مقالات

ریموور تاتو رجووی و طرز استفاده از آن

ریموور تاتو رجووی

ریموور تاتو رجووی یکی از شناخته شده‌ترین ریموورها در سراسر دنیا است. Rejuvi Tattoo Removal بهترین ریموور اصل آمریکا است. ریموور رجووی از طریق جذب رنگدانه‌ها انواع تاتوها را پاک می‌کند. کیفیت ریمور رجوی بسیار بالا است. در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین مرکز ریموو ابرو بیشتر با این برند ریموور آشنا خواهید شد.

ریموور تاتو رجوی (Rejuvi Tattoo Removal ) چیست؟

ریمور رجوی اصل آمریکا است و طریقه استفاده از این محصول بسیار ساده و راحت است. این محصول با بهترین قیمت موجود در بازار عرضه می‌شود. ریموور رجوی هیچ گونه ردی از جای زخم و اسکار بر روی پوست نمی‌گذارد. ریموور Rejovi با رنگدانه‌های تاتو به خوبی ترکیب می‌شود و بهترین ریموو را انجام می‌دهد. این برند ریموور دارای اکسیدهای فلزی قلیایی و انتقالی است که تمامی این اکسیدها از یک فرمول خاص پیروی می‌کنند. بیشتر از 7 سال است که از برند ریموور رجوی تمامی پیگمنترها استفاده می‌کنند. برای استفاده از ریموور تاتو رجووی باید مقدار کمی از ریموور بر روی پوست زده شود و بعد از چند دقیقه دستگاه تاتو وارد پوست ‌شود و رنگ تاتو از پوست خارج گردد.

تفاوت ریموور تاتو رجووی اصل آمریکا با سایر روش‌های ریموو

ریموو با استفاده از ریموور بهترین روش است و درد کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد. همچنین دوره نقاهت این تکنیک کمتر از سایر روش‌ها است. مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو با استفاده از ریموور تاتو رجووی بسیار راحت است. اما برای نواحی حساس مثل ریموو تاتو خط چشم با استفاده از ریموور رجووی نیاز به مراقبت بیشتری است. با این تکنیک تمام رنگ‌های تتو پاک می‌شود.

نکات مهم در زمان استفاده از ریموور تاتو رجووی

حتما در زمان استفاده از ریموور تاتو رجووی باید نکات زیر را رعایت کنید:

 1. توسط متخصصین آرایش دائم باید ریموور رجوی استفاده شود. هر پیگمنتر در زمان استفاده از این برند باید تخصص بالایی داشته باشد.
 2. به هیچ عنوان از این ریموور انتظار معجزه نداشته باشید.
 3. ریموور رجووی یک درمان شفا بخش نیست
 4. ریمور رجووی بر پایه اسید یا سفید کننده نیست.
 5.  و ریموور تاتو رجووی برای پاک کردن انواع رنگ‌های تاتو مناسب است. همچنین این برند برای انواع رنگ‌های پوست کاربرد دارد.

طرز استفاده از ریموور رجووی

ریموور تاتو رجووی باید توسط متخصص آرایش دائم استفاده شود. طرز استفاده از ریموور تاتو رجووی به شرح زیر است:

 •  ابتدا پوست را تمیز کنید. سپس از بهترین بی حسی برای محل ریموو استفاده کنید. روی محل بی حسی را با سلفون بی حسی تاتو بپوشانید تا اثر بی حسی بیشتر و سریعتر شود.
 • سپس با سوزن تاتو پوست را خراش دهید.
 •  در این مرحله با فی براش مقداری از ریموور rejuvi را روی محل مورد نظر بگذارید.
 •  سپس با سوزن و به صورت دورانی این مرحله را چندین بار تکرار کنید. این کار را تا زمانی که رنگدانه‌ها به طور کامل از پوست خارج شوند را انجام دهید.

حتما تا 3 روز بعد در معرض آب و رطوبت و چربی قرار نگیرید. همچنین محل زخم را به هیچ عنوان نکنید و بعد از دوره درمان محل زخم از پمادهای ترمیم کننده استفاده کنید.

مزایای پاک کردن تاتو با ریمور رجوی (rejuvi)

ریموور تاتو رجووی مثل کرم است. بنابراین در زمان استفاده از این برند باید آموزش کافی دیده باشید و تخصص و مهارت بالایی داشته باشید. ریمور رجوی به پوست تزریق می‌شود. سپس کرم با جوهر تاتو توسط دستگاه از پوست خارج می‌شود. بعد از دو هفته یک پوسته ایجاد می‌شود که با ترمیم کننده از بین می‌رود. از جمله مزایای ریموور رجووی عبارت است از:

 • ریموو سریع
 • قیمت مناسب
 • جای زخم کمتر
 • کاهش عوارض جانبی بعد از پاک کردن تتو

کیفیت ریموور تاتو رجووی چگونه است؟

میزان موفقیت ریموور رجوی 92 درصد است. برای مثال برای ریموو تاتو خط چشم که بسیار حساس است این برند بسیار مطمئن و بدون عوارض بوده است. درد این محصول بسیار کم است و بیشتر افراد به همین دلیل طرفدار ریموور تاتو رجووی هستند.

قیمت ریموور رجووی اصل آمریکا

قیمت ریموور تاتو رجووی بسیار مناسب است و این ریموور یک روش عالی برای پاک کردن تاتوهای قدیمی است. بیشتر از 10 سال این محصول مورد آزمایش قرار گرفته است و بیشتر از 7 سال است که در بازار عرضه می‌شود. برند ریموور تاتو رجووی یکی از بهترین برندهای موجود ریموور در دنیا است. در ایران این برند قیمت‌های متفاوتی دارد. حتما برای خرید ریموور تاتو رجووی از فروشگاه‌های معتبر اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *