بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

بهترین بی حسی برای تاتو

بهترین بی حسی برای تاتو

با توجه به متفاوت بودن آستانه تحمل درد انسان‌ها با یکدیگر باید از بهترین بی حسی برای تاتو استفاده نمود. انجام تاتو قرن‌هاست که بین مردم رواج داشته است. اما آنچه در این بین موجب نگرانی افراد می‌شود، درد ناشی از انجام تاتو است. در صورتی که فرد در حین اجرای تاتو، درد و ناراحتی زیادی داشته باشد، نتیجه دلخواه حاصل نخواهد شد. چراکه پیگمنتر برای انجام تاتو عالی، نیاز به دقت، تمرکز، سرعت و آرامش دارد. یکی از راه‌های کاهش درد تاتو، استفاده از قوی ترین بی حسی برای تاتو است.

بهترین بی حسی برای تاتو نباید به کیفیت رنگ تاتو آسیب بزند. برای افرادی که پوست‌های حساسی دارند، استفاده از قویترین بی حس کننده موضعی برای تاتو پیشنهاد می‌شود.

برای معرفی بهترین بی حسی برای تاتو می‌توان به انواع بی‌حسی‌ها نظیر اسپری‌ها، کرم‌ها، ژل‌ها و فوم‌ها اشاره کرد. مواد بی حسی برای تاتو بدن و ابرو حاوی لیدوکائین هستند که سرعت عمل و دوام عالی دارند. اما آنچه در این بین اهمیت دارد، توجه به زیاد نبودن لیدوکائین است. چراکه زیاد بودن لیدوکائین می‌تواند باعث رنگ‌بری تاتو شود.

حال ممکن است این پرسش برای افراد پیش بیاید که درمیان انواع بهترین بی حسی برای تاتو بدن و بهترین بی حسی برای تاتو ابرو و …، بهترین بی حسی تاتو صورت و بدن بدون عارضه کدام است؟ ما در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان به‌عنوان بهترین سالن آرایش دائم شما را با بهترین بی حسی برای تاتو رژ لب، ابرو و بدن آشنا می‌کنیم.

پیج اینستاگرام مرکز غزل زرگریان:ghazalzargarian_brows@

مشاوره تخصصی رایگان:09128998646

فایل صوتی معرفی قویترین پماد بی حسی برای تاتو

آیا بی حسی‌ های تاتو واقعا تاثیر دارند؟؟!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. محصولات بی حسی تاتو حتی اگر موضعی باشند، تاثیر زیادی در کاهش درد تاتو دارند. مواد موجود در داروهای بی‌حسی، می‌توانند تاثیرات متفاوتی بر سیگنال‌های دردی که به مغز شما ارسال می‌شود، بگذارند. در زیر به این مواد اشاره کرده‌ایم:

همچنین مواد افزودنی طبیعی مانند منتول، کافور، روغن درخت چای و .. هم می‌توانند قدرت بی حسی موضع را افزایش دهند.

ویدئو معرفی بهترین بی حسی تاتو

انواع بی حسی تاتو

شاید شما هم به این پرسش برخورده‌اید که بهترین بی حسی برای تاتو چیست؟ برای استفاده از بی‌ حسی‌ در ابتدا باید انواع مواد بی حسی را بشناسید تا بتوانید بهترین بی حسی برای میکروبلیدینگ یا بهترین بی حسی برای فیبروز ابرو را انتخاب کنید. انواع بی حسی ابرو برای تاتو عبارتند از؛

 • کرم‌ بی حسی تاتو
 • اسپری بی حسی تاتو
 • ژل‌های بی حسی تاتو
 • محلول‌های مایع

در کل می‌توان انواع بی حسی‌ های تاتو را به دو دسته تقسیم کرد:

 1. پمادهای بی حسی قبل از انجام تاتو
 2. بی حسی یخی یا آیس حین کار تاتو

در ادامه این مطلب شما با بهترین مارک بی حسی تاتو آشنا خواهید شد:

کرم بی حسی تاتو

کرم‌ بی‌حسی انواع مختلفی دارد که برای بی حس کردن و مرطوب نگه داشتن پوست در حین تاتو مورد استفاده قرا می‌گیرند. شما می‌توانید بهترین بی حسی برای فیبروز ابرو و تاتو صورت و بدن را با بهترین قیمت از وب سایت غزل زرگریان خریداری کنید.

بی حسی عقرب بهترین بی حسی تاتو برای میکروبلیدینگ و دیگر موارد

پماد بی حسی عقرب،قوی‌ترین پماد بی حسی برای تاتو و بهترین بی حسی برای تاتو به‌شمار می‌رود. از این پماد برای کنترل و تسکین درد تاتو، پرسینگ، لیزر و … استفاده می‌شود. این پماد که بهترین پماد بی حس کننده برای تاتو است، اثربخشی فراوانی در کاهش درد تاتو دارد و تا حدود 2 ساعت درد تاتو را از بین خواهد برد. بهترین قیمت بی حسی عقرب را از ما در فروشگاه مرکز غزل زرگریان بخواهید.

نحوه استفاده از بی حسی های پمادی عقرب

پماد بی حسی عقرب یکی از شناخته‌شده‌ترین و قوی‌ترین بی حسی‌ قبل از کار است. پماد بی‌حسی عقرب 47% بی حسی دارد و ساخت کشور چین است. روش استفاده این پماد به این صورت است که در ابتدا پوست را کمی خیس می‌کنیم. (خیس کردن پوست درصد جذب مواد بی‌حسی را افزایش می‎‌دهد). سپس مقداری از پماد را بر روی ناحیه مورد نظر می‌مالیم. در آخر ناحیه را با رول سلفونی بی حسی تاتو، کاور کرده و 25 تا 35 دقیقه صبر می‌کنیم.

بی حسی تی کی تی ایکس (TKTX) قویترین پماد بی حسی

بی حسی TKTX (تی کی تی ایکس) قویترین پماد بی حسی

پماد بی حسی تی کی تی ایکس قرمز یکی از بهترین بی‌حسی‌ ها برای تاتو است. این پماد برای افرادی که می‌خواهند درد کمی را هنگام اجرای آرایش دائم تجربه کنند، گزینه بسیار مناسبی است. این محصول نیز ساخت چین و موارد کاربرد و روش استفاده از آن نیز مانند پماد عقرب است.

پماد بی حسی دکتر نامب

پماد بی حسی دکتر نامب بهترین بی حسی تاتو صورت و بدن

یکی دیگر از پمادهای قوی و موثر برای کاهش درد تاتو، دکتر نامب است. از این نوع پماد برای انواع تتوی بدن و صورت استفاده می‌شود. پس از استفاده از این نوع پماد، حدود 45 دقیقه زمان نیاز است تا بی حسی اثر کند. بهترین بی حسی برای تاتو خط چشم پماد بی حسی دکتر نامب است. پیگمنتر این پماد را با فی براش بر روی پلک می‌کشد. لازم به ذکر است باید مراقب باشید که پماد داخل چشم نرود.

بی حسی نانو بروز اورجینال

بی حسی نانو بروز اورجینال یکی از انواع پماد بی حسی برای تاتو ابرو

نانو بروز یکی از بهترین بی حسی برای تاتو است که برای تتو بدن و صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاثیر این پماد بعد از حدود 20 دقیقه مشخص می‌شود و تا 1 ساعت تاثیر بی حسی باقی می‌ماند.

اسپری بی حسی کینگ

اسپری‌ بی حسی تاتو

استفاده از اسپری بی حسی تاتو به دلیل عدم نیاز به ماساژ روی پوست، رایج‌تر از کرم‌های بی حسی است. پیگمنتر می‌تواند به راحتی اسپری را روی ناحیه مورد نظر اسپری کند و پس از 15 الی 20 دقیقه اقدام به اجرای تاتو نماید.

اسپری بی حسی کینگ

اسپری بی حسی کینگ یکی از بهترین بی حسی‌ های تاثیرگذار است. این اسپری با 75 درصد بی حسی برای انواع پوست‌ها بکار می‌رود. از اسپری‌های بی حسی می‌توان در پزشکی، چشم پزشکی، دندان‌پزشکی، بوتاکس، تتو بدن، میکرونیدلینگ، میکرودرمال و چال لپ و … استفاده نمود. این نوع بی حسی به دلیل دارا بودن عصاره نعنا و آلوئه‌ورا گزینه مناسبی برای خنک کردن و جلوگیری از ایجاد التهاب بوده و بهترین بی حسی برای تاتو است.

بی حسی ساستین

بی حسی ساستین (بلو ژل) بهترین مارک بی حسی تاتو

ساستین ژل محصول کشور آمریکا است. این بی حسی جهت انجام حین کار تاتو بدن، میکروبلیدینگ، ریموو تاتو، لیزر، میکروپیگمنتیشن صورت و …مورد استفاده قرار می‌گیرد. بی حسی دارای اپی نفرین و دیگر مواد بی حس کننده قوی می‌باشد. استفاده از بی حسی ساستین مانع از ایجاد التهاب، ورم و عوارض ناشی از تاتو می‌شود.

بی‌حسی ژله‌ای آلفا

بی‌حسی ژله‌ای آلفا بهترین بی حسی برای تاتو لب

این نوع بی حسی دارای 70% بی حسی است که از نمونه بهترین بی حسی برای تاتو است. این بی حسی دارای خاصیت ضدالتهابی است. بی حسی ژله‌ای آلفا در پزشکی، چشم پزشکی، لیزر، دندان پزشکی، بوتاکس، میکرونیدلینگ، تاتو بدن، میکروپیگمنتیشن و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بی حسی‌ مایع برای تاتو

بی‌ حسی‌ های حین کار تاتو شامل مواد شیمیایی و گیاهی هستند. این محلول‌ها در حین کار تاتو استفاده می‌شوند و تجربه تاتو بدون درد و خوشایندی را برای مشتری ایجاد می‌کنند.

برای اطلاع از قیمت و خرید پماد بی حسی تاتو و بی حسی یخی اصل می‌توانید به قسمت محصولات مراجعه کنید. وب سایت غزل زرگریان انواع بی حسی مایع برای تاتو را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما ارائه نموده است.

لازم به ذکر است این نوع بی حسی در دمای معمولی، یخ زده هستند. از این رو برای استفاده از آن باید شیشه حاوی بی حسی را بین دو دست خود قرار داده و شیشه را کمی گرم کنید. با این روش در کوتاهترین زمان بی حسی یخی به مایع تبدیل می‌شود.

بی حسی مایع (BL) بی ال

بی حسی بی ال بهترین بی حسی برای تاتو است که به‌منظور آماده‌سازی پوست برای تاتو استفاده می‌شود. بعد از استفاده از محلول نیاز است 10 الی 15 دقیقه به آن زمان دهید. این نوع بی‌حسی به صورت مایع یا کریستال‌های یخ است. از این بی‌حسی برای بی حس کردن ناحیه مورد نظر در حین کار تاتو صورت و بدن استفاده می‌شود. همچنین در حین کار ریموو تاتو نیز می‌توان از این بی‌حسی استفاده نمود.

بی حسی یخی جیلانگ اورجینال

از این نوع بی‌حسی در حین کار میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ استفاده می‌شود. پس از گذشت 3 دقیقه می‌توان تاثیر این بی حسی را حس کرد. بی حسی جیلانگ از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین محصولات ببن مصرف‌کنندگان است.

2 thoughts on “بهترین بی حسی برای تاتو

 1. آواتار masome masome گفت:

  من 3 ماه پیش پیش مسترهای خانم زرگریان کار هاشور ابرو انجام دادم و از بی حسی عقرب برام استفاده کردن و هیچ دردی حس نکردم در روند کار، عالی بود.

  1. آواتار مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان گفت:

   دقیقا بی حسی این پماد خیلیییی قوی هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *