ریموو تاتو خط چشم و برگزاری دوره آموزش پاک کردن تاتو خط چشم با ریموورهای اورجینال از تخصص‌ها و خدمات ما در مرکز غزل زرگریان است. پاك كردن تاتو خط چشم با ليزر، پاك كردن تاتو خط چشم با ریموور، پاك كردن تاتو خط چشم در خانه، کرم پاک کننده تاتو خط چشم و .. از روش‌های ریمو خط چشم هستند. اما در این بین پاك كردن تاتو خط چشم با ریموور یکی از بهترین و کم‌خطرترین روش‌های ریموو خط چشم به شمار می‌رود. رعایت نکات مراقبت بعد از ریموو خط چشم نیز برای عدم ایجاد عوارض ریموو خط چشم بسیار حائز اهمیت است.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی، پاك كردن تاتو خط چشم بدون درد را تنها در یک جلسه بدون هیچ عارضه‌ای برای شما عزیزان انجام می‌دهند. شما می‌توانید با مشاهده عکس ریموو خط چشم در این مرکز و آشنایی با بهترین روش ریمو کردن خط چشم، نسبت به رزرو نوبتتان اقدام کنید.

چرا پاك كردن تاتو خط چشم با ریموور بهترین روش است؟

امروزه روش پاک کردن تاتو خط چشم با ریموور به دلیل عدم ایجاد عوارض و از بین بردن دائمی و کامل تتو به‌عنوان بهترین و موثرترین روش شناخته می‌شود.

در این روش مواد ریموور اورجینال با جوهر تتو در زیر پوست ترکیب شده و موجب خارج شدن آن از پوست خواهد شد.این روش هیچ دوران نقاهت و دردی را برای مشتری به دنبال نخواهد داشت و در صورت مراجعه به مرکز غزل زرگریان تنها در یک جلسه انجام خواهد شد.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از معتبرترین مواد ریموور تنها در یک جلسه بدون درد و عوارض قادریم سخت‌ترین تتوهای شما را به بهترین صورت از بین ببریم. شما می‌توانید با مشاهده عکس بعد از ریموو خط چشم در نمونه‌کارهای مرکز غزل زرگریان با اطمینان کامل بهترین انتخاب را برای پاک کردن تتو خط چشم داشته باشید.

ریموو و پاک کردن تاتو خط چشم

مراقبتهای بعد از ریموو خط چشم

لازم است تا به نکات مهم در مراقبت‌ های بعد از ریموو خط چشم توجه نمایید، از جمله این نکات عبارتند؛

قیمت پاک کردن تاتو چشم با ریموور

قیمت ریموو تاتو خط چشم به وضعیت تاتو شما عزیزان و مواد ریموور مورد استفاده بستگی دارد. ما در مرکز غزل زرگریان از تکنیک اختصاصی برای پاک کردن تاتو در یک جلسه استفاده می‌نماییم. در برخی شرایط ممکن است تعداد جلسات ریموو افزایش یابند که این قطعا در هزینه ریموو تتو خط چشم موثر است.

قیمت ریموو تاتو خط چشم با ریموور در سال 1402 را در جدول زیر برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

3.000.000 تومان تا 3.500.000 تومان

مستر سارا

قیمت ریموو چشم

تخفیف ویژه هزینه ریموو خط چشم

شما عزیزان می‌توانید از تخفیفات ویژه مرکز غزل زرگریان در استفاده از خدمات ریموو تاتو خط چشم استفاده نمایید، تنها کافیست تا فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم تخفیف ریموو

عوارض ریموو خط چشم

انتخاب روش انجام ریموو تتو خط چشم، مرکزی که در آن این کار را انجام می‌دهید و رعایت مراقبت بعد از ریموو خط چشم، از مهم‌ترین عواملی است که از بروز عوارض جلوگیری می‌کند.

برای نمونه استفاه از روش لیزر عوارضی از قبیل التهاب، قرمزی، سوزش و تورم به دنبال خواهد داشت. همچنین در صورت مراجعه به مرکزی نامعتبر به دلیل استفاده از ابزار غیراستاندارد، عدم رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی، فشار دست زیاد پیگمنتر یا استفاده از مواد بی‌کیفیت عوارض تاتو گریبان‌گیر شما خواهد بود.

عدم رعایت نکات مراقبت بعد از ریموو تاتو نیز می‌تواند برای شما مشکل‌ساز باشد. از این‌رو ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از ابزار و تجهیزات بروز و بهداشتی و متریال اصل، زیرنظر متخصصان حاذق ریمو خط چشم شما را بدون عوارض انجام می‌دهیم.

آموزش ریموو تاتو خط چشم

آموزش ریموو تاتو خط چشم به‌صورت گروهی و خصوصی در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان برگزار می‌شود. هر فردی که بخواهد ریموو کار شود باید آموزش اصولی ببیند.

استاد غزل زرگریان یکی از بهترین اساتیدی هستند که می‌توانید برای آموزش ریموو تاتو خط چشم به او اعتماد کنید. در کلاس آموزش پاک کردن تاتو خط چشم استاد غزل زرگریان تمامی نکات را از صفر تا صد آموزش می‌بینید. از جمله مزایای شرکت در دوره‌های آموزش ریموو تاتو خط چشم آکادمی غزل زرگریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد فرصت کارآوری
  •  امکان تمرین روی پوست مصنوعی تاتو و مدل زنده
  • پشتیبانی نامحدود
  • ارائه مدرک معبر فنی و حرفه ای
  •  ارائه تجهیزات کامل به صورت رایگان

شما همچنین می‌توانید در این آکادمی در دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو، آموزش فیبروز ابرو و ... شرکت کرده و به درآمدزایی‌های فوق‌العاده دست یابید.

سر فصل‌های آموزش پاک کردن تاتو خط چشم

در کلاس آموزش ریموو تاتو خط چشم استاد غزل زرگریان تمامی سر فصل‌های زیر را یاد می‌گیرید:

  • طریقه کار با دستگاه میکروپیگمنتشن
  •  نحوه و میزان فشار دست
  • آموزش پاک کردن پخش رنگ پشت پلک با ریموور
  •  مراقبتهای بعد از ریموو خط چشم

این موارد تنها بخشی از سر فصل‌های کلاس آموزش پاک کردن تتو خط چشم استاد غزل زرگریان است. آموزش خصوصی و گروهی این لاین با آموزش کار با دستگاه می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس آموزش ریمو تتو خط چشم استاد غزل زرگریان با ما در تماس باشید.

پاک کردن تاتو خط چشم و معرفی انواع روش‌های آن

برای پاک کردن تاتو خط چشم روش‌های مختلفی بکار می‌رود که در ادامه به بهترین روش‌ها می‌پردازیم:

پاك كردن تاتو خط چشم در خانه

هر فردی که تصمیم به ریموو خط چشم خود می‌گیرد طبیعتا در وهله‌ی اول به سراغ روش‌های خانگی پاک کردن تاتو خط چشم می‌رود. ما در ادامه به برخی از روش های پاك كردن تاتو خط چشم در خانه اشاره می‌کنیم:

ریموو خط چشم با نمک

استفاده از نمک برای پاک کردن تاتو خط چشم یکی از بهترین روش‌های خانگی به شمار می‌رود. در این روش با قرار دادن نمک روی لب و روش‌های لایه‌برداری، تتو را از بین می‌برند.

ساییده و کمرنگ شدن پوست در این روش را نمی‌توان به معنای حذف تتو دانست. چراکه رنگدانه‌ها در عمق زیرین پوست قرار دارند. استفاده از نمک ممکن است با از بین بردن لایه محافظ پوست، موجب ایجاد عفونت، زخم و ... گردد. از این رو این روش به سبب عوارضی که به همراه دارد توصیه نمی‌شود.

ریموو تاتو خط چشم با اسید میوه

استفاده از اسید میوه از دیرباز برای از بین بردن جوش، تتو و .. مورد استفاده قرار می‌گرفت. در این روش با خراش پوست، اسید را روی محل تتو قرار داده و با حرکت رفت و برگشتی سعی در از بین بردن رنگ تتو می‌نمایند. اما این روش علاوه‌بر عدم ریمو خط چشم، موجب عوارضی مانند گوشت اضافه، عفونت‌های پوستی، زخم‌های عمیق و ... می‌شود.

استفاده از کرم پاک کننده تتو خط چشم

در بازار کرم‌هایی به فروش می‌رسند که گفته می‌شود تا 70 الی 90 درصد در حذف رنگدانه‌های تتو تاثیر دارند. اما این کرم‌ها نظیر روش‌های خانگی تاثیری در از بین رفتن تتو نخواهند داشت. به علاوه اینکه ممکن است عوارضی جبران‌ناپذیر برای افراد ایجاد نمایند.

ریمو خط چشم با سرکه سیب و آبلیمو

برخی افراد بر این باورند که در صورتی که آبلیمو و سرکه سیب را به نسبت یک به یک با هم مخلوط کرده و روی ناحیه مدنظر قرار دهیم، تتو به صورت کامل از روی پلک محو می‌شود.

اما باید توجه کنیم رنگدانه‌های تتو در عمق زیرین پوست کاشته شده‌اند و این مخلوط امکان دسترسی به آن‌ها را ندارد. همچنین مصرف بیش از حد این مواد باعث از بین رفتن لایه محافظ پوست و حساسیت خواهد شد.

استفاده از پراکسید هیدروژن و خمیر جوش شیرین

این مواد خاصیت لایه‌برداری و روشن‌کنندگی دارند. اما می‌توان گفت هیچ تاثیری در کمرنگ کردن تتو خط چشم نخواهند داشت. حتی ممکن است در پوست‌های مستعد حساسیت، آسیب، عفونت و زخم ایجاد کنند.

در حالت کلی می‌توان گفت، پاک کردن تاتو خط چشم در خانه نه تنها هیچ تاثیری در از بین رفتن تتو نخواهد داشت بلکه ممکن است موجب آسیب‌های خطرناکی به پوست شما شود.

ریموو خط چشم با لیزر

در این روش با استفاده از دستگاه لیزر، پیوند بین رنگدانه‌های داخل پوست را می‌شکنند. رنگدانه‌های ریز شده کم کم دفع می‌شوند. اما به دلیل پخش رنگدانه در سطح بدن، استفاده از این روش توصیه نمی‌شود.

همچنین چشم یکی از حساس‌ترین نقاط صورت است و دستگاه لیزر ممکن است خطرناکی برای این عضو به دنبال داشته باشد.

همچنین لیرز می‌تواند منجر به خارش، قرمزی و تورم و .. نیز گردد. از این‌رو استفاده از لیزر برای محو کردن تتو توصیه نمی‎شوئد.

اسکین سازی یکی از روش‌های ریموو خط چشم

در این روش از دستگاه میکروپیگمنت و سوزن سه دهم استفاده می‌شود. دستگاه لایه‌هایی روی پوست پلک ایجاد می‌کند. از خاصیت‌های این روش خورندگی است که می‌توان با تزریق محلولی این خاصیت را خنثی نمود که این محلول جوهر تتو را جذب می‌کند.

تزریق محلول موجب از بین رفتن دیواره‌های محافظت‌کننده از رنگ شده و رنگ تتو پس زده می‌شود. این محلول پس از 3 تا 4 روز خشک شده و از پوست جدا می‌شود. بعد از 1 الی 2 ماه و التیام پوست، تتو خط چشم از بین خواهد رفت.

استفاده از روش ارگانیک برای ریمو خط چشم

روش ارگانیک یکی از روش‌های جدید برای ریمو خط چشم های وحشتناک شماست. در این روش با استفاده از ماساژ مواد ریموو را به پوست پلک وارد می‌کنند. پس از 20 ثانیه با دستگاه میکروپیگمنتیشن تمام رنگ‌های موجود در زیر پوست شما خارج می‌شوند.

رعایت مراقبت بعد از ریموو خط چشم در این روش بسیار مهم است. همچنین باید به طور مداوم از کرم‌های ترمیم‌کننده استفاده نمود. این روش در دو مرحله ریمو خط چشم را انجام می‌دهد. افراد با پوست‌های حساس می‌توانند 4 الی 7 هفته بعد مرحله دوم را انجام دهند.

استفاده از مواد ریموور بهترین روش پاک کردن تاتو خط چشم

پاک کردن تاتو خط چشم با ریموور را می‌توان یکی از بهترین روش‌ها برای ریموو تاتو خط چشم دانست.

در مرکز غزل زرگریان از مواد ریموور از برندهای گلوری، فی ریمووال، سی ریمووال، کالرلیفت، iwi، رجوی و دیگر برندهای باکیفیت استفاده می‌نماییم.

انتخاب این مواد برای پاک کردن تتو چشم شما عزیزان بستگی به سن و عمق تاتو و جنس پوست شما عزیزان دارد. مسترهای ما با بررسی دقیق تمامی این نکات از بهترین ریموور ممکن برای پاک کردن تتو چشم شما عزیزان استفاده می‌نمایند. با توجه به حساسیت بالای چشم‌ها ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم.

استفاده از مواد ریموور برای پاک کردن تاتو بدون درد و بدون هیچ عارضه‌ای می‌باشد. به همین دلیل است که این روش این روزها به شدت مورد استقابل قرار گرفته است.

آیا می‌توان با مواد گیاهی ریموو تاتو خط چشم را انجام داد؟

باید گفت که هیچ روشی برای از بین بردن تاتو خط چشم در خانه که مؤثر و امن باشد، وجود ندارد.

دلیل انجام تاتو خط چشم چیست؟

از آنجایی که زیبایی چشم‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای در چهره دارد، اغلب بانوان تمایل به انجام خط چشم دائم پیدا کرده‌اند. با اجرای این تکنیک در هزینه و زمان برای آرایش روزانه صرفه جویی شده و زیبایی چشمان شما چند برابر می‌شود.

اما با این حال برخی از افراد بعد از مدتی بدلیل خستگی و عدم رضایت از فرم خط چشم خود تصمیم به پاک کردن آن می‌گیرند. ما در مرکز غزل زرگریان با بهترین روش‌ها ریموو خط چشم شما را انجام می‌دهیم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 32

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.