بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

دست خط اختصاصی استاد غزل زرگریان در کنار تکنیک اختصاصی ایشان ما را به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران تبدیل نموده است. ما صد در صد تضمین می‌نماییم که بیشترین ماندگاری را بدون ترمیم میکروبلیدینگ ابرو برای شما انجام می‌دهیم. ما در این مرکز هیچ محدودیتی برای انجام میکرو ابرو نداریم. تمامی افراد با پوست چرب، دیابت، فشار خون و سایر مشکلات می‌توانند برای اولین بار در کشور به‌صورت تضمینی خدمات آرایش دائم را از ما دریافت نمایند. مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به‎عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ در غرب تهران، ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات آرایش دائم ابرو در تهران و مرکز تخصصی ابرو می‌باشد.

برای بسیاری از افراد سوال است که چگونه بهترین مرکز تخصصی ابرو در تهران را بیابیم؟ از جمله مهم‌ترین اقدامات لازم برای انجام خدمات آرایش دائم یافتن بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران است. بهترین مرکز میکروبلیدینگ در سراسر تهران از شرق تا غرب تهران هستیم.

مراحل انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

برای یافتن بهترین مرکز خدمات میکروبلیدینگ تهران باید مراحلی زیر را طی کرد:

تحقیقات اولیه

خدمات آرایش دائم امری حساس است و درصورت بروز هرگونه خطا در اجرا، فرد دچار عوارض تاتو و ... خواهد شد و در برخی مواقع ناچار به ریموو تاتو ابرو می‌شود. از این‌رو یافتن بهترین مرکز میکرو ابرو امری بسیار مهم و حیاتی است.

برای این مهم باید ابتدا در اینترنت و فضای مجازی به جستجوی بهترین و معتبرترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو پرداخت.

همچنین می‌توان با پرس‌وجو از دوستان و آشنایان و بررسی مراکز معرفی شده، بهترین مرکز میکروبلیدینگ را پیدا کرد. بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران مرکزیست که دارای تمامی مجوزها و مدارک لازم و معتبر باشد.

بررسی سوابق و مشاهده نمونه‌کارهای بهترین سالن میکرو ابرو 

شما پس از تحقیق و جستجو در اینترنت، از بین گزینه‌های معرفی شده باید به صورت حضوری به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. شما با مراجعه حضوری به بهترین مرکز میکرو ابرو در غرب و یا شرق تهران می‌توانید نمونه‌کارهای قبل و بعد مشتریان مرکز را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. البته باید از بدون رتوش بودن عکس‌ها مطمئن شوید.

همچنین می‌توانید در بین افرادی که در مرکز درحال دریافت خدمات هستند با پرس‌و‌جو به کیفیت کار مرکز پی ببرید. جستجو در صفحات اجتماعی و بررسی کامنت‌های دنبال‌کنندگان مرکز نیز می‌تواند به شما در یافتن بهترین مرکز میکروبلیدینگ کمک کند.

هزینه خدمات در بهترین مرکز میکرو ابرو 

از دیگر معیارهای انتخاب بهترین سالن زیبایی برای میکرو ابرو، هزینه دریافتی خدمات است. بسیاری از افراد به دنبال مرکزی هستند که در عین ارائه خدماتی باکیفیت، هزینه‌ای معقول و مناسب از آن‌ها دریافت نماید. اما باید توجه نمود که هیچگاه نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.

مرکز غزل زرگریان با دارا بودن مسترهای مجرب باکیفیت‌ترین خدمات را با بهترین قیمت به نسبت کیفبت ارائه نموده است. شما می‌توانید براساس بودجه خود و مشاهده نمونه‌کارهای مسترهای دوره دیده این مرکز، بهترین پیگمنتر را برگزینید.

1.000.000 تومان

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر صدف

مستر پریناز

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر مینو

مستر مهسا

مستر تینا

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر الینا

مستر فریماه

بهترین مرکز خدمات میکروبلیدینگ تهران
بهترین مرکز میکروبلیدینگ
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران و ایران
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در غرب تهران
مرکز تخصصی ابرو در تهران

ویژگی‌ها و معیارهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ 

در تهران با توجه به تقاضا و رواج خدمات زیبایی صورت و ابرو، مراکز بسیاری برای ارائه خدمات ارائه شده‌اند که این مسئله انتخاب را برای افراد دشوار کرده است.

برای شناسایی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران باید معیارهایی را درنظر گرفت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • تنوع کار و استفاده از بروزترین تکنیک‌های برای طراحی ابرو
 • توجه به آناتومی صورت در طراحی ابرو و استفاده از ابزارهای قرینه‌ سازی ابرو
 • برخورداری از تجهیزات استاندارد
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی
 • بهره‌گیری از پرسنل‌های خوش برخورد و صبور برای دریافت اطلاعات
 • استفاده از متریال باکیفیت و اورجینال
 • استفاده از دستگاه‌ها و سوزن‌ تاتو باکیفیت
 • برخورداری از متخصصانی مجرب با نمونه‌کارهای حرفه‌ای
 • موقعیت مکانی مناسب
 • مشاوره‌های دلسوازنه و تخصصی

مرکز غزل زرگریان با حضور مسترهای دوره دیده توسط استاد غزل زرگریان و مشاوران دلسوز و باتجربه، بهترین گزینه برای دریافت خدماتی با بالاترین سطح کیفیت می‌باشد.

سوابق مرکز غزل زرگریان مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو

استاد غزل زرگریان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه زیبایی، گرند مستر آموزش در ایران، اروپا، ترکیه و داور مسابقات بین المللی آرایش دائم هستند.

ایشان با ارائه خدمات باکیفیت و آموزش به بیش از هزاران هنرجو در داخل و خارج از ایران، بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران معرفی می‌شوند. استاد غزل زرگریان اولین موسس مرکز میکروبلیدینگ در ایران هستند که ماندگاری خدماتشان بدون نیاز به ترمیم و به صورت تضمینی برای حتی پوست‌های چرب است. از جمله ویژگی‌های مرکز غزل زرگریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوابق بالا در زمینه ارائه خدمات و برگزاری دوره‌های آموزشی در ایران و خارج از ایران
 • ارائه خدمات باکیفیت به بیش از 200 مشتری در روز
 • بیش از 50 هزار مشتری در سال با رضایتمندی بالا
 • ارائه مشاوره‌های دلسوزانه و صادقانه
 • اولین مرکز آرایش دائم و بهترین سالن آرایش دائم در ایران
 • ماندگاری و تخصصی بودن خدمات
 • استفاده از معتبرترین متریال اورجینال در جهان
 • و....

بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران

بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران فردیست که با کسب مدرک و تجربه فراوان، باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه دهد.

این فرد باید با مبحث رنگ‌ شناسی در تاتو و پوست شناسی در تاتو آشنا بوده و طرز استفاده از ابزارهای قرینه‌سازی ابرو را بداند. بهترین میکروبلیدینگ کار باید با تسلط بر کنترل فشار دست و زاویه مناسب دست برای اجرای خطوط، خطوطی ظریف و با دقت ترسیم نماید.

همچنین از موادی مرغوب و اصل استفاده کند که فرد دچار آلرژی به جوهر تاتو نشود. تخصص و تکنیک بکار رفته در اجرای خدمات ابرو، باعث دوام و ماندگاری آن می‌شود. از این رو مستر باید در کاشت رنگ، با عمق مناسب از لایه‌ های پوست برای تزریق رنگدانه آشنایی داشته باشد.

از آنجایی که کم‌تجربگی و عدم تسلط پیگمنتر در حین اجرا، عوارض خطرناک و جبران‌نشدنی را به دنبال دارد، یافنتن بهترین سالن میکرو ابرو و بهترین میکروبلیدینگ کار در ایران و تهران بسیار حائز اهمیت است.

استاد غزل زرگریان و مسترهای دوره دیده ایشان با بکارگیری تکنیکی تخصصی، خدمات ابرو را با بیشترین ماندگاری اجرا نمایند. همچنین این تکنیک برای افراد با انواع پوست حتی پوست‌های چرب، ماندگاری و کیفیت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

هرینه خدمات مرکز تخصصی ابرو در تهران

قیمت خدمات زیبایی ابرو در مراکز مختلف، متفاوت است. عواملی که در تعیین قیمت خدمات در بهترین مرکز میکروبلیدینگ تاثیرگذارند عبارتند از:

 • کیفیت کار
 • تجربه و تخصص پیگمنتر
 • کیفیت و اصل بودن رنگ‌های مورد استفاده
 • نوع و کیفیت سوزن بکاررفته
 • موقعیت جغرافیایی مرکز
 • تجهیزات بروز و استاندارد
 • حجم کار
 • مقدار مواد مصرفی

باتوجه به موارد بالا هرچه مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرویی که شما به آن مراجعه می‌کنید پیشرفته‌تر و دارای مسترهای ماهرتری باشد، طبیعتا هزینه خدمات در آن بالاتر است. مرکز غزل زرگریان، بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران است که با دارا بودن تمامی ویژگی‌های بالا بهترین قیمت را به نسبت کیفیت خدمات ارائه کرده است.

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

چرا مرکز غزل زرگریان بهترین مرکز میکروبلیدینگ در غرب تهران است؟

خدمات در این مرکز بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری روی پوست‌های چرب ارائه می‌شود. همچنین افراد با بیماری‌هایی نظیر دیابت، فشار خون و ... که جزو موارد منع تاتو هستند نیز می‌توانند در این مرکز بدون کوچکترین خطری خدمات دریافت نمایند.

خدمات ترمیم ابرو در بهترین مرکز میکرو ابرو در تهران به چه صورت است؟

خدمات ارائه شده در مرکز غزل زرگریان بدون نیاز به ترمیم و با ماندگاری بالا انجام می‌شود. همچنین افرادی که خدمات آرایش دائم ابرو را در مراکز دیگر انجام داده‌اند، می‌توانند در این مرکز اقدام به ترمیم ابرو با کیفیت بالا نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *