست سر
 •  آشنایی با رنگ مخصوص اسکالپ سر
 • آموزش میکرو اسکالپ با دستگاه تاتو و نحوه کار کردن با دستگاه میکروپیگمنتیشن
 •  نحوه انتخاب رنگ مناسب برای مراجعه کننده
 • • نحوه کنترل فشار دست در حین کار با دستگاه
 •  آموزش حرکت صحیح دست
 •  نحوه مراقبت‌های بعد از آن
 • آشنایی با اصول تعیین رنگ
 •  طراحی حرفه ای خط مو و روش انجام اسکالپ سر
 •  روش ترکیب رنگ
 •  شناخت سوزن تاتو مخصوص اسکالپ

آموزش تضمینی میکرواسکالپ

آموزش اسکالپ سر
آموزش تاتو سر با دستگاه
آموزش تخصصی اسکالپ سر
آموزش تضمینی میکرو اسکالپ سر
آموزش صفر تا صد میکرواسکالپ
آموزش میکرو اسکالپ سر

مراحل دوره آموزش فی اسکالپ در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان

آموزش اسکالپ در دو مرحله تئوری و عملی برای شما عزیزان برگزار می‌شود. بعد از اتمام دوره تئوری هنرجو بر روی پوست مصنوعی تمرین می‌کند. سپس در مرحله عملی بعد از کسب تجربه و افزایش توانمندی می‌تواند آموزش تاتو اسکالپ سر با دستگاه میکرو اسکالپ را بر روی مدل زنده انجام دهد.

ما برای راحتی شما عزیزان سه نوع آموزش میکرو اسکالپ سر در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان در نظر گرفته‌ایم. کلاس خصوصی، گروهی یا ورکشاپ و آنلاین.

در کلاس‌های خصوصی، تمرکز استاد بر روی هنرجو بیشتر است. اما در کلاس گروهی پرسیدن سوال توسط دیگر هنرجویان نکته‌های آموزشی دارد. برخی از افراد هستند که آموزش گروهی و برخی دیگر آموزش خصوصی دوست دارند. ما هر دو آموزش را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم و هر دو را به صورت عالی برای شما برگزار می‌کنیم.

برای اینکه در زمان شما صرفه‌جویی شود و کلاس بازدهی بیشتری داشته باشد، ما در آکادمی غزل زرگریان، قبل از ورکشاپ شما هنرجویان را با 50 درصد مطالب آشنا خواهیم کرد. در این صورت آمادگی شما برای کلاس بیشتر است و تمامی هنرجوها پیش زمینه‌ای از کلاس دارند.

چه مدرکی در پایان آموزش به شما اهدا می‌شود؟

بعد از پایان کلاس به شما عزیزان مدرک بین‌المللی اهدا می‌شود. این مدرک نشان دهنده گذراندن دوره‌‌های اموزش اسکالپ موی سر توسط یک استاد بین المللی است. با نشان دادن این مدرک استخدام خود را تضمین می‌کنید.

آیا آموزش اسکالپ سر تضمینی است؟

ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به شما تضمین می‌دهیم که تمامی مطالب آموزش تاتو اسکالپ سر با دستگاه اسکالپ مو را یاد خواهید گرفت. اگر نگران این موضوع هستید که ممکن است مطالبی را یاد نگیرید اصلا نگران نباشید.

در پایان کلاس برای شما رفع اشکال انجام می‌شود. همچنین بعد از اتمام کلاس پشتیبانی مادام‌العمر دارید و می‌توانید با این پشتیبانی تمام اشکالات خود را رفع کنید.

آیا برای آپدیت آموزش میکرو اسکالپ نیاز به ثبت نام مجدد است؟

خیر، برای آپدیت هیچ نیازی به ثبت نام مجدد دارید. به‌صورت نامحدود پشتیبانی دارید و در پنل کاربری شما آپدیت دوره به صورت رایگان برای شما قرار داده می‌شود. با یکبار هزینه آموزش اسکالپ سر برای همیشه علم شما بروز و جدید است.

بعد از گرفتن مدرک می‌توانم به عنوان کارآموز در آکادمی غزل زرگریان مشغول به کار شوم؟

پس از اتمام آموزش اسکالپ سر، در صورتی که توانایی و مهارت شما زیاد باشد و استاد غزل زرگریان شما را تایید کنند می‌توانید در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مشغول به کار شوید.

بعد از پایان آموزش اسکالپ سر، ورود به بازار کار تضمینی است؟

تمام سر فصل‌های استاد غزل زرگریان ویژه ورود به بازار کار طراحی شده‌اند. ما به شما تضمین می‌دهیم بعد از پایان این کلاس خیلی سریع می‌توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.