مقالات

مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو

مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو

یکی از نکات مهم بعد از پاک کردن تتو، مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو است. تمامی پیگمنترها بعد از ریموو تاتو به شما عزیزان روش‌های مراقبتی را آموزش می‌دهند. استاد غزل زرگریان به مشتریان عزیز خود مراقبت بعد از ریموو تاتو را به بهترین شکل آموزش می‌دهند تا هیچ مشکلی برای مشتری پیش نیاید. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان با روش‌های مراقبت بعد از ریموو تاتو آشنا خواهید شد. تا آخر این مطلب از مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان همراه ما باشید.

پاک کردن تتو یک کار بسیار حساس است و باید توسط متخصصین حرفه‌ای انجام شود. برای مثال گاهی برای ریموو تاتو خط چشم برخی از افراد هستند که خط چشم را بسیار بد پاک می‌کنند و بجای اینکه پاک کنند پخش رنگ در پشت پلک ایجاد می‌کنند پس برای پاک کردن تتو یک فرد متخصص و حرفه‌ای را انتخاب کنید و چه کسی حرفه‌ای تر از استاد غزل زرگریان؟

زخم و قرمزی بعد از ریموو ابرو

اگر اصول مراقبتی بعد از پاک کردن تاتو رعایت شود از زخم و قرمزی بعد از ریمو تتو در امان خواهید بود. همچنین علاوه بر زخم بعد از ریموو ابرو از شر کلوئید و گودی و گوشت اضافه راحت هستید. استاد غزل زرگریان به گونه‌ای به شما عزیزان خدمات می‌دهند که از شر قرمزی و زخم بعد از ریموو تاتو راحت باشید.

اصول مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو (پاک کردن تاتو)

چنانچه میکروپیگمنتیشن ابرو، تاتو رژلب دائم و تاتو خط چشم و…… انجام داده‌اید و تکنیک انجام شده را دوست ندارید بهترین راه این است که با محلول‌های ریموور آنها را پاک کنید. برای پاک کردن تتو به دستگاه تاتو، سوزن تاتو و بی حسی و ریموور نیاز دارید. بهترین کار این است که یک جلسه حضوری برای مشاوره به مرکزی که می‌خواهید ریمو انجام دهید مراجعه کنید. در این مطالب تمامی نکات مراقبت بعد از ریموو تاتو به شما عزیزان آموزش داده می‌شود.

نکات مهم مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو

استاد غزل زرگریان در یک جلسه تمامی رنگدانه‌ها را خارج می‌کنند. همچنین ایشان از بهترین مواد ریموور استفاده می‌کنند. تمام نکات ایمنی برای پاک کردن تاتو شما عزیزان توسط استاد غزل زرگریان رعایت می‌شود. از جمله مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو عبارت است از:

 • محل ریموو شده را خشک و تمیز کنید.
 • حتما از ویتامین A+D استفاده کنید که نکته مهمی از مزاقبت بعد از ریموو تاتو است.
 • حتما از بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو استفاده کنید.
 • تا سه بار در روز مخصوصا شب‌ها از کرم ترمیم کننده تا زمانی که زخم بعد از ریموو و قرمزی بعد از پاک کردن تاتو درمان شود استفاده کنید.
 • به صورت ضربه‌ای و آرام پماد آنتی بیوتیک جنتامایسین یا اریترومایسین تا سه روز به محل ریموو شده بمالید.
 • به مدت یک هفته از ترمیم کننده استفاده کنید.
 • یکی از نکات مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو این است که تا 3 روز نباید پوست خود را چرب کنید.
 • سه روز روزی 15 تا 20 بار از مخلوط آب و الکل استفاده کنید. این ترکیب را بر روی پنبه بریزید و روی محل ریموو بزنید.
 • قبل از ریمو دوش بگیرید تا بعد از آن اذیت نشوید. اصلی‌ترین مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو این است که تا سه روز از رفتن به استخر، جکوزی، حمام، سونا خودداری کنید.
 • در روز چهارم که زخم بعد از پاک شدن تتو خوب می‌شود می‌توانید به حمام بروید. بهترین زمان برای حمام رفتن بعد از پاک کردن تاتو، روز چهارم است. فقط در زمان حمام کردن دقت کنید که محل ریموو شده را بپوشانید تا در تماس با آب نباشد.
 • در صورتی که خارش و التهابات پوستی دارید از پمادهای سرد و آرام بخش مثل روغن آکافور یا ویتامین E استفاده کنید. از قرص مسکن هم می‌توانید استفاده کنید تا خارش و التهابات شما کمتر شود. اما به یاد داشته باشید که از آسپرین یا داروی رقیق کننده خون استفاده نکنید.
 • افرادی که سیستم ایمنی قوی‌تری دارند، زخم آنها زودتر خوب می‌شود. برای اینکه سیستم ایمنی پوست شما قوی‌تر شود از ویتامین سی استفاده کنید.

نکته بسیار مهم مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو

در صورتی که محل ریموو شده تاول زده است نگران نباشید. زیرا این موضوع کاملا طبیعی است و نشان می‌دهد که زخم شما رو به بهبودی است. بعد از روز پنجم پوست مرده و خشک می‌شود. همچنین پوست شما پوسته پوسته می‌شود. مهم‌ترین نکته‌ی مراقبت بعد از ریموو تاتو این است که پوسته‌ها و تاول‌ها را با ناخن نکنید. زیرا جای زخم بر روی پوست شما می‌ماند.

مراقبت‌ های روز هفتم به بعد، بعد از ریموو تاتو

بعد از یک هفته از پاک کردن تاتو حتما نکات مراقبت بعد از ریموو تاتو که در ادامه گفته‌ایم را رعایت نمایید؛

 1. تا یک هفته از ورزش، ماساژ و پاکسازی پوست پرهیز کنید.
 2. اصلی‌ترین نکته مراقبت بعد از ریموو تاتو این است که 10 تا 14 روز از مواد آرایشی دوری کنید. در این مدت زمان از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 3. تا یک هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرید. زیرا در غیر اینصورت با تغییر رنگ پوست خود مواجه خواهید شد.
 4. تا 2 هفته بعد از پاک کردن تاتو از سولاریوم دوری کنید و به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید.

مراقبت‌های بعد از ریموو ابرو

چنانچه دوست دارید بهترین نتیجه را بعد از پاک کردن تاتو ابرو بگیرید. بهتر است که مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو را به درستی انجام دهید. مهم‌ترین نکات مراقبت بعد از پاک کردن تتو ابرو موارد زیر است:

 1. از بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو استفاده کنید. به دلیل اینکه بعد از 3 روز پوست ابرو می‌ریزد نیار به بهترین کرم ترمیم کننده دارید. این مورد یکی از مهم‌ترین نکات مراقبت‌ بعد از ریموو تاتو است.
 2. برای مراقبت بعد از ریموو تتو ابرو به مدت سه هفته از مواد آرایشی و رنگ ابرو استفاده کنید. زیرا رنگ ابرو دارای مواد شیمیایی است و به پوست آسیب زیادی وارد می‌کند. به هیچ عنوان از مداد ابرو، سایه ابرو و…. استفاده نکنید. زیرا این دسته از مواد آرایشی هم شیمیایی هستند.
 3. تا 1 ماه از لایه بردار و اسکراب استفاده نکنید. مهم‌ترین نکته مراقبت بعد از ریموو تاتو ابرو همین مورد است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *