بروزترین مطالب آرایش دائم و زیبایی

بلید کرکی مویی با بهترین قیمت 1402

بلید کرکی مویی ابرو

بلید کرکی ابرو از تکنیک‌های ظریف و طبیعی آرایش دائم ابرو است. بلید کرکی مویی با ظرافت بالا به‌منظور رفع نواقص ابرو و فرم‌دهی به ابروها اجرا می‌شود. افرادی که ابروهای کم‌پشتی دارند به دنبال روشی طبیعی برای افزایش تراکم ابرو خود هستند، می‌توانند هاشور مویی و کرکی ابرو را امتحان کنند. بلید کرکی ابرو با تزریق رنگدانه به زیر پوست توسط سوزن تاتو، ابروهایی ظریف و نچرال برای شما ایجاد خواهد کرد.

این روش هم به صورت دستی و هم با دستگاه تاتو مخصوص اجرا می‌شود. کیفیت و نتیجه نهایی ابرو کرکی و مویی به میزان زیادی به مهارت پیگمنتر بستگی دارد.استاد غزل زرگریان و مسترهای باتجربه ایشان، بالاترین سطح کیفیت را در اجرای بلید کرکی برا شما اجرا خواهند کرد. در ادامه این مطلب از وب سایت غزل زرگریان با ما همراه باشید تا بدانید بلید کرکی یا بلید ابرو چقدر ماندگاری دارد و چگونه انجام می‌شود.

بلید کرکی سوپر نچرال
بلید کرکی مویی
تکنیک نچرال کرکی مویی
قیمت بلید کرکی مویی
هاشور کرکی
هاشور کرکی مویی ابرو

بلید کرکی مویی چگونه انجام می‌شود؟

بلید کرکی مویی تکنیک جدیدی از تاتو ابرو است که در آن رنگدانه‌ها به عمق کمی از پوست تزریق می‌شود. طراحی ابرو با این تکنیک بسیار ظریف و طبیعی بوده و از این‌رو طرفداران فراوانی پیدا کرده است. این روش در لابه لای تارهای ابرو با دستگاه مخصوص، خطوطی باریک ایجاد می‌کند که ظاهری پرپشت به ابروها می‌دهد.

این روش از میکرو ابرو برای تغییر فرم ابرو، بلندتر یا کوتاه‌تر کردن آن هم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. مسترهای ما در مرکز غزل زرگریان با مجهزترین ابزار، ابروهایی قرینه و خوش‌حالت برای شما ایجاد خواهند کرد.

بلید ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری تکینک‌های آرایش دائم ابرو به عوامل بسیاری بستگی دارد. برای نمونه روش انجام تاتو در میزان ماندگای آن تاثیرگذار است.

درصورتی که هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن و با دستگاه انجام شود، به دلیل نفوذ به عمق بیشتر پوست، دارای ماندگاری بیشتری است. اما درصورتی که توسط بلید فیبروز انجام گیرد، به دلیل نفوذ سوزن تاتو به عمق کمتر پوست، ماندگاری کمتری خواهد داشت. از طرفی هرچه هاشور ابرو سطحی‌تر کار شود، درد و ماندگاری کمتری خواهد داشت. اما درحالت کلی می‌توان گفت ماندگاری این تکنیک بین 6 ماه تا 2 سال بسته به نوع پوست، تکنیک مستر، کیفیت رنگ و ... است. درصورتی که بلید کرکی شما کم‌رنگ شد شما می‌توانید به مرکز مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به ترمیم ابرو خود کنید.

استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی خود، بلید کرکی را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری برای شما به ارمغان می‌آورند.

قیمت بلید کرکی

هزینه نهایی تکنیک بلید ابرو مویی به پارامترهای گوناگونی نظیر متریال مصرفی، تجهیزات مورد استفاده، تجربه و تخصص مستر، موقعیت مرکز مورد نظر و ... بستگی خواهد داشت.

هرچه یک مرکز از تجهیزات بروزتر، تکنیک‌های جدیدتر و مواد و متریال باکیفیت‌تری استفاده کند، طبیعی است هزینه‌ای بالاتر دریافت خواهد کرد. مسترهای دوره دیده غزل زرگریان با استفاده از متریال اورجینال و تکنیک‌های حرفه‌ای، بلید کرکی را با بهترین قیمت به نسبت کیفیت ارائه می‌دهند.

1.000.000 تومان

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

2.500.000 تومان

3.000.000 تومان

مستر صدف

مستر پریناز

مستر فرنوش

مستر نازنین

مستر تاجیک

مستر مینو

مستر مهسا

مستر تینا

مستر بهنوش

مستر شادی

مستر الینا

مستر فریماه

فرم تخفیف

نوع تخفیف مد نظر شما(ضروری)

در ادامه به برخی پرسش‌های شما درباره رفع نواقص ابرو با بلید ابرو می‌پردازیم:

آیا هاشور مویی و کرکی درد دارد؟

میزان درد هاشور کرکی مانند سایر تتو ابرو به آستانه تحمل فرد و استفاده از مواد بی حسی بستگی دارد. این تکنیک معمولا در صورت استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو و به دلیل سطحی بودن، درد تاتو کمتری به دنبال دارد.

آیا می‌توان در دوره بارداری بلید کرکی انجام داد؟

در دوران قائدگی، بارداری و شیردهی به دلیل تغییرات هورمونی، انجام خدمات آرایش دائم پیشنهاد نمی‌شود. چراکه پوست در این دوران رنگدانه را قبول نمی‌کند و همچنین ممکن است برای سلامت فرد و جنین خطرناک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *