تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم با بالاترین کیفیت و برگزاری بهترین دوره آموزش تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن با بهترین قیمت رژ لب دائم تخصص ما در مرکز غزل زرگریان است. شما در این مرکز بیشترین ماندگاری تاتو رژ لب دائم را بدون نیاز به ترمیم و بدون عوارض وحشتناک عوارض تاتو خط لب تجربه خواهید کرد. ما کلیه خدمات تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن لب را با بهترین قیمت رژ لب دائم به نسبت کیفیت ارائه می‌دهیم.

انواع رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه و سفید همانند تاتو رژ لب رنگ گوشتی، تاتو رژ لب کالباسی، تاتو رژ لب گلبهی، تتو لب و خط لب دائم طبیعی، تاتو لب صورتی، رنگ تاتو لب زرشکی و ... در این مرکز بدون بروز عوارض و نیاز به درمان تبخال بعد از تاتو لب و عفونت و .. برای شما انجام می‌گیرد.

ما کلیه تکنیک‌های تاتو لب از جمله؛ ساکورالیپس، شیدینگ لب، کانتورینگ، کانتور لب، تاتو خط لب و رژ لب، تاتو رژ لب سه بعدی، تاتو رژ لب کامل طبیعی را با بهترین مواد و بروزترین تکنیک‌ها برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. مسترهای باتجربه مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین رنگ برای تاتو لب، تمامی عیوب لب شما از جمله عدم تقارن لب، رنگ پریدگی لب و ... را رفع می‌کنند.

شما می‌توانید با مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد و عکس قبل و بعد شیدینگ لب درنمونه کارهای غزل زرگریان از کیفیت کار متخصصان ما در این مرکز اطمینان حاصل نمایید. و با اطلاع از بهترین قیمت تاتو لب، نسبت به رزرو نوبت خود برای اجرای تتوی رژلب و شرکت در دوره آموزش رژلب دائم اقدام نمایید.

فهرست مطالب

تاتو رژ لب دائم چیست؟

تاتو رژ لب دائم از تکنیک‌های آرایش دائم و نیمه دائمی لب است. با استفاده از تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن، لب‌هایی خوش رنگ، برجسته و زیبا خواهید داشت. با انجام رژلب دائم و خط لب دائم دیگر نیازی به اتلاف زمان و هزینه برای آرایش‌های روزانه و خرید لوازم آرایشی نخواهید داشت. انجام تاتو رژ لب دائم با بهترین رنگ تاتو لب برای پوست سبزه و سفید و ماندگاری بالا به رفع نواقص لب و زیبایی آن کمک می‌نماید. در تکنیک تاتو رژ لب دائم بهترین رنگ برای تاتو لب نظیر تاتو رژ لب رنگ گوشتی، تاتو رژ لب دائم کالباسی، تاتو رنگ گلبهی و ... با دستگاه برقی به پوست لب تزریق و تثبیت می‌شود.

تتوی لب و خط لب دائمی برای افرادی که دارای لب‌های کم‌رنگ، نامتقارن و بی‌فرم هستند و یا روی لب‌های خود آثار زخم، خشکی و بخیه دارند بسیار مناسب است. با استفاده از اجرای رژ لب کامل و انجام مراقبت بعد از رژ لب دائم می‌توانید فرم دلخواهی به لب‌ها داده و جذابیت چهره‌تان را با بهترین قیمت رژ لب دائم چندین برابر نمایید. این آرایش نیمه دائمی دارای دو تکنیک شیدینگ و رژ لب کامل است.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین رنگ رژ لب دائم، تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم را برای شما بدون نیاز به ترمیم تتو رژ لب و عوارض تاتو خط لب طبیعی انجام خواهیم داد و بهترین قیمت رژ لب دائم را از شما دریافت می‌کنیم. انجام فرآیند تاتو رژ لب دائم در این مرکز حدود دو ساعت زمان نیاز دارد که این زمان به نتیجه مورد انتظار شما نیز بستگی خواهد داشت.

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که فرق تاتو رژ لب دائم و تاتو خط لب چیست؟ در پاسخ باید گفت تاتو رژ لب دائم به معنای رنگ کردن کل لب است که سبب تغییر فرم و رنگ لب می‌گردد. اما تاتو خط لب به منظور نمایان کردن خط دور لب می‌باشد. ما در مرکز غزل زرگریان تاتو خط لب و رژ لب را با بهترین قیمت رژ لب دائم اجرا می‌کنیم.

مشاوران ما در این مرکز با دلسوزی به تمامی پرسش‌های شما از قبیل رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود؟ حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ رنگ تاتو لب بعد چند روز خوب میشه؟ درمان تبخال بعد از تاتو لب چیست؟ چند روز بعد از تاتو لب بریم حموم؟ قیمت تاتو لب چقدر است؟ و ... پاسخ خواهند داد.

عکس تاتو لب قبل و بعد

عکس تاتو لب قبل و بعد
تاتو لب
عکس مراحل پوسته ریزی تاتو لب
تتو لب

آموزش تاتو لب و رژ لب دائم استاد غزل زرگریان

آموزش تاتو رژ لب دائم و خط لب دائمی به‌صورت تخصصی شما را با همه چیز در مورد تاتو خط لب و رژ لب دائمی آشنا خواهد کرد. همچنین در دوره اموزش رژلب دائم در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان متوجه می‌شوید که انواع خط لب دائم چیست و روش‌های انجام آن کدامند؟ با پرداخت هزینه آموزش تاتو رژلب دائم و قیمت آموزش رژ لب دائم در تهران در آکادمی غزل زرگریان می‌توانید بعد از یادگیری حرفه‌ای و دریافت مدرک، کسب و کار خود را راه اندازی نموده و با توجه به هزینه رژ لب دائم و بازارکار داغ آن، از آن کسب درآمد عالی داشته باشید.

آموزش تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن لب

دوره های آموزش رژ لب دائم استاد غزل زرگریان به‌صورت ورکشاپ و خصوصی برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره می‌توانید تمامی تکنیک‌های تاتو رژ لب دائم و ارایش دائم لب از جمله شیدینگ لب، تاتو رژ لب سه بعدی، ساکورالیپس، تاتو خط لب دائم و .... را آموزش ببینید. کاربردی بودن دوره اموزش رژلب دائم اصلی‌ترین ویژگی آن می‌باشد.

از آنجایی که مهارت پیگمنتر در نتیجه کار و عدم بروز عوارض رژ لب دائم و ترمیم تتو رژ لب، بسیار تاثیرگذار است ما در این مرکز شما را با تضمینی‌ترین روش‌های اجرای تتولب و ترمیم رژ لب دائم آشنا خواهیم ساخت. استاد غزل زرگریان، بهترین استاد برای آموزش رژلب دائم می‌باشند که تا به امروز بیش از 2 هزار هنرجو در این زمینه داشته‎اند. برای آموزش رژ لب دائم طبیعی با بهترین هزینه آموزش تاتو رژلب دائم کافیست در این دوره شرکت نمایید.

اموزش خط لب
آموزش رژ لب دائم
آموزش انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب
آموزش تاتو خط لب
آموزش تاتو رژ لب
آموزش تاتو رژلب دائم
آموزش تاتو لب
آموزش تاتو لب 3بعدی
آموزش تاتو لب رژلب
آموزش خط لب تاتو
آموزش خط لب دائم
آموزش رژ لب دائم

انواع مدل‌ رژلب دائم و تاتوی لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه باکیفیت‌ترین خدمات ارایش دائم لب با بهترین قیمت تاتو لب در خدمت شما عزیزان هستیم. شما می‌توانید برای یادگیری انواع مدل‌خط لب دائم طبیعی و رژ لب تاتو نیز در دوره‌های تخصصی آموزش رژ لب دائم با بهترین هزینه آموزش تاتو رژلب دائم این مرکز شرکت کنید. از انواع مدل‌های تاتوی لب که در این مرکز با بهترین قیمت رژ لب دائم به شما عزیزان ارائه می‌نماییم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

تاتو رژ لب کامل

با انجام تکنیک تاتو رژ لب کامل طبیعی، لب‌های شما به‌طور کلی و به‌صورت یکدست رنگ می‌گیرد.

ساکورالیپس یا شیدینگ لب

ساکورالیپس از متدهای شیدینگ لب است که رنگ طبیعی همراه با کانتورینگ لب ایجاد می‌کند.

تاتو خط لب دائم

برای ایجاد تغییر در فرم لب‌ها و برجسته‌تر نشان دادن آنها می‌توانید تاتو خط لب دائمی را انجام دهید.

فیکانتور لب

قرینه سازی لب‌ها در تکنیک کانتور لب انجام می‌شود و جذابیت لب‌هایتان را چندین برابر کند.

انجام تتو لب و خط لب دائمی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تکنیک‌های تاتو رژ لب دائم برای همه افرادی که به دنبال زیبایی دائمی هستند پیشنهاد می‌شود. تاتوی لب بالاخص برای افرادی که لب‌هایی نامتقارن، باریک و کم‌رنگ دارند انتخاب ایده‌آلی است. همچنین خانم‌های شاغل که تمایل دارند همیشه چهره‌ای آراسته و لب‌هایی زیبا و خوش‌رنگ داشته باشند می‌توانند از روش تاتو رژ لب دائم و خط لب تاتو استفاده کنند. با توجه به از بین رفتن پیگمنت‌های لب با افزایش سن، تاتو خط لب و رژ لب برای خانم‌های مسن به شدت پیشنهاد می‌شود.

شما می‌توانید با مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد در نمونه کارهای مرکز غزل زرگریان از خدمات تاتو خط لب و رژ لب ما با بهترین قیمت رژ لب دائم و قیمت تاتو لب بهره ببرید.

مراحل تاتو لب در مرکز غزل زرگریان

مراحل تاتو لب در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران به صورت زیر است:

مشاوره خط لب دائم

مشاوره تاتو رژ لب دائم

ما به شما مشاوره تخصصی رایگان برای تاتو رژ لب دائم ارائه می‌نماییم تا با مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد، بهترین مدل خط لب دائم و مدل رژ لب دائم را انتخاب نمایید. مسترهای ما به کلیه اصول زیبایی شناسی و شناخت آناتومی چهره مسلط هستند و می‌توانند بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه نمایند.

رژ لب دائم و طراحی لب ها

طراحی و قرینه سازی لب

ما با استفاده از ابزارهای تخصصی و نرم‌افزار قرینه‌سازی آکادمی فی با در نظر گرفتن سلیقه‌تان طراحی لب‌هایتان را انجام می‌دهیم. در این مرحله از تاتو رژ لب دائم می‌توانید دید کلی از پایان کار داشته باشید و هر تغییری را در اجرای تتوی رژلب و طرح تتو لب اعمال نمایید، همکاران ما با صبوری در خدمت شما هستند.

بهترین رنگ رژ لب دائم

بهترین رنگ رژ لب دائم

با توجه به دائمی بودن تکنیک تاتو رژ لب دائم لازم است تا بهترین رنگ برای تاتو لب را با توجه به سلیقه، رنگ پوست و .... انتخاب نمایید. ما در این مرکز نشان دادن عکس رژلب دائم به شما مشاوره‌های لازم را برای داشتن بهترین رنگ تاتو لب برای پوست سبزه و رنگ تاتو لب برای پوست سفید ارائه می‌نماییم.

بهترین رنگ برای تاتو لب و بی حسی تاتوبی‌حسی لب‌ها

ما با توجه به وجود عصب‌های فراوان و حساسیت بسیار بالای لب‌ها، از قوی ترین پماد بی حسی تاتو و پد بی حسی لب برای اجرای تاتو رژ لب دائم و تتو خط لب استفاده می‌نماییم. همچنین با ارائه مشاوره‌های دقیق از لحاظ روحی شما را آماده خواهیم کرد تا در حین تاتو رژلب طبیعی و خط لب دایمی هیچ دردی احساس نکنید.

انجام تاتو رژ لب

انجام تاتو خط لب و رژ لب

با توجه به تکنیک انتخابی شما عزیزان ما از بروزترین دستگاه‌ها و از همه مهم‌تر باکیفیت‌ترین رنگ تاتو لب برای پوست سفید، سبزه و ... برای انجام تاتو خط لب و رژ لب استفاده می‌نماییم. تاتو رژ لب دائم در مرکز غزل زرگریان توسط متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین مسترها تحت نظارت استاد غزل زرگریان انجام می‌شود.

