مقالات

بهترین بی حسی برای تاتو

بهترین بی حسی برای تاتو

آستانه تحمل درد آدم‌ها باهم متفاوت است. به همین دلیل باید از بهترین بی حسی برای تاتو استفاده کرد. تاتو قرن‌هاست که در بین مردم رواج دارد ولی انجام آن با درد و ناراحتی همراه است. چنانچه فردی بیش از حد ناراحتی و درد داشته باشد نمی‌تواند نتیجه دلخواه تتو را بدست آورد. برای انجام یک تاتو خوب نیاز به دقت، سرعت و آرامش دارید. همچنین استفاده از یک بی حسی خوب و با دوام که به کیفیت رنگ تاتو آسیب نزند بسیار حائز اهمیت است. استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو برای افرادی که پوست‌های حساس هم دارند، عالی است.

از جمله انواع بی حسی می‌توان به اسپری‌ها، کرم‌ها و ژل‌ها و فوم‌ها اشاره کرد. بی حسی تاتو حاوی لیدوکائین است که سریع عمل می‌کند و دوام عالی دارد. اما باید توجه داشته باشید که نباید درصد لیدوکائین زیاد باشد. زیرا لیدوکائین زیاد باعث رنگ‌بری تاتو می‌شود. با این حال این سوال پیش می‌آید که در دریایی از بی حسی‌های تاتو چگونه بهترین نوع آن را انتخاب کنیم؟ در ادامه این مطلب از وب سایت استاد غزل زرگریان، بهترین سالن آرایش دائم با ما همراه باشید تا بیشتر با بهترین بی حسی برای تاتو آشنا شوید.

آیا بی حسی‌های تاتو واقعا تاثیر دارند؟؟!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. محصولات بی حسی تاتو حتی اگر موضعی باشند می‌توانند بسیار موثر باشند. در حالت ایده‌آل بهتر است از یک داروی بی حسی تاتو استفاده کنید که دارای چند ماده اصلی زیر باشد. هر کدام از این مواد دارای تاثیرات متفاوتی بر سیگنال‌های دردی که به مغز شما ارسال می‌شود، دارند.

  • لیدوکائین
  • تتراکائین
  • بنزوکائین
  • اپی نفرین

همچنین مواد افزودنی طبیعی مانند: منتول ، کافور ، روغن درخت چای و ریشه کومفری وجود دارند. این مواد هم می‌توانند قدرت بی حسی موضع را بیشتر کنند.

انواع بی حسی تاتو

اگر پیگمنتر باشید بی شک به دنبال انواع بی حسی هستید تا بتوانید بهترین آن را برای مشتریان خود خریداری کنید. ما به انواع بی حسی تاتو  برای رفع نیازهای شما در زیر اشاره کرده‌ایم:

  • کرم‌های بی حسی تاتو
  • اسپری بی حسی تاتو
  • ژله‌های بی حسی
  • و محلول‌های مایع

یا اینکه می‌توانیم به طور کلی انواع بی حسی‌های تاتو را به دو نوع زیر تقسیم بندی کنیم:

  1. پماد بی‌حسی قبل از کار
  2. بی‌حسی یخی یا آیس برای حین کار

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین مارک بی حسی تاتو آشنا شوید:

کرم‌های بی حسی تاتو

انواع مختلفی از کرم‌های بی حسی تاتو وجود دارند. این نوع کرم‌ها برای ایجاد بی حسی و مرطوب‌ نگهداشتن پوست در حین کار تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع بی حسی تاتو اصل را می‌توانید از وب سایت استاد غزل زرگریان با بهترین قیمت و با خیالی راحت خریداری کنید.

بی حسی عقرب بهترین بی حسی تاتو برای میکروبلیدینگ و دیگر موارد

یکی از بهترین بی حسی‌های تاتو، پماد عقرب است. این پماد کل درد را کنترل می‌کند و برای تسکین درد ناشی از تاتو، لیزر مو زائد، پرسینگ و انواع آرایش دائم استفاده می‌شود.  کرم عقرب ترکیب کاملی از ایمنی و اثر بخشی است. این پماد در حدود 2 ساعت درد را از بین می‌برد.

پماد بی حسی عقرب یکی از شناخته شده‌ترین و قوی‌ترین بی حسی‌های قبل از کار است. این محصول 47% بی حسی دارد و ساخت کشور چین است. برای استفاده از پماد عقرب کافیست پوست را کمی خیس کنید(خیس کردن پوست درصد جذب مواد بی حسی را بالا می‌برد.) و مقداری از پماد را بر روی محل بمالید. سپس با رول سلفونی بی حسی تاتو، محل را کاور کنید و بین 25 تا 35 دقیقه صبر کنید.

بی حسی تی کی تی ایکس (TKTX) قویترین پماد بی حسی

پماد بی حسی تی کی تی ایکس قرمز یکی از برندهای پرطرفدار و بهترین بی حسی برای تاتو است. این محصول که بهترین پماد بی حسی برای تاتو است برای افرادی که می‌خواهند اثر بی حسی استانداردی داشته باشند عالی است. این محصول ساخت کشور چین است و موارد و کاربرد استفاده از آن مانند پماد عقرب است.

بی حسی تی کی تی ایکس (TKTX) قویترین پماد بی حسی

 

پماد بی حسی دکتر نامب بهترین بی حسی تاتو صورت و بدن

دکتر نامب یکی از قویترین و بهترین بی حسی برای تاتو می‌باشد. از این پماد برای انواع تتوی صورت و بدن استفاده می‌شود. علاوه بر تاتو پماد دکتر نامب برای میکرونیدلینگ، پلکسر و….. کاربرد دارد. مدت زمان بی حس شدن پوست با استفاده از این بی حسی تاتو 45 دقیقه است. بهترین بی حسی برای تاتو خط چشم پماد بی حسی دکتر نامب است. می‌توان این پماد را با فی براش بر روی پلک کشید. فقط مراقب باشید که پماد داخل چشم نرود.

پماد بی حسی دکتر نامب

بی حسی نانو بروز اورجینال یکی از انواع پماد بی حسی برای تاتو ابرو

نانو بروز یکی از بهترین بی حسی برای تاتو است که برای انواع تاتوهای صورت و بدن کاربرد دارد. پس از استعمال این پماد قوی بر روی محل مورد نظر با گذشت 20 دقیقه بی حسی ایجاد می‌شود و تا 1 ساعت تاثیر این پماد باقی می‌ماند.

بی حسی نانو بروز اورجینال

اسپری‌های بی حسی تاتو

این نوع اسپری بی حسی جایگزین خوبی برای کرم‌های بی حسی است. زیرا نیازی به ماساژ روی پوست ندارند. به راحتی و سادگی اسپری را بر روی پوست مشتری خود اسپری کنید و سپس 15 تا 20 دقیقه صبر کنید. بعد از این زمان می‌توانید زدن تتو را آغاز کنید.

اسپری بی حسی کینگ

یکی از انواع بی‌حسی‌ که بالاترین درصد بی حسی را دارد اسپری بی حسی کینگ است. این برند با 75 درصد بی حسی بالاترین درصد بی حسی را دارد. از این بی حسی برای انواع پوست‌ها می‌توان استفاده کرد.  از اسپری‌های بی حسی در حوزه‌های پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، لیزر، بوتاکس، میکرونیدلینگ، تتو بدن، میکروپیگمنتیشن، مزووایت، پرسینگ، میکرودرمال و چال لپ و… مورد استفاده قرار می گیرد. بی حسی کینگ حاوی عصاره نعناع برای خنک کردن محل بی حسی و عصاره آلوورا و ضد التهاب است.

