بهترین مرکز تاتو لب در تهران

تاتو خط لب و تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و برگزاری دوره آموزش تاتو رژ لب دائم از تخصص‌های ما در سالن آرایش دائم غزل زرگریان است. در انجام تاتو رژ لب دائم از بهترین رنگدانه‌ها و بروزترین تکنیک‌ها استفاده می‌نماییم تا بتوانیم زیبایی هرچه بیشتر را به شما عزیزان هدیه دهیم. با تخصص در زمینه رنگ شناسی و استفاده از ابزارهای حرفه‌ای انواع تکنیک‌های رژ لب دائم از جمله؛ رژ لب کامل، ساکورالیپس یا شیدینگ لب، کانتورینگ لب، فیکانتور و ... را بسته به سلیقه و چهره شما عزیزان با بهترین کیفیت توسط متخصص‌ترین مسترها انجام می‌دهیم.

تاتو رژ لب دائم چیست؟

تاتو رژ لب از تکنیک‌های آرایش دائم است که با استفاده از آن می‌توانید لب‌هایی خوش فرم، زیبا و خوش رنگ داشته باشید. همچنین با انجام تتو رژ لب دائم دیگر نیازی به استفاده از رژ لب نخواهید داشت. با انجام تاتو لب می‌توانید فرم دلخواه را به لب‌ها داده و نواقص آنها را از بین ببرید. هاشور لب این روزها با دو تکنیک میکروبلیدینگ لب و میکروبپیگمنتیشن لب انجام می‌شود. با توجه به اینکه لب‌ها رگ‌های خونی زیادی دارند باید تتو لب توسط تاتوکار ماهر انجام شود. به همین دلیل است که در مرکز غزل زرگریان با مسترهای با تجربه و متخصص برای خدمات تاتو رژ لب دائم همکاری می‌نماییم.

مشاوره رایگان
تاتو رژ لب و خط لب دائم به روش میکروپیگمنتیشن

انواع مدل‌های تاتو رژ لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم در خدمت شما عزیزان هستیم. از انواع مدل‌های تاتو لب که در این مرکز به شما عزیزان ارائه می‌نماییم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

تاتو رژ لب کامل

با انجام تکنیک تاتو رژ لب کامل، لب‌های شما به‌طور کلی و به‌صورت یکدست رنگ می‌گیرد.

ساکورالیپس یا شیدینگ لب

ساکورالیپس از متدهای شیدینگ لب است که رنگ طبیعی همراه با کانتورینگ لب می‌باشد.

تاتو خط لب دائم

برای ایجاد تغییر در فرم لب‌ها و همچنین برجسته‌تر نشان دادن آنها می‌توانید تاتو خط لب را انجام دهید.

فیکانتور لب

قرینه سازی لب‌ها در تکنیک فیکانتور انجام می‌شود و می‌تواند جذابیت لب‌هایتان را چندین برابر کند.

انجام تاتو لب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تکنیک‌های تاتو لب برای همه افرادی که به دنبال زیبایی دائمی هستند پیشنهاد می‌شود. این تکنیک بالاخص برای افرادی که لب‌هایی نامتقارن، باریک و کم رنگ دارند انتخاب ایده‌آلی است. همچنین خانم‌های شاغل که می‌خواهند همیشه چهره‌ای آراسته و لب‌هایی خوش رنگ داشته باشند. با توجه به اینکه با افزایش سن پیگمنت‌های لب از بین می‌روند، این تکنیک به خانم‌ها با سن بالا به شدت پیشنهاد می‌شود.

مراحل انجام تاتو لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران طی مراحل زیر خدمات تاتو لب را ارائه می‌نماییم؛

 

مشاوره تاتو رژ لب دائم

مشاوره تاتو رژ لب دائم

ما به شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه می‌نماییم تا بتوانید بهترین نوع تاتو لب دائم را انتخاب نمایید. مسترهای ما در این مرکز به کلیه اصول زیبایی شناسی و شناخت آناتومی چهره مسلط می‌باشند و می‌توانند بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه نمایند.

طراحی و قرینه سازی لب‌ها

طراحی و قرینه سازی

با استفاده از ابزهای تخصصی و نرم افزار با در نظر گرفتن سلیقه‌تان طراحی لب‌هایتان را انجام می‌دهیم. در این مرحله از تاتو رژ لب دائم می‌توانید دید کلی از پایان کار داشته باشید و هر تغییری را اعمال نمایید، همکاران ما با صبوری در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین رنگ تاتو رژ لب دائم

بهترین رنگ رژ لب دائم

با توجه به دائمی بودن تکنیک رژ لب دائم لازم است تا بهترین رنگ رژ لب دائم را با توجه به سلیقه، رنگ پوست و سایر پارامترهای مهم دیگر انتخاب نمایید. ما در این مرکز به شما مشاوره‌های لازم را برای داشتن بهترین انتخاب ممکن ارائه می‌نماییم.

بی حسی لب ها برای تاتو

بی‌حسی لب‌ها

با توجه به وجود عصب‌های فراوان و حساسیت بسیار بالای لب‌ها، از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. همچنین با ارائه مشاوره‌های دقیق از لحاظ روحی شما را آماده خواهیم کرد تا در حین انجام کار هیچ دردی احساس نکنید.

انجام تاتو لب

انجام تاتو لب

با توجه به تکنیک انتخابی شما عزیزان از بروزترین دستگاه‌ها و ابزار و از همه مهم‌ترین باکیفیت‌ترین رنگ تاتو لب برای انجام تاتو استفاده می‌نماییم. تاتو لب در مرکز غزل زرگریان توسط متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین مسترها تحت نظارت سرکار خانم غزل زرگریان انجام می‌شود.

مراقبت‌های بعد از تاتو لب

ماندگاری تاتو خط لب و رژ لب دائم

در مدت زمان ماندگاری تاتو رژ لب و خز لب پوست شما اهمیت بسیار زیادی دارد. افرادی با پوست‌های چرب، و یا دارای منافذ پوستی باز اغلب ماندگاری کمتری را تجربه می‌نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از داروهای هورمونی و اعصاب نیز در مدت زمان ماندپاری هاشور لب تاثیرگذار است. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از تکنیک‌هایی اختصاصی توانسته‌ایم مدت ماندگاری تاتو رژ لب را به بیشترین میزان ارتقاع دهیم. شما عزیزان با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما در این مرکز تخصصی استفاده کنید.

قیمت تاتو رژ لب دائم

قیمت رژ لب دائم

در اعلام قیمت تاتو رژ لب دائم موارد بسیار زیادی تاثیر گذار می‌باشند. از جمله این موارد می‌تواند به تکنیک انتخابی شما عزیزان برای تتو لب، رنگ و مواد بی‌حسی، تخصص مستر اشاره نمود. در مرکز غزل زرگریان تمامی مسترها از مواد مصرفی یکسان استفاده می‌نمایند و همگی تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان می‌باشند. دلیل تفاوت قیمت مسترها نیز به این دلیل است که تمامی اقشار جامعه بتوانند در این مرکز خدمات مد نظرشان را دریافت نمایند. همچنین با پر کردن فرم زیر می‌توانید از تخفیفات ویژه ما در این مرکز بهره‌مند شوید.

فرم تخفیف تاتو لب دائم

نمونه تاتو لب دائم در مرکز غزل زرگریان

در این بخش می‌توانید نمونه‌های تاتو رژ لب در سبک‌های مختلف در مرکز غزل زرگریان را مشاهده نمایید.


آموزش تاتو رژ لب دائم

آموزش تاتو رژلب دائم به صورت تضمینی و تخصصی برای شما عزیزانی که قصد کسب درآمد بالا دارید در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان برگزار می‌شود. همیشه سعی کنید برای آموزش تاتو لب و رژ لب دائم بهترین استاد را انتخاب کنید. آموزش هزینه نیست و سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. یکی از بهترین اساتید برای آموزش تاتو لب 3 بعدی و آموزش رژ لب دائم، استاد غزل زرگریان است. استاد غزل زرگریان بهترین آموزش‌ها را برای هنرجویان خود برگزار می‌کند.

نحوه برگزاری کلاس تاتو رژلب دائم

آموزش خصوصی و گروهی تاتو رژلب دائم با تکنیک‌های بال در دوره آموزش کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن است.

آموزش تاتو رژ لب دائم

سوالات متداول در زمینه تتو لب

به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در زمینه تاتو لب در ادامه پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.

عوارض تاتو رژ لب چیست؟

توجه کنید که در دریافت خدمات آرایش دائم لازم است تا مراکز معتبر و تخصصی را انتخاب نمایید. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر ممکن است عوارض زیر برای شما عزیزان رخ دهد؛

  • ایجاد عفونت که در اثر استفاده از مواد نامرغوب و عدم رعایت نکات بهداشتی برای شما رخ خواهد داد.
  • عدم بهبود زحم‌های ایجاد شده در لب، که در اثر فشار بیش از حد دست پیگمنتر می‌تواند برای شما رخ دهد.
  • در صورت عدم استفاده از تجهیزات استریل ممکن است دچار بیماری‌هایی از جمله ایدز، هپاتیت B، هپاتیت C شوید.
  • در صورت تجربه داشتن بیماری‌های آلرژیک حتما مستر خود را در جریان قرار دهید تا اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند

ترمیم تاتو لب نیاز است؟

با توجه به اینکه لب‌ها نسبت به بقیه بخش‌ها رنگ‌پذیری پایین‌تری دارند لازم است تا برای افزایش زمان ماندگاری تاتو لب، آن را ترمیم نمایید. زمان ترمیم اغلب توسط مستر به شما عزیزان اعلام خواهد شد و لازم است که در زمان مشخص شده مراجعه نمایید.

بهترین رنگ رژ لب دائم با توجه به رنگ پوست کدام است؟

در انتخاب رنگ تاتو لب حتما باید به رنگ پوست توجه ویژه‌ای نمایید. رنگ‌های قرمز، سرخابی و مرجانی، صورتی، هلویی بهترین انتخاب برای افراد با پوست روشن است. برای پوست‌های متوسط و گندمی می‌توان رنگ‌هایی با تناژ بنفش، هلویی پررنگ و صورتی را پیشنهاد داد. در صورت تیره بودن پوست نیز تناژهای رنگی مانند جگری، قهوه‌ای، کاراملی، قرمز آجری قطعا بهترین انتخاب می‌باشند. ما در مرکز غزل زرگریان با تخصص در این زمینه بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.