ترمیم تاتو رژ لب دائم و خط لب دائم طبیعی

ترمیم تتو رژ لب برای تثبیت رنگ تاتوی لب یکی از مراحل کار است. همانطور که اشاره شد تاتو خط لب و رژ لب یک تکنیک نیمه دائمی است که به منظور تثبیت رنگ انجام می‌گیرد. جلسات و زمان ترمیم رژ لب دائم به نوع برند و مرکز تخصصی تاتولب بستگی دارد؛ اما معمولا یک جلسه ترمیم کافی است. رعایت نکات مراقبت بعد از رژلب دائم نیز در ماندگاری تاتو رژ لب دائم و زمان ترمیم آن تاثیر دارد. درصورتی که نکات مراقبت بعد از تاتو لب را جدی نگیرید، امکان دارد به دو جلسه ترمیم رژ لب دائم نیاز داشته باشید.

توجه کنید تورم لب‌ها بعد از اجرای رژ دائمی لب و تتوی خط لب طبیعی است و نباید نگران درمان ورم لب بعد از تاتو باشید زیرا در مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.

ممکن است بعد از اجرای تاتو رژ لب کامل، بعد از چند ماه شاهد کمرنگ شدن تاتو لب و رنگ پریدگی شوید؛ در این حالت با یک جلسه ترمیم می‌توانید مجددا زیبایی روزهای اولیه را به لب‌هایتان بازگردانید. هرچه کیفیت رنگ های رژ لب دائم بیشتر باشد و متخصص تاتوکار در کار خود مهارت بیشتری داشته باشد، مدت زمان ماندگاری بیشتر شده و نیاز به ترمیم کمتر خواهد شد.

ما در سالن زیبایی غزل زرگریان با بهره‌گیری از بهترین برند رنگ تاتو لب و تکنیک تخصصی استاد غزل زرگریان خدمات تاتو خط لب و رژ لب را بدون نیاز به ترمیم تتو رژ لب با بهترین قیمت رژ لب دائم برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

مزایا و معایب تاتو خط لب و رژ لب دائم

در ادامه به برخی از مزایا و معایب تاتو رژ لب دائم اشاره می‌کنیم:

علاوه‌بر مزایای گفته شده، رژ دائمی لب و خط لب تتو درصورتی که در مراکز نامعتبر و غیربهداشتی انجام شود ممکن است باعث بروز عوارض وحشتناک عوارض تاتو خط لب و رژ لب دایم گردد. برای نمونه در عکس عفونت لب بعد از تاتو و تبخال بعد از تاتو لب شما نتیجه استفاده از مواد نامرغوب و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های بعد از رژ لب دائم را مشاهده خواهید کرد.

در برخی مواقع نیز به سبب فشار دست بیش از حد پیگمنتر، ممکن است زخم‌های ایجاد شده در لب، بهبود نیابند. همچنین عدم استفاده از تجهیزات استریل نیز ممکن است فرد را دچار بیماری‌هایی از جمله ایدز، هپاتیت B، هپاتیت C کند. در صورت تجربه داشتن بیماری‌های آلرژیک حتما مستر خود را در جریان قرار دهید تا اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند. ما در مرکز غزل زرگریان باکیفیت‌ترین خدمات تاتو خط لب و رژ لب را با بهترین قیمت رژ لب دائم برای شما ارائه نموده‌ایم.

مراقبت های بعد از رژ لب دائم

رعایت نکات مراقبت بعد از رژ لب دائم در کیفیت نتیجه کار و جلوگیری از مراحل ریزش تاتو لب، تبخال بعد از تاتو لب و عوارض رژ لب دائم تاثیرگذارند. مشاورین ما در مرکز غزل زرگریان به تمامی پرسش‌های شما از قبیل رنگ تاتو لب بعد چند روز خوب میشه؟ چند روز بعد از تاتو لب بریم حموم؟ و بعد از تاتو لب چه پمادی بزنیم پاسخ خواهند داد. در زیر به برخی از نکات مراقبت بعد از رژلب دائم اشاره شده است:

ماندگاری تاتو رژ لب و تاتو خط لب

ماندگاری تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن لب بستگی به پوست شما دارد. افراد با پوست‌ چرب، و یا دارای منافذ پوستی باز اغلب ماندگاری کمتری را تجربه می‌نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از داروهای هورمونی و اعصاب نیز در مدت زمان ماندگاری تتولب تاثیرگذار است.

ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از تکنیک‌هایی اختصاصی استاد غزل زرگریان در تتوی لب توانسته‌ایم با بهترین قیمت رژ لب دائم مدت ماندگاری تاتو خط لب و رژ لب را به بیشترین میزان ارتقا دهیم.

شما عزیزان با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما در این مرکز تخصصی بدون نیاز به ترمیم رژ لب دائم و با بهترین قیمت تاتو لب استفاده کنید. همچنین با شرکت در دوره آموزش رژ لب دائم تمامی تکنیک‌های بروز این حرفه را برای افزایش ماندگاری تاتو رژ لب دائم فرابگیرید.

قیمت رژ لب دائم در سال 1403

هزینه رژ لب دائم و قیمت تاتو لب به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت تاتو لب می‌توان به تکنیک انتخابی شما عزیزان برای تتوی لب، رنگ و مواد بی‌حسی، تخصص مستر و .. اشاره نمود. در مرکز غزل زرگریان تمامی مسترها از مواد مصرفی یکسان استفاده می‌نمایند و همگی تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان می‌باشند.

دلیل تفاوت قیمت رژ لب دائم مسترها نیز به این دلیل است که تمامی اقشار جامعه بتوانند در این مرکز خدمات مد نظرشان را دریافت نمایند.

در ادامه لیست قیمت تاتو لب و قیمت رژ لب دائم مرکز غزل زرگریان را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

3.000.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر مرجان

مستر تینا

قیمت تاتو رژ لب دائم

تخفیف استثنایی هزینه رژ لب دائم

در مرکز غزل زرگریان، به پاس اعتماد شما عزیزان تخفیفات ویژه‌ای در قیمت رژ لب دائم داریم. شما عزیزان برای استفاده از این تخفیفات قیمت تاتو لب کافیست فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند؛

فرم تخفیف تاتو لب دائم

عکس تاتو رژ لب دائم در مرکز غزل زرگریان

تاتو رژ لب رنگ گوشتی
رنگ تاتو لب برای پوست سبزه
رژلب دائم
خط لب تاتو
تاتوی لب
خط لب دائمی
تاتو خط لب
تتوی لب
رنگ تاتو لب برای پوست سفید
تاتو رژ لب گلبهی
تاتو رژ لب سه بعدی
تاتو خط لب طبیعی
رژ لب دائم کالباسی
تتو رژ لب
تاتو رژ لب طبیعی
هزینه رژ لب دائم

رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات تاتو لب مرکز غزل زرگریان 

در زیر شما می‌توانید فیلم رضایتمندی مشتریان ما را از خدمات تاتو خط لب و رژ لب دائم استاد غزل زرگریان را مشاهده نمایید و نسبت به رزرو نوبت خود برای اجرای خدمات تاتو رژ لب دائم با بهترین قیمت رژ لب دائم و شرکت در دوره های آموزش تاتو رژ لب اقدام نمایید.

روند بهبودی لب بعد از انجام تاتو رژ لب سه بعدی

بعد از انجام تاتو رژ لب دائم، در روزهای ابتدایی لب‌ها ورم می‌کنند. برای کاهش و درمان ورم لب بعد از تاتو و درد لب می‌توان از کمپرس یخ استفاده کرد. همچنین در روز اول به سبب زخم تاتو، ممکن است مایع لنفاوی از لب خارج شود که بعد از 4 الی 6 ساعت می‌توان با دستمال آن را تمیز نمود. تا روز سوم ممکن است تورم لب کاهش یابد و رنگ لب نیز تیره‌تر شود. در پاسخ به بعد از تاتو لب چه پمادی بزنیم می‌توان گفت در طی این روند هیدراته نگه داشتن لب با کرم مرطوب کننده، هیدروکورتیزون و یا ویتامین A یا بالم لب مهم است.

همچنین اگر به این پرسش برخورده‌اید که رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود؟ یا رنگ تاتو لب بعد چند روز خوب میشه؟ در پاسخ می‌توان گفت در روز سوم رنگ لب تیره‌تر از روزهای ابتدایی می‌شود و پس از دو الی سه هفته رنگ رژ لب تاتو اصلی مشخص خواهد شد. توجه این نکته ضروری است که از روزهای سوم به بعد، از کندن پوست لب بعد از تاتو خودداری کنید. در عکس مراحل پوسته ریزی تاتو لب می‌توان مشاهده کرد که از روز سوم به بعد طی مراحل ریزش تاتو لب، کم کم لب‌ها حالت عادی می‌گیرند. پس از 8 الی 9 هفته درصورت کم رنگ شدن رنگ رژ لب دائم می‌توانید برای ترمیم با بهترین قیمت تاتو لب مراجعه نمایید.

تبخال بعد از تاتو لب

یکی از دغدغه‌های افرادی که تکنیک رژلب دائمی و خط لب دایمی را انجام می‌دهند، تبخال بعد از تاتو لب است. درواقع تبخال بعد از شیدینگ لب به علت عدم رعایت مراقبت بعد از تاتو برای این افراد رخ می‌دهد. با مشاهده عکس عفونت لب بعد از تاتو و تبخال بعد از تاتو لب می‌توان متوجه شد که این عارضه در وهله اول مشابه زخم تاتو ظاهر می‌شود.

و بعد از مدتی عفونی و دردناک خواهد شد. به عبارتی اگر به این پرسش برخورده‌اید که چرا بعد از تاتو لب تبخال می زنیم؟ و یا برای تبخال بعد خط لب چکار کنیم؟ می‌توان گفت یکی از علل اصلی ایجاد تبخال، عدم اهمیت به نکات مراقبت بعد از رژ لب دائم است.

در صورت مشاهده علائم تبخال شما باید به دنبال درمان سریع تبخال بعد از تاتو لب و درمان عفونت لب بعد از تاتو باشید. برای درمان تبخال بعد از تاتو لب می‌توانید قبل از اجرای تتو رژ لب و خط لب دایمی، قرص ضد تبخال برای تاتو لب استفاده کنید. و یا قرص تبخال بعد از تاتو لب، قرص ضد التهاب بعد از تاتو لب و انتی بیوتیک برای عفونت تاتو لب تهیه کنید. برای بی نیازی از قرص تبخال برای تاتو لب بهتر است نکات مراقبت بعد از تاتو را جدی بگیرید و به مراکز معتبر با بهترین قیمت تاتو لب مراجعه نمایید. در مرکز غزل زرگریان خدمات تاتو رژ لب دائم بدون هیچگونه عوارض و تبخال بعد از تاتو خط لب و رژ لب با بهترین قیمت رژ لب دائم انجام می‌گیرد.

بهترین رنگ برای تاتو لب کدام است؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند بهترین رنگ رژ لب دائم، رنگ‌های قرمز با پایه آبی هستند. البته تاتو رژ لب رنگ گوشتی و برنز یا تاتو رژ لب دائم قرمز بسیار شیک و جذاب خواهند شد. اما باید بدانید که بهترین رنگ برای تاتو لب براساس تناژ پوستی شما مشخص می‌شود. انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب کاری دشوار است و باید توسط افراد متخصص و زبده که دوره آموزش رژ لب دائم را گذرانده‌اند، انجام شود.

معیارهای انتخاب بهترین رنگ رژ لب دائم شامل رنگ پوست، رنگ موها و چشم‌ها، سلیقه شخصی، ماندگاری رنگ و .. هستند. پیگمنتر برای اجرای رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه، سفید و .. باید شناخت و تجربه کافی از انواع رنگ رژ لب دائم را داشته باشد. این شخص باید پایه رنگ‌های تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن را بشناسد.

رنگ های رژ لب دائم برپایه آب و یا الکل هستند. برخی دیگر از رنگ تاتو رژ لب دائم نیز بر پایه روغن یا سیلیکون می‌باشند. رنگ‌های تلفیقی نیز از ترکیب رنگ‌های پایه آب و روغن و یا الکل و روغن پدید می‌آیند. از دیگر نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ رژ لب دائم، روشن شدن رنگ تاتو پس از چند روز می‌باشد. درواقع اگر شخصی، رژلب دائم رنگ گوشتی و یا تاتو لب رنگ گوشتی انجام دهد، پیگمنتر باید رنگ را چند درجه تیره‌تر درنظر بگیرد.

معرفی بهترین رنگ رژ لب دائم

بهترین رنگ‌های برای تتوی خط لب و تتو رژلب رنگ‌های ملایم و طبیعی هستند. چراکه در صورتی که شما از رنگ‌های جیغ و خیلی روشن استفاده کنید، ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید و ناچار به ریموو تاتو لب گردید.

رنگ‌های تاتو قهوه‌ای به سبب دارا بودن مولکول‌های ریز به ماندگاری تتو کمک می‌کنند. پیگمنتر با تشخیص آندرتون یا سردی و گرمی پوست شما قادر است بهترین رنگ را برای تاتو لب شما انتخاب نماید. برای نمونه رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه، تناژهای گرم و طبیعی مانند مرجانی تند، کهربایی گرم و ... هستند. در انتخاب رنگ تاتو رژ لب برای پوست سبزه بهتر است از رنگ بنفش دوری شود زیرا پوست این افراد را زرد نشان می‌دهد.

بهترین رنگ تاتو لب برای پوست سفید نیز رنگ نود و خانواده رنگ هلویی است. رنگ تاتو لب کالباسی، رژلب دائم رنگ گوشتی، تاتو لب صورتی، تاتو رژ لب گلبهی و .. نیز رنگ‌های مناسبی برای این افراد هستند. رنگ تاتو لب زرشکی نیز گزینه مناسبی برای رنگ تاتو لب برای پوست گندمی است. ما در مرکز غزل زرگریان انواع تاتو رژ لب طبیعی، تاتو رژلب کالباسی، رنگ لب دائم گوشتی، رنگ تاتو لب زرشکی و .. را با بهترین قیمت رژ لب دائم برای شما طبق سلیقه‌تان انتخاب و اجرا می‌کنیم.

شما می‌توانید با مشاهده عکس خط لب دائم و عکس تاتو خط لب کالباسی و .... بهترین رنگ برای تاتو خط لب و رژ لب را برای خود انتخاب کنید و با بهترین قیمت تاتو لب در این مرکز زیبایی لب‌هایتان را دوچندان نمایید.

چرا تاتو لب رنگ نمیگیره؟

بسیاری از افراد ممکن است به این پرسش‌های برخورده باشند که چرا تاتو لب رنگ نمیگیره یا تاتو لب بعد از چند روز رنگ میگیره؟ در ادامه به برخی از عواملی که برای رنگ نگرفتن تاتو رژ لب دائم وجود دارد خواهیم پرداخت:

عوامل بیرونی رنگ نگرفتن تتوی لب

 • قرارگیری زیر نور آفتاب
 • رنگ و جنس پیگمنت‌های تتو
 • کندن پوست لب بعد از تاتو
 •  استخر رفتن زیاد
 • استفاده از محصولات لایه بردار

عوامل درونی

 •  رنگ طبیعی لب
 •  اضطراب
 • بارداری و شیردهی
 • دوران قاعدگی
 • چرب بودن پوست لب
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون، داروهای هورمونی و در کل داروهایی که روی سیستم ایمنی بدن تاثیر دارند.

مهارت تاتوکار

 • عمق سوزن تاتو رژ لب دائمی
 • مصرف بی حسی زیاد
 •  کند بودن سوزن تاتو
 • کم یا زیاد بودن فشار دست
 • انتخاب رنگ خیلی روشن

تاتو خط لب درد داره؟

لب‌ یکی از حساس‌ترین نقاط صورت است. در اجرا تاتو در این ناحیه به دلیل ورود سوزن تاتو فرد دچار احساس درد و ناراحتی خواهد شد. از این‌رو خیلی از افراد برای جلوگیری از درد تاتو، هزینه‌های زیادی را برای داروهای بی‌هوش می‌پردازند.

پیگمنتر باید برای جلوگیری از درد تتو که موجب ناراحتی مشتری و عدم تمرکز خود می‌شود، از قوی ترین پماد بی حسی تاتو استفاده نماید. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از بهترین انواع بی‌حسی تاتو اورجینال، تاتو رژ لب دائم را بدون هیچ‌گونه درد و با بهترین قیمت تاتو لب برای شما انجام می‌دهیم. استاد غزل زرگریان همچنین در دوره آموزش رژ لب دائم خود کلیه نکات مهم در زمینه اجرای خط لب دایم و تتو رژلب بدون درد را به هنرجویان خود می‌آموزند.

رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود؟

در عکس تاتو لب قبل و بعد می‌توان نتایج رژلب دائم قبل و بعد را مشاهده نمود. نتایج بعد از تاتوی لب تا حد زیادی به مهارت و تکنیک‌ها مستر شما دارد. اما تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن موجب ایجاد تقارن، تقویت رنگ لب و ظاهری جذاب در لب‌های شما می‌شود. مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان با تکنیک‌های مخصوص و بروز، بهترین نتایج را با بهترین قیمت رژ لب دائم برای شما ایجاد کرده و رضایت کامل شما را جلب می‌کنند.

این تکنیک ممکن است بعد از گذشت مدتی کمرنگ شود و نیاز به ترمیم پیدا کند. ما در مرکز غزل زرگریان کلیه خدمات آرایش دائم صورت را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری برای شما انجام می‌دهیم. همچنین شما می‌توانید بهترین قیمت تاتو لب را به نسبت کیفیت در این مرکز تجربه کنید و با شرکت در دوره آموزش رژ لب دائم این تکنیک را به صورت تخصصی یادبگیرید.

چند روز بعد از تاتو لب بریم حموم؟

معمولا توصیه می‌شود تا 3 روز اول از استحمام بعد از تاتو لب خودداری کنید. رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود؟ پس از گذشت 2 الی 4 هفته رنگ اصلی تاتو رژ لب دائم خود را نشان می‌دهد.

مراقبت‌های قبل از تاتو رژ لب دائمی چیست؟

تا دو روز قبل از مراجعه برای انجام تتو از خوردن کافئین و قرارگیری در معرض نور آفتاب خودداری کنید. همچنین انجام این تکنیک برای افراد با فشار خون بالا، بیماری دیابت، تبخال، افراد باردار و ... توصیه نمی‌شود.

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

حکم شرعی رژ لب دائم بر اساس احکامی که توسط مرجع تقلید شما گفته شده تعیین می‌گردد. درحالت کلی براساس حکم خالکوبی و تاتو در اسلام اغلب مراجع تقلید انجام تاتو رژ لب دائم را بلامانع می‌دانند. رنگدانه تتو به سبب نفوذ به لایه‌های پوست برای وضو و غسل مشکلی ندارد. از این‌رو می‌توان گفت انجام تاو رژ لب دائم ممانعتی با شرع نداشته و می‌توانید برای جذابیت بیشتر از آن استفاده کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 39

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
diba
diba
1 سال قبل

من خیلی از انجام تاتو لب ترس داشتم اما با معرفی دوستام و انجام تاتو لب در مرکز شما به جرئت میتونم بگم هیچ دردی رو حس نکردم چون خیلی بی حسی هاتون عالی بود. کیفیت و ماندگاری کارتونم فوق العاده بود.

آوا
آوا
1 سال قبل

من خیلی بدم میومد که لبم رنگ بدی به خودش بگیره و اصلا با رنگ پوستم همخوانی نداشته باشه و به شدت روی این موضوع حساس بودم. اما تو مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با مشاوره حرفه‌ای که بهم دادند، بهترین رنگ تاتو متناسب با رنگ پوستم را برام انجام دادند

آتنا
آتنا
1 سال قبل

همه عوارض های تاتو لبی که اشاره کردین واقعا درسته. چون من تو اطرافیانم دیدم که به مراکز نامعتبر مراجعه کردند و متاسفانه به جای زیبایی بیشتر دچار بیمارستان و پزشک برای رفع عفونت و … شدند. منم با دیدن این صحنه به همه اطرافیانم پیشنهاد می‌کنم که حتما حتما برای تاتو رژلب دائم به مراکز معتبر مراجعه کنند.

طهورا
طهورا
1 سال قبل

ترمیم تاتو رژلب دائم باید زودتر انجام بشه. چون لب رنگ پذیری کمتری نسبت به مابقی اعضای صورت داره. اما با وجود همه این موارد من بعد از چندین ماه که گذشته هنوز رنگ لبام مثه روز اوله و فعلا نیازی به ترمیم ندارم. چون خانم غزل زرگریان از بهترین مواد و متریال استفاده می‌کنن و نه تنها تاتو رژلبشون بلکه همه خدماتشون را با ماندگاری بالایی انجام میدن.

سارا
سارا
1 سال قبل

ماندگاری تاتو لب رژلبتون حتی برای منی که مشکل هورمونی دارم خوبه و چقدر کمتر از مابقی افراد هست؟

آرام دل
آرام دل
1 سال قبل

من از آموزشی که تئوری باشه متنفرم و میخاستم بدونم این آموزش همش تئوریه یا عملی؟

نجمه
نجمه
1 سال قبل

من میخاستم بدونم که آموزشاتون حضوریه یا می‌تونیم به صورت آنلاینم شرکت کنیم؟ کلاس‌های آنلاینتون، پشتیبانی هم دارند؟