اسپری بی حسی کینگ

ژل‌های بی حسی تاتو

زمانی که نیاز است تا اثرات کرم بی حسی تاتو بیشتر شود می‌توانید یک لایه ژل بی حسی را به پوست بزنید و لذت تاتو را برای مشتری چند برابر کنید. اکثر ژل‌های بی حسی تاتو به تنهایی باعث ایجاد بی حسی موضعی می‌شوند.

بی حسی ساستین (بلو ژل) بهترین مارک بی حسی تاتو

ساستین ژل محصول کشور آمریکا است. این ژل مخصوص حین کار برای تاتو بدن، میکروپیگمنتیشن صورت، میکروبلیدینگ، ریموو، میکرونیدلینگ، پیرسینگ، لیزر و… است. این نوع بهترین بی حسی برای تاتو دارای اپی نفرین و دیگر مواد بی حس کننده است. در واقع استفاده از این نوع بهترین بی حسی برای تاتو از التهاب، ورم و عوارض ناشی از تاتو جلوگیری می­‌کند.

بی حسی ساستین

بی‌حسی ژله‌ای آلفا بهترین بی حسی برای تاتو لب

بی حسی ژله‌ای آلفا دارای 70% بی حسی است که یکی از بهترین بی حسی ها برای تاتو است. این نوع ژل برای انواع پوست مناسب است و از آن می‌توان هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان استفاده کرد. بی حسی ژله‌ای آلفا که بهترین بی حسی برای تاتو است ضد التهاب می‌باشد. از این ژل در حوزه‌های پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، لیزر، بوتاکس، میکرونیدلینگ، تتو بدن، میکروپیگمنتیشن، مزووایت پرسینگ، میکرودرمال و چال لپ استفاده می‌شود.

بی‌حسی ژله‌ای آلفا

بی حسی‌های مایع برای تاتو

محلول‌های حین کار تاتو مانند انواع و اقسام بی‌حسی‌ها شامل مواد شمیایی و گیاهی هستند. محلول بی حسی تاتو حین کار عمل بی حسی را ایجاد می‌کند و تاتو را برای مشتری لذت بخش می‌کند. بهترین انواع بی حسی مایع برای تاتو را می‌توانید با قیمتی عالی و کیفیتی بالا از وب سایت استاد غزل زرگریان خریداری کنید.

اما نکته‌ای که باید در زمان استفاده از محلول‌های بی حسی رعایت کنید عبارت است از:

بی‌حسی‌های مایع در دمای معمولی به صورت یخ زده هستند. اگر در زمان استفاده به این مشکل برخورد کردید فورا شیشه دارای بی حسی را بین دو دست خود قرار دهید و با کشیدن دو دست به هم، شیشه را کمی گرم کنید. با این کار در کمترین زمان ممکن بی حسی یخی تبدیل به مایع می‌شود. هیچگاه برای اینکه یخ آن آب شود درون محلول آب مقطر و چیز دیگری اضافه نکنید.

بی حسی مایع بی ال (BL)

از بی حسی تاتو بی ال که بهترین بی حسی برای تاتو است جهت آماده سازی پوست برای تاتو استفاده می‌شود. حتما بعد از اینکه این محلول را استفاده کردید 10 الی 15 دقیقه صبر کنید.بی حسی بی ال به صورت کریستال‌های یخ یا مایع است. این محصول که بهترین بی حسی برای تاتو است مخصوص بی حس کردن پوست وسط کار تاتو صورت و بدن است. همچنین در وسط ریموو تاتو می‌توان از این محلول مایع استفاده کرد. با استفاده از این محلول بی حسی تاتو کمترین درد تاتو را احساس خواهید کرد.

بی حسی اورجینال جیلانگ یخی

این بی حسی به طور اختصاصی برای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در حین کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. بی حسی جیلانگ یخی یکی از محبوب‌ترین محصولات در بین مصرف کنندگان است. بعد از 3 دقیقه پوست آماده تاتو زدن می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *