تاتو رژ لب دائم و خط لب طبیعی

تاتو خط لب و رژ لب دائم با بالاترین کیفیت و برگزاری بهترین دوره آموزش تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن تخصص ما در مرکز غزل زرگریان است. کلیه تکنیک‌های رژ لب دائم از جمله؛ ساکورالیپس، شیدینگ لب، کانتورینگ، فیکانتور، تاتو خط لب، تاتو رژ لب طبیعی را با بهترین مواد و بروزترین تکنیک‌ها برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. ما از بهترین رنگ برای تاتو استفاده می‌نماییم تا بیشترین ماندگاری تاتو رژ لب را برای شما عزیزان تضمین نماییم.

تاتو رژ لب دائم یا شیدینگ لب چیست؟

تاتو رژ لب دائم از تکنیک‌های آرایش دائم است. با استفاده از میکروپیگمنتیشن لب، لب‌هایی خوش رنگ و زیبا خواهید داشت. با انجام تتو رژ لب دائم دیگر نیازی به استفاده از رژ لب نیست. هاشور لب با روش‌های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب انجام می ‌شود. شیدینگ لب با دستگاه با ماندگاری بالا به رفع نواقص لب نیز کمک می‌نماید. با استفاده از این روش می‌توانید فرم دلخواه به لب‌ها داده و جذابیت چهره‌تان را چندین برابر نمایید.

آموزش تاتو رژ لب دائم با غزل زرگریان

آموزش تاتو رژ لب دائم و خط لب به صورت تخصصی توسط ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان انجام می‌شود. آموزش گام به گام تاتو لب توسط ما کمک می‌نماید تا بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی نموده و از آن کسب درآمد کنید. استاد غزل زرگریان، بهترین استاد برای آموزش تاتو رژ لب سه بعدی می‌باشند که تا به امروز بیش از 2 هزار هنرجو در این زمینه داشته اند. برای آموزش کامل تاتو رژ لب کافیست در این دوره شرکت نمایید.

مشاوره رایگان
تاتو رژ لب و خط لب دائم به روش میکروپیگمنتیشن

انواع مدل‌های تاتو رژ لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان با هدف ارائه باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم در خدمت شما عزیزان هستیم. از انواع مدل‌های تاتو لب که در این مرکز به شما عزیزان ارائه می‌نماییم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

تاتو رژ لب کامل

با انجام تکنیک تاتو رژ لب کامل، لب‌های شما به‌طور کلی و به‌صورت یکدست رنگ می‌گیرد.

ساکورالیپس یا شیدینگ لب

ساکورالیپس از متدهای شیدینگ لب است که رنگ طبیعی همراه با کانتورینگ لب می‌باشد.

تاتو خط لب دائم

برای ایجاد تغییر در فرم لب‌ها و همچنین برجسته‌تر نشان دادن آنها می‌توانید تاتو خط لب را انجام دهید.

فیکانتور لب

قرینه سازی لب‌ها در تکنیک فیکانتور انجام می‌شود و می‌تواند جذابیت لب‌هایتان را چندین برابر کند.

انجام تتو لب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تکنیک‌های تاتو لب برای همه افرادی که به دنبال زیبایی دائمی هستند پیشنهاد می‌شود. این تکنیک بالاخص برای افرادی که لب‌هایی نامتقارن، باریک و کم رنگ دارند انتخاب ایده‌آلی است. همچنین خانم‌های شاغل که می‌خواهند همیشه چهره‌ای آراسته و لب‌هایی خوش رنگ داشته باشند. با توجه به اینکه با افزایش سن پیگمنت‌های لب از بین می‌روند، این تکنیک به خانم‌ها با سن بالا به شدت پیشنهاد می‌شود.

مراحل انجام تاتو لب در مرکز غزل زرگریان

در مرکز غزل زرگریان به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران طی مراحل زیر خدمات تاتو لب را ارائه می‌نماییم؛

 

مشاوره تاتو رژ لب دائم

مشاوره تاتو رژ لب دائم

ما به شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه می‌نماییم تا بتوانید بهترین نوع تاتو لب دائم را انتخاب نمایید. مسترهای ما در این مرکز به کلیه اصول زیبایی شناسی و شناخت آناتومی چهره مسلط می‌باشند و می‌توانند بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه نمایند.

طراحی و قرینه سازی لب‌ها

طراحی و قرینه سازی

با استفاده از ابزهای تخصصی و نرم افزار با در نظر گرفتن سلیقه‌تان طراحی لب‌هایتان را انجام می‌دهیم. در این مرحله از تاتو رژ لب دائم می‌توانید دید کلی از پایان کار داشته باشید و هر تغییری را اعمال نمایید، همکاران ما با صبوری در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین رنگ تاتو رژ لب دائم

بهترین رنگ رژ لب دائم

با توجه به دائمی بودن تکنیک رژ لب دائم لازم است تا بهترین رنگ رژ لب دائم را با توجه به سلیقه، رنگ پوست و سایر پارامترهای مهم دیگر انتخاب نمایید. ما در این مرکز به شما مشاوره‌های لازم را برای داشتن بهترین انتخاب ممکن ارائه می‌نماییم.

بی حسی لب ها برای تاتو

بی‌حسی لب‌ها

با توجه به وجود عصب‌های فراوان و حساسیت بسیار بالای لب‌ها، از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. همچنین با ارائه مشاوره‌های دقیق از لحاظ روحی شما را آماده خواهیم کرد تا در حین انجام کار هیچ دردی احساس نکنید.

انجام تاتو لب

انجام تاتو لب

با توجه به تکنیک انتخابی شما عزیزان از بروزترین دستگاه‌ها و ابزار و از همه مهم‌ترین باکیفیت‌ترین رنگ تاتو لب برای انجام تاتو استفاده می‌نماییم. تاتو لب در مرکز غزل زرگریان توسط متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین مسترها تحت نظارت سرکار خانم غزل زرگریان انجام می‌شود.

مراقبت بعد از تاتو رژ لب دائم

مراقبت بعد از تاتو رژ لب از نکات بسیار مهم است که باید به آن توجه ویژه‌ای نمایید، از جمله؛

ماندگاری تاتو خط لب و رژ لب دائم

ماندگاری تاتو رژ لب دائم و خط لب بستگی به پوست شما دارد. افرادی با پوست‌ چرب، و یا دارای منافذ پوستی باز اغلب ماندگاری کمتری را تجربه می‌نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از داروهای هورمونی و اعصاب نیز در مدت زمان ماندگاری هاشور لب تاثیرگذار است. ما در مرکز غزل زرگریان با استفاده از تکنیک‌هایی اختصاصی شیدینگ لب توانسته‌ایم مدت ماندگاری تاتو رژ لب را به بیشترین میزان ارتقاع دهیم. شما عزیزان با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما در این مرکز تخصصی استفاده کنید.

قیمت تاتو رژ لب دائم

هزینه و قیمت رژ لب دائم

هزینه رژ لب دائم و قیمت شیدینگ لب به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌تواند به تکنیک انتخابی شما عزیزان برای تتو لب، رنگ و مواد بی‌حسی، تخصص مستر اشاره نمود. در مرکز غزل زرگریان تمامی مسترها از مواد مصرفی یکسان استفاده می‌نمایند و همگی تایید شده زیر نظر استاد غزل زرگریان می‌باشند. دلیل تفاوت قیمت مسترها نیز به این دلیل است که تمامی اقشار جامعه بتوانند در این مرکز خدمات مد نظرشان را دریافت نمایند. همچنین با پر کردن فرم زیر می‌توانید از تخفیفات ویژه ما در این مرکز بهره‌مند شوید.

فرم تخفیف تاتو لب دائم

عکس تاتو لب قبل و بعد

در این قسمت نمونه‌هایی از عکس تاتو لب قبل و بعد را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم؛

آموزش کامل تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن

آموزش رژ لب دائم استاد غزل زرگریان به صورت ورکشاپ و خصوصی برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره می‌توانید تمامی تکنیک‌های تاتو رژ لب دائم از جمله شیدینگ لب، ساکورالیپس، تاتو خط لب دائم و .... را آموزش ببینید. کاربردی بودن این دوره اصلی‌ترین ویژگی آن می‌باشد.

آموزش تاتو رژ لب دائم

سوالات متداول در زمینه تتو لب

به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در زمینه تاتو لب در ادامه پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.

عوارض تاتو لب چیست؟

توجه کنید که در دریافت خدمات آرایش دائم لازم است تا مراکز معتبر و تخصصی را انتخاب نمایید. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر ممکن است عوارض زیر برای شما عزیزان رخ دهد؛

 • ایجاد عفونت که در اثر استفاده از مواد نامرغوب و عدم رعایت نکات بهداشتی برای شما رخ خواهد داد.
 • عدم بهبود زحم‌های ایجاد شده در لب، که در اثر فشار بیش از حد دست پیگمنتر می‌تواند برای شما رخ دهد.
 • در صورت عدم استفاده از تجهیزات استریل ممکن است دچار بیماری‌هایی از جمله ایدز، هپاتیت B، هپاتیت C شوید.
 • در صورت تجربه داشتن بیماری‌های آلرژیک حتما مستر خود را در جریان قرار دهید تا اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند

ترمیم تاتو رژ لب نیاز است؟

با توجه به اینکه لب‌ها نسبت به بقیه بخش‌ها رنگ‌پذیری پایین‌تری دارند لازم است تا برای افزایش زمان ماندگاری تاتو لب، ترمیم تاتو رژ لب را انجام دهید. زمان ترمیم اغلب توسط مستر به شما عزیزان اعلام خواهد شد و لازم است که در زمان مشخص شده مراجعه نمایید.

بهترین رنگ برای تاتو لب کدام است؟

در انتخاب رنگ تاتو لب حتما باید به رنگ پوست توجه ویژه‌ای نمایید. رنگ‌های قرمز، سرخابی و مرجانی، صورتی، هلویی بهترین انتخاب برای افراد با پوست روشن است. برای پوست‌های متوسط و گندمی می‌توان رنگ‌هایی با تناژ بنفش، هلویی پررنگ و صورتی را پیشنهاد داد. در صورت تیره بودن پوست نیز تناژهای رنگی مانند جگری، قهوه‌ای، کاراملی، قرمز آجری قطعا بهترین انتخاب می‌باشند. تاتو رژ لب کالباسی یا تاتو خط لب قهوه‌ای، تاتو رژ لب گلبهی از پرطرفدار‌ترین رنگ‌ها هستند. ما در مرکز غزل زرگریان با تخصص در این زمینه بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

2 thoughts on “تاتو رژ لب دائم و آموزش شیدینگ لب

 1. آواتار diba diba گفت:

  من خیلی از انجام تاتو لب ترس داشتم اما با معرفی دوستام و انجام تاتو لب در مرکز شما به جرئت میتونم بگم هیچ دردی رو حس نکردم چون خیلی بی حسی هاتون عالی بود. کیفیت و ماندگاری کارتونم فوق العاده بود.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   بله عزیزم ما در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان از بهترین بی حسی ها استفاده می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *